Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

05.10.2019   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/UHLÍK Jan
HÁŠA Michal
2008
1981
2 Bechyně
Bechyně
118.11 0 119.78 2 118.11 43
2.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
123.42 4 121.70 0 121.703.59/3,035
  POHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
117.59 8 4.00 999 999.00 31
4.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
127.14 0 154.21 6 127.149.03/7,627
5.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
129.93 6 126.54 2 128.5410.43/8,823
6.2/NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
133.64 2 141.90 12 135.6417.53/14,819
7.3/DMČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.59 12 132.14 8 140.1422.03/18,715
8.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
137.79 4 147.67 56 141.7923.68/20,011
9.3/ KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
4.00 999 140.42 2 142.4224.31/20,67
10.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
141.75 2 140.79 2 142.7924.68/20,96
11.3/VVÁLEK Michal
VÁLEK Michal
1974
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
142.92 6 143.15 6 148.9230.81/26,15
12.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.64 8 141.90 12 153.9035.79/30,34
13.2/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
151.90 6 153.90 10 157.9039.79/33,73
14.4/DMWESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
3 Kralupy
Kralupy
154.46 6 157.81 10 160.4642.35/35,92
15.3/ZSPELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
157.84 6 182.65 18 163.8445.73/38,70
16.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
173.32 10 157.62 8 165.6247.51/40,21
17.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.94 4 180.90 16 181.9463.83/54,00
18.4/ZSVEVERKA Čeněk
TESAŘ Petr
2007
2006
Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 186.73 16 202.7384.62/71,60
19.2/PZHLADÍK Šimon
MARTIN Jakub
2008
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
195.32 14 178.10 106 209.3291.21/77,20
20.2/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 158.37 60 218.37100.26/84,90
21.3/PZCARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 195.15 58 253.15135.04/114,30
22.4/PZSEIDL Marek
KOLMAN Vít
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 225.51 60 285.51167.40/141,70
  JEŘÁBEK Tomáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl