Benátecký slalom

21.08.2011   Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Říha Martin 1992 1 USK Pha97.40 2 93.50 0 93.50 116
2.1/DMRohan Lukáš 1995 2 USK Pha99.10 2 97.10 2 99.105.60/6,0108
3. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa101.70 2 97.70 2 99.706.20/6,6104
4.1/VKučera Tomáš 1970 2 RK Troja104.40 52 97.80 2 99.806.30/6,7100
5.2/VMiller Jan 1968 2 Turnov105.40 4 99.90 2 99.906.40/6,896
6.3/VŠťastný Jan 1970 3 Pardub.105.00 2 102.20 0 102.208.70/9,392
7.4/VIndruch Jarom. 1976 2 KVS HK103.80 0 106.90 2 103.8010.30/11,088
8.5/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB100.20 4 102.20 4 104.2010.70/11,484
9. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn108.20 4 105.20 0 105.2011.70/12,580
10. Nováček Michal 1977 2 Hubertus113.00 4 104.30 2 106.3012.80/13,776
11. Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor128.80 52 108.80 2 110.8017.30/18,572
12.1/ZSHeger Tomáš 1998 2 KVS HK109.00 2 112.00 2 111.0017.50/18,768
13.6/VLíhař Filip 1970 3 Rožátov0.00 0 110.00 2 112.0018.50/19,864
14.7/VNajman Martin 1972 0 Kralupy111.70 2 112.20 2 113.7020.20/21,660
15.8/VČekal Josef 1970 2 Klášter.114.20 0 110.00 4 114.0020.50/21,956
16.9/VRenčín Tomáš 1961 2 Sláv.HK112.10 2 125.10 0 114.1020.60/22,052
17. Vaněk Jiří 1987 0 Kralupy118.50 4 110.20 4 114.2020.70/22,148
18.1/ZMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha134.10 4 114.80 0 114.8021.30/22,844
19.10/VTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn151.30 4 113.00 2 115.0021.50/23,040
20. David Ondřej 1984 3 KVS HK151.10 6 116.10 0 116.1022.60/24,236
21.2/ZSLerch Adam 1998 2 Klášter117.60 6 114.50 2 116.5023.00/24,635
22.11/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB119.50 4 114.80 2 116.8023.30/24,934
23.3/ZSPříhoda Matouš 1998 3 USK Pha117.40 0 124.90 4 117.4023.90/25,633
24.12/VHák Jiří 1952 2 Trutnov120.60 4 116.00 2 118.0024.50/26,232
25.2/DMZvolánek Jan 1995 3 Bechyně135.20 4 110.00 8 118.0024.50/26,231
26.13/VKeller Milosl. 1962 3 VS Tábor126.60 8 118.20 0 118.2024.70/26,430
27.14/VŠkranc Jiří 1965 2 Kotva B.128.10 10 116.30 2 118.3024.80/26,529
28.15/VJohanides Mil. 1975 2 Kralupy117.40 2 169.80 2 119.4025.90/27,728
29.16/VKubát Jiří 1959 3 Klatovy128.40 0 119.80 0 119.8026.30/28,127
30.4/ZSMatějka Mich. 1997 3 USK Pha126.00 0 118.20 2 120.2026.70/28,626
31.17/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor125.40 6 116.30 4 120.3026.80/28,725
32.5/ZSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB130.30 2 121.00 0 121.0027.50/29,424
33.18/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník131.90 4 119.20 2 121.2027.70/29,623
34. Rejman Zbyšek 1992 2 KVS HK125.70 6 118.80 4 122.8029.30/31,322
35.19/VBeran Jan 1969 0 KV Pha 4126.40 2 122.40 2 124.4030.90/33,021
36.20/VHron Jiří 1951 3 Rakovník135.60 2 125.40 0 125.4031.90/34,120
37.21/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L131.40 4 121.40 6 127.4033.90/36,319
38.2/ZMHeger Vojtěch 2000 3 KVS HK127.60 0 128.10 0 127.6034.10/36,518
39.22/VNedvídek Frant 1944 3 Dv.Král.126.20 2 123.00 8 128.2034.70/37,117
40.23/VLerch David 1972 3 Klášter.139.40 6 125.10 4 129.1035.60/38,116
41.24/VHolý Jiří 1957 3 Rakovník152.90 4 131.00 0 131.0037.50/40,115
42.25/VŠerý Michal 1971 3 Rožátov179.60 2 129.10 2 131.1037.60/40,214
43.3/DMPeterka Adam 1996 0 Rakovník148.00 4 127.70 4 131.7038.20/40,913
44.6/ZSMiller Jan 1997 0 Turnov133.00 4 130.20 4 134.2040.70/43,512
45.4/DMŠrůma Radek 1995 3 KVS HK132.90 2 135.00 2 134.9041.40/44,311
46. Danda Tomáš 1977 3 Pardub.131.00 4 130.40 110 135.0041.50/44,410
47.26/VBuriánek Karel 1965 3 Semily132.80 4 141.40 0 136.8043.30/46,39
48.7/ZSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek138.00 2 133.30 50 140.0046.50/49,78
49.3/ZMŽížala Josef 1999 0 USK Pha138.60 8 138.10 2 140.1046.60/49,87
50. Musil Jan 1990 0 Jablonec149.40 106 136.40 4 140.4046.90/50,26
51.5/DMPospíšil Adr. 1995 3 Trutnov143.60 6 139.90 2 141.9048.40/51,85
52.27/VKrofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor170.10 4 143.30 4 147.3053.80/57,54
53.8/ZSKarlovský Marek 1997 0 KVS HK142.40 6 141.80 6 147.8054.30/58,13
54.9/ZSŠebela David 1998 0 Kadaň154.90 12 146.80 2 148.8055.30/59,12
55.28/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK144.90 6 121.60 52 150.9057.40/61,41
56.4/ZMPohanka Vítek 2000 0 Klatovy143.90 8 0.00 0 151.9058.40/62,50
57.10/ZSHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor161.90 12 154.40 4 158.4064.90/69,40
58.5/ZMWendl Denis 2000 0 Horš.Týn159.80 4 171.80 2 163.8070.30/75,20
59.29/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov177.00 8 183.40 2 185.0091.50/97,90
60.30/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň151.60 54 150.70 54 204.70111.20/118,90
61. Krofta Jind. 1990 0 VS Tábor141.70 110 148.50 160 251.70158.20/169,20
62.11/ZSBareš Antonín 1998 0 Štětí174.40 158 0.00 0 332.40238.90/255,50
63.1/DSKrofta Dominik 1993 0 VS Tábor0.00 0 142.60 354 496.60403.10/431,10
Oddíl

Historie procházení