Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

06.10.2018  
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha 105.57 0 108.10 0 105.57 94
2.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 109.70 0 106.26 2 108.262.69/2,590
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.113.94 0 112.53 0 112.536.96/6,686
4.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 112.89 0 111.16 2 112.897.32/6,982
5.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha 116.14 0 111.67 2 113.678.10/7,778
6.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 113.75 2 113.78 0 113.788.21/7,874
7.3/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.71 2 114.59 0 114.599.02/8,570
8.2/VMCHOD David 1982 2 Blovice 115.59 2 114.68 0 114.689.11/8,666
9.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.114.59 2 115.43 0 115.439.86/9,362
10.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 115.92 2 115.76 0 115.7610.19/9,758
11.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 114.98 2 116.59 0 116.5911.02/10,454
12.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor117.48 0 122.75 0 117.4811.91/11,350
13.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 119.98 4 118.53 0 118.5312.96/12,346
14.2/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn119.81 0 118.78 0 118.7813.21/12,542
15.3/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn123.92 0 119.12 0 119.1213.55/12,838
16.4/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov119.12 2 117.40 2 119.4013.83/13,134
17.6/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov121.32 2 119.42 0 119.4213.85/13,130
18.1/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 118.79 4 120.39 0 120.3914.82/14,026
19.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha 121.16 0 122.71 4 121.1615.59/14,822
20.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 124.73 2 122.31 0 122.3116.74/15,921
21.3/DMMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak123.84 2 122.50 0 122.5016.93/16,020
22.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor123.81 0 123.23 2 123.8118.24/17,319
23.2/DSKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov124.73 2 123.98 56 126.7321.16/20,018
24.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 127.45 6 126.28 2 128.2822.71/21,517
25.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav134.00 2 128.56 0 128.5622.99/21,816
26.6/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice 128.54 4 129.71 2 131.7126.14/24,815
27.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor130.14 50 130.42 2 132.4226.85/25,414
28.7/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa 132.98 0 131.93 2 132.9827.41/26,013
29.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm111.53 52 129.85 4 133.8528.28/26,812
30.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 135.75 0 134.78 0 134.7829.21/27,711
31.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor135.62 2 133.79 2 135.7930.22/28,610
32.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice131.50 6 130.89 6 136.8931.32/29,79
33.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 138.73 8 133.31 4 137.3131.74/30,18
34.3/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 137.54 2 135.40 2 137.4031.83/30,27
35.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 144.60 2 139.31 0 139.3133.74/32,06
36.4/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz143.48 2 139.92 0 139.9234.35/32,55
37.8/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov142.67 6 140.40 2 142.4036.83/34,94
38.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 150.82 0 148.53 4 150.8245.25/42,93
39.4/DSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.164.68 8 157.65 0 157.6552.08/49,32
40.5/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor159.04 4 156.35 4 160.3554.78/51,91
41.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice 160.89 0 162.53 0 160.8955.32/52,40
42.6/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.160.57 2 170.26 6 162.5757.00/54,00
43.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 165.68 6 161.31 2 163.3157.74/54,70
44.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor167.29 0 161.23 4 165.2359.66/56,50
45.7/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa 177.70 4 164.75 4 168.7563.18/59,80
  HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 101.16 0 99.10 0 99.10 115
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha 99.94 0 98.39 2 99.940.84/0,8107
3.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 107.16 0 107.48 0 107.168.06/8,199
4.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 112.57 2 112.26 0 112.2613.16/13,395
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.79 0 110.40 2 112.4013.30/13,491
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.113.25 2 115.98 0 115.2516.15/16,387
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 116.54 0 118.62 2 116.5417.44/17,683
8.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.70 0 120.43 2 116.7017.60/17,879
9.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn117.62 0 118.89 0 117.6218.52/18,775
10.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň 118.67 0 128.84 0 118.6719.57/19,771
11.3/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn119.15 0 118.56 4 119.1520.05/20,267
12.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.89 2 117.37 2 119.3720.27/20,563
13.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice122.31 0 117.81 2 119.8120.71/20,959
14.3/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa 124.37 0 119.82 0 119.8220.72/20,955
15.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha 119.35 4 118.42 2 120.4221.32/21,551
16.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz128.57 2 120.68 0 120.6821.58/21,847
17.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 125.98 2 120.87 0 120.8721.77/22,043
18.5/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice118.45 4 120.25 2 122.2523.15/23,439
19.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha 124.12 0 123.68 0 123.6824.58/24,835
20.7/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.124.31 0 126.76 4 124.3125.21/25,431
21.8/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha 126.68 4 124.85 0 124.8525.75/26,027
22.4/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz125.29 0 124.40 2 125.2926.19/26,423
23.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy 122.96 6 122.23 4 126.2327.13/27,422
24.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor120.96 6 128.28 0 126.9627.86/28,121
25.2/ ŘEHOŘOVÁ Kristýna 1984 RK Troja128.92 0 127.29 0 127.2928.19/28,420
26.10/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha 132.42 4 128.53 0 128.5329.43/29,719
27.6/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice133.60 0 129.29 0 129.2930.19/30,518
28.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 127.51 2 129.73 6 129.5130.41/30,717
29.5/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha 129.46 2 125.70 4 129.7030.60/30,916
30.2/DSBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.130.59 0 130.62 2 130.5931.49/31,815
31.11/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 130.70 2 129.32 2 131.3232.22/32,514
32.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz132.87 4 131.43 0 131.4332.33/32,613
33.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav126.47 6 130.67 2 132.4733.37/33,712
34.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor136.18 4 131.47 2 133.4734.37/34,711
35.6/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus133.35 2 133.25 2 135.2536.15/36,510
36.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník137.46 0 142.00 2 137.4638.36/38,79
37.9/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 139.10 0 138.82 8 139.1040.00/40,48
38.7/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak142.31 2 139.51 2 141.5142.41/42,87
39.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy 144.94 0 143.00 0 143.0043.90/44,36
40.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 152.82 4 143.70 2 145.7046.60/47,05
41.1/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 148.25 2 158.96 2 150.2551.15/51,60
42.10/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 175.84 4 149.16 2 151.1652.06/52,54
43.11/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak153.35 4 151.47 2 153.4754.37/54,93
44.2/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 158.32 0 158.46 2 158.3259.22/59,80
45.3/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB 1.00 999 153.37 6 159.3760.27/60,80
46.8/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha 161.79 12 154.67 6 160.6761.57/62,12
47.12/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 158.42 6 162.56 2 164.4265.32/65,91
48.3/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor163.20 2 178.16 4 165.2066.10/66,70
49.13/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.192.39 6 179.68 12 191.6892.58/93,40
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
129.81 0 129.12 0 129.12 44
2.1/DSPOHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
125.20 4 126.71 8 129.200.08/0,136
3.1/POLLERT Jonáš
POLLERT Jaroslav
2007
1971
2 USK Pha
USK Pha
135.43 2 130.78 0 130.781.66/1,328
4.2/KAŠPAR Čeněk
KAŠPAR Martin
2000
1967
1 SKŽižkov
SKŽižkov
128.33 6 129.78 2 131.782.66/2,124
5.1/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
138.31 6 135.81 0 135.816.69/5,220
6.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.98 4 136.14 0 136.147.02/5,416
7.1/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
144.14 10 134.37 2 136.377.25/5,612
8.2/ZSPOLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
136.95 10 135.39 2 137.398.27/6,48
9.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
137.64 0 139.50 2 137.648.52/6,67
10.2/DSŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
3 Sušice
Sušice
136.87 4 140.35 10 140.8711.75/9,16
11.2/DMČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
152.10 8 139.20 2 141.2012.08/9,45
12.3/ KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
4.00 999 139.59 2 141.5912.47/9,74
13.4/BAČINA Tomáš
BAČINA Jan
2008
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
185.15 8 148.62 2 150.6221.50/16,70
14.3/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
153.15 4 150.28 4 154.2825.16/19,53
15.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
Loko Plz
Loko Plz
160.70 6 148.62 6 154.6225.50/19,70
16.4/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.pha
150.32 10 153.25 2 155.2526.13/20,22
17.20/PZMARTIN Jakub
UHLÍK Jan
2009
2008
Boh.Pha
Bechyně
176.00 4 185.68 6 180.0050.88/39,40
18.2/VMRIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
170.94 10 176.78 10 180.9451.82/40,11
19.21/PZCARDOSELLI Lukas
HLADÍK Šimon
2010
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
197.21 116 210.14 62 272.14143.02/110,80
20.22/PZKOLMAN Vít
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.pha
Boh.Pha
274.70 220 245.23 110 355.23226.11/175,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMFRENCL Josef
FREISLEBENOVÁ Patricia
2002
2003
2 USK Pha
USK Pha
131.76 6 126.73 2 128.73 8
2.1/ KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
151.46 6 142.54 6 148.5419.81/15,44
3.2/ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1986
Rakovník
Rakovník
166.75 0 152.43 2 154.4325.70/20,03
4.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
153.81 2 159.79 8 155.8127.08/21,02
5.2/DMRIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
178.92 6 160.40 2 162.4033.67/26,21
6.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
160.20 4 163.12 2 164.2035.47/27,60
7.1/ZMMILOTOVÁ Dora
PLUTA Adam
2007
2008
Boh.Pha
Boh.Pha
253.82 14 224.16 62 267.82139.09/108,00
  JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip
JIRASOVÁ Klára
2005
2008
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy 95.87 4 92.40 2 94.40 242
2.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.31 4 95.75 2 97.753.35/3,5238
3.3/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 96.50 6 97.82 0 97.823.42/3,6234
4.1/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 105.48 52 99.26 0 99.264.86/5,1230
5.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 102.23 2 100.39 0 100.395.99/6,3226
6.1/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.101.96 0 107.45 6 101.967.56/8,0222
7.2/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 107.92 0 100.14 2 102.147.74/8,2218
8.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus104.10 2 103.25 0 103.258.85/9,4214
9.1/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha 100.75 4 103.26 0 103.268.86/9,4210
10.2/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 105.43 0 119.28 6 105.4311.03/11,7206
11.1/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak103.59 6 105.78 0 105.7811.38/12,1202
12.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 105.87 0 108.65 0 105.8711.47/12,2198
13.2/VMTAIŠL Filip 1976 Sušice 104.43 4 106.50 0 106.5012.10/12,8194
14.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm107.16 0 108.76 0 107.1612.76/13,5190
15.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 113.39 0 108.71 0 108.7114.31/15,2186
16.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.26 56 107.25 2 109.2514.85/15,7182
17.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha 109.32 0 110.47 0 109.3214.92/15,8178
18.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz109.12 4 109.39 0 109.3914.99/15,9174
19.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.78 4 109.71 0 109.7115.31/16,2170
20.4/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov110.94 2 109.79 0 109.7915.39/16,3166
21.3/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 108.78 6 107.96 2 109.9615.56/16,5162
22.4/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.20 2 110.46 0 110.4616.06/17,0158
23.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 114.50 2 109.12 2 111.1216.72/17,7154
24.5/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec 115.28 0 111.45 0 111.4517.05/18,1150
25.5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.48 2 110.85 4 111.4817.08/18,1146
26.5/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 107.75 4 110.48 2 111.7517.35/18,4142
27.4/ KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.115.31 2 111.84 0 111.8417.44/18,5138
28.5/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 115.25 8 112.00 0 112.0017.60/18,6134
29.4/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 112.56 0 112.5618.16/19,2130
30.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor114.62 4 110.71 2 112.7118.31/19,4126
31.6/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak114.23 2 112.85 0 112.8518.45/19,5122
32.2/ZMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice113.60 4 113.59 0 113.5919.19/20,3118
33.6/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 112.98 2 113.73 0 113.7319.33/20,5114
34.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice 120.26 12 111.84 2 113.8419.44/20,6110
35.7/ZSEnrigue Rendó 2005 3+ USK Pha 112.95 16 110.71 4 114.7120.31/21,5106
36.8/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor119.65 4 114.73 0 114.7320.33/21,5102
37.9/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy 113.55 2 136.62 2 115.5521.15/22,498
38.5/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 112.96 4 113.70 2 115.7021.30/22,694
39.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha 115.82 16 114.20 2 116.2021.80/23,190
40.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice123.96 0 116.25 0 116.2521.85/23,186
41.6/VMJančar Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 112.42 4 116.4222.02/23,382
42.7/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor 121.32 0 114.48 2 116.4822.08/23,478
43.10/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 115.29 50 114.48 2 116.4822.08/23,474
44.8/VMHORÁK David 1976 2 Heletag 116.96 0 117.57 2 116.9622.56/23,970
45.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus124.18 0 117.28 0 117.2822.88/24,269
46.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa 111.31 6 107.31 60 117.3122.91/24,368
47.11/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice 107.32 10 120.81 0 117.3222.92/24,367
48.12/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 113.96 4 112.70 6 117.9623.56/25,066
49.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.14 0 117.96 0 117.9623.56/25,065
50.7/DMČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor135.71 10 116.30 2 118.3023.90/25,364
51.1/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 118.47 0 120.76 4 118.4724.07/25,50
52.13/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB 122.95 4 116.67 2 118.6724.27/25,763
53.14/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice 119.18 4 118.95 0 118.9524.55/26,062
54.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 115.21 4 131.10 52 119.2124.81/26,361
55.6/ ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice 119.34 0 127.92 2 119.3424.94/26,460
56.15/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice115.29 6 115.54 4 119.5425.14/26,659
57.16/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 118.32 2 119.75 0 119.7525.35/26,958
58.6/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 119.84 0 120.25 2 119.8425.44/26,957
59.6/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha 118.96 2 116.78 4 120.7826.38/27,956
60.7/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.95 6 125.92 4 121.9527.55/29,255
61.17/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak123.42 4 118.31 4 122.3127.91/29,654
62.3/VSMACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus105.23 54 120.70 2 122.7028.30/30,053
63.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 123.75 8 121.00 2 123.0028.60/30,352
64.8/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav122.35 2 123.18 2 124.3529.95/31,751
65.18/ZSHADRABA Martin 2005 3+ USK Pha 125.20 10 122.37 2 124.3729.97/31,750
66.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.131.10 4 124.56 0 124.5630.16/31,949
67.9/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha 131.46 0 122.95 2 124.9530.55/32,448
68.5/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz122.96 2 127.29 6 124.9630.56/32,447
69.10/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 130.79 6 125.20 0 125.2030.80/32,646
70.11/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor127.98 4 125.76 0 125.7631.36/33,245
71.2/PZSVOBODA Šimon 2008 Benátky 124.23 2 126.60 0 126.2331.83/33,70
72.3/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz123.18 6 124.39 2 126.3931.99/33,90
73.8/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň 126.10 8 124.43 2 126.4332.03/33,944
74.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí 125.60 4 124.45 2 126.4532.05/34,043
75.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak126.62 0 128.43 0 126.6232.22/34,142
76.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník127.00 0 128.45 2 127.0032.60/34,541
77.9/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 124.20 8 123.62 4 127.6233.22/35,240
78.19/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB 119.67 8 120.18 8 127.6733.27/35,239
79.12/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha 128.17 4 128.14 0 128.1433.74/35,738
80.13/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 150.25 10 126.17 2 128.1733.77/35,837
81.4/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak126.42 2 136.18 6 128.4234.02/36,00
82.20/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha 138.46 12 126.67 2 128.6734.27/36,336
83.14/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha 130.15 14 127.31 2 129.3134.91/37,035
84.15/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha 135.16 18 123.47 6 129.4735.07/37,234
85.7/ KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 129.43 2 127.53 2 129.5335.13/37,233
86.16/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa 126.32 4 133.46 2 130.3235.92/38,132
87.7/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 130.17 2 130.40 0 130.4036.00/38,131
88.21/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha 131.62 8 128.57 2 130.5736.17/38,330
89.22/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor126.76 12 130.60 0 130.6036.20/38,329
90.23/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 127.84 6 128.94 2 130.9436.54/38,728
91.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 131.16 0 131.17 2 131.1636.76/38,90
92.10/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor128.53 4 129.32 2 131.3236.92/39,127
93.17/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha 129.43 4 127.79 4 131.7937.39/39,626
94.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor129.14 4 128.17 4 132.1737.77/40,025
95.18/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha 134.31 6 134.21 0 134.2139.81/42,224
96.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky 130.35 4 141.57 4 134.3539.95/42,323
97.19/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník135.37 10 133.93 2 135.9341.53/44,022
98.20/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.138.46 0 135.92 2 137.9243.52/46,121
99.6/PZSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky 139.84 4 138.15 0 138.1543.75/46,30
100.24/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice145.21 4 139.62 0 139.6245.22/47,920
101.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 146.79 8 133.92 6 139.9245.52/48,219
102.8/ BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov136.17 4 141.16 2 140.1745.77/48,518
103.7/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 140.35 0 151.00 0 140.3545.95/48,70
104.21/ZMDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB 139.75 2 139.98 6 141.7547.35/50,217
105.25/ZSKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn136.64 6 138.46 4 142.4648.06/50,916
106.22/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha 145.79 0 141.60 2 143.6049.20/52,115
107.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz144.42 4 143.73 0 143.7349.33/52,314
108.23/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 141.40 8 140.29 4 144.2949.89/52,813
109.24/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 142.54 2 144.78 0 144.5450.14/53,112
110.8/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor143.82 2 150.47 0 145.8251.42/54,50
111.25/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz140.18 6 145.95 6 146.1851.78/54,911
112.26/ZSSALÁK Petr 2004 3 Blovice 149.20 0 148.87 2 149.2054.80/58,110
113.27/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.140.42 10 147.94 6 150.4256.02/59,39
114.9/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn151.60 0 155.35 8 151.6057.20/60,60
115.10/PZBAREŠ Hugo 2008 USK Pha 144.65 8 143.32 10 152.6558.25/61,70
116.26/ZMLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec 153.31 8 144.85 8 152.8558.45/61,98
117.27/ZMŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak175.12 8 148.94 4 152.9458.54/62,07
118.28/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha 150.92 6 149.32 4 153.3258.92/62,46
119.11/PZPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 151.23 8 155.47 2 157.4763.07/66,80
120.12/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 147.62 12 150.40 8 158.4064.00/67,80
121.29/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 156.78 2 161.76 2 158.7864.38/68,25
122.30/ZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor157.26 2 184.84 10 159.2664.86/68,74
123.13/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn168.45 2 157.50 2 159.5065.10/69,00
124.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag 157.16 8 156.14 4 160.1465.74/69,63
125.12/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 WWC 175.95 4 150.28 12 162.2867.88/71,92
126.28/ZSBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 155.59 8 157.75 8 163.5969.19/73,31
127.14/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha 162.53 2 174.68 2 164.5370.13/74,30
128.15/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha 166.70 6 157.31 8 165.3170.91/75,10
129.16/PZAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice190.46 4 164.73 2 166.7372.33/76,60
130.31/ZMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 165.67 56 163.34 4 167.3472.94/77,30
131.17/PZPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB 168.40 4 166.48 2 168.4874.08/78,50
132.18/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 170.45 2 165.39 4 169.3974.99/79,40
133.19/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn179.00 10 170.90 2 172.9078.50/83,20
134.29/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň 176.68 14 163.92 10 173.9279.52/84,20
135.20/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor181.29 6 173.45 2 175.4581.05/85,90
136.32/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec 175.14 12 166.60 10 176.6082.20/87,10
137.21/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 173.26 4 178.51 54 177.2682.86/87,80
138.22/PZBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa 176.71 6 176.14 2 178.1483.74/88,70
139.33/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha 173.71 6 174.60 4 178.6084.20/89,20
140.23/PZKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn182.53 4 175.94 4 179.9485.54/90,60
141.24/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice202.53 10 181.68 4 185.6891.28/96,70
142.34/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 4.00 999 180.40 8 188.4094.00/99,60
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor116.60 0 120.43 2 116.60 30
2.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.126.98 4 120.78 0 120.784.18/3,626
3.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha 121.78 0 126.64 0 121.785.18/4,422
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 123.81 0 124.16 0 123.817.21/6,218
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha 123.85 0 124.89 0 123.857.25/6,214
6.3/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha 129.90 2 122.21 2 124.217.61/6,510
7.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 4.00 999 120.37 4 124.377.77/6,79
8.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.124.34 4 125.14 0 125.148.54/7,38
9.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn124.00 4 126.85 0 126.8510.25/8,87
10.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor129.17 0 128.70 0 128.7012.10/10,46
11.3/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.133.57 0 133.34 2 133.5716.97/14,65
12.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 135.64 4 140.35 0 139.6423.04/19,84
13.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn135.68 4 137.54 4 139.6823.08/19,83
14.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha 160.79 10 143.81 4 147.8131.21/26,82
15.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa 1.00 999 146.93 2 148.9332.33/27,71
Oddíl