vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě, závod č.2

23.03.2013   řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
U2 MT
MT
21:45,90 9
2. KNOBLOCH Tomáš
ŠAMÁNEK Pavel
1974
1972
VM 24:49,20183.30/14,01
3. KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1998
1997
DM 25:46,90241.00/18,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 DM MT20:28,10 19
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 ZM 223:08,90160.80/13,111
3. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 U2 224:20,60232.50/18,97
4. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 DS 325:03,20275.10/22,43
5. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 ZS 25:27,70299.60/24,42
6. DIMOVOVÁ Barbora 2000 ZS 25:32,00303.90/24,71
7. NĚMCOVÁ Marie 2000 ZS 325:39,00310.90/25,30
  NĚMCOVÁ Anna 1998 DM 2DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 U2 119:18,00 19
2. KREJČÍŘ Dominik 1996 DS 321:05,70107.70/9,311
3. ŽÁDNÍK Vojtěch 1975 VM 321:22,90124.90/10,87
4. JANTAČ Vladimír 1971 VM 321:46,20148.20/12,86
5. VYHNÁLEK Jan 1996 DS 322:01,70163.70/14,15
6. STŘECHA Petr 1994 U2 222:18,00180.00/15,54
7. SOSNAR Jakub 1994 U2 22:57,80219.80/19,03
8. MUZIKANT Ondřej 1994 U2 23:05,50227.50/19,62
9. NĚMEC Jakub 1969 VM 23:06,10228.10/19,71
10. PAPULA Martin 1999 ZS 23:08,20230.20/19,90
11. KUPILÍK Jan 1984 23:34,90256.90/22,20
12. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 ZM 25:33,20375.20/32,40
  NOVÁK Jiří 1997 DM DNS 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VESELÝ Petr 1976 VM 220:38,30 26
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 U2 221:59,5081.20/6,622
3. JÍLEK Jan 1993 U2 222:14,8096.50/7,818
4. ŠILAR Jakub 1987 222:58,70140.40/11,314
5. RYGEK Marek 1989 23:11,30153.00/12,410
6. ŠMOLDAS Michal 1998 DM 223:41,80183.50/14,86
7. ŠOTOLA Karel 1997 DM 325:09,70271.40/21,92
8. KUČA Jakub 1998 DM 225:55,80317.50/25,61
9. SUŠEŇ Daniel 1999 ZS 28:19,60461.30/37,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3