vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. ČP a MČR ve slalomu

03.09.2005   Lipno, pod přehradou
ředitel: Karel Krejčí   vrchní rozhodčí: Gnter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.112.07 2 107.17 2 223.24  75
2. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha114.78 2 114.34 0 231.12 7.88/3,568
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha116.98 0 112.15 2 231.13 7.89/3,562
4. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB118.69 4 136.03 2 260.72 37.48/16,857
5. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.137.04 10 117.75 4 268.79 45.55/20,453
6. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV125.48 8 133.96 6 273.44 50.20/22,549
7. Hradílek Václav 1982 1 USK Pha144.28 4 124.44 2 274.72 51.48/23,146
8. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha151.13 6 118.11 0 275.24 52.00/23,343
9. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn122.46 8 159.37 12 301.83 78.59/35,240
10. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha144.66 6 154.07 4 308.73 85.49/38,337
11. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha162.99 8 135.78 4 310.77 87.53/39,235
12. Jančar David 1974 1 USK Pha184.28 4 125.81 2 316.09 92.85/41,633
13. Chod David 1982 2 Blovice128.45 58 130.17 10 326.62 103.38/46,331
14. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.154.64 54 140.81 10 359.45 136.21/61,029
15. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.127.91 6 185.34 56 375.25 152.01/68,127
16. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy155.01 6 121.44 104 386.45 163.21/73,125
17. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.164.11 56 124.89 52 397.00 173.76/77,823
18. Karásek Petr 1986 1 USK Pha111.35 50 134.34 104 399.69 176.45/79,021
19. Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov138.04 54 162.26 56 410.30 187.06/83,819
20. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB161.28 62 143.01 64 430.29 207.05/92,717
  Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.171.87 52 0.00 0  15
  Herink Jiří 1990 2 Olomouc174.18 52 0.00 0  14
  Suchý Matěj 1986 1 USK Pha120.44 108 0.00 0  13
  Busta Jan 1989 2 USK Pha124.17 110 0.00 0  12
  Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov179.71 56 0.00 0  11
  Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.132.02 106 0.00 0  10
  Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.142.72 100 0.00 0  9
  Daněk Aleš 1979 1 Olomouc152.54 102 0.00 0  8
  Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB195.95 62 0.00 0  7
  Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa152.71 108 0.00 0  6
  Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc215.58 54 0.00 0  5
  Matěják Petr 1973 1 Klášter.131.82 160 0.00 0  4
  Mašek Jan 1978 MT USK Pha142.94 152 0.00 0  3
  Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB137.21 166 0.00 0  2
  Nováček Michal 1977 1 Hubertus207.24 104 0.00 0  1
  Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB119.49 208 0.00 0  0
  Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha146.38 208 0.00 0  0
  Rak Tomáš 1989 2 KVS HK210.92 256 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.116.16 2 118.15 0 236.31  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha162.61 0 118.08 0 280.69 44.38/18,853
3. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha157.73 6 150.59 0 314.32 78.01/33,047
4. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha128.79 102 128.37 2 361.16 124.85/52,842
5. Mašková Alena 1976 2 USK Pha145.59 4 171.30 60 380.89 144.58/61,238
6. Bouzidi Carole 1985 France131.47 2 153.02 104 390.49 154.18/65,20
7. Perova Alexandra 1982 Russia178.07 52 153.98 10 394.05 157.74/66,80
8. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha148.89 56 148.16 52 405.05 168.74/71,434
9. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.132.48 6 158.76 112 409.24 172.93/73,231
10. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha126.23 100 135.76 52 413.99 177.68/75,228
11. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.136.49 100 128.21 54 418.70 182.39/77,225
12. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha160.18 56 150.68 52 418.86 182.55/77,322
13. Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB145.42 50 176.56 108 479.98 243.67/103,120
14. Dandová Anna 1988 2 Benátky139.63 64 143.21 158 504.84 268.53/113,618
15. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha147.39 2 160.55 250 559.94 323.63/137,016
16. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.163.11 54 224.56 156 597.67 361.36/152,914
17. Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov150.21 104 124.02 256 634.23 397.92/168,412
  Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc162.81 106 0.00 0  10
  Polívková Hana 1989 2 Blovice215.01 62 0.00 0  9
  Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec138.57 158 0.00 0  8
  Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky168.29 152 0.00 0  7
  Janoušková Eva 1990 2 USK Pha139.63 216 0.00 0  6
  Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha210.89 150 0.00 0  5
  Slováková Petra 1986 1 KK Opava164.65 204 0.00 0  4
  Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV189.58 254 0.00 0  3
  Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB123.21 406 0.00 0  2
  Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
112.21 4 113.40 4 233.61  60
2. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
132.40 2 124.15 0 258.55 24.94/10,753
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
139.94 8 118.54 2 268.48 34.87/14,947
4. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
129.76 4 135.17 8 276.93 43.32/18,542
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
129.97 6 139.40 2 277.37 43.76/18,738
6. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
123.09 6 115.24 54 298.33 64.72/27,734
7. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
125.92 58 116.25 6 306.17 72.56/31,131
8. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
146.16 52 114.26 4 316.42 82.81/35,428
9. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
137.66 54 117.17 8 316.83 83.22/35,625
10. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
190.69 60 125.08 8 383.77 150.16/64,322
11. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
151.18 110 137.17 6 404.35 170.74/73,120
12. Vácha Viktor
Kotrbatý Libor
1985
1987
1 Dukla B.
SK VS ČB
150.54 54 159.23 56 419.77 186.16/79,70
13. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
176.60 112 138.10 14 440.70 207.09/88,618
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
159.30 56 168.12 108 491.42 257.81/110,416
15. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
178.87 158 154.49 56 547.36 313.75/134,314
16. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
148.51 210 167.50 62 588.01 354.40/151,712
  Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0  0
  Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
1 KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.103.10 0 100.39 0 203.49  75
2. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.105.49 0 101.66 0 207.15 3.66/1,868
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.107.32 2 101.35 0 210.67 7.18/3,562
4. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha103.70 2 105.87 0 211.57 8.08/4,057
5. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.103.92 4 105.86 0 213.78 10.29/5,153
6. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.109.26 4 105.60 0 218.86 15.37/7,649
7. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus109.50 6 105.22 0 220.72 17.23/8,546
8. C Bonkpeti Benjamin 1981 Togo105.90 6 105.77 4 221.67 18.18/8,90
9. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha108.95 0 110.86 2 221.81 18.32/9,043
10. Taišl Filip 1976 2 Sušice108.78 0 112.67 2 223.45 19.96/9,840
11. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc111.00 4 107.96 2 224.96 21.47/10,637
12. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB109.77 2 111.84 2 225.61 22.12/10,935
13. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.115.38 0 110.37 0 225.75 22.26/10,933
14. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.112.03 0 111.77 2 225.80 22.31/11,031
15. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.114.40 4 109.33 0 227.73 24.24/11,929
16. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.117.36 2 109.37 0 228.73 25.24/12,427
17. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy112.33 4 112.66 0 228.99 25.50/12,525
18. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB112.69 2 110.65 4 229.34 25.85/12,723
19. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha113.19 4 109.41 50 276.60 73.11/35,921
20. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.106.15 2 109.50 154 371.65 168.16/82,619
21. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec110.91 2 119.62 150 382.53 179.04/88,017
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha120.99 2 0.00 0  15
  Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha119.54 4 0.00 0  14
  Vondra Jan 1988 2 Dukla B.120.57 4 0.00 0  13
  Přindiš Vít 1989 2 USK Pha125.00 2 0.00 0  12
  Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.134.40 0 0.00 0  11
  Buchtel Michal 1986 1 Hubertus109.09 54 0.00 0  10
  Prell Pavel 1976 2 Kralupy134.93 60 0.00 0  9
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava142.98 52 0.00 0  8
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB148.85 52 0.00 0  7
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB149.23 54 0.00 0  6
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice159.26 50 0.00 0  5
  Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha118.44 102 0.00 0  4
  Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha118.53 108 0.00 0  3
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice143.84 104 0.00 0  2
  Tůma Martin 1972 2 Hubertus129.99 154 0.00 0  1
  Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB133.11 152 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3