Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

06.10.2018  
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha 105.57 0 108.10 0 105.57 94
2.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 109.70 0 106.26 2 108.262.69/2,590
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.113.94 0 112.53 0 112.536.96/6,686
4.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 112.89 0 111.16 2 112.897.32/6,982
5.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha 116.14 0 111.67 2 113.678.10/7,778
6.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 113.75 2 113.78 0 113.788.21/7,874
7.3/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.71 2 114.59 0 114.599.02/8,570
8.2/VMCHOD David 1982 2 Blovice 115.59 2 114.68 0 114.689.11/8,666
9.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.114.59 2 115.43 0 115.439.86/9,362
10.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 115.92 2 115.76 0 115.7610.19/9,758
11.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 114.98 2 116.59 0 116.5911.02/10,454
12.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor117.48 0 122.75 0 117.4811.91/11,350
13.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 119.98 4 118.53 0 118.5312.96/12,346
14.2/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn119.81 0 118.78 0 118.7813.21/12,542
15.3/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn123.92 0 119.12 0 119.1213.55/12,838
16.4/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov119.12 2 117.40 2 119.4013.83/13,134
17.6/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov121.32 2 119.42 0 119.4213.85/13,130
18.1/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 118.79 4 120.39 0 120.3914.82/14,026
19.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 121.16 0 122.71 4 121.1615.59/14,822
20.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 124.73 2 122.31 0 122.3116.74/15,921
21.3/DMMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak123.84 2 122.50 0 122.5016.93/16,020
22.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor123.81 0 123.23 2 123.8118.24/17,319
23.2/DSKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov124.73 2 123.98 56 126.7321.16/20,018
24.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 127.45 6 126.28 2 128.2822.71/21,517
25.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav134.00 2 128.56 0 128.5622.99/21,816
26.6/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice 128.54 4 129.71 2 131.7126.14/24,815
27.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor130.14 50 130.42 2 132.4226.85/25,414
28.7/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa 132.98 0 131.93 2 132.9827.41/26,013
29.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm111.53 52 129.85 4 133.8528.28/26,812
30.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 135.75 0 134.78 0 134.7829.21/27,711
31.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor135.62 2 133.79 2 135.7930.22/28,610
32.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice131.50 6 130.89 6 136.8931.32/29,79
33.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 138.73 8 133.31 4 137.3131.74/30,18
34.3/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 137.54 2 135.40 2 137.4031.83/30,27
35.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 144.60 2 139.31 0 139.3133.74/32,06
36.4/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz143.48 2 139.92 0 139.9234.35/32,55
37.8/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov142.67 6 140.40 2 142.4036.83/34,94
38.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 150.82 0 148.53 4 150.8245.25/42,93
39.4/DSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.164.68 8 157.65 0 157.6552.08/49,32
40.5/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor159.04 4 156.35 4 160.3554.78/51,91
41.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice 160.89 0 162.53 0 160.8955.32/52,40
42.6/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.160.57 2 170.26 6 162.5757.00/54,00
43.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 165.68 6 161.31 2 163.3157.74/54,70
44.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor167.29 0 161.23 4 165.2359.66/56,50
45.7/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa 177.70 4 164.75 4 168.7563.18/59,80
  HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl