Podzimní sjezd na Lužnici

15.10.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:38,40 61
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:22,2043.80/4,753
3. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.17:30,70112.30/12,045
4.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec17:52,20133.80/14,337
5.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:19,90161.50/17,233
6.3/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.18:26,20167.80/17,929
7.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:28,20169.80/18,125
8.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:33,50175.10/18,721
9.5/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy18:40,70182.30/19,420
10.2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:45,30186.90/19,919
11.2/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov19:04,30205.90/21,918
12.3/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec19:42,50244.10/26,017
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.19:51,00252.60/26,916
14.5/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:52,00253.60/27,015
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:13,60275.20/29,314
16.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:39,70301.30/32,113
17.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:40,20301.80/32,212
18.6/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:44,60306.20/32,611
19.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:52,50314.10/33,510
20.7/VMKYSELA David 1977 Kralupy20:56,00317.60/33,89
21.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně21:05,50327.10/34,98
22.2/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice21:07,00328.60/35,07
23.8/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov21:07,40329.00/35,16
24.3/VSDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB21:13,80335.40/35,75
25.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:19,30340.90/36,34
26.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.21:23,50345.10/36,83
27.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:52,90374.50/39,92
28.2/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.22:08,50390.10/41,61
29.3/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec22:09,60391.20/41,70
30.3/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK22:16,90398.50/42,50
31.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně22:22,10403.70/43,00
32.4/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha22:29,40411.00/43,80
33.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:17,90459.50/49,00
34.6/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav25:24,10585.70/62,40
35.7/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.30:50,20911.80/97,20
  SLANINA Vladimír 1969 L.ŽatecDNS 0
  VOKÁL Petr 1980 KK BrandDNS 0
  ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.DNS 0
  ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.DNS 0
  PAZOUREK Jan 1973 3 BechyněDNS 0
Oddíl

Historie procházení