Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů

29.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
104.25 0 4.00 999 104.25 40
2.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
116.82 2 116.35 0 116.3512.10/11,636
3.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
120.06 4 117.71 2 119.7115.46/14,832
4.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
120.93 0 117.86 2 119.8615.61/15,028
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
119.98 0 118.50 2 119.9815.73/15,124
6. LÍBAL Tomáš
MRŮZEK David
2008
1976
KK Brand
Dukla B.
119.98 4 116.55 4 120.5516.30/15,620
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
123.95 0 122.17 0 122.1717.92/17,216
8.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974 2 VS Tábor
VS Tábor
121.50 4 123.20 0 123.2018.95/18,212
9. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
123.35 2 122.39 6 125.3521.10/20,211
10.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
126.35 2 125.74 2 127.7423.49/22,510
11.4/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  3 Rakovník
Rakovník
135.84 2 127.89 0 127.8923.64/22,79
12.1/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 126.91 2 128.9124.66/23,78
13.2/ZSSLAVÍK Vojtěch
BABOUČEK Antonín
2005
2007
3 Frol
Frol
134.14 2 132.37 8 136.1431.89/30,67
14.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
139.56 8 128.80 8 136.8032.55/31,26
15.3/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
133.05 4 132.33 6 137.0532.80/31,55
16.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
139.02 0 133.67 4 137.6733.42/32,14
17.4/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
Kralupy
Kralupy
152.48 16 145.16 2 147.1642.91/41,23
18.1/U23VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
201.02 10 139.05 12 151.0546.80/44,92
19.1/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
Rakovník
Rakovník
142.17 10 143.19 8 151.1946.94/45,01
20.4/ZSBRAMBORA Ondřej
SEDLAŘÍK Adam
2005
2005
Kralupy
Kralupy
151.54 10 148.05 6 154.0549.80/47,80
21.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
161.34 14 151.06 4 155.0650.81/48,70
22.5/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
148.25 8 157.65 4 156.2552.00/49,90
23.6/ZSHORÁKOVÁ Julie
TKADLECOVÁ Kateřina
2006
2005
Kralupy
Kralupy
161.14 14 154.43 18 172.4368.18/65,40
24.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
202.04 10 176.95 62 212.04107.79/103,40
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl