vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace

04.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: 101  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha110.31 0 105.77 0 105.77 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha105.02 2 104.01 4 107.021.25/1,2-
3. BEŇUŠ Matej 1987 SVK106.43 50 108.20 0 108.202.43/2,3-
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.108.22 0 110.82 102 108.222.45/2,3-
5. BETTGE Nico 1980 Kanuclub Falke Magdeburg110.81 0 107.45 2 109.453.68/3,5-
6. LEFRIEC Simob 1992 CD22119.24 2 107.52 2 109.523.75/3,5-
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.78 0 115.92 0 109.784.01/3,8-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.71 0 109.93 2 111.936.16/5,8-
9. RUNET Antoine 1994 Nancy113.59 2 110.00 2 112.006.23/5,9-
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.94 4 112.73 0 112.736.96/6,6-
11. DELAPLACE Baptiste 1979 delaplace110.95 2 124.11 4 112.957.18/6,8-
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.31 4 113.98 0 113.988.21/7,8-
13. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.127.28 102 114.43 0 114.438.66/8,2-
14. BLAISE Thibault 1993 Nancy111.14 4 117.18 6 115.149.37/8,9-
15. ROZMUS Kaja 1987 SVK115.40 0 113.72 2 115.409.63/9,1-
16. JEKLIN Jakob 1997 kkse112.97 4 115.33 10 116.9711.20/10,6-
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB115.88 2 117.00 0 117.0011.23/10,6-
18. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha121.46 2 117.40 0 117.4011.63/11,0-
19. SCHWANHOLT Simon 1992 Kanuclub Falke Magdeburg116.31 2 124.70 50 118.3112.54/11,9-
20. CORENTIN Robin 1994 Paris120.11 0 119.00 4 120.1114.34/13,6-
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB120.40 4 120.75 0 120.7514.98/14,2-
22. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.127.36 0 121.15 0 121.1515.38/14,5-
23. JÁNĚ Jakub 1990 2 Dukla B.121.52 58 120.36 2 122.3616.59/15,7-
24. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB119.23 254 116.67 6 122.6716.90/16,0-
25. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja118.75 4 121.91 52 122.7516.98/16,1-
26. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha136.97 106 118.89 4 122.8917.12/16,2-
27. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha125.49 6 119.01 4 123.0117.24/16,3-
28. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha133.87 2 124.45 0 124.4518.68/17,7-
29. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.120.73 50 118.61 6 124.6118.84/17,8-
30. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja126.70 8 124.22 2 126.2220.45/19,3-
31. KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB138.28 4 126.87 2 128.8723.10/21,8-
32. LEPONCIN Baptiste 1996 CD220.00 999 129.64 4 133.6427.87/26,3-
33. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB139.09 54 135.20 0 135.2029.43/27,8-
34. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha134.05 2 127.87 8 135.8730.10/28,5-
35. POLES Malo 1996 CD22143.21 52 132.18 4 136.1830.41/28,8-
36. SIEGMUND Torgen 1993 Kanuclub Falke Magdeburg132.24 4 138.08 52 136.2430.47/28,8-
37. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB132.53 6 128.97 60 138.5332.76/31,0-
38. LEBOURDONNEC Guillaume 1996 CD22137.10 4 138.88 0 138.8833.11/31,3-
39. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.135.92 4 140.26 104 139.9234.15/32,3-
40. KULIKOV Aleksandr 1997 Kazakhstan130.96 10 143.68 56 140.9635.19/33,3-
41. PISCHEK Jan 1977 AS Gérardmer canoe kayak139.09 2 125.10 202 141.0935.32/33,4-
42. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha141.24 4 152.87 6 145.2439.47/37,3-
43. ŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.173.68 8 145.48 254 181.6875.91/71,8-
44. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa170.74 50 150.89 56 206.89101.12/95,6-
45. NOVÁK Martin 1991 3 Č.Kruml.158.49 54 156.69 52 208.69102.92/97,3-
46. ŠKRANC Antonín 1996 Kotva B.155.82 306 165.64 154 319.64213.87/202,2-
47. CHAUMET Jules 1997 CD22154.99 206 225.78 206 360.99255.22/241,3-
48. BAĎURA Jerguš 1991 SKP Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
49. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
50. VERNEL Thomas 1997 Paris0.00 999 0.00 999 999.00 -
51. LERCH Adam 1998 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
52. JEKLIN Jakob 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.79 0 115.26 52 111.79 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.53 0 113.03 2 112.530.74/0,7-
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha121.64 4 116.99 2 118.997.20/6,4-
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.06 0 117.51 2 119.517.72/6,9-
5. WOLFFART Viktoria 1994 Team Austria127.33 4 117.68 2 119.687.89/7,1-
6. PIERRON Elise 1992 Nancy126.33 0 119.53 2 121.539.74/8,7-
7. HELLARD Estelle 1992 CD22121.36 2 0.00 999 123.3611.57/10,3-
8. ITO Yoshika 1984 Ito123.44 0 124.03 4 123.4411.65/10,4-
9. SADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.128.93 0 128.10 0 128.1016.31/14,6-
10. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí145.96 50 129.04 0 129.0417.25/15,4-
11. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 ŽKV Žilina143.64 2 125.23 4 129.2317.44/15,6-
12. CAILHOL Alice 1993 mjc Rodez club canoe kayak141.52 2 133.47 0 133.4721.68/19,4-
13. VAISSELLE Léa 1994 CKHI131.20 4 131.39 56 135.2023.41/20,9-
14. LEGANDRE Juliette 1994 Paris131.65 4 134.87 2 135.6523.86/21,3-
15. BIZJAK Nina 1995 kkse135.34 4 136.76 2 138.7626.97/24,1-
16. MARGAUX Henry 1999 CD22142.35 6 133.53 6 139.5327.74/24,8-
17. BORLET Marie 1986 delaplace139.86 0 134.00 6 139.8628.07/25,1-
18. SCHWANHOLT Ann-Kathrin 1995 Kanuclub Falke Magdeburg135.26 56 136.04 4 140.0428.25/25,3-
19. HUVELIN Flora 1995 Paris134.06 102 134.44 6 140.4428.65/25,6-
20. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB133.95 50 139.31 2 141.3129.52/26,4-
21. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB138.45 4 144.09 58 142.4530.66/27,4-
22. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň149.11 50 140.52 2 142.5230.73/27,5-
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB156.57 2 139.69 4 143.6931.90/28,5-
24. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha159.58 2 146.07 2 148.0736.28/32,5-
25. MEDVED Beti 1996 kkse140.56 10 145.78 54 150.5638.77/34,7-
26. KOZOROG Alija 1996 kkse147.37 8 135.52 56 155.3743.58/39,0-
27. BERCON Joey 1998 FRA148.77 102 148.97 8 156.9745.18/40,4-
28. ROCHER Laura 1985 CD22188.80 104 161.57 6 167.5755.78/49,9-
29. GEFFRAY Héliose 1997 CD22187.81 106 175.54 6 181.5469.75/62,4-
30. KANCLER Anja 1995 kkse140.73 56 140.36 54 194.3682.57/73,9-
31. NEIME Julie 1994 Nancy127.87 102 142.88 54 196.8885.09/76,1-
32. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja161.03 250 186.89 54 240.89129.10/115,5-
33. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB203.14 254 213.66 58 271.66159.87/143,0-
34. BOUZIDI Carole 1985 Spcoc La Colle Sur Loup0.00 999 0.00 999 999.00 -
35. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
36. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
37. CAILHOL Elza 1997 mjc Rodez club canoe kayak0.00 999 0.00 999 999.00 -
38. DESNOS Sarah 1997 CD220.00 999 0.00 999 999.00 -
39. CWIK Sara 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -
40. CZERNEK Kinga 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
116.01 2 118.92 8 118.01 -
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
124.80 6 119.86 0 119.861.85/1,6-
3. MULLER Kai
MULLER Kevin
1988
1988
Kanuclub Falke Magdeburg
Kanuclub Falke Magdeburg
119.44 2 117.16 6 121.443.43/2,9-
4. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
124.10 2 130.44 56 126.108.09/6,9-
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
124.86 2 114.83 50 126.868.85/7,5-
6. BUCHTEL Michal
MAŠEK Jan
1986
1978
USK Pha
USK Pha
129.28 2 0.00 999 131.2813.27/11,2-
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
131.51 0 130.73 4 131.5113.50/11,4-
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
126.74 6 133.30 4 132.7414.73/12,5-
9. ZDRÁHAL Jan
FOUKAL Pavel
1985
1987
Dukla B.
Dukla B.
132.40 6 131.21 4 135.2117.20/14,6-
10. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
138.23 152 128.91 8 136.9118.90/16,0-
11. SEHNAL Štěpán
LENC Miroslav
1985
1986
USK Pha
SKVS ČB
133.07 154 133.07 4 137.0719.06/16,2-
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
137.18 0 136.43 52 137.1819.17/16,2-
13. BENUS Matej
ROZMUS Kaja
1987
1987
SVK
SVK
135.28 2 138.72 102 137.2819.27/16,3-
14. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
Dukla B.
Dukla B.
138.82 2 132.30 6 138.3020.29/17,2-
15. BERCON Jimmy
BERCON Bertrand
1990
1964
CKHI
CKHI
140.60 50 140.00 4 144.0025.99/22,0-
16. MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
140.85 4 147.87 58 144.8526.84/22,7-
17. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
2 USK Pha
Č.Lípa
172.50 56 141.27 8 149.2731.26/26,5-
18. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
209.21 6 146.35 4 150.3532.34/27,4-
19. POLES Malo
LE Poncin Baptiste
1996
1996
CD22
CD22
140.87 10 148.26 54 150.8732.86/27,8-
20. RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1995
1994
USK Pha
USK Pha
149.47 52 148.89 4 152.8934.88/29,6-
21. ARNAUD Galois
RODRIGUE Rodolphe
1995
1995
Paris
Paris
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha98.61 0 98.01 0 98.01 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha102.78 6 98.83 0 98.830.82/0,8-
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec104.16 54 101.63 0 101.633.62/3,7-
4. BIAZIZZO Mathieu 1991 Nancy101.52 2 97.80 4 101.803.79/3,9-
5. BERCON Jimy 1990 CKHI103.21 0 118.94 52 103.215.20/5,3-
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.36 50 103.92 0 103.925.91/6,0-
7. MEHLIČ Jure 1984 KKK Tacen100.82 4 102.32 2 104.326.31/6,4-
8. SCHWEIKERT Fabian 1992 Waldkirch104.63 50 104.67 0 104.676.66/6,8-
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus120.76 56 105.09 0 105.097.08/7,2-
10. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.105.43 0 102.60 6 105.437.42/7,6-
11. LEGRAND Ewen 1994 CD22106.82 0 123.68 54 106.828.81/9,0-
12. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha105.01 2 106.71 4 107.019.00/9,2-
13. TESTEN Niko 1997 kkse124.12 4 108.35 0 108.3510.34/10,5-
14. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha106.37 2 0.00 999 108.3710.36/10,6-
15. MATHYS Huvelin 1995 Paris107.98 52 108.79 0 108.7910.78/11,0-
16. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.17 0 113.24 4 109.1711.16/11,4-
17. LANGER Andreas 1993 Team Austria112.16 0 105.23 4 109.2311.22/11,4-
18. CADET Thomas 1995 CKHI109.57 52 108.04 2 110.0412.03/12,3-
19. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha117.80 4 108.13 2 110.1312.12/12,4-
20. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen125.59 2 108.56 2 110.5612.55/12,8-
21. GUTIERREZ Bertrand 1991 Nancy107.06 4 119.10 104 111.0613.05/13,3-
22. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.30 2 114.91 8 112.3014.29/14,6-
23. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.112.99 0 119.67 56 112.9914.98/15,3-
24. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB116.55 2 111.96 2 113.9615.95/16,3-
25. HONZATKO Nicolas 1990 Team Austria110.53 4 110.77 4 114.5316.52/16,9-
26. ARNAUD Galois 1995 Paris118.21 4 113.44 2 115.4417.43/17,8-
27. VOLKOM Pyotr 1993 Kazakhstan115.71 0 116.97 4 115.7117.70/18,1-
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.115.93 152 114.14 2 116.1418.13/18,5-
29. HAPAK Michal 1993 SKP Bratislava117.58 0 120.63 4 117.5819.57/20,0-
30. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha126.14 4 111.65 6 117.6519.64/20,0-
31. RAAB David 1969 2 Žel.Brod116.69 2 118.49 0 118.4920.48/20,9-
32. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.64 2 146.06 152 119.6421.63/22,1-
33. LEHMANN Sven 1994 Kanuclub Falke Magdeburg128.45 2 116.26 4 120.2622.25/22,7-
34. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz122.91 4 116.60 4 120.6022.59/23,0-
35. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha131.15 52 120.98 0 120.9822.97/23,4-
36. HRIC Filip 1993 2 Olomouc115.72 54 119.45 2 121.4523.44/23,9-
37. AUBRY Dufromage 1996 CKHI127.55 104 119.54 2 121.5423.53/24,0-
38. MARKOČIČ Rok 1995 kkse125.46 8 118.72 4 122.7224.71/25,2-
39. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz121.01 104 117.74 6 123.7425.73/26,3-
40. BERCON Bertrand 1964 CKHI123.94 0 122.20 2 123.9425.93/26,5-
41. CLERC Herve 1967 mjc Rodez club canoe kayak142.59 6 124.10 0 124.1026.09/26,6-
42. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy130.43 54 121.08 4 125.0827.07/27,6-
43. PERNELLE Alexis 1996 CD22121.69 4 122.20 4 125.6927.68/28,2-
44. TEMIRSHANOV Roman 1995 KAZ126.65 2 126.56 0 126.5628.55/29,1-
45. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha128.19 2 125.29 2 127.2929.28/29,9-
46. ZINOVYEV Pavel 1996 Kazakhstan123.48 4 131.42 52 127.4829.47/30,1-
47. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.72 2 128.56 2 127.7229.71/30,3-
48. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.91 2 128.26 104 127.9129.90/30,5-
49. JANETA Martin 1994 SKP Bratislava133.30 4 129.33 0 129.3331.32/32,0-
50. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha153.73 2 127.50 2 129.5031.49/32,1-
51. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB131.71 0 129.82 2 131.7133.70/34,4-
52. KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB127.72 4 124.88 54 131.7233.71/34,4-
53. DELACHAIR Franck 1971 CD22127.60 52 132.47 0 132.4734.46/35,2-
54. MARQUER Guéna 1973 CD22138.59 162 126.99 8 134.9936.98/37,7-
55. RODOLPHE Rodrigue 1995 Paris142.62 4 137.91 0 137.9139.90/40,7-
56. HEK Jan 1979 2 Roudnice137.34 8 133.56 6 139.5641.55/42,4-
57. SAVELS Manu 1997 CD22137.75 2 144.31 56 139.7541.74/42,6-
58. MIGNON Nicolas 1997 CD22135.02 6 147.68 54 141.0243.01/43,9-
59. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB146.83 0 147.24 2 146.8348.82/49,8-
60. ROCHER Sami 1997 CD22140.99 6 140.97 10 146.9948.98/50,0-
61. MITCHEL Christopher 1989 CD22140.92 100 149.31 2 151.3153.30/54,4-
62. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice150.62 2 141.05 54 152.6254.61/55,7-
63. SOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz152.39 60 152.08 8 160.0862.07/63,3-
64. NIKULIN Ivan 1997 Kazakhstan160.50 2 214.80 106 162.5064.49/65,8-
65. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz123.05 100 127.47 54 181.4783.46/85,2-
66. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa132.98 56 168.87 52 188.9890.97/92,8-
67. LEFRIEC Morgan 1997 CD22137.49 54 156.58 54 191.4993.48/95,4-
68. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň182.59 112 145.84 60 205.84107.83/110,0-
69. KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz153.22 62 161.32 108 215.22117.21/119,6-
70. ELIE Mitonne 1996 CKHI162.45 54 150.76 158 216.45118.44/120,8-
71. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.168.14 260 142.44 260 402.44304.43/310,6-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha123.95 4 124.83 2 126.83 -
2. WOLLFARDT Viktoria 1994 Team Austria135.14 4 133.28 4 137.2810.45/8,2-
3. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn154.15 4 186.49 54 158.1531.32/24,7-
4. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava165.03 8 182.29 56 173.0346.20/36,4-
5. KOZOROG Alija 1996 kkse156.75 162 182.75 12 194.7567.92/53,6-
6. LIEGEOIS Laura 2000 CKHI161.11 164 191.32 10 201.3274.49/58,7-
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha190.02 52 196.21 8 204.2177.38/61,0-
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava144.43 210 212.91 102 314.91188.08/148,3-
9. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB176.59 206 273.72 152 382.59255.76/201,7-
10. MEDVED Beti 1996 kkse0.00 999 0.00 999 999.00 -
11. KANCLER Anja 1995 kkse0.00 999 0.00 999 999.00 -
12. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3