4. Český pohár žáků ve Strakonicích

28.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1W/1GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice93.54 0 96.74 2 93.54
2K1M/1BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha97.06 2 94.98 0 94.98
3K1M/2BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand93.28 2 95.14 0 95.14
4K1M/3KUTEK Michal, 2006, Frol KUTEK Michal 2006 2 Frol96.81 2 91.75 4 95.75
5K1M/4KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor96.79 4 96.33 0 96.33
6K1M/5PANZER Martin 2007 2 Loko Plz98.62 2 97.28 0 97.28
7K1W/2TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus97.44 0 99.80 0 97.44
8K1W/3MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava97.77 2 97.49 0 97.49
9K1M/6TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí98.92 2 95.96 2 97.96
10K1M/7ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice98.56 4 96.50 2 98.50
11K1M/8SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.41 0 99.09 0 99.09
12K1M/9RETEK Toman 2007 2 Olomouc99.35 2 99.31 0 99.31
13K1M/10RETEK Václav 2007 2 Olomouc107.87 102 99.39 0 99.39
14K1M/11VENC Ondřej 2007 2 KK Brand98.52 4 97.48 2 99.48
15K1M/12MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice100.41 0 105.18 52 100.41
16C1M/1INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK98.64 2 98.62 2 100.62
17K1M/13ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha100.86 0 99.23 2 100.86
18K1W/4HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn99.73 2 100.95 2 101.73
19K1M/14FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice108.14 6 101.90 0 101.90
20C1M/2HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK102.05 2 100.01 2 102.01
21K1M/15VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand102.32 0 99.63 4 102.32
22C1M/3VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor103.46 0 102.78 0 102.78
23K1M/16KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava102.88 0 101.87 2 102.88
24K1M/17HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník108.82 2 103.72 0 103.72
25K1W/5VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc105.52 2 103.72 0 103.72
26K1M/18MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav103.68 4 102.13 2 104.13
27C1M/4MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc106.50 2 104.34 0 104.34
28K1M/19ANTL Tomáš 2008 2 KK Opava104.56 0 103.39 2 104.56
29K1M/20KUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava104.29 4 104.63 0 104.63
30K1W/6FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava103.84 2 103.27 2 105.27
31K1M/21SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky105.30 0 103.72 2 105.30
32K1M/21DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB102.71 8 103.30 2 105.30
33C1W/1ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha107.57 0 105.48 0 105.48
34K1M/23POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha111.97 0 101.82 4 105.82
35K1M/24POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc105.84 0 105.12 2 105.84
36K1M/24ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.55 10 99.84 6 105.84
37K1M/26NOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc110.03 2 106.03 0 106.03
38K1M/27DRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava111.26 4 104.09 2 106.09
39K1W/7HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice106.22 0 107.33 2 106.22
40K1W/8MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK106.87 0 107.96 2 106.87
41C1M/5PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB106.66 6 107.22 0 107.22
42K1M/28ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak112.46 10 107.42 0 107.42
43C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK109.44 0 107.49 0 107.49
44K1M/29PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha108.23 2 107.83 0 107.83
45K1M/30UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně111.42 4 108.24 0 108.24
46K1M/31ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak102.13 10 102.33 6 108.33
47K1M/32HAUCK Marek 2007 2 KVS HK107.24 2 108.36 0 108.36
48C1M/6SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha110.26 2 108.81 0 108.81
49K1W/9ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.86 0 106.48 50 108.86
50K1W/10KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc107.27 2 106.97 2 108.97
51C1W/3VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc112.42 2 109.04 0 109.04
52K1M/33PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha112.07 0 109.16 0 109.16
53K1M/34KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha106.26 6 109.43 0 109.43
54K1M/35NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor109.69 0 109.85 6 109.69
55K1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.02 2 109.33 52 110.02
56C1M/7RETEK Václav 2007 2 Olomouc110.04 0 109.41 2 110.04
57C1W/4MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava115.09 0 110.34 0 110.34
58K1M/36MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec108.11 4 106.47 4 110.47
59C1M/8VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand110.50 0 111.75 0 110.50
60K1M/37SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha115.89 4 108.94 2 110.94
61K1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand107.07 4 109.66 2 111.07
62K1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk112.93 4 111.07 0 111.07
63K1W/14ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB113.77 6 109.14 2 111.14
64K1M/38STROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava118.81 6 109.30 2 111.30
65K1M/39PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha109.69 2 111.20 2 111.69
66K1M/40MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc111.01 4 111.71 0 111.71
67C1W/5KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc110.59 2 112.13 0 112.13
68K1M/41KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc110.22 2 117.02 0 112.22
69C1M/9VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.30 0 112.59 0 112.59
70K1M/42BOURA Samuel 2007 3 USK Pha112.38 2 106.90 6 112.90
71K1M/43KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV113.40 2 112.91 0 112.91
72K1W/15RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor113.01 0 112.91 2 113.01
73K1W/16ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha113.09 0 116.08 0 113.09
74K1M/44ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc110.86 4 113.12 0 113.12
75C1M/10PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz118.10 2 113.16 0 113.16
76K1M/45CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk118.16 0 113.17 0 113.17
77C1W/6NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand117.73 0 113.20 0 113.20
78K1M/46KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha112.98 6 109.37 4 113.37
79K1M/47MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc111.61 2 110.99 6 113.61
80K1W/17SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand112.15 2 111.81 2 113.81
81K1M/48BALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava115.58 4 113.84 0 113.84
82C1M/11HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz114.00 0 118.54 6 114.00
83K1M/49BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha112.02 2 112.25 6 114.02
84K1W/18HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy115.67 4 114.39 0 114.39
85K1M/50HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz120.61 2 110.65 4 114.65
86K1M/51SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky112.00 6 112.69 2 114.69
87C1M/12INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK118.87 0 112.69 2 114.69
88K1M/52SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc115.85 4 114.71 0 114.71
89C1W/7FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.41 2 114.96 0 114.96
90K1W/19VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand111.10 4 111.32 4 115.10
91K1W/20VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand115.71 0 112.86 4 115.71
92C1M/13DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB113.73 2 112.49 4 115.73
93K1W/21ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK116.20 2 115.76 0 115.76
94K1M/53SAMEK Petr 2008 3 Třebech.121.88 0 113.84 2 115.84
95C1M/14KUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc116.79 2 115.93 0 115.93
96K1M/54BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.117.19 4 111.96 4 115.96
97K1M/55KÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava115.16 2 116.03 0 116.03
98K1M/56INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK116.25 0 115.99 8 116.25
99K1M/57KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.113.37 4 114.33 2 116.33
100K1W/22MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc114.67 2 114.51 2 116.51
101K1W/23SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy116.64 0 117.27 4 116.64
102K1M/58JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.69 4 114.25 6 116.69
103K1M/59PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.11 6 116.86 0 116.86
104K1W/24JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha119.31 4 116.92 0 116.92
105C2M/1INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
115.81 4 114.99 2 116.99
106K1M/60KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc117.73 8 117.09 0 117.09
107K1M/61KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava123.49 2 117.25 0 117.25
108K1M/62SLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav119.52 6 117.35 0 117.35
109K1W/25BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice120.88 0 117.50 0 117.50
110K1W/26SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy114.01 4 115.78 2 117.78
111K1M/63PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha116.51 2 114.64 4 118.51
112K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.55 0 117.38 50 118.55
113C1W/8SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand122.09 2 118.58 0 118.58
114K1M/64FABIAN František 2009 3 Ostrava119.60 2 118.88 0 118.88
115K1M/65KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy116.99 2 116.34 6 118.99
116K1M/66LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec115.06 4 113.22 6 119.06
117C1M/15NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc119.26 0 119.12 0 119.12
118K1M/67ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.117.35 8 115.26 4 119.26
119K1M/68POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.47 4 115.36 4 119.36
120K1M/69NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand124.71 10 119.45 0 119.45
121K1W/28ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava118.32 2 117.49 2 119.49
122C1M/16BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand111.51 8 1.00 999 119.51
123K1M/70SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec123.59 0 119.66 0 119.66
124C1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk117.98 2 122.14 2 119.98
125C1M/17SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc118.32 4 118.11 2 120.11
126C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK123.25 2 120.22 0 120.22
127K1M/71DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha119.24 2 118.41 2 120.41
128K1M/72UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand123.61 4 118.72 2 120.72
129K1M/73DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.123.03 8 118.82 2 120.82
130C1W/11VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand121.80 0 120.82 0 120.82
131K1M/74HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy119.06 4 119.06 2 121.06
132C1M/18FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice123.04 0 117.20 4 121.20
133C1M/19ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc120.58 4 121.21 0 121.21
134K1W/29SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava123.55 4 121.71 0 121.71
135C1M/20PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha121.72 0 123.06 0 121.72
136K1W/30SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava120.14 4 122.29 0 122.29
137C1W/12VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand138.12 4 122.58 0 122.58
138K1M/75TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz118.66 4 123.54 52 122.66
139K1M/76PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand125.34 4 122.73 0 122.73
140K1W/31PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec125.31 0 120.88 2 122.88
141K1M/77KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha125.38 2 122.90 0 122.90
142PWK/1CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha126.97 2 123.51 0 123.51
143K1W/32RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor121.58 4 119.75 4 123.75
144K1M/78KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn122.31 2 117.78 6 123.78
145C1W/13MALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc124.42 0 119.94 4 123.94
146K1W/33JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc119.63 6 121.94 2 123.94
147C1M/21RETEK Toman 2007 2 Olomouc121.96 2 117.99 54 123.96
148K1W/34MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha126.13 2 120.11 4 124.11
149K1W/35MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava123.53 6 120.38 4 124.38
150C1M/22KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV122.39 2 122.74 2 124.39
151C1M/23MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc127.91 4 124.42 0 124.42
152C1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK122.52 2 123.49 2 124.52
153C1M/24PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha121.54 4 122.75 2 124.75
154K1W/36BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno122.90 2 125.35 2 124.90
155PWK/2ROUSEK David 2010 KK Opava121.21 4 120.83 52 125.21
156K1M/79BAAR Dominik 2007 3 KK Opava124.20 4 119.36 6 125.36
157K1M/80ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand126.69 0 125.98 0 125.98
158C1W/15ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB123.98 2 126.48 0 125.98
159C1W/16KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.39 2 124.17 2 126.17
160K1M/81POLLERT Metoděj 2009 USK Pha132.60 14 126.53 0 126.53
161K1W/37ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB130.16 2 124.78 2 126.78
162K1M/82KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand129.47 2 127.18 0 127.18
163C1M/25FABIAN František 2009 Ostrava130.45 2 125.24 2 127.24
164K1M/83VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand130.48 8 127.32 0 127.32
165K1M/84HRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy123.51 4 127.54 2 127.51
166K1M/85BAAR Patrik 2007 3 KK Opava123.84 4 124.59 50 127.84
167K1M/86JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava128.98 2 128.11 0 128.11
168PWK/3SEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.61 0 1.00 999 128.61
169K1M/87MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha128.69 8 126.72 2 128.72
170C1M/26HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník135.29 52 128.79 0 128.79
171K1M/88KOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava130.60 0 126.94 2 128.94
172C1W/17BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.04 0 126.99 2 128.99
173C1W/17HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy131.07 4 128.99 0 128.99
174K1M/89ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava132.68 8 127.04 2 129.04
175K1M/90NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand117.23 12 124.45 12 129.23
176K1M/91VÍTEK David 2007 3 KK Brno117.53 52 123.85 6 129.85
177K1W/38PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha129.91 2 130.19 0 130.19
178C1M/27ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.126.45 4 135.56 4 130.45
179K1M/92VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK134.94 2 130.76 0 130.76
180PWK/4LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava128.79 2 129.41 4 130.79
181C2X/1PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 129.15 2 131.15
182C2X/2MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
128.30 8 128.28 4 132.28
183C2M/2RETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
136.87 10 126.41 6 132.41
184K1W/39LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus132.53 0 130.99 2 132.53
185K1M/93KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB132.74 0 136.64 0 132.74
186K1M/94HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha131.84 6 132.77 0 132.77
187K1W/40APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus128.92 4 138.82 6 132.92
188K1M/95ŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.140.59 12 127.05 6 133.05
189K1W/41TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.131.21 2 131.91 2 133.21
190C2X/3HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
130.51 6 131.81 2 133.81
191C2X/4SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
132.90 6 131.86 2 133.86
192K1W/42KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak136.21 56 127.93 6 133.93
193C1W/19JÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc135.06 6 132.03 2 134.03
194K1M/96RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand130.42 4 155.06 4 134.42
195K1M/97DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno137.49 6 130.75 4 134.75
196K1M/98HANČ Pavel 2008 Dukla B.150.60 0 131.17 4 135.17
197C1M/28KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.138.48 10 131.21 4 135.21
198C1M/29POLLERT Metoděj 2009 USK Pha129.23 6 131.70 12 135.23
199C2X/5VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
133.52 2 135.13 4 135.52
200K1W/43BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov135.64 0 135.58 0 135.58
201PWK/5KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV137.52 2 133.78 2 135.78
202C2M/3PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
132.06 4 132.76 12 136.06
203K1M/99HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB130.40 6 133.39 6 136.40
204C1M/30KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc134.57 2 136.27 2 136.57
205K1W/44BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa147.44 56 134.77 2 136.77
206PWK/6DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.82 4 132.90 4 136.82
207C1M/31NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand137.09 0 142.95 2 137.09
208K1M/100WAIS Jakub 2007 3 KK Brand133.22 4 133.31 6 137.22
209K1M/101PÁCA Jan 2009 Kralupy142.69 10 133.47 4 137.47
210K1M/102BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa133.48 4 139.33 2 137.48
211K1M/103ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha131.62 6 137.20 6 137.62
212PWK/7VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand136.83 2 137.69 0 137.69
213K1M/104TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha129.77 8 144.20 4 137.77
214C1M/32SAMEK Petr 2008 Třebech.153.00 2 138.09 0 138.09
215PWK/8KRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc154.91 10 138.19 0 138.19
216C2X/6KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
136.53 2 136.01 6 138.53
217K1M/105KEPŠTA Martin 2009 KK Brand138.24 16 135.26 4 139.26
218K1M/106MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand133.60 10 131.46 8 139.46
219PWK/9RIANT Antonín 2010 VS Tábor133.51 6 141.17 6 139.51
220C1W/20SRPOVÁ Lada 2006 Ostrava146.74 4 139.77 0 139.77
221PWK/10PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha135.89 4 141.69 6 139.89
222K1M/107BAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa136.20 4 136.79 4 140.20
223C1M/33BAREŠ Hugo 2008 USK Pha140.05 8 132.38 8 140.38
224K1M/108PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB140.62 2 138.45 2 140.45
225K1M/109HILAR Mikoláš 2009 USK Pha138.52 4 138.73 2 140.73
226C2M/4VÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
139.02 2 139.31 2 141.02
227K1W/45HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy137.06 4 146.66 6 141.06
228PWK/11BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov145.38 2 139.29 2 141.29
229C1M/34DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava143.30 2 139.47 2 141.47
230K1M/110VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor139.98 4 137.64 4 141.64
231K1M/111KOT Michal 2006 3 Boh.Pha142.21 8 137.78 4 141.78
232PWK/12UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně142.07 0 142.65 2 142.07
233C1M/35JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha138.24 4 145.61 8 142.24
234C1M/36STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov141.49 2 139.12 4 143.12
235K1M/112NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.151.63 62 133.30 10 143.30
236C2X/7VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
137.56 6 143.36 6 143.56
237K1M/113SLÁDEK Michal 2009 Loko Plz152.95 6 143.68 0 143.68
238C1M/37VÍT Matyáš 2009 KVS HK143.77 0 143.08 2 143.77
239PWK/13TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn144.00 8 143.02 2 145.02
240K1M/114ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand140.42 54 141.21 4 145.21
241C1W/21KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak141.79 4 144.69 4 145.79
242PWK/14VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.09 4 147.73 16 146.09
243PWK/15KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha147.40 4 146.32 0 146.32
244K1M/115AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice157.59 16 139.63 8 147.63
245K1M/116ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.147.13 112 140.66 8 148.66
246PWK/16HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň147.09 4 144.81 4 148.81
247PWC/1KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV152.66 6 146.81 2 148.81
248K1W/46ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.145.34 4 147.59 4 149.34
249PWK/17PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha162.98 102 145.42 4 149.42
250K1M/117POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha170.70 8 143.46 6 149.46
251C1M/38DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha141.80 8 146.74 6 149.80
252C2M/5UHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
161.45 8 149.91 0 149.91
253C1M/39ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha144.12 6 143.84 8 150.12
254K1M/118PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha144.50 62 144.47 6 150.47
255K1W/47ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand159.69 12 146.77 4 150.77
256C1M/40PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.153.50 6 147.04 4 151.04
257C2M/6SAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
165.54 8 147.35 4 151.35
258K1M/119VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak154.80 4 149.83 2 151.83
259PWC/2BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov153.60 2 149.64 4 153.64
260K1W/48ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice149.86 4 157.16 8 153.86
261C1W/22BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov150.29 4 154.56 0 154.29
262C2M/7MADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
149.00 6 149.89 10 155.00
263C2M/8ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
151.07 4 157.07 8 155.07
264PWK/18PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand163.97 8 155.74 2 157.74
265C2M/9BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
155.23 10 148.71 10 158.71
266PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy171.75 6 159.55 0 159.55
267C2X/8ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
154.44 6 157.29 10 160.44
268C2X/9JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
152.93 10 152.47 8 160.47
269PWK/19SEIDL Marek 2010 Boh.Pha161.76 0 156.86 4 160.86
270C2X/10KRÁL Matěj
PODUŠKOVÁ Klára
2008
2008
USK Pha
USK Pha
156.18 8 161.45 8 164.18
271C2M/10PALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
163.84 16 154.30 12 166.30
272PWK/20INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.75 4 159.59 10 166.75
273C2M/11ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
153.09 14 1.00 999 167.09
274C1M/41KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava164.79 6 165.55 2 167.55
275C1M/42KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn178.86 6 163.87 4 167.87
276K1M/120VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn162.00 6 170.48 2 168.00
277C2X/11HLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
168.73 4 165.94 8 172.73
278C2X/12BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
169.89 12 162.86 10 172.86
279PWK/21MRŮZEK David 2010 KK Brand174.77 4 167.63 6 173.63
280K1M/121DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec164.28 10 167.83 12 174.28
281PWK/22SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.197.12 54 171.03 4 175.03
282C2M/12HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
165.52 10 161.42 16 175.52
283PWK/23ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha177.10 6 168.32 8 176.32
284K1W/49MRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha168.59 8 173.62 4 176.59
285K1M/122ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň189.00 64 166.33 12 178.33
286K1W/50HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň174.97 4 171.03 56 178.97
287K1M/123ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc175.76 4 178.35 6 179.76
288PWC/4KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha189.27 2 179.59 4 183.59
289PWK/24KRÁL Jakub 2010 USK Pha176.73 12 192.30 8 188.73
290PWK/25KLÍR Vojtěch 2010 USK Pha187.51 2 225.48 8 189.51
291PWK/26HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha180.24 10 201.15 12 190.24
292PWK/27TREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha177.56 14 167.24 52 191.56
293PWK/28MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy182.02 12 186.16 6 192.16
294PWK/29SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha188.96 8 188.48 6 194.48
295C2X/13HRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
190.05 12 188.31 12 200.31
296PWK/30JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand185.02 16 1.00 999 201.02
297PWK/31ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha196.50 6 199.71 2 201.71
298PWK/32HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy221.38 4 239.46 4 225.38
299PWK/33SKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha214.86 12 1.00 999 226.86
300PWK/34PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha197.11 102 218.94 8 226.94
301PWK/35VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy189.31 106 186.66 60 246.66
302K1M/124RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha192.54 64 162.69 108 256.54
303PWK/36PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója160.24 162 197.30 64 261.30
304PWK/37MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy252.39 14 215.28 354 266.39
305K1M/125ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha259.98 210 213.22 56 269.22
306K1M/126BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn174.23 112 168.49 108 276.49
307PWK/38HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand215.15 62 212.48 116 277.15
308PWK/39VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor170.75 258 171.44 256 427.44
Oddíl