1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu

12.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha110.65 2 113.52 0 226.17  60
2. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha118.80 0 114.65 0 233.45 7.28/3,260
3. Slováková Petra 1986 1 USK Pha114.44 2 117.79 0 234.23 8.06/3,660
4. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha118.15 2 120.13 2 242.28 16.11/7,160
5. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.119.19 2 125.85 0 247.04 20.87/9,260
6. Dandová Anna 1988 2+ Benátky121.78 6 122.36 0 250.14 23.97/10,660
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy129.45 2 121.33 0 252.78 26.61/11,853
8. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB126.05 0 125.53 2 253.58 27.41/12,153
9. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.127.44 0 126.27 2 255.71 29.54/13,147
10. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.124.63 0 125.76 6 256.39 30.22/13,442
11. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha127.04 2 128.34 2 259.38 33.21/14,742
12. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice131.82 6 129.65 0 267.47 41.30/18,338
13. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa136.92 0 135.03 4 275.95 49.78/22,034
14. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha135.36 2 140.04 0 277.40 51.23/22,731
15. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha141.84 6 128.68 2 278.52 52.35/23,131
16. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha136.06 6 132.68 4 278.74 52.57/23,228
17. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc139.23 4 139.44 0 282.67 56.50/25,025
18. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec138.39 2 140.08 6 286.47 60.30/26,725
19. Mašková Alena 1976 2 USK Pha144.08 2 144.37 0 290.45 64.28/28,422
20. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV142.51 2 142.19 6 292.70 66.53/29,420
21. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.158.31 0 140.25 0 298.56 72.39/32,018
22. Polívková Hana 1989 2+ Blovice130.23 0 128.59 52 310.82 84.65/37,416
23. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice156.99 0 154.02 2 313.01 86.84/38,414
24. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.128.72 52 133.51 2 316.23 90.06/39,812
25. Pokorná Iva 1985 2 SK VS ČB151.00 6 166.03 6 329.03 102.86/45,510
26. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz163.71 12 153.05 2 330.76 104.59/46,29
27. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava164.02 8 162.43 0 334.45 108.28/47,98
28. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek132.64 0 156.03 52 340.67 114.50/50,67
29. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha161.79 2 188.99 0 352.78 126.61/56,06
30. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha157.39 2 142.29 56 357.68 131.51/58,15
31. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha130.03 4 131.80 100 365.83 139.66/61,84
32. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK170.77 6 143.28 54 374.05 147.88/65,44
33. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus154.10 4 168.95 54 381.05 154.88/68,53
34. Bendová Marie 1992 2 Roudnice150.55 6 174.55 54 385.10 158.93/70,32
35. Sušánková Markéta 1992 3 USK Pha168.98 0 168.41 52 389.39 163.22/72,21
36. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava184.11 2 0.00 999 1185.11  0
37. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc176.41 10 0.00 999 1185.41  0
38. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha133.54 54 0.00 999 1186.54  0
39. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí182.57 6 0.00 999 1187.57  0
40. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí180.58 10 0.00 999 1189.58  0
41. Jančová Monika 1992 3 Vlašim164.69 54 0.00 999 1217.69  0
42. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec219.89 4 0.00 999 1222.89  0
43. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa168.70 56 0.00 999 1223.70  0
44. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB218.96 6 0.00 999 1223.96  0
45. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava219.49 8 0.00 999 1226.49  0
46. Benešová Martina 1986 2+ Sušice157.38 108 0.00 999 1264.38  0
47. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.138.16 150 0.00 999 1287.16  0
48. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky161.91 154 0.00 999 1314.91  0
49. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice175.91 202 0.00 999 1376.91  0
50. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB212.01 204 0.00 999 1415.01  0
  Galušková Karolína 1995 2 Sušice0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení