vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. ČP ve slalomu

04.06.2005   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha101.59 2 104.41 0 208.00  75
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha104.86 4 104.75 0 213.61 5.61/2,768
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha105.42 0 106.26 2 213.68 5.68/2,762
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.104.99 0 107.17 2 214.16 6.16/3,057
5. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.109.71 2 106.38 2 220.09 12.09/5,853
6. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha110.80 0 108.67 4 223.47 15.47/7,449
7. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB111.45 0 116.16 0 227.61 19.61/9,446
8. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.07 2 111.65 4 228.72 20.72/10,043
9. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.112.34 2 115.41 2 231.75 23.75/11,440
10. Jančar David 1974 1 USK Pha112.37 2 120.16 2 236.53 28.53/13,737
11. Karásek Petr 1986 1 USK Pha113.58 2 108.95 0 224.53 16.53/7,935
12. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha110.49 4 108.51 4 227.00 19.00/9,133
13. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV117.46 0 113.23 2 232.69 24.69/11,931
14. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.112.99 2 115.33 4 234.32 26.32/12,729
15. Hradílek Václav 1982 1 USK Pha119.37 0 114.32 2 235.69 27.69/13,327
16. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha122.39 0 114.34 0 236.73 28.73/13,825
17. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.119.13 2 114.87 4 240.00 32.00/15,423
18. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.122.23 0 115.97 2 240.20 32.20/15,521
19. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc122.98 2 120.30 0 245.28 37.28/17,919
20. Chod David 1982 2 Blovice123.90 2 116.96 4 246.86 38.86/18,717
21. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha117.00 2 121.43 8 248.43 40.43/19,415
22. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy120.24 6 118.38 4 248.62 40.62/19,514
23. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha124.18 2 121.65 2 249.83 41.83/20,113
24. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn118.22 8 115.62 10 251.84 43.84/21,112
25. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov126.97 2 123.90 0 252.87 44.87/21,611
26. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.124.26 4 122.89 2 253.15 45.15/21,710
27. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha124.17 2 125.72 4 255.89 47.89/23,09
28. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB131.31 2 128.04 0 261.35 53.35/25,68
29. Nováček Michal 1977 1 Hubertus130.00 6 123.49 2 261.49 53.49/25,77
30. Herink Jiří 1990 2 Olomouc123.91 4 130.96 4 262.87 54.87/26,46
31. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc127.21 8 124.48 4 263.69 55.69/26,85
32. Busta Jan 1989 2 USK Pha122.88 6 128.90 8 265.78 57.78/27,84
33. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK127.39 2 126.65 10 266.04 58.04/27,93
34. Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB123.07 8 126.03 10 267.10 59.10/28,42
35. Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov131.91 8 126.59 2 268.50 60.50/29,11
36. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa142.74 2 126.94 4 275.68 67.68/32,50
37. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK137.97 2 134.33 6 280.30 72.30/34,80
38. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB124.83 2 150.81 12 289.64 81.64/39,30
39. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB120.34 4 115.74 52 292.08 84.08/40,40
  Matěják Petr 1973 1 Klášter.140.11 10 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.109.30 0 107.39 0 216.69  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha111.51 0 109.36 2 222.87 6.18/2,953
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.114.53 0 112.13 2 228.66 11.97/5,547
4. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha113.17 4 112.91 2 232.08 15.39/7,142
5. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.116.49 2 114.10 0 232.59 15.90/7,338
6. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha120.16 0 119.60 2 241.76 25.07/11,634
7. Hodačová Michaela 1974 1 USK Pha125.65 4 121.64 0 251.29 34.60/16,031
8. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha124.19 4 122.82 4 255.01 38.32/17,728
9. Mašková Alena 1976 2 USK Pha124.24 4 128.40 0 256.64 39.95/18,425
10. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha125.44 2 144.19 6 277.63 60.94/28,122
11. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha121.81 8 116.70 4 250.51 33.82/15,620
12. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha127.75 2 124.94 0 254.69 38.00/17,518
13. Slováková Petra 1986 1 KK Opava125.80 6 120.15 4 255.95 39.26/18,116
14. Dandová Anna 1988 2 Benátky124.43 6 125.30 4 259.73 43.04/19,914
15. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky125.22 10 123.56 6 264.78 48.09/22,212
16. Polívková Hana 1989 2 Blovice127.14 6 130.89 2 266.03 49.34/22,810
17. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.132.30 8 126.14 0 266.44 49.75/23,09
18. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB125.38 8 129.13 4 266.51 49.82/23,08
19. Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV130.70 6 133.68 0 270.38 53.69/24,87
20. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec138.20 6 123.39 8 275.59 58.90/27,26
21. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc129.38 8 132.34 6 275.72 59.03/27,25
22. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec137.08 6 131.07 2 276.15 59.46/27,44
23. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha140.43 6 130.63 4 281.06 64.37/29,73
24. Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB129.49 6 134.35 58 327.84 111.15/51,32
25. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha124.69 12 122.18 100 358.87 142.18/65,61
26. Smijová Alice 1977 2 KK Opava160.95 56 153.18 6 376.13 159.44/73,60
  Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov128.86 2 0.00 0  0
  Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.135.35 60 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
109.07 2 109.64 0 220.71  60
2. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
111.80 0 110.30 0 222.10 1.39/0,653
3. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
110.26 4 111.29 0 225.55 4.84/2,247
4. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
117.06 4 113.11 0 234.17 13.46/6,142
5. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
120.01 2 117.95 2 241.96 21.25/9,638
6. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
120.43 2 119.65 2 244.08 23.37/10,634
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
122.99 6 119.94 2 250.93 30.22/13,731
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
126.41 2 126.89 2 257.30 36.59/16,628
9. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
127.17 6 127.55 12 272.72 52.01/23,625
10. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
129.45 10 135.01 62 336.46 115.75/52,422
11. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
141.83 2 150.80 2 296.63 75.92/34,420
12. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
141.79 10 139.62 10 301.41 80.70/36,618
13. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
143.62 6 166.79 4 320.41 99.70/45,216
14. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
134.44 58 130.95 10 333.39 112.68/51,114
15. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
137.79 112 140.90 10 400.69 179.98/81,512
16. Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
153.93 64 177.37 14 409.30 188.59/85,410
17. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
179.11 60 166.95 62 468.06 247.35/112,19
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
143.55 8 0.00 0  0
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0
  Matěják Petr
Nováček Michal
1973
1977
1 Klášter.
Hubertus
0.00 0 0.00 0  0
  Jančálek David
Božek Viktor
1986
1986
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Zdráhal Petr
Jakubů Jaroslav
1987
1973
1 Blovice
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0
  Merenus Jan
Kubričan Pavel
1983
1983
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha98.68 4 95.09 0 197.77  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha100.77 2 97.98 0 200.75 2.98/1,568
3. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.100.81 2 99.73 0 202.54 4.77/2,462
4. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.103.28 2 99.67 0 204.95 7.18/3,657
5. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.102.52 2 99.32 2 205.84 8.07/4,153
6. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha101.93 0 102.65 2 206.58 8.81/4,549
7. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.104.54 0 102.08 2 208.62 10.85/5,546
8. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.101.39 4 101.37 2 208.76 10.99/5,643
9. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha104.48 2 101.92 2 210.40 12.63/6,440
10. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc102.96 2 103.59 2 210.55 12.78/6,537
11. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus102.82 4 100.02 0 206.84 9.07/4,635
12. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.101.52 6 103.29 2 212.81 15.04/7,633
13. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha107.05 0 106.99 0 214.04 16.27/8,231
14. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha109.06 2 105.03 0 216.09 18.32/9,329
15. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.110.76 0 105.36 0 216.12 18.35/9,327
16. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.106.84 4 105.62 0 216.46 18.69/9,525
17. Taišl Filip 1976 2 Sušice105.64 2 108.06 4 219.70 21.93/11,123
18. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.106.55 6 107.57 0 220.12 22.35/11,321
19. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha108.26 2 106.21 4 220.47 22.70/11,519
20. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec109.60 2 108.21 2 221.81 24.04/12,217
21. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.110.20 4 107.96 0 222.16 24.39/12,315
22. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB110.24 2 108.05 2 222.29 24.52/12,414
23. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.110.53 0 108.14 4 222.67 24.90/12,613
24. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice111.20 2 112.19 0 225.39 27.62/14,012
25. Tůma Martin 1972 2 Hubertus112.52 2 110.08 4 228.60 30.83/15,611
26. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB113.32 4 114.18 2 233.50 35.73/18,110
27. Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.112.92 6 111.33 4 234.25 36.48/18,49
28. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB116.04 2 109.25 8 235.29 37.52/19,08
29. Prell Pavel 1976 2 Kralupy113.47 2 118.49 4 237.96 40.19/20,37
30. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava119.68 0 118.82 0 238.50 40.73/20,66
31. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice116.48 0 120.16 2 238.64 40.87/20,75
32. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy112.06 2 125.14 4 243.20 45.43/23,04
33. Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB116.81 4 118.24 6 245.05 47.28/23,93
34. Pšenica Rostislav 1980 2 Ostrava122.66 2 121.44 2 248.10 50.33/25,42
35. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus113.98 50 105.32 8 277.30 79.53/40,21
36. Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha108.82 54 113.86 4 280.68 82.91/41,90
37. Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB146.15 4 129.43 4 283.58 85.81/43,40
38. Gorecký Petr 1981 2 Kralupy117.88 6 120.26 56 300.14 102.37/51,80
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha112.00 350 0.00 0  0
  Mičulka Jakub 1981 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Žák Jiří 1986 2 KK Opava0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3