vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. ČP ve slalomu

04.09.2005   Lipno, pod přehradou
ředitel: Karel Krejčí   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Mašek Jan 1978 MT USK Pha110.80 2 111.08 0 223.88  75
2. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.116.64 0 107.74 0 224.38 0.50/0,268
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha111.59 0 117.57 0 229.16 5.28/2,462
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha116.66 2 113.87 4 236.53 12.65/5,757
5. Jančar David 1974 1 USK Pha121.30 0 118.97 0 240.27 16.39/7,353
6. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB121.25 0 118.13 2 241.38 17.50/7,849
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha116.50 4 115.57 8 244.07 20.19/9,046
8. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.123.41 4 122.85 0 250.26 26.38/11,843
9. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy121.72 4 123.53 2 251.25 27.37/12,240
10. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha122.52 6 120.20 4 252.72 28.84/12,937
11. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha121.97 4 128.98 0 254.95 31.07/13,935
12. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha124.33 4 127.68 4 260.01 36.13/16,133
13. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV128.14 2 131.83 2 263.97 40.09/17,931
14. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.130.58 4 128.55 2 265.13 41.25/18,429
15. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB127.96 8 124.94 6 266.90 43.02/19,227
16. Hradílek Václav 1982 1 USK Pha136.42 8 121.23 4 269.65 45.77/20,425
17. Chod David 1982 2 Blovice136.10 2 128.90 4 271.00 47.12/21,023
18. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB135.39 8 132.30 6 281.69 57.81/25,821
19. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha133.28 4 138.90 52 328.18 104.30/46,619
20. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.123.87 2 195.88 54 375.75 151.87/67,817
  Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov143.82 2 0.00 0  15
  Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB134.55 12 0.00 0  14
  Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc143.14 6 0.00 0  13
  Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn141.86 10 0.00 0  12
  Rak Tomáš 1989 2 KVS HK140.56 18 0.00 0  11
  Jáně Michal 1986 1 Dukla B.113.72 52 0.00 0  10
  Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.116.06 50 0.00 0  9
  Herink Jiří 1990 2 Olomouc120.13 52 0.00 0  8
  Busta Jan 1989 2 USK Pha128.64 56 0.00 0  7
  Daněk Aleš 1979 1 Olomouc138.98 52 0.00 0  6
  Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov135.65 56 0.00 0  5
  Nováček Michal 1977 1 Hubertus139.40 54 0.00 0  4
  Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.130.53 104 0.00 0  3
  Matěják Petr 1973 1 Klášter.129.65 106 0.00 0  2
  Janoušek Milan 1988 2 USK Pha135.63 102 0.00 0  1
  Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa139.92 108 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.117.69 152 0.00 0  0
  Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha118.14 0 116.82 2 236.96  60
2. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha121.43 2 118.52 2 243.95 6.99/2,953
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.124.91 2 119.15 4 250.06 13.10/5,547
4. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha123.33 4 120.24 4 251.57 14.61/6,242
5. Bouzidi Carole 1985 France127.12 2 126.53 0 255.65 18.69/7,90
6. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.122.17 2 131.84 2 258.01 21.05/8,938
7. Slováková Petra 1986 1 KK Opava127.13 4 121.61 6 258.74 21.78/9,234
8. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha130.34 4 125.00 4 263.34 26.38/11,131
9. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc133.49 0 127.36 6 266.85 29.89/12,628
10. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha146.37 0 140.50 0 286.87 49.91/21,125
11. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.146.26 4 151.52 2 303.78 66.82/28,222
12. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha145.94 6 153.55 8 313.49 76.53/32,320
13. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky149.38 8 141.05 56 354.43 117.47/49,618
14. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec148.96 4 148.57 56 357.53 120.57/50,916
15. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB147.60 6 152.35 52 357.95 120.99/51,114
16. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.125.53 10 129.26 106 370.79 133.83/56,512
  Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha151.04 8 0.00 0  10
  Mašková Alena 1976 2 USK Pha151.37 8 0.00 0  9
  Perova Alexandra 1982 Russia119.63 50 0.00 0  0
  Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha126.17 50 0.00 0  8
  Kašparová Anna 1985 2 USK Pha141.23 50 0.00 0  7
  Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov134.52 58 0.00 0  6
  Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec136.64 56 0.00 0  5
  Polívková Hana 1989 2 Blovice143.38 62 0.00 0  4
  Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV143.97 62 0.00 0  3
  Dandová Anna 1988 2 Benátky127.70 150 0.00 0  2
  Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB205.00 108 0.00 0  1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
113.33 4 112.59 4 233.92  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
115.96 2 118.32 0 236.28 2.36/1,053
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
116.06 4 119.54 4 243.60 9.68/4,147
4. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
125.27 2 118.08 2 247.35 13.43/5,742
5. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
126.38 8 119.14 6 259.52 25.60/10,938
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
123.69 6 131.43 4 265.12 31.20/13,334
7. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
131.57 4 135.76 2 273.33 39.41/16,831
8. Vácha Viktor
Kotrbatý Libor
1985
1987
1 Dukla B.
SK VS ČB
134.95 10 130.51 4 279.46 45.54/19,50
9. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.86 6 144.94 2 291.80 57.88/24,728
10. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
119.65 52 115.43 8 295.08 61.16/26,125
11. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
118.31 52 121.88 6 298.19 64.27/27,522
12. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
138.50 10 137.81 60 346.31 112.39/48,020
13. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
142.28 8 139.53 58 347.81 113.89/48,718
14. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
142.01 6 147.96 54 349.97 116.05/49,616
15. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
147.25 58 144.40 62 411.65 177.73/76,014
16. Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
187.84 114 165.64 210 677.48 443.56/189,612
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
  Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
0.00 0 0.00 0  0
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
0.00 0 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
  Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
1 KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha103.71 0 103.76 0 207.47  75
2. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.102.80 2 104.89 0 209.69 2.22/1,168
3. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.106.50 0 104.69 0 211.19 3.72/1,862
4. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.104.94 0 106.62 0 211.56 4.09/2,057
5. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.108.17 0 107.19 0 215.36 7.89/3,853
6. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus107.55 0 108.71 0 216.26 8.79/4,249
7. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha108.96 2 109.44 0 220.40 12.93/6,246
8. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha110.08 2 108.39 2 222.47 15.00/7,243
9. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus109.31 2 111.84 0 223.15 15.68/7,640
10. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.115.33 2 106.10 0 223.43 15.96/7,737
11. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha109.55 2 113.08 4 228.63 21.16/10,235
12. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.116.07 2 108.66 2 228.73 21.26/10,233
13. Prell Pavel 1976 2 Kralupy112.96 2 114.70 0 229.66 22.19/10,731
14. Taišl Filip 1976 2 Sušice114.36 4 115.25 0 233.61 26.14/12,629
15. Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha118.51 2 114.64 0 235.15 27.68/13,327
16. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy119.65 0 113.97 4 237.62 30.15/14,525
17. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava120.53 0 115.86 2 238.39 30.92/14,923
18. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha112.95 0 113.44 52 278.39 70.92/34,221
19. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec113.07 0 115.56 52 280.63 73.16/35,319
20. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc113.47 6 127.86 52 299.33 91.86/44,317
21. Bonkpeti Benjamin 1981 Togo106.55 0 103.07 106 315.62 108.15/52,10
  Tůma Martin 1972 2 Hubertus119.46 2 0.00 0  15
  Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.120.24 2 0.00 0  14
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB121.93 2 0.00 0  13
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB121.18 4 0.00 0  12
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha128.16 2 0.00 0  11
  Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB130.89 4 0.00 0  10
  Vondra Jan 1988 2 Dukla B.111.68 50 0.00 0  9
  Kobes Jan 1979 MT Dukla B.112.58 50 0.00 0  8
  Mrůzek David 1976 1 Dukla B.114.14 50 0.00 0  7
  Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.117.32 50 0.00 0  6
  Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha114.68 54 0.00 0  5
  Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB120.77 52 0.00 0  4
  Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB119.73 54 0.00 0  3
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice130.52 52 0.00 0  2
  Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.125.19 100 0.00 0  1
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice128.19 104 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3