vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012

24.08.2012-26.08.2012   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: ven  

kategorie C1W   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LOIR Caroline 2000 FRA117.87 0 0.00 0 117.87 -
2. FRANKLIN Mallory 2000 GBR119.50 0 0.00 0 119.501.63/1,4-
3. STOECKLIN Lena 2000 GER121.85 2 0.00 0 123.855.98/5,1-
4. REBOURS Oriane 2000 FRA119.98 4 0.00 0 123.986.11/5,2-
5. WOODS Kimberley 2000 GBR127.20 2 0.00 0 129.2011.33/9,6-
6. KASPAROVA Anna 2000 CZE127.64 8 0.00 0 135.6417.77/15,1-
7. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS138.31 4 0.00 0 142.3124.44/20,7-
8. HOSKOVA Katerina 2000 CZE150.26 50 0.00 0 200.2682.39/69,9-
9. JANCOVA Monika 2000 CZE153.85 54 0.00 0 207.8589.98/76,3-
10. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT145.74 108 0.00 0 253.74135.87/115,3-

kategorie C1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SAVSEK Benjamin 2000 SLO94.07 0 0.00 0 94.07 -
2. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK96.45 0 0.00 0 96.452.38/2,5-
3. GEBAS Vitezslav 2000 CZE97.42 0 0.00 0 97.423.35/3,6-
4. BURGESS Adam 2000 GBR96.43 2 0.00 0 98.434.36/4,6-
5. ROZMUS Karol 2000 SVK98.47 0 0.00 0 98.474.40/4,7-
6. ANTON Franz 2000 GER98.00 2 0.00 0 100.005.93/6,3-
7. ELOSEGI Ander 2000 ESP98.30 2 0.00 0 100.306.23/6,6-
8. BENUS Matej 2000 SVK97.45 4 0.00 0 101.457.38/7,8-
9. CIPRESSI Stefano 2000 ITA98.95 6 0.00 0 104.9510.88/11,6-
10. JEZEK Stanislav 2000 CZE122.01 106 0.00 0 228.01133.94/142,4-

kategorie K1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DAILLE Etienne 2000 FRA89.72 0 0.00 0 89.72 -
2. POLACZYK Mateusz 2000 POL90.90 0 0.00 0 90.901.18/1,3-
3. DOERFLER Fabian 2000 GER90.95 0 0.00 0 90.951.23/1,4-
4. SCHUBERT Sebastian 2000 GER91.08 0 0.00 0 91.081.36/1,5-
5. NEVEU Boris 2000 FRA91.33 0 0.00 0 91.331.61/1,8-
6. MAYR Lukas 2000 ITA92.77 0 0.00 0 92.773.05/3,4-
7. MEGLIC Jure 2000 SLO92.84 2 0.00 0 94.845.12/5,7-
8. HILGERT Lubos 2000 CZE90.85 6 0.00 0 96.857.13/7,9-
9. SMOLEN Michal 2000 USA94.89 2 0.00 0 96.897.17/8,0-
10. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE106.04 50 0.00 0 156.0466.32/73,9-

kategorie K1W   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUKATOVA Jana 2000 SVK103.27 0 0.00 0 103.27 -
2. BOUZIDI Carole 2000 FRA104.79 0 0.00 0 104.791.52/1,5-
3. FUNK Ricarda 2000 GER103.08 2 0.00 0 105.081.81/1,8-
4. PAVELKOVA Irena 2000 CZE105.28 0 0.00 0 105.282.01/1,9-
5. KRAGELJ Ursa 2000 SLO106.18 0 0.00 0 106.182.91/2,8-
6. NEWMAN Nouria 2000 FRA107.08 0 0.00 0 107.083.81/3,7-
7. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS109.10 0 0.00 0 109.105.83/5,6-
8. NEAVE Elizabeth 2000 GBR108.04 6 0.00 0 114.0410.77/10,4-
9. DONINGTON Louise 2000 GBR120.39 2 0.00 0 122.3919.12/18,5-
10. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE105.99 56 0.00 0 161.9958.72/56,9-

kategorie C2M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
102.78 0 0.00 0 102.78 -
2. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
101.90 2 0.00 0 103.901.12/1,1-
3. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
102.17 2 0.00 0 104.171.39/1,4-
4. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
101.24 4 0.00 0 105.242.46/2,4-
5. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
105.60 0 0.00 0 105.602.82/2,7-
6. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
106.30 0 0.00 0 106.303.52/3,4-
7. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
107.14 0 0.00 0 107.144.36/4,2-
8. PEREZ Jesus
MARZO Daniel
2000
2000
ESP
ESP
110.15 6 0.00 0 116.1513.37/13,0-
9. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
112.42 4 0.00 0 116.4213.64/13,3-
10. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
105.06 100 0.00 0 205.06102.28/99,5-

kategorie C1W   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LOIR Caroline 2000 FRA120.95 0 0.00 0 120.95 -
2. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS121.78 0 0.00 0 121.780.83/0,7-
3. REBOURS Oriane 2000 FRA123.01 0 0.00 0 123.012.06/1,7-
4. FRANKLIN Mallory 2000 GBR119.87 4 0.00 0 123.872.92/2,4-
5. JANCOVA Monika 2000 CZE128.88 2 0.00 0 130.889.93/8,2-
6. KASPAROVA Anna 2000 CZE128.20 4 0.00 0 132.2011.25/9,3-
7. HOSKOVA Katerina 2000 CZE128.91 4 0.00 0 132.9111.96/9,9-
8. STOECKLIN Lena 2000 GER132.42 2 0.00 0 134.4213.47/11,1-
9. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT131.37 4 0.00 0 135.3714.42/11,9-
10. WOODS Kimberley 2000 GBR134.27 2 0.00 0 136.2715.32/12,7-
11. JACQUET Claire 2000 FRA133.47 4 0.00 0 137.4716.52/13,7-
12. SATILA Ana 2000 BRA134.07 6 0.00 0 140.0719.12/15,8-
13. US Viktoriya 2000 UKR140.25 4 0.00 0 144.2523.30/19,3-
14. MACOVA Katarina 2000 SVK142.87 2 0.00 0 144.8723.92/19,8-
15. SABATTINI Chiara 2000 ITA143.14 6 0.00 0 149.1428.19/23,3-
16. BARM Sabrina 2000 GER149.38 6 0.00 0 155.3834.43/28,5-
17. WIDER Anna 2000 SUI158.91 0 0.00 0 158.9137.96/31,4-
18. YAZAWA Aki 2000 JPN151.78 8 0.00 0 159.7838.83/32,1-
19. DOBROTVORSKA Viktoriia 2000 UKR164.89 50 0.00 0 214.8993.94/77,7-
  GRIMM Michaela 2000 GER126.56 260 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vitezslav 2000 CZE94.82 0 0.00 0 94.82 -
2. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK96.02 0 0.00 0 96.021.20/1,3-
3. JEZEK Stanislav 2000 CZE95.49 2 0.00 0 97.492.67/2,8-
4. BURGESS Adam 2000 GBR97.63 0 0.00 0 97.632.81/3,0-
5. SAVSEK Benjamin 2000 SLO97.98 0 0.00 0 97.983.16/3,3-
6. ANTON Franz 2000 GER98.00 0 0.00 0 98.003.18/3,4-
7. BENUS Matej 2000 SVK98.39 0 0.00 0 98.393.57/3,8-
8. ROZMUS Karol 2000 SVK98.68 0 0.00 0 98.683.86/4,1-
9. CIPRESSI Stefano 2000 ITA98.75 0 0.00 0 98.753.93/4,1-
10. ELOSEGI Ander 2000 ESP96.77 2 0.00 0 98.773.95/4,2-
11. GARGAUD CHANUT Denis 2000 FRA96.93 2 0.00 0 98.934.11/4,3-
12. COLAZINGARI Roberto 2000 ITA99.18 0 0.00 0 99.184.36/4,6-
13. MASEK Jan 2000 CZE97.31 2 0.00 0 99.314.49/4,7-
14. BERCIC Anze 2000 SLO97.51 2 0.00 0 99.514.69/4,9-
15. BETTGE Nico 2000 GER97.65 2 0.00 0 99.654.83/5,1-
16. KILJANEK Grzegorz 2000 POL97.88 2 0.00 0 99.885.06/5,3-
17. HANEDA Takuya 2000 JPN99.93 0 0.00 0 99.935.11/5,4-
18. MARC Jonathan 2000 FRA98.02 2 0.00 0 100.025.20/5,5-
18. FLORENCE David 2000 GBR98.02 2 0.00 0 100.025.20/5,5-
20. BENZIEN Jan 2000 GER100.16 0 0.00 0 100.165.34/5,6-
21. LE FRIEC Simon 2000 FRA100.92 2 0.00 0 102.928.10/8,5-
22. KOECHLIN Thomas 2000 SUI99.31 4 0.00 0 103.318.49/9,0-
23. LENARCIC Jure 2000 SLO101.64 2 0.00 0 103.648.82/9,3-
24. VIELLIARD Thibaut 2000 FRA102.37 2 0.00 0 104.379.55/10,1-
25. PROCTOR Mark 2000 GBR104.29 2 0.00 0 106.2911.47/12,1-
26. TRATSIAK Viktar 2000 BLR104.94 6 0.00 0 110.9416.12/17,0-
27. SMEDLEY Cameron 2000 CAN107.13 8 0.00 0 115.1320.31/21,4-
28. BABUIN Marco 2000 ITA117.12 4 0.00 0 121.1226.30/27,7-
29. GAJARSKY Patrik 2000 SVK100.63 54 0.00 0 154.6359.81/63,1-
30. COF Blaz 2000 SLO118.39 52 0.00 0 170.3975.57/79,7-

kategorie K1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NEVEU Boris 2000 FRA91.01 0 0.00 0 91.01 -
2. SMOLEN Michal 2000 USA91.35 0 0.00 0 91.350.34/0,4-
3. SCHUBERT Sebastian 2000 GER91.91 0 0.00 0 91.910.90/1,0-
4. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE90.27 2 0.00 0 92.271.26/1,4-
4. HILGERT Lubos 2000 CZE92.27 0 0.00 0 92.271.26/1,4-
6. DAILLE Etienne 2000 FRA90.52 2 0.00 0 92.521.51/1,7-
7. MAYR Lukas 2000 ITA93.25 0 0.00 0 93.252.24/2,5-
8. POLACZYK Mateusz 2000 POL93.43 0 0.00 0 93.432.42/2,7-
9. MEGLIC Jure 2000 SLO93.50 0 0.00 0 93.502.49/2,7-
10. DOERFLER Fabian 2000 GER93.51 0 0.00 0 93.512.50/2,7-
11. COLOBER Vivien 2000 FRA91.98 2 0.00 0 93.982.97/3,3-
12. RAIBA Omar 2000 ITA94.00 0 0.00 0 94.002.99/3,3-
13. DRAPER Warwick 2000 AUS94.31 0 0.00 0 94.313.30/3,6-
14. DELFOUR Lucien 2000 AUS92.36 2 0.00 0 94.363.35/3,7-
15. BOECKELMANN Paul 2000 GER92.60 2 0.00 0 94.603.59/3,9-
16. POLACZYK Rafal 2000 POL92.65 2 0.00 0 94.653.64/4,0-
17. PRINDIS Vit 2000 CZE93.03 2 0.00 0 95.034.02/4,4-
18. WALSH Campbell 2000 GBR93.81 2 0.00 0 95.814.80/5,3-
19. DAWSON Michael 2000 NZL93.82 2 0.00 0 95.824.81/5,3-
20. HALCIN Martin 2000 SVK94.23 2 0.00 0 96.235.22/5,7-
21. POPIELA Dariusz 2000 POL96.25 0 0.00 0 96.255.24/5,8-
22. BRUS Simon 2000 SLO94.39 2 0.00 0 96.395.38/5,9-
23. PETERLIN Janos 2000 SLO94.58 2 0.00 0 96.585.57/6,1-
24. VONDRA Jan 2000 CZE92.93 4 0.00 0 96.935.92/6,5-
25. URBAN Miroslav 2000 SVK97.03 0 0.00 0 97.036.02/6,6-
26. MORLEY Joe 2000 GBR93.21 4 0.00 0 97.216.20/6,8-
27. HERNANZ Samuel 2000 ESP95.79 2 0.00 0 97.796.78/7,4-
28. OBLINGER Helmut 2000 AUT98.31 0 0.00 0 98.317.30/8,0-
29. FORSYTHE William 2000 AUS94.45 4 0.00 0 98.457.44/8,2-
30. CRESPO Joan 2000 ESP96.64 2 0.00 0 98.647.63/8,4-
31. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL96.74 2 0.00 0 98.747.73/8,5-
32. DA SILVA Pedro 2000 BRA98.96 0 0.00 0 98.967.95/8,7-
33. DE GENNARO Riccardo 2000 ITA99.84 0 0.00 0 99.848.83/9,7-
34. PAOLINI Diego 2000 ITA95.60 6 0.00 0 101.6010.59/11,6-
35. ALBREHT Martin 2000 SLO98.25 4 0.00 0 102.2511.24/12,4-
36. AIGNER Hannes 2000 GER113.79 8 0.00 0 121.7930.78/33,8-
37. KURT Michael 2000 SUI94.45 50 0.00 0 144.4553.44/58,7-
38. OHRSTROM Isak 2000 SWE97.28 56 0.00 0 153.2862.27/68,4-
39. OSBORNE Aaron 2000 NZL99.48 54 0.00 0 153.4862.47/68,6-
40. GRIGAR Jakub 2000 SVK99.10 156 0.00 0 255.10164.09/180,3-

kategorie K1W   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOUZIDI Carole 2000 FRA103.32 2 0.00 0 105.32 -
2. DUKATOVA Jana 2000 SVK105.48 0 0.00 0 105.480.16/0,2-
3. KRAGELJ Ursa 2000 SLO106.91 0 0.00 0 106.911.59/1,5-
4. NEAVE Elizabeth 2000 GBR106.98 0 0.00 0 106.981.66/1,6-
5. NEWMAN Nouria 2000 FRA107.07 0 0.00 0 107.071.75/1,7-
6. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS107.86 0 0.00 0 107.862.54/2,4-
7. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE106.30 2 0.00 0 108.302.98/2,8-
8. PAVELKOVA Irena 2000 CZE108.39 0 0.00 0 108.393.07/2,9-
9. FUNK Ricarda 2000 GER105.64 4 0.00 0 109.644.32/4,1-
10. DONINGTON Louise 2000 GBR107.89 2 0.00 0 109.894.57/4,3-
11. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE107.90 2 0.00 0 109.904.58/4,3-
12. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT108.68 2 0.00 0 110.685.36/5,1-
13. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT111.26 0 0.00 0 111.265.94/5,6-
14. ORNSTOVA Eva 2000 CZE107.98 4 0.00 0 111.986.66/6,3-
15. GIAI PRON Maria Clara 2000 ITA108.82 4 0.00 0 112.827.50/7,1-
16. US Viktoriya 2000 UKR112.85 0 0.00 0 112.857.53/7,1-
17. PENNIE Fiona 2000 GBR110.69 4 0.00 0 114.699.37/8,9-
18. MANN Dana 2000 SVK107.81 8 0.00 0 115.8110.49/10,0-
19. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP112.20 4 0.00 0 116.2010.88/10,3-
20. GRANT Sarah 2000 AUS114.88 2 0.00 0 116.8811.56/11,0-
21. KALISKA Elena 2000 SVK111.47 6 0.00 0 117.4712.15/11,5-
22. KUHNLE Corinna 2000 AUT102.97 50 0.00 0 152.9747.65/45,2-
23. PFEIFER Melanie 2000 GER104.68 54 0.00 0 158.6853.36/50,7-
24. PACIERPNIK Natalia 2000 POL107.23 52 0.00 0 159.2353.91/51,2-
25. TERCELJ Eva 2000 SLO109.47 52 0.00 0 161.4756.15/53,3-
26. POESCHEL Cindy 2000 GER111.13 54 0.00 0 165.1359.81/56,8-
27. SATILA Ana 2000 BRA111.23 54 0.00 0 165.2359.91/56,9-
28. FEREKIDOU Maria 2000 GRE114.42 54 0.00 0 168.4263.10/59,9-
29. MARTINEZ Marta 2000 ESP125.86 52 0.00 0 177.8672.54/68,9-
30. LOIR Caroline 2000 FRA109.08 102 0.00 0 211.08105.76/100,4-

kategorie C2M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
105.07 0 0.00 0 105.07 -
2. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
105.08 0 0.00 0 105.080.01/0,0-
3. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
106.43 0 0.00 0 106.431.36/1,3-
4. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
107.14 0 0.00 0 107.142.07/2,0-
5. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
105.21 2 0.00 0 107.212.14/2,0-
6. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
107.44 0 0.00 0 107.442.37/2,3-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
105.80 2 0.00 0 107.802.73/2,6-
8. PEREZ Jesus
MARZO Daniel
2000
2000
ESP
ESP
106.84 2 0.00 0 108.843.77/3,6-
9. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
106.99 2 0.00 0 108.993.92/3,7-
10. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
107.82 2 0.00 0 109.824.75/4,5-
11. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
107.91 2 0.00 0 109.914.84/4,6-
12. QUINN Thomas
TATCHELL George
2000
2000
GBR
GBR
110.73 0 0.00 0 110.735.66/5,4-
13. DAVIES Rhys
LISTER Matthew
2000
2000
GBR
GBR
110.99 0 0.00 0 110.995.92/5,6-
14. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
109.84 2 0.00 0 111.846.77/6,4-
15. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
107.88 4 0.00 0 111.886.81/6,5-
16. ROZMUS Karol
BENUS Matej
2000
2000
SVK
SVK
113.58 4 0.00 0 117.5812.51/11,9-
17. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
117.90 0 0.00 0 117.9012.83/12,2-
18. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
130.48 4 0.00 0 134.4829.41/28,0-
19. WESTPHAL Mathias
JORK Paul
2000
2000
GER
GER
114.34 54 0.00 0 168.3463.27/60,2-
20. MENDEL Eric
FUNK Alexander
2000
2000
GER
GER
117.95 102 0.00 0 219.95114.88/109,3-

kategorie C1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS108.51 0 0.00 0 108.51 -
2. HOSKOVA Katerina 2000 CZE106.65 4 111.51 56 110.652.14/2,0-
3. FRANKLIN Mallory 2000 GBR111.78 0 126.98 8 111.783.27/3,0-
4. LOIR Caroline 2000 FRA111.42 2 0.00 0 113.424.91/4,5-
5. REBOURS Oriane 2000 FRA108.02 8 112.07 10 116.027.51/6,9-
6. MACOVA Katarina 2000 SVK109.01 8 114.79 6 117.018.50/7,8-
7. JACQUET Claire 2000 FRA111.58 58 111.91 6 117.919.40/8,7-
8. WOODS Kimberley 2000 GBR116.34 2 114.28 6 118.349.83/9,1-
9. US Viktoriya 2000 UKR118.56 8 118.49 2 120.4911.98/11,0-
10. STOECKLIN Lena 2000 GER126.98 54 120.22 2 122.2213.71/12,6-
11. DOBROTVORSKA Viktoriia 2000 UKR118.88 104 120.79 2 122.7914.28/13,2-
12. KASPAROVA Anna 2000 CZE121.26 2 125.03 56 123.2614.75/13,6-
13. JANCOVA Monika 2000 CZE119.81 4 118.71 6 123.8115.30/14,1-
14. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT115.85 54 118.77 6 124.7716.26/15,0-
15. GRIMM Michaela 2000 GER118.44 8 119.55 208 126.4417.93/16,5-
16. SATILA Ana 2000 BRA136.00 4 129.56 56 140.0031.49/29,0-
17. YAZAWA Aki 2000 JPN126.95 54 134.09 10 144.0935.58/32,8-
18. BARM Sabrina 2000 GER133.77 56 130.49 14 144.4935.98/33,2-
19. WIDER Anna 2000 SUI139.45 18 136.28 12 148.2839.77/36,7-
20. SABATTINI Chiara 2000 ITA142.63 104 139.30 10 149.3040.79/37,6-
21. DANIELS Haley 2000 CAN129.03 60 141.69 8 149.6941.18/38,0-
22. VILARRUBLA Nuria 2000 ESP121.43 54 136.17 14 150.1741.66/38,4-
23. McGEE Alexandra 2000 CAN144.10 106 138.79 12 150.7942.28/39,0-
24. YAMAKAWA Rikako 2000 JPN179.14 14 184.28 10 193.1484.63/78,0-
  NICHOLAS Ella 2000 COK0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEZEK Stanislav 2000 CZE87.41 2 86.69 0 86.69 -
2. FLORENCE David 2000 GBR87.92 6 87.56 0 87.560.87/1,0-
3. ELOSEGI Ander 2000 ESP87.77 4 87.66 2 89.662.97/3,4-
4. CIPRESSI Stefano 2000 ITA99.77 2 90.11 0 90.113.42/3,9-
5. BERCIC Anze 2000 SLO90.31 0 0.00 0 90.313.62/4,2-
6. BENZIEN Jan 2000 GER90.48 0 90.77 0 90.483.79/4,4-
7. BENUS Matej 2000 SVK90.53 0 91.65 4 90.533.84/4,4-
8. SAVSEK Benjamin 2000 SLO86.58 4 89.04 2 90.583.89/4,5-
9. MARC Jonathan 2000 FRA90.73 0 91.12 0 90.734.04/4,7-
10. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK91.69 0 88.58 4 91.695.00/5,8-
11. MASEK Jan 2000 CZE90.71 2 89.84 2 91.845.15/5,9-
12. SMEDLEY Cameron 2000 CAN91.95 0 97.37 6 91.955.26/6,1-
13. PROCTOR Mark 2000 GBR95.38 0 92.03 0 92.035.34/6,2-
14. BETTGE Nico 2000 GER90.09 2 92.50 4 92.095.40/6,2-
15. TRATSIAK Viktar 2000 BLR96.68 2 92.18 0 92.185.49/6,3-
16. ANTON Franz 2000 GER92.18 0 90.75 52 92.185.49/6,3-
17. COLAZINGARI Roberto 2000 ITA94.48 0 92.36 0 92.365.67/6,5-
18. GARGAUD CHANUT Denis 2000 FRA92.42 0 101.62 8 92.425.73/6,6-
19. GEBAS Vitezslav 2000 CZE92.68 0 91.51 6 92.685.99/6,9-
20. KILJANEK Grzegorz 2000 POL92.72 0 94.19 0 92.726.03/7,0-
21. BURGESS Adam 2000 GBR92.90 0 93.31 12 92.906.21/7,2-
22. GAJARSKY Patrik 2000 SVK93.46 4 93.09 0 93.096.40/7,4-
23. VIELLIARD Thibaut 2000 FRA93.49 0 92.12 2 93.496.80/7,8-
24. LE FRIEC Simon 2000 FRA94.01 0 94.59 6 94.017.32/8,4-
25. ROZMUS Karol 2000 SVK94.04 0 90.78 4 94.047.35/8,5-
26. LENARCIC Jure 2000 SLO92.46 2 93.18 6 94.467.77/9,0-
27. HANEDA Takuya 2000 JPN91.35 4 92.57 2 94.577.88/9,1-
28. COF Blaz 2000 SLO98.15 50 94.94 0 94.948.25/9,5-
29. KOECHLIN Thomas 2000 SUI99.93 50 95.09 0 95.098.40/9,7-
30. BABUIN Marco 2000 ITA97.33 4 95.07 2 97.0710.38/12,0-
31. PEREZ David 2000 ESP97.19 0 95.43 2 97.1910.50/12,1-
32. MARINIC Matija 2000 CRO99.02 2 95.57 2 97.5710.88/12,6-
33. FABRIS Christian 2000 AUS96.19 2 103.11 52 98.1911.50/13,3-
34. HEDWIG Grzegorz 2000 POL94.62 4 99.03 60 98.6211.93/13,8-
35. JEGOU Liam 2000 IRL103.89 2 98.19 4 102.1915.50/17,9-
36. DRAPER Warwick 2000 AUS97.59 54 98.51 4 102.5115.82/18,2-
37. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN101.65 2 113.67 10 103.6516.96/19,6-
38. MEZALS Matiss 2000 LAT100.61 4 97.15 10 104.6117.92/20,7-
39. ROEMER Maximilian 2000 AUT102.85 2 114.32 10 104.8518.16/20,9-
40. GARMO Erik 2000 SWE104.02 2 102.72 8 106.0219.33/22,3-
41. HETSMAN Anton 2000 BLR104.22 6 108.38 58 110.2223.53/27,1-
42. KULIKOV Aleksandr 2000 KAZ117.42 8 111.68 14 125.4238.73/44,7-
43. WERRO Simon 2000 SUI103.71 60 121.39 60 163.7177.02/88,8-

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE80.92 0 84.27 52 80.92 -
2. DOERFLER Fabian 2000 GER84.09 0 82.64 0 82.641.72/2,1-
3. BOECKELMANN Paul 2000 GER85.12 2 83.09 0 83.092.17/2,7-
4. CRESPO Joan 2000 ESP83.13 2 83.27 0 83.272.35/2,9-
5. WALSH Campbell 2000 GBR86.50 0 83.38 0 83.382.46/3,0-
6. VONDRA Jan 2000 CZE85.85 2 83.95 0 83.953.03/3,7-
7. RAIBA Omar 2000 ITA83.95 0 86.14 8 83.953.03/3,7-
8. MAYR Lukas 2000 ITA85.28 0 84.19 0 84.193.27/4,0-
9. DAWSON Michael 2000 NZL84.20 0 85.97 4 84.203.28/4,1-
10. AIGNER Hannes 2000 GER84.45 0 96.95 4 84.453.53/4,4-
11. PRINDIS Vit 2000 CZE84.64 0 85.63 2 84.643.72/4,6-
12. NEVEU Boris 2000 FRA84.81 0 0.00 0 84.813.89/4,8-
13. POLACZYK Rafal 2000 POL85.81 4 85.33 0 85.334.41/5,4-
14. PAOLINI Diego 2000 ITA87.62 0 85.36 0 85.364.44/5,5-
15. DAILLE Etienne 2000 FRA85.53 0 0.00 0 85.534.61/5,7-
16. FORSYTHE William 2000 AUS85.64 0 84.45 2 85.644.72/5,8-
17. HILGERT Lubos 2000 CZE84.16 4 83.77 2 85.774.85/6,0-
18. POPIELA Dariusz 2000 POL89.38 0 86.08 0 86.085.16/6,4-
19. OHRSTROM Isak 2000 SWE89.52 0 86.21 0 86.215.29/6,5-
20. SMOLEN Michal 2000 USA86.40 2 86.32 0 86.325.40/6,7-
21. HALCIN Martin 2000 SVK86.31 4 86.33 0 86.335.41/6,7-
22. KURT Michael 2000 SUI86.39 0 83.88 52 86.395.47/6,8-
23. COLOBER Vivien 2000 FRA83.49 4 84.44 2 86.445.52/6,8-
24. MEGLIC Jure 2000 SLO86.60 0 85.79 2 86.605.68/7,0-
25. POLACZYK Mateusz 2000 POL82.61 4 85.15 2 86.615.69/7,0-
26. OBLINGER Helmut 2000 AUT88.61 0 86.75 0 86.755.83/7,2-
27. DRAPER Warwick 2000 AUS86.90 0 0.00 0 86.905.98/7,4-
27. GRIGAR Jakub 2000 SVK86.90 0 85.62 52 86.905.98/7,4-
29. MORLEY Joe 2000 GBR87.10 2 83.17 4 87.176.25/7,7-
30. HERNANZ Samuel 2000 ESP92.41 104 85.32 2 87.326.40/7,9-
31. DE GENNARO Riccardo 2000 ITA86.95 2 87.43 0 87.436.51/8,0-
32. BRUS Simon 2000 SLO84.65 50 85.55 2 87.556.63/8,2-
33. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL87.19 2 87.76 0 87.766.84/8,5-
34. DA SILVA Pedro 2000 BRA87.79 0 85.33 52 87.796.87/8,5-
35. PETERLIN Janos 2000 SLO86.58 2 87.84 0 87.846.92/8,6-
36. ALBREHT Martin 2000 SLO86.36 2 87.80 2 88.367.44/9,2-
37. SCHUBERT Sebastian 2000 GER87.24 2 86.77 2 88.777.85/9,7-
38. OSBORNE Aaron 2000 NZL85.02 4 88.25 4 89.028.10/10,0-
39. URBAN Miroslav 2000 SVK88.81 4 89.19 0 89.198.27/10,2-
40. DELFOUR Lucien 2000 AUS85.51 50 87.29 2 89.298.37/10,3-
41. BRADY Thomas 2000 GBR89.45 0 89.07 54 89.458.53/10,5-
42. WERRO Lukas 2000 SUI87.89 2 87.65 2 89.658.73/10,8-
43. MANN Scott 2000 USA85.67 4 88.05 2 89.678.75/10,8-
44. DOMENJO Marc 2000 ESP87.98 2 88.22 2 89.989.06/11,2-
45. TAYLER Michael 2000 CAN88.30 2 89.08 2 90.309.38/11,6-
46. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT88.73 2 89.14 2 90.739.81/12,1-
47. WAHLEN Fredrik 2000 SWE90.63 2 91.08 0 91.0810.16/12,6-
48. HALAVINSKI Dzmitry 2000 BLR94.04 2 89.55 2 91.5510.63/13,1-
49. HAYWARD Ben 2000 CAN86.11 52 89.62 2 91.6210.70/13,2-
50. ADACHI Kazuya 2000 JPN87.19 10 91.97 0 91.9711.05/13,7-
51. MANN Aaron 2000 USA88.11 4 91.53 52 92.1111.19/13,8-
52. KANAYA Tohru 2000 JPN90.87 2 92.32 0 92.3211.40/14,1-
53. CELMINS Ritvars 2000 LAT87.16 6 93.23 6 93.1612.24/15,1-
54. DAMIENS Bastien 2000 FRA100.61 152 87.58 6 93.5812.66/15,6-
55. LANGER Andreas 2000 AUT90.29 50 90.53 4 94.5313.61/16,8-
56. KARAMARKO Filip 2000 CRO90.77 4 95.50 52 94.7713.85/17,1-
57. MRKOCI Marko 2000 CRO92.62 4 91.83 6 96.6215.70/19,4-
58. HOLMER Erik 2000 SWE92.82 4 94.97 52 96.8215.90/19,6-
59. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU96.04 54 93.06 8 101.0620.14/24,9-
60. SCHLAEFLI Jeremias 2000 SUI97.24 52 100.40 4 104.4023.48/29,0-
61. ZINOVYEV Pavel 2000 KAZ100.24 58 102.32 6 108.3227.40/33,9-
62. LEE Han-Cheng 2000 TPE104.84 108 103.10 6 109.1028.18/34,8-
63. TUMINAUSKAS Arunas 2000 LTU103.02 8 129.23 108 111.0230.10/37,2-
64. KATO Teppei 2000 JPN95.51 54 93.67 56 149.5168.59/84,8-
65. CURTIS Samuel 2000 IRL100.21 58 100.46 64 158.2177.29/95,5-
66. SADOVSKIS Kristaps 2000 LAT107.14 56 107.74 58 163.1482.22/101,6-
67. GASSOU Mel 2000 TOG0.00 106 126.33 118 244.33163.41/201,9-
  NIKOLOVSKI Atanas 2000 MKD0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BRAZANSKI Ognen 2000 MKD0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUHNLE Corinna 2000 AUT94.95 2 91.37 2 93.37 -
2. NEAVE Elizabeth 2000 GBR100.47 4 95.48 0 95.482.11/2,3-
3. BOUZIDI Carole 2000 FRA98.10 2 95.98 0 95.982.61/2,8-
4. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE96.13 2 96.02 0 96.022.65/2,8-
5. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT96.79 6 96.61 0 96.613.24/3,5-
6. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE97.02 0 95.13 52 97.023.65/3,9-
7. DUKATOVA Jana 2000 SVK99.88 50 97.02 0 97.023.65/3,9-
8. GIAI PRON Maria Clara 2000 ITA101.38 2 95.73 2 97.734.36/4,7-
9. PFEIFER Melanie 2000 GER99.02 0 95.88 2 97.884.51/4,8-
10. GRANT Sarah 2000 AUS100.02 2 96.14 2 98.144.77/5,1-
11. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS103.00 6 98.29 0 98.294.92/5,3-
12. PACIERPNIK Natalia 2000 POL96.37 2 97.99 2 98.375.00/5,4-
13. PAVELKOVA Irena 2000 CZE103.57 0 96.84 2 98.845.47/5,9-
14. ORNSTOVA Eva 2000 CZE99.66 0 97.10 2 99.105.73/6,1-
15. KRAGELJ Ursa 2000 SLO98.54 8 97.44 2 99.446.07/6,5-
16. NEWMAN Nouria 2000 FRA101.62 2 97.46 2 99.466.09/6,5-
17. PENNIE Fiona 2000 GBR97.62 2 0.00 0 99.626.25/6,7-
18. KALISKA Elena 2000 SVK99.71 2 99.64 0 99.646.27/6,7-
19. TERCELJ Eva 2000 SLO101.70 6 98.16 2 100.166.79/7,3-
20. POESCHEL Cindy 2000 GER100.48 0 98.33 8 100.487.11/7,6-
21. LOIR Caroline 2000 FRA98.30 4 100.51 0 100.517.14/7,6-
22. MARTINEZ Marta 2000 ESP100.82 4 100.55 0 100.557.18/7,7-
23. FUNK Ricarda 2000 GER96.56 6 97.15 4 101.157.78/8,3-
24. MANN Dana 2000 SVK99.85 2 99.07 4 101.858.48/9,1-
25. US Viktoriya 2000 UKR102.50 0 104.68 0 102.509.13/9,8-
26. SATILA Ana 2000 BRA102.76 0 102.15 6 102.769.39/10,1-
27. DONINGTON Louise 2000 GBR98.79 6 102.29 2 104.2910.92/11,7-
28. FEREKIDOU Maria 2000 GRE104.36 0 105.29 8 104.3610.99/11,8-
29. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP101.88 4 103.74 2 105.7412.37/13,2-
30. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT100.08 6 104.55 2 106.0812.71/13,6-
31. YAZAWA Aki 2000 JPN105.14 2 102.84 4 106.8413.47/14,4-
32. CHABBEY Elise 2000 SUI114.38 56 105.77 2 107.7714.40/15,4-
33. FRAUENRATH Katja 2000 GER105.58 6 106.32 2 108.3214.95/16,0-
34. FROEHLICH Thea 2000 CAN106.88 4 108.57 0 108.5715.20/16,3-
35. GROENEVELD Jessica 2000 CAN105.44 54 105.99 4 109.9916.62/17,8-
36. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN107.35 6 106.56 4 110.5617.19/18,4-
37. KAIFUCHI Moe 2000 JPN111.34 58 112.94 2 114.9421.57/23,1-
38. SABATTINI Chiara 2000 ITA110.99 8 110.84 6 116.8423.47/25,1-
39. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR111.03 6 108.00 58 117.0323.66/25,3-
40. NICHOLAS Ella 2000 COK113.12 4 115.02 12 117.1223.75/25,4-
41. NOVAK Ajda 2000 SLO104.35 16 105.08 56 120.3526.98/28,9-
42. GRATWOHL Andrea 2000 SUI118.33 6 119.77 6 124.3330.96/33,2-
43. BARANAUSKAITE Erika 2000 LTU120.94 8 116.98 8 124.9831.61/33,9-
44. LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ106.95 62 104.47 52 156.4763.10/67,6-
  MEDON POLACZYK Joanna 2000 POL0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DOBROTVORSKA Viktoriia 2000 UKR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
95.68 0 96.82 54 95.68 -
2. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
97.95 0 95.90 2 97.902.22/2,3-
3. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
97.14 2 95.96 2 97.962.28/2,4-
4. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
97.67 4 98.25 0 98.252.57/2,7-
5. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
99.65 2 96.49 2 98.492.81/2,9-
6. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
95.89 4 96.68 2 98.683.00/3,1-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
100.06 2 96.94 2 98.943.26/3,4-
8. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
100.08 0 97.14 2 99.143.46/3,6-
9. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
99.43 4 99.62 0 99.623.94/4,1-
10. PRINDA Lukas
HAVLICEK Jan
2000
2000
CZE
CZE
98.77 2 98.24 2 100.244.56/4,8-
11. PEREZ Jesus
MARZO Daniel
2000
2000
ESP
ESP
102.35 4 98.89 2 100.895.21/5,4-
12. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
101.18 0 96.75 56 101.185.50/5,7-
13. MENDEL Eric
FUNK Alexander
2000
2000
GER
GER
106.25 2 101.87 0 101.876.19/6,5-
14. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
103.38 0 103.15 2 103.387.70/8,0-
15. DAVIES Rhys
LISTER Matthew
2000
2000
GBR
GBR
103.16 2 101.44 2 103.447.76/8,1-
16. FOUGERE Mathieu
FOUGERE Thomas
2000
2000
FRA
FRA
101.86 2 101.00 50 103.868.18/8,5-
17. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
104.28 4 102.41 2 104.418.73/9,1-
18. ROZMUS Karol
BENUS Matej
2000
2000
SVK
SVK
107.02 0 105.34 0 105.349.66/10,1-
19. WESTPHAL Mathias
JORK Paul
2000
2000
GER
GER
105.22 2 102.67 100 107.2211.54/12,1-
20. QUINN Thomas
TATCHELL George
2000
2000
GBR
GBR
102.07 8 102.27 6 108.2712.59/13,2-
21. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
102.31 6 105.98 4 108.3112.63/13,2-
22. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
106.72 14 103.31 6 109.3113.63/14,2-
23. LORKE Tom
GERTH Max
2000
2000
GER
GER
111.94 4 108.41 2 110.4114.73/15,4-
24. HAYWARD Ben
SMEDLEY Cameron
2000
2000
CAN
CAN
109.62 4 118.97 12 113.6217.94/18,8-
25. KRAEHENBUEHL Simon
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
116.08 12 112.56 56 128.0832.40/33,9-
26. KULIKOV Aleksandr
ZINOVYEV Pavel
2000
2000
KAZ
KAZ
127.83 10 136.82 66 137.8342.15/44,1-
27. SKAKALA Juraj
GEWISLER Matus
2000
2000
SVK
SVK
107.51 54 117.67 102 161.5165.83/68,8-
28. GARMO Erik
OHRSTROM Isak
2000
2000
SWE
SWE
112.32 60 139.43 158 172.3276.64/80,1-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3