Memoriál Jaroslava Froňka, sobota

24.08.2013   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.90.80 0 91.66 2 90.80
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.72 4 92.08 0 92.08
3K1M/3DRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club95.15 0 93.52 4 95.15
4C1M/1FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.15 0 98.65 0 98.65
5K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.81 0 99.52 0 99.52
6K1M/5CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.22 2 100.11 0 100.11
7K1M/6RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.31 4 98.82 6 101.31
8K1M/7LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.65 2 101.58 0 101.58
9C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.13 4 101.59 0 101.59
10K1M/8ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky104.56 6 100.51 2 102.51
11K1M/9JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.99.39 8 99.06 4 103.06
12K1M/10PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha112.35 4 101.17 2 103.17
13K1M/11ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha109.80 50 103.63 0 103.63
14K1M/12ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus102.82 2 99.91 4 103.91
15K1M/12ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice106.76 2 103.91 0 103.91
16K1M/14MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.46 6 104.43 0 104.43
17K1M/15LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.103.85 6 102.61 2 104.61
18K1M/16TŮMA Martin 1972 2 Hubertus100.68 4 110.37 52 104.68
19K1M/17ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava106.50 6 100.71 4 104.71
20C1M/3JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.29 54 100.73 4 104.73
21K1M/18ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.53 4 0.00 999 105.53
22K1M/19KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.18 8 103.69 2 105.69
23C1M/4BOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal107.26 8 103.94 2 105.94
24K1M/20KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec106.19 0 104.96 2 106.19
25K1M/21VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy106.76 0 108.02 0 106.76
26K1M/22POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice106.91 0 106.29 2 106.91
27K1M/23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.25 4 107.18 0 107.18
28K1M/24SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.105.22 2 124.72 6 107.22
29K1M/25GOSSELIN Pierrick 1973 0 France107.32 0 106.97 2 107.32
30C1M/5DRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club110.49 4 106.49 2 108.49
31K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice111.40 0 110.73 2 111.40
32C1M/6MATULA Roman 1996 1 USK Pha112.24 2 107.77 4 111.77
33K1M/26ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha106.74 6 108.64 54 112.74
34C1M/7HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK126.34 2 111.04 2 113.04
35K1M/27HEK Jan 1979 2 Roudnice121.25 2 113.89 0 113.89
36C1M/8LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha116.66 8 111.91 2 113.91
37K1M/28PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy120.14 0 110.15 4 114.15
38C1M/9PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.76 10 108.41 6 114.41
39C1M/10PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy108.57 6 114.32 6 114.57
40C1M/11LERCH Adam 1998 2 Klášter.113.03 2 119.51 2 115.03
41C1M/11KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov123.75 0 115.03 0 115.03
42K1M/29ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice126.24 6 115.16 0 115.16
43K1M/30BOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.20 10 115.22 56 115.20
44K1M/31ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim116.60 4 113.83 2 115.83
45K1M/32HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK160.10 6 114.04 2 116.04
46K1M/33VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha112.39 4 119.78 10 116.39
47K1W/2KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.66 2 116.57 0 116.57
48C1M/13KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.59 4 111.78 8 116.59
49K1W/3JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí113.00 4 116.86 6 117.00
50C1M/14PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha114.70 4 123.00 60 118.70
51K1M/34STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.83 2 118.62 6 119.83
52K1W/4POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň114.16 6 118.40 2 120.16
53K1M/35VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy116.36 4 119.71 10 120.36
54C1M/15KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB126.37 10 119.45 2 121.45
55K1W/5FEREIKOOU Maria 1981 0 Greece115.97 6 110.54 54 121.97
56C1M/16VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy113.99 8 121.81 8 121.99
57C1M/17HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK116.29 6 125.59 10 122.29
58C1W/1POLEZHAYEVA Svetlana 1991 0 Kazakhstan133.62 6 121.03 2 123.03
59K1M/36DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy122.46 8 119.44 4 123.44
60C2M/1BUCHNAR Vladimír
DOLEŽAL Tomáš
1919
1976
SKŽižkov
Kralupy
124.57 54 123.77 0 123.77
61K1M/37KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.88 6 124.72 12 123.88
62K1W/6ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.00 2 124.67 0 124.67
63K1M/38PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.153.82 106 120.99 6 126.99
64K1M/39ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky155.24 8 124.17 4 128.17
65K1M/40BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy125.98 154 121.07 8 129.07
66K1M/41MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha128.20 4 127.40 2 129.40
67K1W/7POLEZHAYEVA Svetlana 1991 0 Kazakhstan127.62 4 120.05 10 130.05
68K1M/42KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha124.59 6 127.15 14 130.59
69K1M/43KYSELA David 1977 2 Kralupy158.44 106 126.88 4 130.88
70K1M/44KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník128.89 2 136.22 10 130.89
71K1M/45ROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva126.04 6 120.00 104 132.04
72K1M/46HRON Robin 1979 2 Kralupy207.70 108 132.68 0 132.68
73C2M/2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
141.50 2 130.84 2 132.84
74K1M/47HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand129.47 4 145.77 4 133.47
75C1M/18ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice141.39 14 127.54 8 135.54
76K1M/48SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky141.60 6 125.77 10 135.77
77K1W/8DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha126.23 12 143.10 10 138.23
78K1M/49PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice139.02 0 165.04 2 139.02
79K1M/50BERAN Václav 2000 3 USK Pha160.39 2 129.39 10 139.39
80C1M/19ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy158.40 8 137.40 2 139.40
81K1M/51POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy136.40 10 136.34 4 140.34
82C2M/3KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
154.16 6 134.68 8 142.68
83K1W/9ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 DK Kayak Moskva161.97 14 136.77 6 142.77
84K1M/52POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy141.60 10 136.48 8 144.48
85K1W/10LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.158.72 8 138.77 8 146.77
86K1W/11ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy142.86 4 135.58 56 146.86
87C1W/2KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK146.92 0 163.43 54 146.92
88K1M/53ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha138.10 10 140.55 8 148.10
89C1M/20JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy161.18 10 143.62 6 149.62
90C2M/4RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1919
1995
2 USK Pha
USK Pha
155.94 52 146.34 4 150.34
91K1M/54LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha143.66 56 141.57 10 151.57
92K1M/55RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha154.26 10 138.50 14 152.50
93C1W/3FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice170.29 2 144.93 8 152.93
94K1M/56ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky147.12 6 155.89 8 153.12
95K1M/57BINDER Martin 1997 3 Roudnice145.26 8 153.58 204 153.26
96K1W/12ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň146.48 8 162.35 4 154.48
97C1M/21MATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.148.65 6 148.50 6 154.50
98K1M/58ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky143.03 14 172.73 8 157.03
99K1M/59BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.166.23 162 153.14 4 157.14
100K1M/60FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy154.88 4 152.02 8 158.88
101K1M/61REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB167.18 58 150.81 10 160.81
102C1M/22KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB160.56 14 150.01 12 162.01
103K1W/13DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha145.10 64 152.49 10 162.49
104K1M/62KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.162.93 6 153.12 54 168.93
105C1M/23ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja169.61 6 205.84 4 175.61
106K1M/63BOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal137.86 54 124.45 54 178.45
107K1W/14KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice176.28 108 178.92 0 178.92
108K1M/64SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz126.20 108 126.98 54 180.98
109K1W/15REINOSO Sofia 1996 0 Mexico179.65 4 184.68 6 183.65
110K1W/16PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja189.31 2 182.80 2 184.80
111C2M/5BERAN Václav
WALLISCH Vít
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 178.44 14 192.44
112K1M/65WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha135.23 152 139.67 60 199.67
113K1W/17ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha155.47 102 143.23 62 205.23
114K1M/66KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice214.82 156 205.28 8 213.28
115K1M/67OLGUIN Andras 1996 0 Chile137.60 158 152.62 64 216.62
116K1M/68KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand156.45 62 216.32 12 218.45
117K1M/69KORZHOV Alexandr 1975 0 DK Kayak Moskva158.26 62 0.00 999 220.26
118K1M/70PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha188.81 156 174.53 54 228.53
119K1M/71PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice184.70 66 230.99 14 244.99
120K1M/72KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim210.41 62 0.00 999 272.41
121K1M/73PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life176.03 108 158.05 158 284.03
122C1M/24BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.150.64 212 170.26 156 326.26
Oddíl