vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. ČP slalom

14.05.2005   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jaroslav Netík   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.103.37 0 100.71 2 206.08  75
2. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha105.59 4 102.36 0 211.95 5.87/2,868
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha104.36 4 103.76 2 214.12 8.04/3,962
4. Mašek Jan 1978 MT USK Pha106.06 2 106.97 0 215.03 8.95/4,357
5. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.107.91 2 104.03 2 215.94 9.86/4,853
6. Jančar David 1974 1 USK Pha109.20 2 107.85 4 223.05 16.97/8,249
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha109.16 6 108.36 2 225.52 19.44/9,446
8. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.106.77 4 110.85 6 227.62 21.54/10,543
9. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.111.61 2 109.52 8 231.13 25.05/12,240
10. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha111.24 4 119.79 8 243.03 36.95/17,937
11. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB111.44 4 108.63 2 226.07 19.99/9,735
12. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.118.76 2 115.70 0 236.46 30.38/14,733
13. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.116.56 2 113.03 10 241.59 35.51/17,231
14. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha121.51 2 115.07 6 244.58 38.50/18,729
15. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha119.87 2 119.88 6 247.75 41.67/20,227
16. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha121.72 10 112.53 6 250.25 44.17/21,425
17. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn118.32 8 117.15 10 253.47 47.39/23,023
18. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.132.19 2 121.18 0 255.37 49.29/23,921
19. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc138.65 8 113.84 2 262.49 56.41/27,419
20. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB146.93 2 111.07 4 264.00 57.92/28,117
21. Busta Jan 1989 2 USK Pha128.11 12 124.27 6 270.38 64.30/31,215
22. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha132.92 8 123.93 8 272.85 66.77/32,414
23. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov131.03 8 133.07 6 278.10 72.02/34,913
24. Matěják Petr 1973 1 Klášter.141.62 12 121.24 14 288.86 82.78/40,212
25. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK137.36 60 136.35 8 341.71 135.63/65,811
26. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy113.98 8 126.09 102 350.07 143.99/69,910
27. Herink Jiří 1990 2 Olomouc119.15 52 126.27 54 351.42 145.34/70,59
28. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa127.78 58 120.70 54 360.48 154.40/74,98
29. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK126.26 106 119.35 54 405.61 199.53/96,87
30. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc126.48 6 119.71 156 408.19 202.11/98,16
31. Nováček Michal 1977 1 Hubertus135.70 112 128.65 54 430.35 224.27/108,85
32. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB131.50 58 134.99 156 480.49 274.41/133,24
33. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB139.66 108 126.41 208 582.07 375.99/182,43
  Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov136.67 60 0.00 0  0
  Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Chod David 1982 2 Blovice0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha107.69 2 109.86 2 221.55  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha114.21 4 108.13 0 226.34 4.79/2,253
3. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.110.24 4 112.32 2 228.56 7.01/3,247
4. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.116.87 0 113.12 2 231.99 10.44/4,742
5. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha117.30 4 115.24 6 242.54 20.99/9,538
6. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.116.18 6 128.81 2 252.99 31.44/14,234
7. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha129.61 4 117.59 2 253.20 31.65/14,331
8. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.129.85 2 121.86 2 255.71 34.16/15,428
9. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha124.44 4 123.84 4 256.28 34.73/15,725
10. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha123.93 4 128.97 4 260.90 39.35/17,822
11. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.136.61 6 123.27 6 271.88 50.33/22,720
12. Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV133.49 2 140.50 4 279.99 58.44/26,418
13. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha129.24 8 135.47 14 286.71 65.16/29,416
14. Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB135.48 2 149.76 6 293.24 71.69/32,414
15. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha138.34 8 139.62 10 295.96 74.41/33,612
16. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec126.65 14 147.14 10 297.79 76.24/34,410
17. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc134.15 60 119.39 6 319.54 97.99/44,29
18. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky140.69 64 123.31 6 334.00 112.45/50,88
19. Polívková Hana 1989 2 Blovice145.16 60 132.57 56 393.73 172.18/77,77
20. Slováková Petra 1986 1 KK Opava124.66 56 112.11 210 502.77 281.22/126,96
  Dandová Anna 1988 2 Benátky133.33 2 0.00 0  0
  Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov127.54 58 0.00 0  0
  Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB123.89 68 0.00 0  0
  Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
107.75 0 107.86 0 215.61  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
104.73 0 110.54 6 221.27 5.66/2,653
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
110.66 4 114.45 0 229.11 13.50/6,347
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
109.37 4 111.47 8 232.84 17.23/8,042
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
112.19 2 114.87 6 235.06 19.45/9,038
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
121.41 2 117.74 6 247.15 31.54/14,634
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.68 8 121.59 10 253.27 37.66/17,531
8. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
126.00 6 124.04 2 258.04 42.43/19,728
9. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
120.33 10 120.12 10 260.45 44.84/20,825
10. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
120.73 14 129.81 18 282.54 66.93/31,022
11. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
129.99 8 137.72 6 281.71 66.10/30,720
12. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.06 56 126.63 6 329.69 114.08/52,918
13. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
165.31 14 148.58 10 337.89 122.28/56,716
14. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
128.28 352 130.07 14 624.35 408.74/189,614
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
134.65 160 0.00 0  0
  Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.97.87 0 97.54 0 195.41  75
2. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.98.24 0 98.69 2 198.93 3.52/1,868
3. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha98.07 2 98.59 2 200.66 5.25/2,762
4. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.99.54 2 101.16 0 202.70 7.29/3,757
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha99.43 6 98.11 0 203.54 8.13/4,253
6. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha101.05 2 100.66 0 203.71 8.30/4,249
7. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus102.66 0 102.68 0 205.34 9.93/5,146
8. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.101.80 4 99.44 4 209.24 13.83/7,143
9. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.103.16 2 107.04 52 264.20 68.79/35,240
10. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus100.99 2 112.37 200 415.36 219.95/112,637
11. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.101.30 8 100.29 2 211.59 16.18/8,335
12. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha104.11 2 105.29 2 213.40 17.99/9,233
13. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.104.83 2 104.98 2 213.81 18.40/9,431
14. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.103.78 4 103.01 4 214.79 19.38/9,929
15. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha105.49 4 103.94 2 215.43 20.02/10,227
16. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB108.15 0 109.45 0 217.60 22.19/11,425
17. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.105.57 4 106.58 2 218.15 22.74/11,623
18. Bílý Petr 1981 2 USK Pha107.14 0 107.28 4 218.42 23.01/11,821
19. Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha105.97 0 109.90 4 219.87 24.46/12,519
20. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec110.16 2 107.34 2 221.50 26.09/13,417
21. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice110.21 6 106.85 0 223.06 27.65/14,10
22. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.112.06 2 109.08 2 225.14 29.73/15,215
23. Gorecký Petr 1981 2 Kralupy110.35 6 107.47 2 225.82 30.41/15,614
24. Tůma Martin 1972 2 Hubertus109.97 2 110.23 4 226.20 30.79/15,813
25. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy114.67 6 104.22 2 226.89 31.48/16,112
26. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB109.83 4 116.71 2 232.54 37.13/19,011
27. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice117.32 6 112.63 0 235.95 40.54/20,710
28. Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB116.04 4 115.27 4 239.31 43.90/22,59
29. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB114.21 8 113.68 6 241.89 46.48/23,88
30. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava121.49 4 114.60 2 242.09 46.68/23,97
31. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc106.56 2 112.80 54 275.36 79.95/40,96
32. Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.111.93 0 117.21 54 283.14 87.73/44,95
33. Pšenica Rostislav 1980 2 Ostrava123.47 0 118.04 56 297.51 102.10/52,24
34. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice116.18 8 113.84 62 300.02 104.61/53,53
35. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha115.01 10 121.53 400 646.54 451.13/230,92
36. Taišl Filip 1976 2 Sušice105.19 2 111.25 456 674.44 479.03/245,11
  Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3