vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. ČP slalom

15.05.2005   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jaroslav Netík   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.99.77 0 99.50 2 201.27  75
2. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.101.72 0 99.72 0 201.44 0.17/0,168
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha102.47 2 98.95 0 203.42 2.15/1,162
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha102.35 0 101.02 2 205.37 4.10/2,057
5. Mašek Jan 1978 MT USK Pha102.83 2 103.56 2 210.39 9.12/4,553
6. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.34 4 104.82 4 214.16 12.89/6,449
7. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha103.88 2 104.49 4 214.37 13.10/6,546
8. Jančar David 1974 1 USK Pha110.12 2 105.49 0 217.61 16.34/8,143
9. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB107.24 0 106.46 4 217.70 16.43/8,240
10. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha111.59 0 109.30 0 220.89 19.62/9,737
11. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.109.28 0 111.21 2 222.49 21.22/10,535
12. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.113.76 2 112.38 6 234.14 32.87/16,333
13. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.119.11 2 112.32 2 235.43 34.16/17,031
14. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn116.44 14 118.86 6 255.30 54.03/26,829
15. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc125.95 4 122.48 6 258.43 57.16/28,427
16. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa122.62 6 135.57 8 272.19 70.92/35,225
17. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.110.90 4 110.89 54 279.79 78.52/39,023
18. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy116.65 2 123.87 56 298.52 97.25/48,321
19. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.125.61 0 135.56 54 315.17 113.90/56,619
  Herink Jiří 1990 2 Olomouc123.82 4 0.00 0  0
  Janoušek Milan 1988 2 USK Pha132.37 2 0.00 0  15
  Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov132.83 4 0.00 0  14
  Matěják Petr 1973 1 Klášter.128.20 10 0.00 0  13
  Rak Tomáš 1989 2 KVS HK150.78 6 0.00 0  12
  Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha123.61 58 0.00 0  11
  Havlíček Jan 1982 1 USK Pha128.74 58 0.00 0  10
  Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK143.42 56 0.00 0  9
  Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB149.72 64 0.00 0  8
  Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov141.92 158 0.00 0  7
  Nováček Michal 1977 1 Hubertus164.11 162 0.00 0  6
  Busta Jan 1989 2 USK Pha125.91 202 0.00 0  5
  Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc145.12 204 0.00 0  4
  Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB140.86 258 0.00 0  3
  Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB123.33 310 0.00 0  2
  Suchý Matěj 1986 1 USK Pha115.04 352 0.00 0  1
  Chod David 1982 2 Blovice0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha106.26 0 104.15 4 214.41  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha110.83 2 104.97 4 221.80 7.39/3,453
3. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.108.70 0 108.73 6 223.43 9.02/4,247
4. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.124.91 8 114.12 0 247.03 32.62/15,242
5. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha120.74 4 122.16 2 248.90 34.49/16,138
6. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha126.81 6 124.76 2 259.57 45.16/21,134
7. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.108.20 0 108.86 52 269.06 54.65/25,531
8. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.110.40 52 110.33 0 272.73 58.32/27,228
9. Slováková Petra 1986 1 KK Opava112.27 4 115.15 52 283.42 69.01/32,225
10. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha112.82 4 114.73 54 285.55 71.14/33,222
11. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec142.56 10 128.75 8 289.31 74.90/34,920
12. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha120.41 52 119.31 4 295.72 81.31/37,918
13. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc131.65 8 129.23 58 326.88 112.47/52,516
14. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha134.69 12 135.07 108 389.76 175.35/81,814
15. Polívková Hana 1989 2 Blovice120.87 60 126.69 108 415.56 201.15/93,812
  Kašparová Anna 1985 2 USK Pha131.05 56 0.00 0  10
  Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB138.41 52 0.00 0  9
  Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov126.48 100 0.00 0  8
  Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky145.11 106 0.00 0  7
  Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV138.44 154 0.00 0  6
  Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec137.41 160 0.00 0  5
  Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.195.12 108 0.00 0  4
  Dandová Anna 1988 2 Benátky137.89 212 0.00 0  3
  Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB130.42 450 0.00 0  2

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
106.46 0 101.81 0 208.27  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
103.79 4 104.33 2 214.12 5.85/2,853
3. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
112.97 2 108.99 2 225.96 17.69/8,547
4. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
110.19 4 114.36 0 228.55 20.28/9,742
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
121.61 6 115.49 6 249.10 40.83/19,638
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.14 8 118.27 10 252.41 44.14/21,234
7. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
126.48 4 121.63 8 260.11 51.84/24,931
8. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
145.38 8 138.07 2 293.45 85.18/40,928
9. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
128.16 60 123.35 6 317.51 109.24/52,525
10. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
137.26 54 130.60 8 329.86 121.59/58,422
11. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
148.53 10 138.81 58 355.34 147.07/70,620
12. Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
148.37 60 137.58 58 403.95 195.68/94,018
13. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.56 106 130.81 60 419.37 211.10/101,416
14. Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
151.22 266 153.07 120 690.29 482.02/231,414
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
118.92 58 0.00 0  12
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha90.63 0 91.52 0 182.15  75
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.96.36 0 95.30 4 195.66 13.51/7,468
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.93.57 8 92.27 2 195.84 13.69/7,562
4. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.98.41 2 94.94 2 197.35 15.20/8,357
5. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.97.74 2 98.64 0 198.38 16.23/8,953
6. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha96.80 0 95.87 6 198.67 16.52/9,149
7. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus100.32 0 98.51 0 198.83 16.68/9,246
8. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha99.75 0 99.65 0 199.40 17.25/9,543
9. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha99.70 0 99.09 2 200.79 18.64/10,240
10. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.97.08 6 97.02 2 202.10 19.95/11,037
11. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.100.84 2 101.03 2 205.87 23.72/13,035
12. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.101.63 2 101.59 2 207.22 25.07/13,833
13. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy102.29 0 105.58 0 207.87 25.72/14,131
14. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha102.14 0 105.67 2 209.81 27.66/15,229
15. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec108.41 0 102.06 0 210.47 28.32/15,527
16. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.107.69 0 102.84 4 214.53 32.38/17,825
17. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc101.45 6 105.42 2 214.87 32.72/18,023
18. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha104.26 6 100.82 6 217.08 34.93/19,221
19. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.102.78 4 106.95 52 265.73 83.58/45,919
20. Tůma Martin 1972 2 Hubertus103.82 2 111.52 56 273.34 91.19/50,117
  Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB110.61 0 0.00 0  15
  Gorecký Petr 1981 2 Kralupy106.34 6 0.00 0  14
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice109.57 4 0.00 0  13
  Taišl Filip 1976 2 Sušice108.28 6 0.00 0  12
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava111.47 4 0.00 0  11
  Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB111.90 4 0.00 0  10
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB113.97 2 0.00 0  9
  Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.124.14 0 0.00 0  8
  Chládek Pavel 1987 2 Roudnice116.71 8 0.00 0  0
  Pšenica Rostislav 1980 2 Ostrava117.56 8 0.00 0  7
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha119.79 6 0.00 0  6
  Buchtel Michal 1986 1 Hubertus120.08 10 0.00 0  5
  Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.97.78 52 0.00 0  4
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB119.01 52 0.00 0  3
  Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha120.46 52 0.00 0  2
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice126.12 156 0.00 0  1
  Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3