vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Zábřehu

25.05.2014   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. URBAN Daniel 2001 0 Šumperk02:24,20 02:24,20 02:24,20 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí02:24,00 01:54,00 01:54,00 5
2.1/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:57,10 01:54,70 01:54,700.70/0,64
3.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc02:04,70 02:01,80 02:01,807.80/6,83
4.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná02:14,50 02:07,90 02:07,9013.90/12,22
5.2/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc02:31,70 02:09,90 02:09,9015.90/13,91
6.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí02:11,20 02:12,70 02:11,2017.20/15,10
7.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc02:20,20 02:19,90 02:19,9025.90/22,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:46,70 01:44,30 01:44,30 21
2.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:50,20 01:47,60 01:47,603.30/3,217
3.1/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná01:52,30 01:54,90 01:52,308.00/7,716
4.2/DSŠVUB Jakub 1996 0 VS Desná01:52,40 01:58,20 01:52,408.10/7,815
5.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí01:55,20 01:55,70 01:55,2010.90/10,514
6.3/DSHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh01:58,20 00:00,00 01:58,2013.90/13,313
7.3/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc02:03,10 02:06,80 02:03,1018.80/18,012
8.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc02:05,40 02:04,50 02:04,5020.20/19,411
9.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí02:06,10 02:05,60 02:05,6021.30/20,410
10.4/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc02:07,10 02:08,60 02:07,1022.80/21,99
11.3/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc02:07,30 02:08,50 02:07,3023.00/22,18
12.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc02:13,70 02:07,50 02:07,5023.20/22,27
13.1/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc02:07,60 02:30,10 02:07,6023.30/22,36
14.5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk02:08,70 02:23,10 02:08,7024.40/23,45
15.5/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc02:11,80 02:10,60 02:10,6026.30/25,24
16.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc02:11,40 02:12,60 02:11,4027.10/26,03
17.6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc02:12,20 02:14,60 02:12,2027.90/26,72
18.7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk02:14,70 02:16,90 02:14,7030.40/29,11
19.8/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc02:17,10 02:16,70 02:16,7032.40/31,10
20.7/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc02:26,90 02:25,20 02:25,2040.90/39,20
21.8/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk02:28,10 02:30,90 02:28,1043.80/42,00
22.9/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk02:33,10 02:32,50 02:32,5048.20/46,20
23.10/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc02:33,60 02:36,00 02:33,6049.30/47,30
23.11/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk02:33,60 02:36,40 02:33,6049.30/47,30
25.9/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc02:40,20 02:40,30 02:40,2055.90/53,60
26.10/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc02:40,70 02:42,80 02:40,7056.40/54,10
27.11/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh02:42,10 02:49,60 02:42,1057.80/55,40
28.12/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh02:47,60 02:45,80 02:45,8061.50/59,00
29.12/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 0 Zábřeh02:50,40 03:15,90 02:50,4066.10/63,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3