36. ročník slalomu Stružnická peřej

12.04.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice78.10 2 81.90 4 80.10 152
2.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.60 2 84.70 0 84.704.60/5,7144
3.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha87.90 0 85.40 0 85.405.30/6,6140
4.2/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa86.40 4 85.70 0 85.705.60/7,0136
5.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha85.50 2 83.80 2 85.805.70/7,1132
6.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.90 6 86.10 0 86.106.00/7,5128
7.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky86.80 2 87.40 0 87.407.30/9,1124
8.1/VMVOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand90.10 2 89.20 0 89.209.10/11,4120
9.3/U23MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa89.90 0 94.40 2 89.909.80/12,2116
10.2/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.86.90 4 90.00 2 90.9010.80/13,5112
11.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky90.40 2 93.80 4 92.4012.30/15,4108
12. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha100.80 0 92.70 0 92.7012.60/15,7104
13.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha91.60 6 91.60 2 93.6013.50/16,9100
14.6/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha86.80 8 90.40 6 94.8014.70/18,496
15.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa96.70 0 95.40 0 95.4015.30/19,192
16.1/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec95.50 0 100.80 4 95.5015.40/19,288
17.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha92.20 4 93.90 2 95.9015.80/19,784
18.3/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice95.70 4 96.10 0 96.1016.00/20,080
19.2/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec95.00 4 94.50 2 96.5016.40/20,576
20.7/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice94.70 2 93.10 4 96.7016.60/20,772
21.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.70 0 97.60 0 97.6017.50/21,868
22. BAROŇ Petr 1991 Kotva B.94.60 8 92.50 6 98.5018.40/23,064
23.4/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice98.60 0 97.20 2 98.6018.50/23,160
24. SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg, GER91.80 8 97.80 6 99.8019.70/24,60
25.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky96.90 6 96.00 4 100.0019.90/24,856
26.4/U23ZEMAN Ondra 1995 Kotva B.99.90 2 96.60 4 100.6020.50/25,652
27.5/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand101.20 0 104.00 0 101.2021.10/26,348
28.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.106.40 4 99.30 2 101.3021.20/26,544
29.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha93.60 8 95.60 54 101.6021.50/26,840
30.5/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky97.70 4 102.00 6 101.7021.60/27,036
31.8/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice100.10 4 100.40 4 104.1024.00/30,032
32.6/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky102.90 2 105.60 0 104.9024.80/31,031
33.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha106.80 4 102.70 4 106.7026.60/33,230
34.6/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.105.00 2 107.10 2 107.0026.90/33,629
35.7/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice103.30 4 111.60 8 107.3027.20/34,028
36.8/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha107.40 0 111.50 2 107.4027.30/34,127
37.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha107.40 52 103.80 4 107.8027.70/34,626
38.9/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec104.30 4 102.40 6 108.3028.20/35,225
39.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha106.40 2 110.00 6 108.4028.30/35,324
40.10/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha124.60 6 104.60 4 108.6028.50/35,623
41.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4105.30 4 104.70 4 108.7028.60/35,722
42.6/VMKLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice107.30 2 111.20 52 109.3029.20/36,521
43.10/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.40 2 108.60 4 110.4030.30/37,820
44.7/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov103.80 12 109.20 2 111.2031.10/38,819
45.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.50 8 108.80 4 112.8032.70/40,818
46. MICKUKI Jonas 1997 Spremberg, GER112.90 4 111.40 2 113.4033.30/41,60
47.11/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 104.70 10 114.7034.60/43,217
48.8/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov110.90 6 116.50 4 116.9036.80/45,916
49.11/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand112.10 58 107.80 10 117.8037.70/47,115
50.12/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand113.50 6 120.30 4 119.5039.40/49,214
51.13/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha1.00 999 107.60 12 119.6039.50/49,313
52.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky120.40 2 113.70 6 119.7039.60/49,412
53.14/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.90 10 118.30 4 122.3042.20/52,711
54.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky129.00 6 115.40 8 123.4043.30/54,110
55.16/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.90 4 121.50 4 125.5045.40/56,79
56.12/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa119.30 12 121.20 6 127.2047.10/58,88
57.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha124.40 4 127.60 8 128.4048.30/60,37
58.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha4.00 999 126.60 4 130.6050.50/63,06
59. WESTPHAL Benno 2002 Spremberg, GER138.20 62 122.20 10 132.2052.10/65,00
60.5/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha130.80 10 4.00 999 140.8060.70/75,85
61.17/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha145.90 4 129.20 54 149.9069.80/87,14
62. RICHTER Tim 2004 Spremberg, GER143.80 14 148.40 10 157.8077.70/97,00
63.9/VMPECHÁČEK Michal 1976 Vršovice121.60 210 152.20 14 166.2086.10/107,53
64.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek128.70 58 4.00 999 186.70106.60/133,12
65.7/U23VINŠ Karel 1993 Kotva B.1.00 999 104.10 214 318.10238.00/297,11
  PROKŠ Martin 1991 Kotva B.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  GRIEBNER Sven 2004 Spremberg, GER1.00 999 4.00 999 999.00 0
  OTIEPKA Martin 2001 Kadaň1.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RICHTER Kevin 2001 Spremberg, GER4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRBÁČEK Jan 1966 Děčín4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl