vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji

10.08.2013   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.12 0 90.38 0 90.38 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha91.92 0 90.67 2 92.672.29/2,568
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.93.74 0 92.11 2 94.113.73/4,162
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha94.65 4 94.61 0 94.614.23/4,757
5. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.38 2 91.21 4 95.214.83/5,353
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.08 2 94.19 2 96.195.81/6,449
7. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha96.89 0 95.78 2 97.787.40/8,246
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.17 4 96.58 6 102.5812.20/13,543
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.97.50 4 100.52 6 106.5216.14/17,940
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.92 2 101.53 54 155.5365.15/72,137
11. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha101.95 8 96.99 2 98.998.61/9,535
12. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha102.80 2 0.00 999 104.8014.42/16,033
13. LERCH Adam 1998 2 Klášter.117.36 4 104.89 0 104.8914.51/16,131
14. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB103.32 4 102.63 4 106.6316.25/18,029
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB104.61 106 99.13 8 107.1316.75/18,527
16. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha111.17 6 101.72 6 107.7217.34/19,225
17. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB104.10 4 106.15 62 108.1017.72/19,623
18. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha111.80 8 102.29 6 108.2917.91/19,821
19. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK106.51 2 112.65 4 108.5118.13/20,119
20. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha114.66 6 104.70 4 108.7018.32/20,317
21. MATULA Roman 1996 1 USK Pha107.42 2 109.57 4 109.4219.04/21,115
22. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.85 2 108.99 2 109.8519.47/21,514
23. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja103.52 52 102.35 8 110.3519.97/22,113
24. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.115.36 4 108.44 2 110.4420.06/22,212
25. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK109.99 4 106.21 6 112.2121.83/24,211
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.66 2 112.35 6 112.6622.28/24,710
27. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB111.63 6 92.96 252 117.6327.25/30,29
28. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja110.80 8 144.32 60 118.8028.42/31,48
29. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.118.14 6 110.11 10 120.1129.73/32,97
30. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc112.98 8 119.70 12 120.9830.60/33,96
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov138.69 54 115.75 8 123.7533.37/36,95
32. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK141.60 10 117.89 8 125.8935.51/39,34
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha124.51 12 117.83 10 127.8337.45/41,43
34. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha124.14 12 0.00 999 136.1445.76/50,62
35. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.89 50 109.20 54 155.8965.51/72,51
36. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc120.34 108 109.71 56 165.7175.33/83,30
  SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.34 2 98.79 0 98.79 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha105.86 2 97.46 4 101.462.67/2,768
3. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha101.28 2 101.42 2 103.424.63/4,762
4. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.110.30 4 101.83 2 103.835.04/5,157
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice100.29 2 98.72 6 104.725.93/6,053
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.105.21 2 104.24 4 108.249.45/9,649
7. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí112.95 4 116.36 8 124.3625.57/25,946
8. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy112.72 2 119.50 6 125.5026.71/27,043
9. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha112.12 2 105.89 50 155.8957.10/57,840
10. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice117.48 4 115.96 60 175.9677.17/78,137
11. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.119.46 4 111.50 4 115.5016.71/16,935
12. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 115.12 8 108.27 10 118.2719.48/19,733
13. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.132.31 106 114.51 4 118.5119.72/20,031
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava134.30 14 112.69 6 118.6919.90/20,129
15. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha136.64 104 120.89 0 120.8922.10/22,427
16. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň126.69 12 119.12 2 121.1222.33/22,625
17. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava118.23 4 126.02 12 122.2323.44/23,723
18. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK125.40 4 122.05 4 126.0527.26/27,621
19. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno120.18 6 138.90 2 126.1827.39/27,719
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice146.35 4 125.59 2 127.5928.80/29,217
21. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha123.89 4 124.97 8 127.8929.10/29,515
22. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.131.35 4 127.16 2 129.1630.37/30,714
23. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.79 2 127.04 8 129.7931.00/31,413
24. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha130.30 2 123.09 108 132.3033.51/33,912
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy140.03 14 123.86 12 135.8637.07/37,511
26. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.135.15 6 140.12 12 141.1542.36/42,910
27. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc141.64 10 133.60 10 143.6044.81/45,49
28. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB130.25 14 121.24 64 144.2545.46/46,08
29. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK147.01 4 138.29 12 150.2951.50/52,17
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
96.81 4 100.04 4 104.04 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
98.07 10 102.75 2 104.750.71/0,753
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
98.96 2 99.41 6 105.411.37/1,347
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
101.50 2 100.15 6 106.152.11/2,042
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
105.52 0 103.69 6 109.695.65/5,438
6. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
109.38 4 104.84 6 110.846.80/6,534
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
111.36 6 109.36 4 113.369.32/9,031
8. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
111.62 8 112.62 2 114.6210.58/10,228
9. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
126.25 8 121.22 10 131.2227.18/26,125
10. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
113.89 10 119.74 20 139.7435.70/34,322
11. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
129.87 8 120.64 8 128.6424.60/23,620
12. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
114.03 60 121.58 10 131.5827.54/26,518
13. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
128.35 6 126.20 6 132.2028.16/27,116
14. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
132.64 2 122.53 56 134.6430.60/29,414
15. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
126.93 10 135.26 116 136.9332.89/31,612
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
125.90 18 137.82 162 143.9039.86/38,310
17. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
151.42 22 135.16 12 147.1643.12/41,49
18. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
123.41 58 120.20 160 181.4177.37/74,48
19. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
149.34 214 0.00 999 363.34259.30/249,27
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.97 2 84.78 0 84.78 75
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.83 0 85.79 0 85.791.01/1,268
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.06 0 86.81 0 86.812.03/2,462
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.63 0 85.24 2 87.242.46/2,957
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.52 2 90.48 0 90.485.70/6,753
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.27 4 87.38 4 91.386.60/7,849
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.89.82 0 92.10 0 92.107.32/8,646
8. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha91.28 2 93.79 4 97.7913.01/15,343
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.54 2 91.04 50 141.0456.26/66,440
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.89.85 0 87.70 152 239.70154.92/182,737
11. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.97 6 85.70 4 89.704.92/5,835
12. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.93.93 4 91.31 2 93.318.53/10,133
13. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.66 2 93.41 8 93.668.88/10,531
14. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.82 4 92.40 4 93.829.04/10,729
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.01 2 91.07 52 94.019.23/10,927
16. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod98.15 6 90.70 4 94.709.92/11,725
17. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc96.88 2 91.33 4 95.3310.55/12,423
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec91.67 4 91.58 4 95.5810.80/12,721
19. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.28 10 94.63 2 96.6311.85/14,019
20. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno115.13 56 91.09 6 97.0912.31/14,517
21. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha97.61 2 93.31 4 97.3112.53/14,815
22. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha98.29 0 99.39 0 98.2913.51/15,914
23. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.50 2 97.16 2 98.5013.72/16,213
24. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha96.76 2 97.83 6 98.7613.98/16,512
25. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc95.82 4 103.85 64 99.8215.04/17,711
26. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy96.23 4 115.16 156 100.2315.45/18,210
27. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.74 4 97.28 4 101.2816.50/19,59
28. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.04 2 99.91 2 101.9117.13/20,28
29. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.40 8 98.46 4 102.4617.68/20,97
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.30 4 100.61 2 102.6117.83/21,06
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.51 6 100.72 2 102.7217.94/21,25
32. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.58 4 100.15 4 104.1519.37/22,84
33. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.102.41 58 102.21 2 104.2119.43/22,93
34. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava104.16 62 100.57 4 104.5719.79/23,32
35. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB99.12 6 91.30 54 105.1220.34/24,01
36. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha99.38 6 102.21 54 105.3820.60/24,30
37. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava100.61 12 99.88 6 105.8821.10/24,90
38. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.65 60 100.13 6 106.1321.35/25,20
39. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB107.18 4 102.16 6 108.1623.38/27,60
40. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB105.41 4 104.04 8 109.4124.63/29,10
41. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava110.02 8 108.30 6 114.3029.52/34,80
  PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha117.86 4 109.44 4 113.44 60
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy136.50 10 128.81 6 134.8121.37/18,853
3. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB129.10 6 126.92 10 136.9223.48/20,747
4. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.131.41 2 137.65 4 141.6528.21/24,942
5. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno137.20 6 134.58 8 142.5829.14/25,738
6. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK138.93 10 138.70 8 146.7033.26/29,334
7. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.169.53 6 156.23 14 170.2356.79/50,131
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha146.16 114 162.56 8 170.5657.12/50,428
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava171.93 14 148.53 62 210.5397.09/85,625
10. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava171.30 6 175.02 112 287.02173.58/153,022
11. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha168.67 116 143.19 308 284.67171.23/150,920
12. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň125.59 506 0.00 999 631.59518.15/456,818
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 2 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3