vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle

01.07.2012   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja0.00 0 96.33 2 98.33 101
2.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV100.38 0 97.63 4 100.382.05/2,189
3.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK100.50 2 103.14 0 102.504.17/4,283
4.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha110.30 0 117.32 8 110.3011.97/12,277
5.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus116.04 2 109.08 2 111.0812.75/13,071
6.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy109.89 2 109.28 200 111.8913.56/13,865
7.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.104.61 8 114.91 2 112.6114.28/14,559
8.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB130.39 2 115.30 0 115.3016.97/17,353
9.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.96 6 113.75 2 115.7517.42/17,747
10.4/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha116.70 0 112.30 4 116.3017.97/18,341
11.5/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice109.23 8 104.72 254 117.2318.90/19,235
12.1/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy113.51 4 103.34 50 117.5119.18/19,529
13.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice128.68 52 117.95 0 117.9519.62/20,023
14.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 3 SKVS ČB112.61 6 0.00 0 118.6120.28/20,617
15.2/DMPETERKA Adam 1996 3 Rakovník137.83 2 117.36 2 119.3621.03/21,411
16.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK123.63 2 126.52 4 125.6327.30/27,810
17.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník123.62 4 123.33 4 127.3329.00/29,59
18.4/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy124.07 4 124.04 4 128.0429.71/30,28
19.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB111.18 250 128.59 0 128.5930.26/30,87
20.8/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L124.04 6 163.89 56 130.0431.71/32,26
21. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.132.05 58 134.75 2 136.7538.42/39,15
22.1/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník152.15 4 0.00 999 156.1557.82/58,84
23.9/VHÁJEK Martin 1964 0 SKŽižkov122.45 200 121.80 50 171.8073.47/74,73
24.5/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov173.91 10 191.69 8 183.9185.58/87,02
25.10/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus146.92 102 134.99 56 190.9992.66/94,21
26.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa149.21 102 124.71 152 251.21152.88/155,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.98.36 0 97.85 0 97.85 58
2.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.103.91 0 100.60 0 100.602.75/2,852
3. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha99.09 2 94.29 200 101.093.24/3,346
4.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice107.96 4 105.59 4 109.5911.74/12,040
5.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha111.24 52 116.06 2 118.0620.21/20,734
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník114.35 4 114.48 50 118.3520.50/21,028
7.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha116.76 2 115.36 104 118.7620.91/21,422
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja119.27 6 120.05 50 125.2727.42/28,016
9.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha126.90 104 126.87 2 128.8731.02/31,710
10.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha136.23 2 124.47 54 138.2340.38/41,34
11.4/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha134.94 6 140.39 6 140.9443.09/44,03
12.5/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice137.42 208 179.80 6 185.8087.95/89,92
13.1/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek142.57 202 130.54 56 186.5488.69/90,61
14.6/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice167.42 158 150.10 56 206.10108.25/110,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
97.42 4 95.62 0 95.62 45
2.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
109.77 4 104.84 0 104.849.22/9,639
3.1/DSPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
108.62 2 113.07 6 110.6215.00/15,733
4.1/VHRON Jiří
FILIPI Robert
1951
1964
2 Rakovník
Č.Lípa
119.28 4 118.49 56 123.2827.66/28,927
5.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
126.34 2 129.26 4 128.3432.72/34,221
6.3/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
124.80 4 121.99 350 128.8033.18/34,715
7.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
126.79 54 128.73 6 134.7339.11/40,99
8.2/U23HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
145.62 10 155.48 6 155.6260.00/62,73
9.2/VMULAČ Oldřich
ŠRÁMEK Jaroslav
1961
1957
Hubertus
Č.Lípa
141.67 154 157.51 4 161.5165.89/68,92
10.3/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.81 56 167.43 16 183.4387.81/91,81
11. PLAŠILOVÁ Martina
HÁJEK Martin
1985
1964
SKŽižkov
SKŽižkov
140.39 60 126.73 106 200.39104.77/109,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.90 54 82.30 0 82.30 283
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus88.52 0 83.54 0 83.541.24/1,5271
3.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy90.33 0 87.73 2 89.737.43/9,0265
4.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník95.76 2 89.57 2 91.579.27/11,3259
5.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz92.15 0 94.69 2 92.159.85/12,0253
6.1/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy92.20 0 93.16 0 92.209.90/12,0247
7.2/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy97.36 50 92.74 2 94.7412.44/15,1241
8.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.76 0 106.37 4 95.7613.46/16,4235
9.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky99.60 2 96.50 0 96.5014.20/17,3229
10. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.92.65 4 103.16 4 96.6514.35/17,4223
11.2/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK100.77 2 96.93 0 96.9314.63/17,8217
12.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice97.07 0 97.19 0 97.0714.77/17,9211
13. GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy101.85 2 97.19 0 97.1914.89/18,1205
14.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB94.16 6 93.56 4 97.5615.26/18,5199
15.5/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha98.20 0 112.38 0 98.2015.90/19,3193
16.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.08 2 98.56 0 98.5616.26/19,8187
17.3/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha102.34 0 99.58 0 99.5817.28/21,0181
18.4/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus95.75 4 97.60 2 99.6017.30/21,0175
19.2/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha98.01 2 99.48 2 100.0117.71/21,5169
20.3/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha104.59 4 100.41 0 100.4118.11/22,0163
21.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus105.52 2 101.68 2 103.6821.38/26,0157
22.5/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky104.76 2 102.18 2 104.1821.88/26,6151
23. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník110.02 0 104.53 0 104.5322.23/27,0145
24.6/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy102.87 2 101.87 4 104.8722.57/27,4139
25. HEK Jan 1979 2 Roudnice104.13 2 104.31 2 106.1323.83/29,0133
26.2/U23HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník106.62 0 110.86 0 106.6224.32/29,6127
27.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.107.89 0 110.47 0 107.8925.59/31,1121
28.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník104.90 4 113.66 6 108.9026.60/32,3115
29.3/U23HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník111.74 2 109.30 0 109.3027.00/32,8109
30.4/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz122.72 50 108.33 2 110.3328.03/34,1103
31.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky116.12 102 110.53 0 110.5328.23/34,397
32.5/ZSPETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník111.77 0 108.63 2 110.6328.33/34,491
33.6/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha111.38 0 113.92 0 111.3829.08/35,385
34.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK113.74 52 109.64 2 111.6429.34/35,779
35. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV122.50 52 111.81 0 111.8129.51/35,973
36.3/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus108.82 6 128.07 50 114.8232.52/39,567
37.7/ZSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy120.50 54 115.21 0 115.2132.91/40,061
38.5/DSJÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha112.62 56 113.36 2 115.3633.06/40,255
39.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice115.55 0 116.98 2 115.5533.25/40,449
40.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník114.46 4 112.34 52 118.4636.16/43,943
41. HRON Robin 1979 3 Kralupy117.73 2 121.56 2 119.7337.43/45,537
42.3/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.05 52 118.24 2 120.2437.94/46,131
43.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.95 2 118.86 2 120.8638.56/46,930
44. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy126.20 6 117.19 4 121.1938.89/47,329
45.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky115.48 8 120.77 102 123.4841.18/50,028
46.4/ZMZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha123.60 2 137.08 56 125.6043.30/52,627
47.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky123.54 4 146.80 104 127.5445.24/55,026
48.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice134.09 0 125.98 2 127.9845.68/55,525
49.9/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice129.24 0 152.41 52 129.2446.94/57,024
50.10/ZSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.144.23 106 126.36 4 130.3648.06/58,423
51.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.128.44 2 134.37 52 130.4448.14/58,522
52. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV136.04 104 130.68 0 130.6848.38/58,821
53.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník132.05 2 132.66 4 134.0551.75/62,920
54.11/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha121.60 52 130.77 8 138.7756.47/68,619
55.12/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.132.60 56 137.08 2 139.0856.78/69,018
56.5/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy141.74 2 145.25 4 143.7461.44/74,717
57.6/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec142.15 2 133.39 56 144.1561.85/75,216
58.7/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice152.47 154 152.88 2 154.8872.58/88,215
59.6/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz105.74 56 85.64 300 161.7479.44/96,514
60.8/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB165.80 2 155.42 150 167.8085.50/103,913
61.13/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.149.42 54 122.56 50 172.5690.26/109,712
62.10/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.116.84 56 112.23 154 172.8490.54/110,011
63.14/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha121.81 52 131.05 54 173.8191.51/111,210
64.9/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.106.17 302 123.80 56 179.8097.50/118,59
65.10/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha131.83 104 133.56 52 185.56103.26/125,58
66.7/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník130.55 102 133.54 54 187.54105.24/127,97
67.11/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec139.49 60 0.00 999 199.49117.19/142,46
68.11/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice151.03 52 139.99 102 203.03120.73/146,75
69.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life142.98 100 153.67 56 209.67127.37/154,84
70.12/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště0.00 999 158.01 54 212.01129.71/157,63
71.15/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.171.17 52 171.17 106 223.17140.87/171,22
72.9/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life130.26 208 133.91 104 237.91155.61/189,11
73.16/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník133.87 260 130.14 108 238.14155.84/189,40
74.17/ZSMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB188.20 160 163.14 158 321.14238.84/290,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha121.75 104 123.28 2 125.28 8
2.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice162.82 4 152.55 2 154.5529.27/23,42
3. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov135.75 108 139.64 102 241.64116.36/92,91
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3