vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. ČP ve slalomu

19.04.2008   USD Troja
ředitel: Milan Pylák Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha92.27 0 90.13 4 186.40  -
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha94.38 0 92.28 0 186.66 0.26/0,1-
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.94.04 0 95.87 0 189.91 3.51/1,9-
4. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha94.66 0 96.70 2 193.36 6.96/3,7-
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha97.27 0 97.66 0 194.93 8.53/4,6-
6. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.99.45 2 100.08 0 201.53 15.13/8,1-
7. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.97.52 2 102.47 2 203.99 17.59/9,4-
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.16 0 98.60 4 204.76 18.36/9,8-
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.103.44 2 102.51 4 211.95 25.55/13,7-
10. JANČAR David 1974 1 USK Pha106.05 0 113.40 2 221.45 35.05/18,8-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha108.59 2 101.54 2 214.13 27.73/14,9-
12. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha106.09 0 106.20 2 214.29 27.89/15,0-
13. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.10 0 105.95 2 215.05 28.65/15,4-
14. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.104.22 4 107.97 4 220.19 33.79/18,1-
15. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.106.26 2 110.88 2 221.14 34.74/18,6-
16. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.109.38 0 108.04 4 221.42 35.02/18,8-
17. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.105.32 2 109.43 6 222.75 36.35/19,5-
18. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc111.81 0 108.40 4 224.21 37.81/20,3-
19. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí111.97 2 109.00 4 226.97 40.57/21,8-
20. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.51 4 111.75 2 229.26 42.86/23,0-
21. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy115.69 4 111.32 4 235.01 48.61/26,1-
22. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy113.55 8 112.18 4 237.73 51.33/27,5-
23. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn110.05 4 120.25 4 238.30 51.90/27,8-
24. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov113.35 6 117.04 2 238.39 51.99/27,9-
25. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc113.77 2 119.21 4 238.98 52.58/28,2-
26. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha116.22 2 119.01 4 241.23 54.83/29,4-
27. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc106.14 6 124.37 6 242.51 56.11/30,1-
28. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn119.60 6 121.67 4 251.27 64.87/34,8-
29. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.120.53 2 127.62 2 252.15 65.75/35,3-
30. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK116.12 6 130.80 0 252.92 66.52/35,7-
31. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.07 8 121.55 0 256.62 70.22/37,7-
32. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.105.48 2 101.98 52 261.46 75.06/40,3-
33. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB107.45 0 133.01 52 292.46 106.06/56,9-
34. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha132.84 50 123.84 8 314.68 128.28/68,8-
35. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB137.23 56 126.20 54 373.43 187.03/100,3-
  PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha86.64 0 87.92 4 178.56  -
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.96 0 89.71 0 181.67 3.11/1,7-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.92.40 0 90.84 0 183.24 4.68/2,6-
4. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha91.35 2 91.87 0 185.22 6.66/3,7-
5. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha92.30 0 91.04 2 185.34 6.78/3,8-
6. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha92.63 0 89.05 4 185.68 7.12/4,0-
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.92.48 2 92.01 0 186.49 7.93/4,4-
8. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.93.76 0 91.79 4 189.55 10.99/6,2-
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava93.34 0 95.34 2 190.68 12.12/6,8-
10. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha93.39 0 94.17 6 193.56 15.00/8,4-
11. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus92.57 2 90.81 6 191.38 12.82/7,2-
12. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc97.60 2 95.42 0 195.02 16.46/9,2-
13. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.95.68 0 97.84 2 195.52 16.96/9,5-
14. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.96.16 0 98.43 2 196.59 18.03/10,1-
15. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy99.29 0 98.15 0 197.44 18.88/10,6-
16. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice99.43 0 97.24 2 198.67 20.11/11,3-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.97.31 0 99.84 2 199.15 20.59/11,5-
18. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec98.28 2 98.42 2 200.70 22.14/12,4-
19. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec96.64 2 97.44 6 202.08 23.52/13,2-
20. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha99.15 0 101.60 2 202.75 24.19/13,5-
21. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.101.21 2 99.81 0 203.02 24.46/13,7-
22. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava100.77 2 98.29 2 203.06 24.50/13,7-
23. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus101.05 2 101.02 0 204.07 25.51/14,3-
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.65 2 104.39 2 208.04 29.48/16,5-
25. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV105.62 0 102.40 2 210.02 31.46/17,6-
26. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB100.56 6 102.35 4 212.91 34.35/19,2-
27. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava109.45 0 103.30 2 214.75 36.19/20,3-
28. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice111.34 0 103.87 2 217.21 38.65/21,6-
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy104.26 4 103.40 6 217.66 39.10/21,9-
30. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice106.82 6 100.90 4 217.72 39.16/21,9-
31. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně104.13 2 112.96 2 221.09 42.53/23,8-
32. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB108.90 4 112.63 4 229.53 50.97/28,5-
33. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha124.37 8 104.88 6 243.25 64.69/36,2-
34. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.99 8 124.62 8 251.61 73.05/40,9-
35. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec99.57 8 97.43 54 259.00 80.44/45,0-
36. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc100.14 106 99.68 8 313.82 135.26/75,8-
37. KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB99.58 0 0.00 999 1098.58  -
38. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.60 2 0.00 999 1111.60  -
39. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice106.49 52 0.00 999 1157.49  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha100.43 0 100.78 0 201.21  -
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.104.27 2 101.38 0 207.65 6.44/3,2-
3. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha107.54 0 102.08 2 211.62 10.41/5,2-
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha106.15 0 105.77 0 211.92 10.71/5,3-
5. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.104.87 0 101.92 6 212.79 11.58/5,8-
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha104.13 0 106.76 2 212.89 11.68/5,8-
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.60 0 112.37 2 221.97 20.76/10,3-
8. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy115.59 2 113.43 0 231.02 29.81/14,8-
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha115.46 2 118.98 0 236.44 35.23/17,5-
10. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.117.25 2 114.79 8 242.04 40.83/20,3-
11. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice113.72 6 116.45 2 238.17 36.96/18,4-
12. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.115.58 6 117.30 0 238.88 37.67/18,7-
13. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky122.50 0 117.73 2 242.23 41.02/20,4-
14. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek120.55 2 121.07 4 247.62 46.41/23,1-
15. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.116.14 4 129.62 2 251.76 50.55/25,1-
16. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice123.71 4 120.70 4 252.41 51.20/25,4-
17. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha121.91 4 119.46 8 253.37 52.16/25,9-
18. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha125.25 6 120.70 4 255.95 54.74/27,2-
19. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice120.87 2 133.27 6 262.14 60.93/30,3-
20. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha130.82 0 132.13 0 262.95 61.74/30,7-
21. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha128.95 4 122.99 8 263.94 62.73/31,2-
22. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice133.54 4 132.75 4 274.29 73.08/36,3-
23. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha133.48 2 139.28 4 278.76 77.55/38,5-
24. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice140.78 2 134.75 6 283.53 82.32/40,9-
25. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.124.18 2 159.30 6 291.48 90.27/44,9-
26. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB149.14 8 143.36 10 310.50 109.29/54,3-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
101.26 0 99.00 0 200.26  -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
101.92 0 101.77 2 205.69 5.43/2,7-
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
104.10 2 103.02 0 209.12 8.86/4,4-
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
106.79 0 102.07 2 210.86 10.60/5,3-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.60 2 105.22 2 213.82 13.56/6,8-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
106.09 0 105.93 4 216.02 15.76/7,9-
7. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
107.07 6 105.41 2 220.48 20.22/10,1-
8. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
113.99 0 107.74 0 221.73 21.47/10,7-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.81 2 110.07 4 225.88 25.62/12,8-
10. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
114.04 2 110.70 6 232.74 32.48/16,2-
11. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
118.51 0 115.63 2 236.14 35.88/17,9-
12. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
127.50 4 120.39 6 257.89 57.63/28,8-
13. PIVOŇKA Zdeněk
ŠRÁMEK Michal
1982
1982
2 Horš.Týn
Č.Lípa
124.46 6 122.16 8 260.62 60.36/30,1-
14. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
121.48 4 123.85 12 261.33 61.07/30,5-
15. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
123.32 6 129.50 6 264.82 64.56/32,2-
16. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
135.90 0 129.90 2 267.80 67.54/33,7-
17. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
130.39 4 128.19 6 268.58 68.32/34,1-
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
133.91 8 126.25 4 272.16 71.90/35,9-
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
140.87 4 128.26 4 277.13 76.87/38,4-
20. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
117.13 50 114.80 6 287.93 87.67/43,8-
21. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
124.11 54 129.89 8 316.00 115.74/57,8-
22. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
130.12 52 138.16 4 324.28 124.02/61,9-
23. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
154.27 16 146.62 14 330.89 130.63/65,2-
24. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
171.15 54 145.79 58 428.94 228.68/114,2-
25. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
137.81 58 118.47 208 522.28 322.02/160,8-
  DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
121.35 6 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3