Slalom v Sušici

25.05.2019   Sušice nádraží u železničního množství
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
112.14 2 110.74 0 110.74 55
2.1/U23POHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
117.41 0 116.70 2 117.416.67/6,047
3.1/DSŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
3 Sušice
Sušice
125.96 4 119.34 2 121.3410.60/9,643
4.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
124.67 0 125.09 0 124.6713.93/12,639
5.1/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
120.87 8 121.93 4 125.9315.19/13,735
6.2/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
131.90 0 124.71 2 126.7115.97/14,431
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
129.93 2 127.96 0 127.9617.22/15,527
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.28 0 128.12 0 128.1217.38/15,723
9.1/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
134.43 2 128.27 2 130.2719.53/17,619
10.2/ HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
134.19 8 129.12 2 131.1220.38/18,415
11.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.61 2 129.47 2 131.4720.73/18,711
12.2/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
130.69 6 132.92 2 134.9224.18/21,810
13.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
130.13 6 131.96 4 135.9625.22/22,89
14.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
139.44 6 137.22 4 141.2230.48/27,58
15.3/TREFNÝ Jiří
TREFNÝ Vojtěch
1982
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
154.04 18 139.27 6 145.2734.53/31,27
16.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
144.32 2 144.65 4 146.3235.58/32,16
17.4/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.77 4 140.52 6 146.5235.78/32,35
18.2/ZSSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
139.14 18 140.77 6 146.7736.03/32,54
19.4/HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 Frol
Frol
140.67 12 147.12 0 147.1236.38/32,93
20.2/DMNOVÁK Matěj
KOPEČEK Michal
2004
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
152.16 2 149.70 2 151.7040.96/37,02
21.5/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 162.80 2 164.8054.06/48,81
22.5/BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
3 Č.Lípa
Č.Lípa
159.33 6 160.97 6 165.3354.59/49,30
23.2/ZMMARTIN Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
Boh.Pha
Bechyně
184.34 0 177.63 10 184.3473.60/66,50
24.1/PZSÝKORA Ondřej
CARDOSELLI Lukas
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
204.91 10 192.38 6 198.3887.64/79,10
25.2/PZKOLMAN Vít
TREFNÝ Martin
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
215.22 64 259.44 70 279.22168.48/152,10
  VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení