vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3

15.07.2012   Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
ředitel: Martin Záruba   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.17:58,70 19
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.19:21,0082.30/7,611
3. MAREK Aleš 1978 0 Trutnov20:16,30137.60/12,83
4. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.21:20,20201.50/18,72
5. NEDVÍDEK František 1944 0 Dv.Král.22:19,60260.90/24,21
6. KUTLVAŠR Pavel 1977 0 Vys.Mýto23:02,10303.40/28,10
7. POSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov23:34,00335.30/31,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha18:38,60 21
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.18:52,4013.80/1,213
3. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště19:41,9063.30/5,75
4. IVANOVÁ Tatiana 1986 0 Trutnov22:12,90214.30/19,21
5. SCHREIBEROVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.22:25,30226.70/20,30
6. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov22:53,70255.10/22,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
20:23,80 2
2. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
Dv.Král.
Dv.Král.
21:26,1062.30/5,11
3. VENC
Alexandr KOUBÍK Ondřej
1999
1999
3 Dukla B.
Boh.Pha
22:22,10118.30/9,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.17:29,70 38
2. ULWER Jiří 1995 2 Týniště17:43,0013.30/1,334
3. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.18:08,9039.20/3,730
4. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:44,0074.30/7,126
5. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště18:44,7075.00/7,122
6. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.19:03,2093.50/8,918
7. ŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště19:58,90149.20/14,214
8. KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:13,50163.80/15,610
9. TROCH Petr 1971 0 Dv.Král.20:17,00167.30/15,99
10. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:31,10181.40/17,38
11. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.21:00,40210.70/20,17
12. NEDVÍDEK Jan 1974 0 Dv.Král.21:03,90214.20/20,46
13. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.21:38,50248.80/23,75
14. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov21:42,60252.90/24,14
15. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.21:46,40256.70/24,53
16. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov22:13,40283.70/27,02
17. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.22:33,00303.30/28,91
18. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:42,60312.90/29,80
18. VESELÝ František 2000 0 Dv.Král.22:42,60312.90/29,80
  ŠVAGR Zdeněk 1968 0 TýništěDNF 0
  HRDÝ Otakar 1999 0 Boh.PhaDNF 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3