vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

17.05.2015   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha97.57 0 95.61 0 95.61 75
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha99.18 0 96.37 0 96.370.76/0,868
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha96.01 2 94.74 2 96.741.13/1,262
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.94 0 97.51 0 97.511.90/2,057
5. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha96.21 0 94.91 4 98.913.30/3,553
6. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.95.97 4 99.68 4 103.688.07/8,449
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.43 0 99.71 4 103.718.10/8,546
8. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha101.63 0 100.69 8 108.6913.08/13,743
9. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha101.32 0 102.90 6 108.9013.29/13,940
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.00 0 94.66 52 146.6651.05/53,437
11. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha103.80 2 99.00 0 99.003.39/3,535
12. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha102.08 52 99.24 0 99.243.63/3,833
13. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.102.78 0 97.61 2 99.614.00/4,231
14. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc103.92 0 103.40 0 103.407.79/8,129
15. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha103.51 0 103.06 6 103.517.90/8,327
16. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc103.75 2 103.78 0 103.788.17/8,525
17. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.102.17 2 101.49 6 104.178.56/9,023
18. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB102.95 2 107.19 4 104.959.34/9,821
19. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.103.30 2 0.00 999 105.309.69/10,119
20. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy114.26 4 105.95 0 105.9510.34/10,817
21. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK107.70 2 104.00 2 106.0010.39/10,915
22. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK109.35 54 106.81 0 106.8111.20/11,714
23. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice104.13 4 106.61 2 108.1312.52/13,113
24. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha104.39 4 105.75 54 108.3912.78/13,412
25. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB107.71 2 120.42 152 109.7114.10/14,711
26. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha106.26 4 106.82 10 110.2614.65/15,310
27. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha108.40 8 105.66 6 111.6616.05/16,89
28. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja110.89 4 111.75 0 111.7516.14/16,98
29. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB118.64 152 108.17 4 112.1716.56/17,37
30. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.36 2 110.78 8 112.3616.75/17,56
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov131.24 102 116.11 0 116.1120.50/21,45
32. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB110.84 8 0.00 999 118.8423.23/24,34
33. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.122.56 6 117.50 54 128.5632.95/34,53
  BUSTA Jan 1989 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.90 2 98.75 0 98.75 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice104.21 2 98.66 2 100.661.91/1,968
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.103.40 4 101.69 0 101.692.94/3,062
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.103.88 0 101.39 2 103.394.64/4,757
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha102.70 2 106.60 0 106.607.85/7,953
6. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha106.70 0 107.99 2 109.9911.24/11,449
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.111.58 0 110.13 0 110.1311.38/11,546
8. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha107.55 4 108.07 4 112.0713.32/13,543
9. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice105.69 2 110.22 2 112.2213.47/13,640
10. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.108.95 0 109.73 4 113.7314.98/15,237
11. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava115.04 2 106.36 0 106.367.61/7,735
12. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha112.60 2 109.01 2 111.0112.26/12,433
13. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy112.31 2 116.68 4 114.3115.56/15,831
14. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.120.55 50 113.68 2 115.6816.93/17,129
15. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha114.60 2 120.98 2 116.6017.85/18,127
16. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc118.65 2 113.54 4 117.5418.79/19,025
17. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.65 2 120.08 2 118.6519.90/20,223
18. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn131.23 0 117.82 2 119.8221.07/21,321
19. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.23 0 0.00 999 121.2322.48/22,819
20. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB126.70 0 0.00 999 126.7027.95/28,317
21. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.49 2 147.39 4 129.4930.74/31,115
22. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha139.04 104 120.70 10 130.7031.95/32,414
23. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy126.72 54 131.59 10 141.5942.84/43,413
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
101.96 0 100.52 2 102.52 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
100.75 0 102.76 0 102.760.24/0,253
3. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
108.16 4 105.80 0 105.803.28/3,247
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
103.99 2 105.25 2 107.254.73/4,642
5. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
113.26 2 109.37 2 111.378.85/8,638
6. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
112.36 2 111.28 2 113.2810.76/10,534
7. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
112.50 2 115.04 2 117.0414.52/14,231
8. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
115.92 4 115.92 4 119.9217.40/17,028
9. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.36 0 118.43 6 124.4321.91/21,425
10. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
113.38 2 129.72 6 135.7233.20/32,422
11. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
119.80 6 111.07 2 113.0710.55/10,320
12. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
119.42 4 113.10 2 115.1012.58/12,318
13. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
120.11 6 118.91 4 122.9120.39/19,916
14. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
121.80 8 120.32 4 124.3221.80/21,314
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
122.47 8 130.54 8 130.4727.95/27,312
16. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
122.20 50 125.73 6 131.7329.21/28,510
17. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
126.78 10 124.80 108 136.7834.26/33,49
18. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
139.60 68 144.94 18 162.9460.42/58,98
19. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
2 Kralupy
Kralupy
125.78 106 128.03 56 184.0381.51/79,57
20. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.89 64 143.55 112 215.89113.37/110,66
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha89.62 0 88.49 0 88.49 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.75 4 87.90 2 89.901.41/1,668
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.08 0 90.21 0 90.211.72/1,962
4. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.93.12 0 89.29 2 91.292.80/3,257
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.62 0 91.31 0 91.312.82/3,253
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.09 0 90.98 2 92.984.49/5,149
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.95 0 94.07 0 94.075.58/6,346
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.95.34 0 92.19 2 94.195.70/6,443
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.05 2 94.14 2 96.147.65/8,640
10. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha93.74 0 99.45 4 103.4514.96/16,937
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.93.63 2 90.10 0 90.101.61/1,835
12. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc95.54 0 96.72 4 95.547.05/8,033
13. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno97.09 0 95.76 0 95.767.27/8,231
14. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha92.34 4 0.00 999 96.347.85/8,929
15. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.75 0 97.14 0 96.758.26/9,327
16. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.101.70 54 97.43 0 97.438.94/10,125
17. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice97.47 0 102.07 0 97.478.98/10,123
18. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.18 2 97.73 0 97.739.24/10,421
19. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc95.42 4 98.15 0 98.159.66/10,919
20. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha96.15 2 95.11 54 98.159.66/10,917
21. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha98.75 0 100.75 0 98.7510.26/11,615
22. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.78 2 99.63 0 98.7810.29/11,614
23. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha99.34 0 100.13 0 99.3410.85/12,313
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.52 0 110.65 50 99.5211.03/12,512
25. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.21 0 95.86 4 99.8611.37/12,811
26. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava100.90 0 109.39 10 100.9012.41/14,010
27. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc105.19 104 99.64 4 103.6415.15/17,19
28. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava99.92 4 97.33 56 103.9215.43/17,48
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy102.55 4 102.48 2 104.4815.99/18,17
30. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava104.95 0 104.70 2 104.9516.46/18,66
31. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.99.28 6 99.63 56 105.2816.79/19,05
32. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.47 2 102.70 4 106.4717.98/20,34
33. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky106.70 0 103.74 4 106.7018.21/20,63
34. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha104.05 4 101.31 108 108.0519.56/22,12
35. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.109.17 54 108.39 0 108.3919.90/22,51
36. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.58 2 105.55 4 109.5521.06/23,80
37. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha111.17 4 110.88 6 115.1726.68/30,20
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice104.05 204 112.47 6 118.4729.98/33,90
39. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava115.32 4 107.34 106 119.3230.83/34,80
40. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim102.42 50 124.82 6 130.8242.33/47,80
41. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy115.02 54 99.70 54 153.7065.21/73,70
  KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.117.77 52 112.93 6 118.93 60
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice122.17 2 120.60 4 124.605.67/4,853
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.63 4 126.18 2 128.189.25/7,847
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.127.54 2 125.95 4 129.9511.02/9,342
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha124.45 10 135.68 6 141.6822.75/19,138
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha113.17 54 111.96 102 213.9695.03/79,934
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3