Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

01.07.2017   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice93.90 2 92.00 2 94.00 0
2.2/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor92.70 2 94.30 0 94.300.30/0,30
3.3/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz96.80 2 101.30 2 98.804.80/5,10
4.4/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz97.80 2 98.90 2 99.805.80/6,20
5.5/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice105.90 4 98.50 2 100.506.50/6,90
6.6/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor105.90 0 106.30 2 105.9011.90/12,70
7.7/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně108.50 4 106.90 0 106.9012.90/13,70
8.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.2013.20/14,00
9.2/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.4013.40/14,30
10.3/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.8019.80/21,10
11.8/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK119.80 2 112.50 4 116.5022.50/23,90
12.4/PZZALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.5023.50/25,00
13.9/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec122.50 0 118.80 0 118.8024.80/26,40
14.10/PZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy116.20 12 123.90 0 123.9029.90/31,80
15.11/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz134.90 6 123.10 2 125.1031.10/33,10
16.12/PZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak137.80 58 121.60 4 125.6031.60/33,60
17.13/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.133.20 6 122.90 4 126.9032.90/35,00
18.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.7034.70/36,90
19.14/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice131.00 6 130.10 4 134.1040.10/42,70
20.15/PZMDO Tony 2008 Roudnice129.90 6 134.70 4 135.9041.90/44,60
21.16/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha129.80 10 128.40 8 136.4042.40/45,10
22.6/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.4044.40/47,20
23.7/PZZALTMAN Isabella 2007 USA138.40 2 157.90 50 140.4046.40/49,40
24.17/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha141.40 2 1.00 999 143.4049.40/52,60
25.18/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň158.50 6 183.30 6 164.5070.50/75,00
26.19/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec165.40 2 174.90 54 167.4073.40/78,10
27.20/PZMŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice153.70 252 152.30 58 210.30116.30/123,70
28.21/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha166.00 60 212.00 8 220.00126.00/134,00
29.8/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20127.20/135,30
30.9/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80131.80/140,20
31.10/PZZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10147.10/156,50
32.11/PZZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40158.40/168,50
33.22/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha140.90 302 197.50 62 259.50165.50/176,10
34.23/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice150.00 110 5.00 0 260.00166.00/176,60
35.12/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50174.50/185,60
36.24/PZMSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus181.10 210 175.20 108 283.20189.20/201,30
37.25/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor160.90 208 144.90 152 296.90202.90/215,90
38.13/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30217.30/231,20
39.14/PZZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40261.40/278,10
40.15/PZZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00413.00/439,40
  KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl