4. Český pohár žáků ve Strakonicích

28.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha126.97 2 123.51 0 123.51 0/0
2.2/PZMROUSEK David 2010 KK Opava121.21 4 120.83 52 125.211.70/1,40/0
3.3/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.61 0 1.00 999 128.615.10/4,10/0
4.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava128.79 2 129.41 4 130.797.28/5,90/0
5.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV137.52 2 133.78 2 135.7812.27/9,90/0
6.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.82 4 132.90 4 136.8213.31/10,80/0
7.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand136.83 2 137.69 0 137.6914.18/11,50/0
8.6/PZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc154.91 10 138.19 0 138.1914.68/11,90/0
9.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor133.51 6 141.17 6 139.5116.00/13,00/0
10.3/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha135.89 4 141.69 6 139.8916.38/13,30/0
11.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov145.38 2 139.29 2 141.2917.78/14,40/0
12.9/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně142.07 0 142.65 2 142.0718.56/15,00/0
13.10/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn144.00 8 143.02 2 145.0221.51/17,40/0
14.4/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.09 4 147.73 16 146.0922.58/18,30/0
15.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha147.40 4 146.32 0 146.3222.81/18,50/0
16.12/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň147.09 4 144.81 4 148.8125.30/20,50/0
17.13/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha162.98 102 145.42 4 149.4225.91/21,00/0
18.5/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand163.97 8 155.74 2 157.7434.23/27,70/0
19.14/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha161.76 0 156.86 4 160.8637.35/30,20/0
20.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.75 4 159.59 10 166.7543.24/35,00/0
21.15/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand174.77 4 167.63 6 173.6350.12/40,60/0
22.7/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.197.12 54 171.03 4 175.0351.52/41,70/0
23.16/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha177.10 6 168.32 8 176.3252.81/42,80/0
24.17/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha176.73 12 192.30 8 188.7365.22/52,80/0
25.18/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha187.51 2 225.48 8 189.5166.00/53,40/0
26.19/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha180.24 10 201.15 12 190.2466.73/54,00/0
27.20/PZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha177.56 14 167.24 52 191.5668.05/55,10/0
28.21/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy182.02 12 186.16 6 192.1668.65/55,60/0
29.22/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha188.96 8 188.48 6 194.4870.97/57,50/0
30.23/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand185.02 16 1.00 999 201.0277.51/62,80/0
31.24/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha196.50 6 199.71 2 201.7178.20/63,30/0
32.8/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy221.38 4 239.46 4 225.38101.87/82,50/0
33.25/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha214.86 12 1.00 999 226.86103.35/83,70/0
34.26/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha197.11 102 218.94 8 226.94103.43/83,70/0
35.9/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy189.31 106 186.66 60 246.66123.15/99,70/0
36.27/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója160.24 162 197.30 64 261.30137.79/111,60/0
37.10/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy252.39 14 215.28 354 266.39142.88/115,70/0
38.11/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand215.15 62 212.48 116 277.15153.64/124,40/0
39.28/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor170.75 258 171.44 256 427.44303.93/246,10/0
  TOMEČEK David 2011 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl