vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.ČP ve slalomu

02.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha101.58 4 104.44 4 214.02  75
2. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.107.62 2 105.82 0 215.44 1.42/0,768
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.104.93 8 101.70 6 220.63 6.61/3,162
4. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.111.42 4 115.24 6 236.66 22.64/10,657
5. Busta Jan 1989 2+ USK Pha109.01 12 110.90 6 237.91 23.89/11,253
6. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha117.72 8 108.17 6 239.89 25.87/12,149
7. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.105.74 8 120.44 10 244.18 30.16/14,146
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.125.09 10 109.68 2 246.77 32.75/15,343
9. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy137.00 6 115.56 14 272.56 58.54/27,440
10. Mašek Jan 1978 1 USK Pha103.89 2 120.08 58 283.97 69.95/32,737
11. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB111.09 58 112.93 8 290.02 76.00/35,535
12. Zdráhal Jan 1985 2+ Dukla B.136.45 12 137.73 6 292.18 78.16/36,533
13. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha163.08 4 121.12 8 296.20 82.18/38,431
14. Jančar David 1974 1 USK Pha113.58 4 127.21 52 296.79 82.77/38,729
15. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB113.26 2 122.61 60 297.87 83.85/39,227
16. Garejský Patrik 2000 SVK123.86 10 119.10 58 310.96 96.94/45,30
17. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc121.10 4 136.60 52 313.70 99.68/46,625
18. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha121.98 8 114.53 106 350.51 136.49/63,823
19. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK133.35 4 124.10 102 363.45 149.43/69,821
20. Benus Matej 2000 SVK104.30 6 114.85 156 381.15 167.13/78,10
21. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.24 54 129.27 108 397.51 183.49/85,719
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.125.22 6 0.00 0  17
  Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn121.76 58 0.00 0  15
  Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK126.36 56 0.00 0  14
  Razmuš Karel 2000 SVK134.12 54 0.00 0  0
  Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc130.82 58 0.00 0  13
  Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc132.32 60 0.00 0  12
  Zdráhal Petr 1987 2+ Dukla B.136.66 56 0.00 0  11
  Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB187.89 8 0.00 0  10
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus134.75 66 0.00 0  9
  Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.124.18 102 0.00 0  8
  Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.124.84 106 0.00 0  7
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.99 112 0.00 0  6
  Božek Radim 1992 2+ Olomouc132.77 108 0.00 0  5
  Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov147.31 104 0.00 0  4
  Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.156.70 106 0.00 0  3
  Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV160.75 104 0.00 0  2
  Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha116.75 152 0.00 0  1
  Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.130.95 152 0.00 0  0
  Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB110.08 204 0.00 0  0
  Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha111.65 4 114.90 6 236.55  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha126.64 2 113.95 2 244.59 8.04/3,453
3. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha121.36 2 118.66 6 248.02 11.47/4,847
4. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.133.17 14 131.89 10 289.06 52.51/22,242
5. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.114.62 6 114.71 54 289.33 52.78/22,338
6. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.128.34 50 114.75 6 299.09 62.54/26,434
7. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha125.35 6 138.53 56 325.88 89.33/37,831
8. Slováková Petra 1986 1 KK Opava133.78 54 130.19 10 327.97 91.42/38,628
9. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha141.92 18 135.74 64 359.66 123.11/52,025
10. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha155.73 60 147.38 8 371.11 134.56/56,922
11. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.136.13 58 127.96 56 378.09 141.54/59,820
12. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha132.96 60 137.03 56 385.99 149.44/63,218
13. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec135.61 66 126.52 58 386.13 149.58/63,216
14. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha123.60 60 184.39 160 527.99 291.44/123,214
15. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB139.18 62 196.48 204 601.66 365.11/154,312
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky121.42 104 0.00 0  10
  Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.139.70 102 0.00 0  9
  Benusova Dana 2000 SVK141.10 102 0.00 0  0
  Gažová Petra 2000 SVK135.65 112 0.00 0  0
  Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy120.98 154 0.00 0  8
  Macova Katarina 2000 SVK139.03 158 0.00 0  0
  Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV170.33 158 0.00 0  7
  Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.147.48 212 0.00 0  6
  Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc0.00 0 0.00 0  0
  Polívková Hana 1989 2+ Blovice0.00 0 0.00 0  0
  Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Škantar
Škantar
2000
2000
SVK
SVK
112.85 2 116.57 8 239.42  0
2. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
113.65 4 111.99 10 239.64 0.22/0,160
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.49 10 112.98 6 242.47 3.05/1,353
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
113.02 14 113.14 8 248.16 8.74/3,747
5. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
138.70 8 110.60 4 261.30 21.88/9,142
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
115.10 54 113.84 6 288.94 49.52/20,738
7. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
113.87 6 117.51 52 289.38 49.96/20,934
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2+ KVS HK
KVS HK
129.79 10 129.66 60 329.45 90.03/37,631
9. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2+ Olomouc
Olomouc
128.41 66 147.94 70 412.35 172.93/72,228
10. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
134.78 114 126.05 58 432.83 193.41/80,825
11. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
162.98 62 155.83 70 450.81 211.39/88,322
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
142.74 64 150.03 110 466.77 227.35/95,020
13. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
120.47 66 121.12 160 467.59 228.17/95,318
14. Rašek Michal
Šenk Marek
1977
1974
2 Dukla B.
KK Brand
132.97 60 143.50 158 494.47 255.05/106,516
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
130.50 54 0.00 0  14
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.16 60 0.00 0  12
  Danko Miroslav
Matejka Miroslav
1989
1989
SVK
SVK
159.63 60 0.00 0  0
  Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
139.80 110 0.00 0  10
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
186.25 64 0.00 0  9
  Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
119.03 152 0.00 0  8
  Sach Jan
Luley Jakub
2000
2000
SVK
SVK
148.20 156 0.00 0  7
  Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2+ KK Opava
KK Opava
165.39 164 0.00 0  6
  Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
164.39 208 0.00 0  5
  Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
122.77 256 0.00 0  4
  Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2+ Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2+ Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.103.88 2 100.77 0 206.65  75
2. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.99.95 4 101.51 4 209.46 2.81/1,468
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.102.08 6 99.85 4 211.93 5.28/2,662
4. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha99.93 6 98.67 8 212.60 5.95/2,957
5. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha103.34 0 103.87 6 213.21 6.56/3,253
6. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus106.94 4 106.45 2 219.39 12.74/6,249
7. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha116.06 0 104.50 6 226.56 19.91/9,646
8. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB113.67 2 109.32 4 228.99 22.34/10,843
9. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha107.38 4 109.49 10 230.87 24.22/11,740
10. Taišl Filip 1976 1 Sušice112.89 2 108.15 8 231.04 24.39/11,837
11. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc120.06 0 101.53 10 231.59 24.94/12,135
12. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.114.06 6 111.07 2 233.13 26.48/12,833
13. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava116.86 0 117.11 4 237.97 31.32/15,231
14. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha112.42 8 116.89 2 239.31 32.66/15,829
15. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha105.72 2 102.05 52 261.77 55.12/26,727
16. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.104.33 2 106.96 56 269.29 62.64/30,325
17. Kaniščák Kamil 2000 SVK106.98 6 107.67 54 274.65 68.00/32,90
18. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB106.25 4 110.92 54 275.17 68.52/33,223
19. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.107.50 2 145.09 56 310.59 103.94/50,321
20. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus107.95 4 109.83 100 321.78 115.13/55,719
21. Janček Lubomír 2000 SVK109.72 4 114.35 200 428.07 221.42/107,10
  Mrůzek David 1976 1 Dukla B.110.97 6 0.00 0  17
  Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.122.05 0 0.00 0  15
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec116.41 6 0.00 0  14
  Janček Jan 1989 SVK114.66 10 0.00 0  13
  Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice116.80 8 0.00 0  12
  Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.119.67 6 0.00 0  11
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice112.11 16 0.00 0  10
  Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice129.03 4 0.00 0  9
  Sajdl František 1970 2+ L.Žatec130.76 6 0.00 0  8
  Hujsa Matúš 1991 SVK126.17 16 0.00 0  0
  Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.99.28 50 0.00 0  7
  Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.105.86 50 0.00 0  6
  Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava113.27 56 0.00 0  5
  Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice116.70 54 0.00 0  4
  Potočný Marcel 2000 SVK112.75 60 0.00 0  0
  Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa113.51 60 0.00 0  3
  Žák Jiří 1986 2 KK Opava117.05 58 0.00 0  2
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava123.30 56 0.00 0  1
  Dupal Jiří 1991 2 Olomouc121.95 60 0.00 0  0
  Rajniak Boris 2000 SVK136.76 50 0.00 0  0
  Adamec Josef 1989 SVK137.89 54 0.00 0  0
  Hashimoto Yumpe 2000 JPN133.94 58 0.00 0  0
  Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.98.71 100 0.00 0  0
  Sato Shunpei 2000 JPN105.99 100 0.00 0  0
  Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB114.02 106 0.00 0  0
  Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy123.52 152 0.00 0  0
  Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB138.96 158 0.00 0  0
  Vajda Matej 1990 SVK114.79 208 0.00 0  0
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0  0
  Prell Pavel 1976 2+ Kralupy0.00 0 0.00 0  0
  Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3