Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

05.10.2019   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít 2000 1 Klatovy 86.89 0 88.00 6 86.89
2K1M/2CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz90.15 2 89.31 0 89.31
3K1M/3PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 91.89 2 89.73 0 89.73
4K1M/4ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 94.21 0 90.26 0 90.26
5K1M/5TŮMA Martin 1972 2 Hubertus93.98 0 91.48 0 91.48
6K1M/7RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.96.53 2 95.29 0 95.29
7K1M/8HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.46 4 96.00 0 96.00
8K1M/10NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.82 0 98.94 0 98.82
9C1M/1ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 97.20 2 103.95 2 99.20
10K1M/11PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 99.94 0 99.78 0 99.78
11K1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 99.87 0 97.21 4 99.87
12K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 98.32 2 99.70 2 100.32
13K1M/14STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 103.73 4 100.40 0 100.40
14K1M/15RENDÓN Enrique 2005 2 Frol 100.46 2 102.51 0 102.46
15K1M/16MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov102.59 0 106.17 2 102.59
16C1M/3HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn112.15 52 102.92 0 102.92
17K1M/17PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.84 2 102.93 0 102.93
18K1M/18FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.99.00 4 109.57 2 103.00
19K1M/19KUTEK Michal 2006 2 Frol 103.14 0 101.29 2 103.14
20K1M/20ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.101.45 2 113.96 52 103.45
21K1M/21PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 101.59 2 106.84 4 103.59
22K1M/22MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 102.92 2 103.70 0 103.70
23K1M/23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand108.92 6 99.70 4 103.70
24K1M/24JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand115.63 50 103.94 0 103.94
25K1W/1POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha 107.75 4 104.57 0 104.57
26K1M/25TAIŠL Filip 1976 2 Sušice 103.36 2 100.82 100 105.36
27C1M/4ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 105.87 2 103.46 2 105.46
28K1M/27KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.108.46 2 103.94 2 105.94
29K1W/2TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus113.46 2 106.28 0 106.28
30C1M/5NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.106.47 2 106.43 0 106.43
31K1M/28KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB 105.00 6 104.64 2 106.64
32K1W/3PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.76 0 128.48 0 106.76
33C1M/6HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor107.39 0 114.68 0 107.39
34K1M/29POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha 109.64 0 107.70 0 107.70
35C1M/7HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn111.39 2 107.78 0 107.78
36K1M/30BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy 104.00 4 107.62 6 108.00
37C1M/8PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 108.31 0 108.34 0 108.31
38C1M/9ŠANDL Lukáš 1983 3+ SKVS ČB 108.35 52 108.35 0 108.35
39K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.64 0 106.67 2 108.67
40K1M/31SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy 109.11 0 113.84 4 109.11
41K1M/32NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 113.25 0 109.28 0 109.28
42K1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 109.45 0 109.78 0 109.45
43K1M/33MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav104.15 6 105.50 4 109.50
44K1M/34KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.109.53 0 114.62 2 109.53
45C1M/10CHOD David 1982 2 Blovice 109.71 0 107.78 2 109.71
46K1M/35HRON Robin 1979 3+ Kralupy 109.76 0 112.59 0 109.76
47C1M/11WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 112.54 0 109.93 0 109.93
48K1M/36VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice 110.14 2 108.62 2 110.62
49K1M/37KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 110.63 0 112.14 2 110.63
50C1M/12VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor112.71 0 110.92 0 110.92
51C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 3+ Č.Kruml.115.45 6 111.15 0 111.15
52K1M/38ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak109.57 2 114.60 2 111.57
53K1W/6JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha 112.21 0 114.64 2 112.21
54C1M/13KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn110.47 2 118.17 0 112.47
55C1M/14NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus114.15 0 110.56 2 112.56
56C1M/15BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 112.94 2 110.89 2 112.89
57K1W/7ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB 113.18 2 113.14 0 113.14
58K1M/39HADRABA Martin 2005 3+ Frol 112.31 2 111.18 2 113.18
59C1M/16RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.111.57 4 111.54 2 113.54
60K1M/40HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník111.73 2 114.67 4 113.73
61K1M/41VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor114.23 0 112.34 2 114.23
62K1M/42ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha 112.90 4 108.45 6 114.45
63K1M/43OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.117.65 0 114.51 0 114.51
64K1M/44UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně 114.64 0 112.53 2 114.53
65K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 114.62 2 114.64 0 114.64
66K1M/45NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor129.61 2 112.73 2 114.73
67K1M/46KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 121.79 50 112.73 2 114.73
68K1M/47CHOD Václav 1961 2 Blovice 115.16 2 112.78 2 114.78
69K1W/9BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB 114.84 0 114.32 2 114.84
70K1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.113.15 2 115.85 2 115.15
71K1M/48RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor112.00 4 118.35 0 116.00
72C1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 122.87 0 116.14 0 116.14
73K1M/49DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB 117.28 8 116.21 0 116.21
74K1M/50Olar Matteo 2004 Romania 114.12 100 114.34 2 116.34
75K1M/51PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha 114.93 2 120.53 2 116.93
76K1W/11ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 117.14 0 119.29 4 117.14
77K1M/52KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 119.10 0 117.51 0 117.51
78K1M/53NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor130.56 0 117.62 0 117.62
79K1M/54JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 117.63 0 118.37 52 117.63
80K1M/55BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB 115.21 4 115.71 2 117.71
81K1W/12BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB 119.73 0 117.78 0 117.78
82K1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.78 2 117.89 50 117.78
83K1W/14RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.23 0 117.94 0 117.94
84C2M/1UHLÍK Jan
HÁŠA Michal
2008
1981
2 Bechyně
Bechyně
118.11 0 119.78 2 118.11
85K1W/15SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy 121.54 52 118.54 0 118.54
86C1M/20SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 114.57 4 116.92 2 118.57
87K1M/56ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak115.42 6 116.67 2 118.67
88K1M/57HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz116.93 2 120.32 6 118.93
89K1M/58PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 122.84 2 115.24 4 119.24
90C1M/21SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 118.35 6 115.79 4 119.79
91K1M/59ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 120.32 2 117.93 2 119.93
92K1W/17LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.59 2 120.39 0 120.39
93K1M/60WESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy 117.82 6 116.39 4 120.39
94K1M/61SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 118.81 2 123.17 2 120.81
95C1M/22PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB 118.87 2 121.34 2 120.87
96C1M/23KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 121.73 2 121.10 0 121.10
97C2X/1BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
125.34 0 121.17 0 121.17
98K1M/62DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha 124.15 4 121.23 0 121.23
99K1W/18JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha 127.73 0 119.34 2 121.34
100C1M/24KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav121.46 0 120.85 2 121.46
101C1W/3POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 125.42 2 121.62 0 121.62
102C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
123.42 4 121.70 0 121.70
103K1W/20PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.135.70 6 120.45 2 122.45
104K1M/63KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy 118.92 4 122.53 0 122.53
105K1W/21RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor135.17 6 122.78 0 122.78
106K1M/64ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak122.32 6 118.79 4 122.79
107K1W/22KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.121.15 2 157.54 2 123.15
108K1M/65LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec 121.32 2 121.28 2 123.28
109K1M/66KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz127.00 6 121.28 2 123.28
110K1M/67HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 124.79 8 119.75 4 123.75
111K1M/68LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus126.31 0 123.84 0 123.84
112K1W/23SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy 124.59 2 122.32 2 124.32
113K1W/24PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 124.45 0 125.90 0 124.45
114K1W/25KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha 143.20 2 122.89 2 124.89
115K1M/69ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník124.94 0 122.98 2 124.94
116C1M/26DRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB 123.14 2 124.26 2 125.14
117K1M/70ONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.124.43 8 119.37 6 125.37
118K1M/71Stancovici Ionut 1984 Romania 123.61 2 125.53 2 125.61
119C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.63 6 121.64 6 125.63
120K1W/26PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus129.31 0 124.31 2 126.31
121K1W/27PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec 128.18 2 124.43 2 126.43
122K1M/72PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 126.87 10 126.53 0 126.53
123K1M/73NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.128.16 8 126.65 0 126.65
124K1M/74KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn126.67 0 126.85 2 126.67
125C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor130.17 2 126.71 0 126.71
126K1M/75VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak124.98 2 127.43 50 126.98
127C2M/4HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
127.14 0 154.21 6 127.14
128K1M/76SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 127.14 0 126.20 2 127.14
129K1M/77PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.125.36 2 125.56 8 127.36
130K1M/78POLLERT Metoděj 2009 USK Pha 127.10 10 123.42 4 127.42
131C1M/28VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor129.18 0 128.12 0 128.12
132K1M/79PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.128.37 0 129.18 2 128.37
133K1W/30MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 122.54 6 127.54 2 128.54
134C2M/5HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
129.93 6 126.54 2 128.54
135K1M/80PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 126.62 2 128.76 0 128.62
136C1M/29HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz132.34 2 127.78 2 129.78
137K1M/81DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 146.65 4 129.89 0 129.89
138K1M/82HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy 124.32 6 125.92 4 129.92
139K1W/31LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus126.10 4 138.51 0 130.10
140K1M/83ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 128.36 4 128.50 2 130.50
141K1M/84STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 126.70 4 130.98 8 130.70
142C2X/3BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
129.39 2 130.48 2 131.39
143K1M/85KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak127.84 4 128.76 10 131.84
144C1M/30KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 132.53 0 130.31 2 132.31
145C1W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor130.46 2 132.47 4 132.46
146C1W/7ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB 125.94 8 132.93 0 132.93
147K1M/86MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 133.23 102 129.18 4 133.18
148C1M/31PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 133.31 6 133.68 0 133.68
149K1M/87Batori Luca 2006 Romania 123.96 10 126.32 12 133.96
150C1W/8JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 134.76 0 125.95 50 134.76
151K1M/88VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor126.87 8 124.17 52 134.87
152K1W/33TURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus131.95 6 133.12 2 135.12
153C2M/6NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
133.64 2 141.90 12 135.64
154K1W/34ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB 141.78 2 134.20 2 136.20
155K1M/89KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 138.90 4 134.31 2 136.31
156K1M/90MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 137.31 4 136.42 0 136.42
157K1M/91CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 132.47 4 142.96 54 136.47
158C2X/4Kleinová Štěpánka
PALOUDOVÁ Anežka
2005
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.75 6 134.62 2 136.62
159K1M/92KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha 136.73 2 134.70 2 136.70
160K1W/36APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus134.73 2 147.29 2 136.73
161C1M/32KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov137.35 4 134.94 2 136.94
162K1M/93CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol 129.18 8 131.59 8 137.18
163K1M/94KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.127.56 52 125.21 12 137.21
164C1M/33VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 134.31 4 135.62 2 137.62
165K1M/95PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 137.70 0 138.34 6 137.70
166K1M/96Kozma Patrik 2005 Romania 131.70 6 146.76 0 137.70
167K1M/97VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz133.82 4 146.87 4 137.82
168K1W/37KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak142.35 10 134.25 4 138.25
169K1M/98VRANÝ Matěj 2006 3 Frol 137.73 6 138.31 0 138.31
170K1W/38CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 138.43 0 143.87 2 138.43
171C1M/34ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.132.78 6 137.18 4 138.78
172C1M/35MÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov141.96 6 134.81 4 138.81
173K1M/99HILAR Mikoláš 2009 USK Pha 139.25 4 134.95 4 138.95
174C1M/36VRBA Pavel 1973 Horš.Týn141.60 0 137.81 2 139.81
175C2M/7ČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.59 12 132.14 8 140.14
176C1M/38JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 152.34 4 140.31 0 140.31
177K1M/100VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor140.75 8 132.53 8 140.53
178C1M/39HANUŠ Jakub 2007 Rakovník142.23 2 138.78 2 140.78
179K1M/101HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha 136.70 8 138.95 2 140.95
180C1M/40VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor153.47 4 137.65 4 141.65
181C2X/5NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
141.78 0 138.73 4 141.78
182C2M/8NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
137.79 4 147.67 56 141.79
183K1M/102PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB 137.96 4 143.64 4 141.96
184K1M/103KREMLA Jakub 2006 3 Soběslav139.28 66 134.28 8 142.28
185K1W/39SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz138.37 4 151.18 56 142.37
186C2M/9KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
4.00 999 140.42 2 142.42
187K1M/104TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz135.31 10 138.43 4 142.43
188C2M/10ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
141.75 2 140.79 2 142.79
189C1M/41Olar Matteo 2004 Romania 157.95 4 141.56 2 143.56
190K1M/105PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha 135.32 12 129.73 14 143.73
191C2X/6JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
144.76 4 142.25 2 144.25
192C2X/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
145.92 50 144.32 0 144.32
193K1W/40KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.32 8 142.78 2 144.78
194K1M/106KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 141.12 4 142.68 52 145.12
195K1M/107ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.15 4 142.84 8 145.15
196C1M/42ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak4.00 999 141.35 4 145.35
197K1M/108KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn137.42 8 151.57 6 145.42
198C2X/9KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
OLŠÁK Matyáš
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
148.98 0 145.62 0 145.62
199K1M/109UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 148.82 2 145.18 2 147.18
200K1W/41Chenghe Rita 2002 Romania 141.53 6 151.12 54 147.53
201K1M/110DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy 146.56 10 143.84 4 147.84
202C1M/43OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.145.65 6 148.31 0 148.31
203C2M/11VÁLEK Michal
VÁLEK Michal
1974
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
142.92 6 143.15 6 148.92
204K1M/111KOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor140.21 10 142.98 6 148.98
205K1W/42NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor157.14 6 145.18 4 149.18
206K1M/112SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 99.31 50 100.84 52 149.31
207K1M/113KOT Michal 2006 Boh.Pha 138.36 54 135.85 14 149.85
208K1W/43KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 145.93 4 152.62 2 149.93
209K1W/44HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy 159.21 4 150.28 0 150.28
210K1M/114PODZIMEK Jan 2004 Klášter.148.39 10 150.31 0 150.31
211C2X/10JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
154.82 0 149.79 2 151.79
212K1M/115FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.139.82 12 142.94 10 151.82
213K1M/116TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha 128.70 68 142.18 10 152.18
214K1M/117BAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov146.42 6 144.46 14 152.42
215C2X/11HRŇÁK Šimon
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
156.81 10 149.21 4 153.21
216C2M/12VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.64 8 141.90 12 153.90
217K1M/118DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 150.56 4 151.96 2 153.96
218K1M/119SEIDL Marek 2010 Boh.Pha 162.54 6 151.39 4 155.39
219K1M/120KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV 167.48 4 149.85 6 155.85
220K1W/45ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 150.81 6 154.47 2 156.47
221C2M/13ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
151.90 6 153.90 10 157.90
222K1W/46HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň 152.15 58 153.89 6 159.89
223C2M/14WESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
3 Kralupy
Kralupy
154.46 6 157.81 10 160.46
224C2X/12KLIMEŠ Vít
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
157.32 4 161.10 6 161.32
225K1M/122SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 158.96 4 156.95 6 162.95
226C1M/45UHLÍK Jan 2008 Bechyně 4.00 999 161.47 2 163.47
227C2M/15PELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
157.84 6 182.65 18 163.84
228K1M/123HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 162.12 2 146.39 56 164.12
229K1M/124VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn174.39 6 163.40 2 165.40
230C2M/16HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
173.32 10 157.62 8 165.62
231C2X/13KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
159.43 8 166.65 8 167.43
232K1W/47PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz158.10 10 153.73 50 168.10
233K1M/125CARBOL Jáchym 2006 Frol 159.29 18 160.18 8 168.18
234K1M/126Suto Bence 2006 Romania 167.36 10 156.47 12 168.47
235C1M/47PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.168.96 10 165.67 4 169.67
236C1M/48KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn164.82 6 166.46 10 170.82
237K1M/127HADRABA Michal 1976 Frol 170.94 12 160.57 12 172.57
238C1M/49FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.164.67 8 139.45 56 172.67
239K1M/128Salajan David 2005 Romania 164.75 12 173.94 10 176.75
240K1M/129HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 176.51 4 189.93 54 180.51
241K1M/130ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha 175.10 58 177.40 4 181.40
242C2M/17DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.94 4 180.90 16 181.94
243K1M/131VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak179.00 4 189.59 52 183.00
244K1M/132PÁCA Jan 2009 Kralupy 171.15 106 188.31 2 190.31
245C1W/9KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak225.45 10 189.37 4 193.37
246K1M/134ŠULC František 2007 Boh.Pha 178.32 56 183.82 10 193.82
247K1M/135SUSSLAND Dominik 2009 USK Pha 206.96 4 197.50 4 201.50
248C1M/50VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor175.25 56 199.57 2 201.57
249C2M/18VEVERKA Čeněk
TESAŘ Petr
2007
2006
Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 186.73 16 202.73
250C2M/19HLADÍK Šimon
MARTIN Jakub
2008
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
195.32 14 178.10 106 209.32
251C1M/51KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 201.31 12 213.56 108 213.31
252C1W/10Chenghe Rita 2002 Romania 207.67 8 216.71 10 215.67
253C2M/20KASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 158.37 60 218.37
254K1W/48CARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha 263.29 6 205.18 14 219.18
255C2X/14CARDOSELLI Stella
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
214.82 10 214.31 8 222.31
256K1M/136ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň 225.15 112 225.15 16 241.15
257C2M/21CARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 195.15 58 253.15
258C2M/22SEIDL Marek
KOLMAN Vít
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 225.51 60 285.51
259K1M/138PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 122.70 406 105.29 606 528.70
Oddíl