vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. ČP ve slalomu

28.05.2005   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Mašek Jan 1978 MT USK Pha99.27 2 98.47 2 201.74  75
2. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.103.60 2 102.04 0 207.64 5.90/2,968
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha99.91 0 103.96 4 207.87 6.13/3,062
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.100.34 4 102.04 2 208.38 6.64/3,357
5. Karásek Petr 1986 1 USK Pha108.55 0 105.77 2 216.32 14.58/7,253
6. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha108.01 4 102.69 2 216.70 14.96/7,449
7. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB107.46 2 109.92 2 221.38 19.64/9,746
8. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.112.42 2 108.42 2 224.84 23.10/11,543
9. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha108.32 4 112.77 2 227.09 25.35/12,640
10. Jančar David 1974 1 USK Pha107.09 2 125.32 10 244.41 42.67/21,237
11. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha112.52 6 109.78 2 230.30 28.56/14,235
12. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.117.55 0 113.66 6 237.21 35.47/17,633
13. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.116.29 8 111.38 2 237.67 35.93/17,831
14. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha110.83 4 120.74 4 239.57 37.83/18,829
15. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.115.91 10 113.83 4 243.74 42.00/20,827
16. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha119.67 2 119.46 4 245.13 43.39/21,525
17. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV121.15 6 116.50 2 245.65 43.91/21,823
18. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy110.99 6 124.74 8 249.73 47.99/23,821
19. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB121.24 4 124.64 4 253.88 52.14/25,819
20. Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov131.12 2 122.25 0 255.37 53.63/26,617
21. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.134.92 2 116.74 4 257.66 55.92/27,715
22. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha121.97 6 123.76 6 257.73 55.99/27,814
23. Chod David 1982 2 Blovice124.14 4 120.74 12 260.88 59.14/29,313
24. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn122.43 6 133.23 4 265.66 63.92/31,712
25. Matěják Petr 1973 1 Klášter.127.94 0 136.90 4 268.84 67.10/33,311
26. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc122.53 2 142.84 4 271.37 69.63/34,510
27. Busta Jan 1989 2 USK Pha121.17 6 128.84 16 272.01 70.27/34,89
28. Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB131.15 6 127.26 8 272.41 70.67/35,08
29. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov121.42 6 134.91 12 274.33 72.59/36,07
30. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK136.08 4 128.94 6 275.02 73.28/36,36
31. Nováček Michal 1977 1 Hubertus133.89 4 131.19 10 279.08 77.34/38,35
32. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha122.18 8 120.96 62 313.14 111.40/55,24
33. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc137.52 56 134.98 6 334.50 132.76/65,83
34. Herink Jiří 1990 2 Olomouc136.79 6 142.11 58 342.90 141.16/70,02
35. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB149.78 54 135.49 10 349.27 147.53/73,11
36. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.118.87 54 135.58 58 366.45 164.71/81,60
37. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK141.27 12 166.84 108 428.11 226.37/112,20
38. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa154.49 112 135.99 56 458.48 256.74/127,30
39. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB134.54 56 178.15 110 478.69 276.95/137,30
  Hradílek Václav 1982 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.108.67 2 106.48 0 217.15  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.97 2 106.41 0 218.38 1.23/0,653
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.109.29 2 109.95 2 223.24 6.09/2,847
4. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.113.85 6 108.48 0 228.33 11.18/5,142
5. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha111.88 0 113.28 6 231.16 14.01/6,538
6. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha121.34 2 116.31 0 239.65 22.50/10,434
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha122.51 0 121.41 0 243.92 26.77/12,331
8. Mašková Alena 1976 2 USK Pha124.13 4 125.26 0 253.39 36.24/16,728
9. Slováková Petra 1986 1 KK Opava119.32 4 120.08 10 253.40 36.25/16,725
10. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha106.28 4 142.02 6 258.30 41.15/19,022
11. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.127.46 8 114.85 0 250.31 33.16/15,320
12. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha127.98 4 137.94 2 271.92 54.77/25,218
13. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.147.22 2 125.26 6 280.48 63.33/29,216
14. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc136.05 10 127.11 8 281.16 64.01/29,514
15. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha130.78 2 149.73 2 284.51 67.36/31,012
16. Hodačová Michaela 1974 1 USK Pha129.76 4 147.42 4 285.18 68.03/31,310
17. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha124.90 52 120.94 8 305.84 88.69/40,89
18. Polívková Hana 1989 2 Blovice163.70 10 150.15 12 335.85 118.70/54,78
19. Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov141.13 58 135.71 6 340.84 123.69/57,07
20. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB136.93 4 151.39 52 344.32 127.17/58,66
21. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec140.67 20 133.87 60 354.54 137.39/63,35
22. Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV149.12 100 150.48 12 411.60 194.45/89,54
23. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha142.85 2 148.16 152 445.01 227.86/104,93
24. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec155.76 110 149.70 54 469.46 252.31/116,22
25. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky134.15 308 138.46 2 582.61 365.46/168,31
26. Dandová Anna 1988 2 Benátky139.31 156 128.82 208 632.13 414.98/191,10
27. Smijová Alice 1977 2 KK Opava140.14 262 217.37 162 781.51 564.36/259,90
  Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.08 4 101.81 0 208.89  60
2. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
105.06 4 105.96 0 215.02 6.13/2,953
3. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
108.27 2 102.33 4 216.60 7.71/3,747
4. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
108.24 2 109.74 2 221.98 13.09/6,342
5. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
114.12 2 113.08 2 231.20 22.31/10,738
6. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
110.01 2 111.32 8 231.33 22.44/10,734
7. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
111.29 6 109.28 6 232.57 23.68/11,331
8. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
119.91 6 120.17 4 250.08 41.19/19,728
9. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
119.68 4 124.39 4 252.07 43.18/20,725
10. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
118.61 2 118.26 14 252.87 43.98/21,122
11. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
144.90 6 123.65 6 280.55 71.66/34,320
12. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
133.55 12 140.08 4 289.63 80.74/38,718
13. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
120.87 52 117.97 0 290.84 81.95/39,216
14. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
130.28 8 144.42 10 292.70 83.81/40,114
15. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
140.62 56 130.00 8 334.62 125.73/60,212
16. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
143.01 56 129.49 60 388.50 179.61/86,010
17. Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
137.93 8 194.15 160 500.08 291.19/139,49
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0
  Matěják Petr
Nováček Michal
1973
1977
1 Klášter.
Hubertus
0.00 0 0.00 0  0
  Jančálek David
Božek Viktor
1986
1986
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Merenus Jan
Kubričan Pavel
1983
1983
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha98.44 2 95.95 0 196.39  75
2. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.97.41 0 98.00 2 197.41 1.02/0,568
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.100.86 4 96.79 0 201.65 5.26/2,762
4. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha98.33 6 98.05 0 202.38 5.99/3,157
5. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc100.65 0 100.20 2 202.85 6.46/3,353
6. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.99.41 0 97.81 6 203.22 6.83/3,549
7. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha99.36 4 97.25 4 204.61 8.22/4,246
8. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.98.32 6 98.68 2 205.00 8.61/4,443
9. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.103.62 0 99.79 4 207.41 11.02/5,640
10. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha102.48 2 102.79 2 209.27 12.88/6,637
11. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.101.88 4 102.68 0 208.56 12.17/6,235
12. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.104.70 6 98.88 0 209.58 13.19/6,733
13. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha103.54 4 101.60 4 213.14 16.75/8,531
14. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha101.77 4 104.20 4 213.97 17.58/9,029
15. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.109.24 4 101.06 0 214.30 17.91/9,127
16. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus109.94 0 100.83 4 214.77 18.38/9,425
17. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha106.01 6 102.15 2 216.16 19.77/10,123
18. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus103.46 2 109.53 2 216.99 20.60/10,521
19. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.106.99 2 108.10 0 217.09 20.70/10,519
20. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava106.24 2 108.48 2 218.72 22.33/11,417
21. Bílý Petr 1981 2 USK Pha108.19 4 106.87 0 219.06 22.67/11,515
22. Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.113.05 2 107.40 0 222.45 26.06/13,314
23. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec108.66 2 109.79 2 222.45 26.06/13,313
24. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy112.52 2 105.93 4 224.45 28.06/14,312
25. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice113.14 2 107.70 2 224.84 28.45/14,511
26. Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha116.16 0 104.54 6 226.70 30.31/15,410
27. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.106.66 4 110.67 6 227.33 30.94/15,89
28. Prell Pavel 1976 2 Kralupy116.71 0 113.54 0 230.25 33.86/17,28
29. Tůma Martin 1972 2 Hubertus117.59 4 106.51 4 232.10 35.71/18,27
30. Taišl Filip 1976 2 Sušice125.92 6 103.77 0 235.69 39.30/20,06
31. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB117.62 2 108.69 8 236.31 39.92/20,35
32. Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB116.65 6 108.40 6 237.05 40.66/20,74
33. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB110.94 2 125.47 4 242.41 46.02/23,43
34. Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB114.27 6 117.14 6 243.41 47.02/23,92
35. Gorecký Petr 1981 2 Kralupy117.25 10 109.83 8 245.08 48.69/24,81
36. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice114.95 12 119.98 8 254.93 58.54/29,80
37. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.116.36 54 107.59 4 281.95 85.56/43,60
38. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB110.24 52 123.99 6 292.23 95.84/48,80
  Pšenica Rostislav 1980 2 Ostrava0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3