5.Český pohár ve slalomu

13.05.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Hilgert Luboš, 1986, Dukla B. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.43 0 90.67 0 181.10
2K1M/2Kubričan Lukáš, 1984, Dukla B. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.91.53 0 90.58 2 184.11
3K1M/3Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.91.60 0 91.00 2 184.60
4K1M/4Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha93.62 0 91.23 0 184.85
5C1M/1Ježek Stanislav, 1976, USK Pha Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha93.00 0 91.89 0 184.89
6K1M/5Přindiš Adam 1985 1 USK Pha94.11 0 91.42 0 185.53
7K1M/11Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha94.45 2 89.76 0 186.21
8K1M/6Kobes Jan 1979 1 Dukla B.93.30 2 90.95 0 186.25
9K1M/7Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.93.25 2 91.42 0 186.67
10C1M/2Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.93.81 0 93.06 0 186.87
11K1M/8Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha91.92 2 90.64 4 188.56
12C1M/3Mašek Jan 1978 1 USK Pha94.11 0 92.52 2 188.63
13K1M/9Buchtel Michal 1986 1 Hubertus92.53 0 93.53 4 190.06
14K1M/10Přindiš Vít 1989 1 USK Pha95.15 0 93.86 2 191.01
15K1M/12Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.93.71 2 95.37 0 191.08
16K1M/13Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.93.98 2 97.28 0 193.26
17C1M/4Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha97.82 0 96.10 0 193.92
18K1M/14Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB96.87 0 97.71 0 194.58
19C1M/5Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.94.58 4 94.03 2 194.61
20K1M/15Vondra Jan 1988 1 Dukla B.96.76 0 94.42 4 195.18
21K1M/16Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.97.67 2 97.99 0 197.66
22K1M/17Taišl Filip 1976 1 Sušice100.64 0 97.66 0 198.30
23K1W/1Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.99.40 0 99.06 0 198.46
24K1M/18Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB102.28 2 94.33 0 198.61
25C2M/1Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
99.48 2 97.23 0 198.71
26K1M/19Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc96.12 4 99.25 0 199.37
27K1M/20Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.100.15 2 97.66 0 199.81
28K1M/21Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice98.87 2 95.79 4 200.66
29C1M/6Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.46 2 97.22 0 200.68
30C2M/2Volf Jaroslav, 1979, Dukla B. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej, 1979, Dukla B. Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
100.98 0 99.72 0 200.70
31C1M/7Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.101.71 0 99.14 0 200.85
32C1M/8Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.99.93 4 98.00 0 201.93
33K1W/2Pavelková Irena 1974 MT USK Pha100.76 0 99.73 2 202.49
34K1M/22Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava103.75 2 97.44 0 203.19
35C2M/3Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
103.91 0 99.31 0 203.22
36K1M/23Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB102.38 0 99.21 2 203.59
37C1M/9Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB100.68 2 100.83 2 205.51
38K1M/24Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava104.71 0 101.23 0 205.94
39C1M/10Busta Jan 1989 2+ USK Pha102.94 2 101.06 0 206.00
40C2M/4Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
100.28 4 99.80 2 206.08
41K1M/25Mrůzek David 1976 1 Dukla B.95.37 0 100.82 10 206.19
42C1M/11Karásek Petr 1986 1 USK Pha105.86 4 96.92 0 206.78
43C2M/5Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.04 0 100.09 2 207.13
44K1W/3Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.102.87 0 103.71 2 208.58
45C1M/12Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB104.19 2 102.67 0 208.86
46K1M/26Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec102.33 2 103.56 2 209.89
47K1M/27Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice100.33 2 103.99 4 210.32
48C2M/6Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.74 4 103.64 0 210.38
49K1W/4Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha105.38 0 105.69 0 211.07
50K1M/28Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy106.30 0 103.15 2 211.45
51K1M/29Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.106.26 2 103.79 0 212.05
52K1M/30Dupal Jiří 1991 2 Olomouc103.50 0 102.66 6 212.16
53K1M/31Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice106.73 0 101.62 4 212.35
54K1M/32Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice106.62 0 105.94 0 212.56
55K1M/33Tůma Martin 1972 2+ Hubertus105.03 6 101.83 0 212.86
56K1M/34Chmátal Petr 1990 2 USK Pha105.99 2 105.28 0 213.27
57C1M/13Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV104.18 2 103.68 4 213.86
58K1M/35Prell Pavel 1976 2+ Kralupy104.88 4 105.08 0 213.96
59C1M/14Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc103.96 2 106.23 2 214.19
60C1M/15Rašek Michal 1977 1 Dukla B.108.32 4 102.80 0 215.12
61C2M/7Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.17 2 103.12 4 215.29
62C1M/16Janoušek Milan 1988 1 USK Pha105.66 0 105.94 4 215.60
63C1M/17Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB107.40 2 104.40 2 215.80
64K1M/36Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB113.05 2 101.53 0 216.58
65C1M/18Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.108.36 2 105.35 2 217.71
66K1M/37Sajdl František 1970 2+ L.Žatec108.39 4 105.73 0 218.12
67K1W/5Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy109.99 0 108.79 0 218.78
68K1M/38Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa99.92 4 103.83 12 219.75
69K1M/39Řezáč Jan 1989 2 Olomouc108.95 2 103.07 6 220.02
70C1M/19Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy113.43 2 102.92 2 220.35
71C1M/20Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.107.90 2 109.21 2 221.11
72K1W/6Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.107.65 4 107.80 2 221.45
73C1M/21Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn108.94 4 104.77 4 221.71
74K1M/40Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava108.18 2 110.17 2 222.35
75C1M/22Herink Jiří 1990 2+ Olomouc109.95 0 113.33 0 223.28
76K1W/7Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha109.12 4 107.27 4 224.39
77K1M/41Potužák Jan 1988 2 Sušice110.37 6 108.39 0 224.76
78K1W/8Kašparová Anna 1985 1 USK Pha110.80 2 110.17 2 224.97
79C1M/23Nováček Michal 1977 2+ Hubertus109.64 0 114.07 2 225.71
80K1W/11Slováková Petra 1986 1 KK Opava108.27 6 109.82 2 226.09
81K1W/9Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.105.25 6 108.90 6 226.15
82C1M/24Jáně Jakub 1990 2 KVS HK110.49 2 110.31 4 226.80
83C1M/25Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.111.37 2 109.44 4 226.81
84K1W/12Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha113.81 2 113.20 0 229.01
85C2M/8Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
114.12 2 111.74 4 231.86
86K1W/10Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha113.39 0 115.19 4 232.58
87C1M/26Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.06 4 114.95 4 233.01
88K1W/13Dandová Anna 1988 2+ Benátky115.98 2 109.23 6 233.21
89C1M/27Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc113.34 2 118.67 0 234.01
90C2M/9Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
109.91 4 114.35 6 234.26
91K1W/14Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.118.37 4 111.61 2 235.98
92C1M/28Božek Radim 1992 2+ Olomouc113.69 8 114.32 0 236.01
93C1M/29Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov117.98 0 116.57 2 236.55
94C1M/30Vlček Jan 1990 2+ USK Pha114.21 6 113.75 4 237.96
95K1W/15Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV114.73 4 117.41 2 238.14
96C1M/31Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB116.36 4 116.10 2 238.46
97C2M/10Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
114.74 6 112.20 6 238.94
98C1M/32Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.115.72 2 110.34 12 240.06
99C1M/33Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK115.43 0 118.20 8 241.63
100C2M/11Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.62 4 118.05 2 241.67
101K1W/16Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.114.46 6 115.52 6 241.98
102K1W/17Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha118.23 4 116.42 4 242.65
103C2M/12Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
119.57 4 115.64 4 243.21
104K1W/18Mašková Alena 1976 1 USK Pha119.91 6 119.30 4 249.21
105C2M/13Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
119.82 2 119.61 8 249.43
106K1W/19Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.122.69 2 123.73 2 250.42
107C2M/14Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
118.41 6 120.36 6 250.77
108C2M/15Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
117.66 6 119.50 8 251.16
109K1W/20Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha130.20 2 117.00 2 251.20
110K1W/21Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB121.03 4 124.25 6 255.28
111C2M/16Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
120.42 10 119.16 12 261.58
112C1M/34Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.105.54 50 102.43 6 263.97
113K1M/42Žák Jiří 1986 2 KK Opava102.70 4 99.44 58 264.14
114K1W/22Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa118.31 8 128.29 16 270.60
115K1W/23Řihošková Marie 1981 MT USK Pha106.15 50 110.80 4 270.95
116C2M/17Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
123.42 8 135.62 6 273.04
117C2M/18Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
120.45 10 130.65 14 275.10
118K1W/24Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB111.91 52 112.16 4 280.07
119C2M/19Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
133.22 4 138.88 4 280.10
120C2M/20Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.69 10 126.11 6 283.80
121C2M/21Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
122.97 64 119.43 6 312.40
122C2M/22Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
2 S.Žižkov
S.Žižkov
152.19 12 144.61 8 316.80
123C2M/23Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
131.59 54 120.52 12 318.11
124C2M/24Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
147.33 62 131.20 8 348.53
125C2M/25Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.84 14 140.14 62 354.98
126C2M/26Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
153.22 64 158.29 14 389.51
127C2M/27Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
168.58 58 151.50 168 546.08
Oddíl