Podzimní sjezd na Lužnici

16.10.2021   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 L.Žatec19:34,70 2
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 Bechyně20:05,0030.30/2,61
3.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha22:04,90150.20/12,80
  ŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav19:45,80 7
2.1/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha20:11,0025.20/2,13
3.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.20:33,0047.20/4,02
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor21:31,50105.70/8,91
5. MARXREITER Alexandra   9 Hungary22:15,10149.30/12,60
6.1/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.33:49,90844.10/71,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz16:11,40 50
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz16:24,8013.40/1,442
3.1/DSKÖRNER Adam 2004 KK Brand18:21,80130.40/13,438
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně18:22,60131.20/13,534
5.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha18:38,00146.60/15,130
6.2/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand18:50,60159.20/16,426
7.3/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice18:57,70166.30/17,122
8.2/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně18:58,40167.00/17,221
9.1/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha19:11,70180.30/18,620
10.3/VPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:12,50181.10/18,619
11.2/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha19:15,50184.10/19,018
11.2/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.19:15,50184.10/19,017
13.2/DMPECH Antonín 2006 Soběslav19:24,50193.10/19,916
14. ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB19:30,00198.60/20,415
15.3/VSKODET Marcel 1965 L.Žatec19:36,70205.30/21,114
16.4/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand19:38,40207.00/21,313
17. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov19:38,80207.40/21,412
18.4/VBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB19:52,60221.20/22,811
19.1/VSPAZOUREK Jan 1948 Bechyně20:10,30238.90/24,610
20.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:14,30242.90/25,09
21.3/ZSPECH Jaroslav 2008 Soběslav20:22,00250.60/25,88
22.4/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha20:28,00256.60/26,47
23.5/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha20:37,50266.10/27,46
24.6/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha20:49,40278.00/28,65
25.3/VSDODAL Jan 1953 Boh.Pha21:12,10300.70/31,04
26.3/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha21:16,80305.40/31,43
27.4/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov21:21,80310.40/32,02
28.4/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně21:34,00322.60/33,21
29.5/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha21:44,70333.30/34,30
30.6/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha21:46,30334.90/34,50
31.7/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.21:59,90348.50/35,90
32.7/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha22:13,90362.50/37,30
33.8/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha22:17,10365.70/37,60
34.8/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.25:13,10541.70/55,80
35.9/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.25:54,50583.10/60,00
36.9/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.26:47,50636.10/65,50
37.10/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.27:25,10673.70/69,40
  SVOBODA Martin 2005 3 L.ŽatecDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 SušiceDNS 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
Bechyně
Boh.Pha
19:39,20 10
2.1/DSKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
20:57,2078.00/6,62
3.1/VSLANINA Vladimír
PAZOUREK Pavel
1969
1976
1 L.Žatec
Bechyně
21:33,00113.80/9,71
4.1/DMPECH Antonín
PECH Jaroslav
2006
2008
Soběslav
Soběslav
22:11,60152.40/12,90
5. KUBEŠ Vladimír
ZVOLÁNEK Filip
1961
1999
VS Tábor
Bechyně
23:21,00221.80/18,80
6.2/VMAYER Jaroslav
MAYER Roman
1972
1971
Bechyně
Bechyně
24:08,10268.90/22,80
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
Jihlava
Jihlava
DNS 0
Oddíl