vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

MČR ve slalomu

03.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha111.08 0 110.34 2 223.42  75
2. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha116.24 0 118.74 2 236.98 13.56/6,168
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.114.15 0 119.91 4 238.06 14.64/6,662
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha122.00 2 115.86 0 239.86 16.44/7,457
5. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.120.77 0 119.55 0 240.32 16.90/7,653
6. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.119.57 6 129.38 4 258.95 35.53/15,949
7. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB125.46 0 135.92 2 263.38 39.96/17,946
8. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha121.83 2 138.55 6 268.38 44.96/20,143
9. Mašek Jan 1978 1 USK Pha114.14 2 124.86 52 293.00 69.58/31,140
10. Busta Jan 1989 2+ USK Pha116.92 4 117.85 56 294.77 71.35/31,937
11. Benus Matej 2000 SVK113.56 0 143.15 102 358.71 135.29/60,60
12. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.125.12 2 113.03 0 240.15 16.73/7,535
13. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.123.18 4 113.32 0 240.50 17.08/7,633
14. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.128.60 0 127.23 2 257.83 34.41/15,431
15. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB130.85 0 127.77 2 260.62 37.20/16,729
16. Razmuš Karel 2000 SVK140.57 0 120.14 0 260.71 37.29/16,70
17. Zdráhal Jan 1985 2+ Dukla B.130.30 0 129.76 8 268.06 44.64/20,027
18. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB130.48 0 139.36 6 275.84 52.42/23,525
19. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha130.26 0 138.24 8 276.50 53.08/23,823
20. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc135.51 0 138.22 4 277.73 54.31/24,321
21. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha138.11 0 136.39 4 278.50 55.08/24,719
22. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.141.68 0 139.35 4 285.03 61.61/27,617
23. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn153.42 6 127.23 2 288.65 65.23/29,215
24. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK143.55 4 142.40 4 293.95 70.53/31,614
25. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.138.75 6 157.52 4 306.27 82.85/37,113
26. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc146.81 0 158.89 2 307.70 84.28/37,712
27. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB136.60 4 139.52 54 334.12 110.70/49,511
28. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov140.79 10 148.09 52 350.88 127.46/57,010
29. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK155.75 6 158.07 52 371.82 148.40/66,49
30. Jančar David 1974 1 USK Pha133.28 102 135.77 2 373.05 149.63/67,08
31. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV179.38 4 145.58 52 380.96 157.54/70,57
32. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc148.41 100 147.50 8 403.91 180.49/80,86
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc138.08 106 126.70 54 424.78 201.36/90,15
34. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus154.97 152 150.51 4 461.48 238.06/106,64
35. Garejský Patrik 2000 SVK137.54 2 184.32 254 577.86 354.44/158,60
  Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.136.50 2 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.145.61 4 0.00 0  0
  Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.147.80 6 0.00 0  0
  Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov151.97 52 0.00 0  0
  Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy165.57 102 0.00 0  0
  Zdráhal Petr 1987 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha116.48 0 120.88 4 241.36  60
2. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.118.53 2 121.65 2 244.18 2.82/1,253
3. Benusova Dana 2000 SVK123.61 0 127.50 4 255.11 13.75/5,70
4. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha134.26 0 130.72 6 270.98 29.62/12,347
5. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha116.44 4 160.74 4 285.18 43.82/18,242
6. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.150.09 2 132.36 2 286.45 45.09/18,738
7. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB141.22 2 139.66 6 288.88 47.52/19,734
8. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.135.29 0 134.92 58 328.21 86.85/36,031
9. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha143.90 2 155.90 52 353.80 112.44/46,628
10. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.121.15 0 131.11 102 354.26 112.90/46,825
11. Slováková Petra 1986 1 KK Opava134.23 4 133.81 102 374.04 132.68/55,022
12. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha135.01 54 131.94 2 322.95 81.59/33,820
13. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy142.38 50 132.78 0 325.16 83.80/34,718
14. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha160.54 4 159.56 2 326.10 84.74/35,116
15. Gažová Petra 2000 SVK148.24 8 183.27 0 339.51 98.15/40,70
16. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec160.46 6 172.19 6 344.65 103.29/42,814
17. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha135.65 50 125.76 52 363.41 122.05/50,612
18. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.185.48 8 174.64 6 374.12 132.76/55,010
19. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.163.11 4 156.06 52 375.17 133.81/55,49
20. Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV154.74 54 149.20 58 415.94 174.58/72,38
21. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha154.40 54 159.99 58 426.39 185.03/76,77
22. Dandová Anna 1988 2+ Benátky146.34 6 153.01 200 505.35 263.99/109,46
23. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha169.36 202 141.57 8 520.93 279.57/115,85
  Macova Katarina 2000 SVK203.52 4 0.00 0  0
  Polívková Hana 1989 2+ Blovice0.00 0 0.00 0  0
  Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
117.73 4 119.06 4 244.79  60
2. Škantar
Škantar
2000
2000
SVK
SVK
121.26 2 120.77 2 246.03 1.24/0,50
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
122.73 0 120.61 4 247.34 2.55/1,053
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
124.53 0 121.46 2 247.99 3.20/1,347
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
122.17 2 119.83 4 248.00 3.21/1,342
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
124.51 4 128.08 6 262.59 17.80/7,338
7. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
121.87 2 126.39 50 300.26 55.47/22,734
8. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
134.86 2 172.70 14 323.56 78.77/32,231
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2+ KVS HK
KVS HK
138.60 2 148.51 50 339.11 94.32/38,528
10. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
118.97 0 125.67 102 346.64 101.85/41,625
11. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
140.20 6 136.23 104 386.43 141.64/57,922
12. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
154.10 8 124.14 2 288.24 43.45/17,720
13. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
156.40 2 134.62 4 297.02 52.23/21,318
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
150.51 8 144.96 4 307.47 62.68/25,616
15. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
157.60 2 179.33 6 344.93 100.14/40,914
16. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
158.05 54 130.92 2 344.97 100.18/40,912
17. Rašek Michal
Šenk Marek
1977
1974
2 Dukla B.
KK Brand
145.91 58 140.85 4 348.76 103.97/42,50
18. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
151.67 56 145.41 8 361.08 116.29/47,510
19. Sach Jan
Luley Jakub
2000
2000
SVK
SVK
132.91 54 137.92 54 378.83 134.04/54,80
20. Danko Miroslav
Matejka Miroslav
1989
1989
SVK
SVK
195.75 60 143.66 58 457.41 212.62/86,90
21. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2+ KK Opava
KK Opava
155.65 4 160.09 156 475.74 230.95/94,39
22. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
186.23 154 147.66 204 691.89 447.10/182,68
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2+ Olomouc
Olomouc
145.82 6 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
154.04 4 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.106.45 0 107.39 0 213.84  75
2. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.107.58 2 109.21 0 218.79 4.95/2,368
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha111.69 0 107.72 0 219.41 5.57/2,662
4. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.110.39 2 110.14 0 222.53 8.69/4,157
5. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha112.52 0 109.15 2 223.67 9.83/4,653
6. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.115.01 0 111.29 0 226.30 12.46/5,849
7. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.112.19 0 112.73 2 226.92 13.08/6,146
8. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha106.91 4 118.68 4 233.59 19.75/9,243
9. Sato Shunpei 2000 JPN114.04 0 114.27 6 234.31 20.47/9,60
10. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy116.14 0 117.25 2 235.39 21.55/10,140
11. Kaniščák Kamil 2000 SVK112.74 2 131.55 4 250.29 36.45/17,00
12. Hashimoto Yumpe 2000 JPN111.14 2 120.66 52 285.80 71.96/33,70
13. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice116.37 0 129.07 50 295.44 81.60/38,237
14. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.116.50 0 113.34 0 229.84 16.00/7,535
15. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.117.65 0 112.92 0 230.57 16.73/7,833
16. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB115.45 2 114.83 0 232.28 18.44/8,631
17. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava117.66 0 117.99 2 237.65 23.81/11,129
18. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.121.87 0 115.94 0 237.81 23.97/11,227
19. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc116.35 2 113.96 6 238.31 24.47/11,425
20. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc117.43 4 115.84 2 239.27 25.43/11,923
21. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec117.95 2 118.74 2 240.69 26.85/12,621
22. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.122.58 2 117.07 0 241.65 27.81/13,019
23. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice121.49 4 116.04 4 245.53 31.69/14,817
24. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava120.60 0 124.64 2 247.24 33.40/15,615
25. Vajda Matej 1990 SVK119.37 4 123.98 2 249.35 35.51/16,60
26. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.120.51 4 124.60 2 251.11 37.27/17,414
27. Taišl Filip 1976 1 Sušice125.08 6 118.45 2 251.53 37.69/17,613
28. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice127.91 2 118.20 4 252.11 38.27/17,912
29. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec125.79 0 126.14 2 253.93 40.09/18,711
30. Adamec Josef 1989 SVK128.32 4 120.16 2 254.48 40.64/19,00
31. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB126.42 0 125.88 4 256.30 42.46/19,910
32. Janček Jan 1989 SVK122.78 4 125.90 8 260.68 46.84/21,90
33. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava133.85 2 124.25 4 264.10 50.26/23,59
34. Potočný Marcel 2000 SVK105.39 52 107.38 0 264.77 50.93/23,80
35. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.109.57 52 106.08 2 269.65 55.81/26,18
36. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha126.23 4 140.03 0 270.26 56.42/26,47
37. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha115.30 52 112.48 2 281.78 67.94/31,86
38. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha114.70 2 117.30 50 284.00 70.16/32,85
39. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.110.75 52 118.12 4 284.87 71.03/33,24
40. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus116.40 6 112.94 50 285.34 71.50/33,43
41. Rajniak Boris 2000 SVK121.22 52 115.81 0 289.03 75.19/35,20
42. Hujsa Matúš 1991 SVK139.41 4 143.11 4 290.52 76.68/35,90
43. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa128.58 52 115.33 0 295.91 82.07/38,42
44. Žák Jiří 1986 2 KK Opava125.19 0 130.20 52 307.39 93.55/43,71
45. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice157.26 54 135.34 0 346.60 132.76/62,10
46. Janček Lubomír 2000 SVK128.61 108 112.56 0 349.17 135.33/63,30
47. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB127.53 52 118.74 52 350.27 136.43/63,80
  Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB114.68 4 0.00 0  0
  Buchtel Michal 1986 1 Hubertus117.27 152 0.00 0  0
  Prell Pavel 1976 2+ Kralupy0.00 0 0.00 0  0
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0  0
  Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3