vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

16.05.2015   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.57 0 97.52 0 97.52 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha104.43 2 101.06 0 101.063.54/3,668
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha103.92 6 100.00 2 102.004.48/4,662
4. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha103.79 2 100.37 2 102.374.85/5,057
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.09 6 101.76 2 103.766.24/6,453
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.61 0 105.34 0 105.347.82/8,049
7. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.107.05 4 110.00 0 110.0012.48/12,846
8. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.77 0 109.34 2 111.3413.82/14,243
9. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.102.33 4 102.50 58 160.5062.98/64,640
10. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha107.92 4 108.07 60 168.0770.55/72,337
11. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.51 2 110.40 0 110.4012.88/13,235
12. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha131.95 8 109.21 2 111.2113.69/14,033
13. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha110.54 2 115.14 10 112.5415.02/15,431
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB108.59 4 112.02 56 112.5915.07/15,529
15. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha111.63 2 113.77 106 113.6316.11/16,527
16. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.111.89 2 108.63 106 113.8916.37/16,825
17. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha106.25 8 103.89 52 114.2516.73/17,223
18. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha106.84 8 110.69 106 114.8417.32/17,821
19. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha117.06 2 111.22 4 115.2217.70/18,219
20. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha107.25 8 110.13 60 115.2517.73/18,217
21. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK115.97 2 121.62 2 117.9720.45/21,015
22. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.112.21 6 126.65 54 118.2120.69/21,214
23. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK112.71 6 126.66 104 118.7121.19/21,713
24. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha117.17 4 113.82 54 121.1723.65/24,312
25. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja118.57 4 121.12 106 122.5725.05/25,711
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV126.04 56 117.67 6 123.6726.15/26,810
27. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice121.81 4 123.86 6 125.8128.29/29,09
28. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB122.04 8 117.16 54 130.0432.52/33,38
29. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB126.21 4 116.11 58 130.2132.69/33,57
30. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc130.63 6 124.58 10 134.5837.06/38,06
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov144.83 62 127.36 12 139.3641.84/42,95
32. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB141.29 4 131.38 152 145.2947.77/49,04
33. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.139.34 6 124.39 56 145.3447.82/49,03
34. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha122.40 108 136.77 106 230.40132.88/136,32

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice114.56 0 107.13 0 107.13 75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.113.43 4 112.45 0 112.455.32/5,068
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.24 4 107.06 6 113.065.93/5,562
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha112.12 4 109.88 4 113.886.75/6,357
5. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha114.17 4 116.12 0 116.128.99/8,453
6. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.121.98 2 116.72 2 118.7211.59/10,849
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.115.94 2 117.44 4 121.4414.31/13,446
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha118.85 0 123.32 2 125.3218.19/17,043
9. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc129.12 2 128.41 4 132.4125.28/23,640
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.32 8 130.07 6 136.0728.94/27,037
11. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice129.28 4 115.70 2 117.7010.57/9,935
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy134.07 54 120.41 6 126.4119.28/18,033
13. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.38 8 0.00 999 131.3824.25/22,631
14. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.133.01 2 0.00 999 135.0127.88/26,029
15. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha134.81 58 128.35 8 136.3529.22/27,327
16. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava136.10 4 114.77 50 140.1032.97/30,825
17. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB135.26 6 133.71 10 141.2634.13/31,923
18. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice147.72 108 130.93 12 142.9335.80/33,421
19. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha135.41 8 139.71 8 143.4136.28/33,919
20. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha140.21 6 138.57 8 146.2139.08/36,517
21. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV137.70 10 134.25 14 147.7040.57/37,915
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice145.23 6 142.72 10 151.2344.10/41,214
23. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn143.21 14 155.24 58 157.2150.08/46,713
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy161.93 62 156.40 156 223.93116.80/109,012

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
111.07 8 108.24 4 112.24 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
112.98 4 110.38 4 114.382.14/1,953
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
110.17 2 111.21 6 117.214.97/4,447
4. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
126.47 4 121.30 6 127.3015.06/13,442
5. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
125.62 6 124.17 6 130.1717.93/16,038
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
120.02 6 127.84 4 131.8419.60/17,534
7. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
114.37 0 116.10 54 170.1057.86/51,631
8. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
122.54 12 126.15 56 182.1569.91/62,328
9. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
125.89 6 137.34 54 191.3479.10/70,525
10. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
127.98 2 139.29 156 295.29183.05/163,122
11. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
126.71 10 125.37 10 135.3723.13/20,620
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
138.51 6 132.29 8 140.2928.05/25,018
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
2 Kralupy
Kralupy
148.37 106 137.34 6 143.3431.10/27,716
14. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
136.33 8 140.31 62 144.3332.09/28,614
15. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
144.09 4 0.00 999 148.0935.85/31,912
16. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
143.63 62 142.24 6 148.2436.00/32,110
17. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
142.81 8 146.31 108 150.8138.57/34,49
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
156.34 20 144.57 8 152.5740.33/35,98
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
152.92 66 144.37 10 154.3742.13/37,57
20. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
161.92 14 157.18 8 165.1852.94/47,26
21. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
160.30 62 150.84 310 222.30110.06/98,15

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha91.38 2 87.67 2 89.67 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec94.90 6 91.38 0 91.381.71/1,968
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.74 4 91.19 2 93.193.52/3,962
4. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha92.28 2 91.70 2 93.704.03/4,557
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.97.25 0 93.41 2 95.415.74/6,453
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha98.26 2 98.09 10 108.0918.42/20,549
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha93.75 2 90.10 50 140.1050.43/56,246
8. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc100.16 2 99.66 52 151.6661.99/69,143
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc100.38 2 101.31 102 203.31113.64/126,740
10. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc99.78 2 105.07 108 213.07123.40/137,637
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.50 52 97.16 0 97.167.49/8,435
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.03 4 95.70 2 97.708.03/9,033
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.65 56 96.86 4 100.8611.19/12,531
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha98.87 50 99.14 2 101.1411.47/12,829
15. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.45 2 102.94 2 102.4512.78/14,327
16. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno106.76 8 100.00 4 104.0014.33/16,025
17. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.112.04 4 96.42 8 104.4214.75/16,423
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha105.77 0 105.26 0 105.2615.59/17,421
19. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha101.32 4 99.06 50 105.3215.65/17,519
20. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice101.81 104 99.43 6 105.4315.76/17,617
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.58 0 103.71 4 105.5815.91/17,715
22. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.102.36 4 105.80 106 106.3616.69/18,614
23. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha107.98 0 103.28 54 107.9818.31/20,413
24. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.07 4 101.79 8 109.7920.12/22,412
25. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.111.37 0 111.07 0 111.0721.40/23,911
26. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.16 6 104.90 8 111.1621.49/24,010
27. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha106.97 58 107.22 4 111.2221.55/24,09
28. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha98.79 154 106.01 6 112.0122.34/24,98
29. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha116.47 50 107.85 6 113.8524.18/27,07
30. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim125.19 8 114.37 0 114.3724.70/27,56
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy114.03 8 106.75 8 114.7525.08/28,05
32. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava108.52 8 114.08 58 116.5226.85/29,94
33. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha119.43 54 110.50 8 118.5028.83/32,23
34. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice102.89 56 109.05 10 119.0529.38/32,82
35. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky106.11 56 123.58 12 135.5845.91/51,21
36. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky117.59 104 106.36 52 158.3668.69/76,60
37. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB106.03 56 108.07 152 162.0372.36/80,70
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice120.67 50 113.91 60 170.6781.00/90,30
39. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha113.78 58 117.82 56 171.7882.11/91,60
40. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava101.02 306 117.00 56 173.0083.33/92,90
41. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava132.46 54 115.16 66 181.1691.49/102,00
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.130.89 0 124.55 2 126.55 60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha125.85 2 126.40 2 128.401.85/1,553
3. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.139.37 10 130.28 2 132.285.73/4,547
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha136.12 56 138.12 0 138.1211.57/9,142
5. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice139.23 16 134.25 4 138.2511.70/9,238
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy142.68 2 143.56 4 147.5621.01/16,634
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3