Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor137.40 0 135.60 0 135.60 0
2. VENC Štěpán 2004 0 KK Brand137.10 0 141.60 12 137.101.50/1,10
3. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice140.40 2 138.60 4 142.406.80/5,00
4. RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk141.50 4 144.80 6 145.509.90/7,30
5. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa149.20 6 147.30 0 147.3011.70/8,60
6. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha147.10 2 147.40 2 149.1013.50/10,00
7. ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha159.20 0 153.50 4 157.5021.90/16,20
8. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav159.50 2 155.70 4 159.7024.10/17,80
9. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov164.40 8 157.20 4 161.2025.60/18,90
10. ŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand159.80 4 163.90 2 163.8028.20/20,80
11. PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky162.60 2 160.70 8 164.6029.00/21,40
12. HÁJEK Michal 2006 0 Sláv.HK164.90 0 440.00 10 164.9029.30/21,60
13. HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK160.50 6 167.50 6 166.5030.90/22,80
14. BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand168.10 0 168.00 2 168.1032.50/24,00
15. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha166.70 4 170.60 2 170.7035.10/25,90
16. ZOUBEK Adam 2004 0 Semily178.80 6 173.60 2 175.6040.00/29,50
17. HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand173.90 54 177.40 2 179.4043.80/32,30
18. SOUČKOVÁ Lucie 2004 0 KVS HK179.00 4 177.60 2 179.6044.00/32,40
19. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice179.00 4 182.00 6 183.0047.40/35,00
20. POPELKA Petr 2005 0 KK Brand183.50 2 199.20 0 185.5049.90/36,80
21. NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.179.80 6 165.10 54 185.8050.20/37,00
22. DRÁBEK Matyáš 2005 0 KVS HK196.10 0 184.80 2 186.8051.20/37,80
23. STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov189.30 0 198.50 2 189.3053.70/39,60
24. SAMKOVÁ Olga 2005 0 Třebech.192.40 8 182.50 8 190.5054.90/40,50
25. GALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice191.00 2 184.40 8 192.4056.80/41,90
26. BEIER Alva 2005 0 Trutnov196.60 12 191.00 4 195.0059.40/43,80
27. POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha195.70 6 199.10 6 201.7066.10/48,70
28. MÍČA Adam 2004 0 Postřelm198.80 6 141.60 102 204.8069.20/51,00
29. JUDA Štěpán 2004 0 Benátky200.60 10 203.50 4 207.5071.90/53,00
30. BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště220.40 8 206.70 6 212.7077.10/56,90
31. SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha211.80 4 215.60 50 215.8080.20/59,10
32. KÖNIG Lukáš 2006 0 Postřelm233.80 10 235.10 6 241.10105.50/77,80
33. TRÁVNÍČEK Jan 2005 0 Třebech.254.70 58 252.40 8 260.40124.80/92,00
  NOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj 2006 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘEJŠÍ Anna 2004 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení