Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

09.04.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C1M/1GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha79.89 0 81.79 0 79.89
2K1M/1MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha87.49 2 81.35 0 81.35
3C1M/2ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha80.46 2 84.82 2 82.46
4C1M/3MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha83.90 2 82.53 0 82.53
5K1M/2PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha83.12 2 81.18 2 83.18
6K1M/3PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha81.35 2 81.21 2 83.21
7K1M/4KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.34 0 83.76 4 84.34
8K1M/5STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky89.27 8 84.80 0 84.80
9K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha84.46 2 83.12 2 85.12
10K1M/7HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno86.05 0 81.41 8 86.05
11C1M/4LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha86.65 0 89.82 6 86.65
12K1M/8JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.89.96 0 84.87 2 86.87
13K1M/9ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.08 2 86.81 4 87.08
14C1M/5BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.35 4 85.17 2 87.17
15C1M/6KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB87.62 0 87.67 0 87.62
16K1M/10ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim88.96 2 85.82 2 87.82
17C1M/7PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha86.01 2 85.00 52 88.01
18K1M/11ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.84.68 4 90.10 10 88.68
19K1M/12PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník86.98 2 89.60 58 88.98
20C1M/8SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha86.17 4 89.31 0 89.31
21K1M/13ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky87.70 2 89.05 104 89.70
22K1M/14VAŠINA Jiří 1994 Ostrava90.94 4 87.80 2 89.80
23K1M/15LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha96.56 52 90.29 0 90.29
24K1M/16MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB90.60 0 90.67 52 90.60
25C1W/1HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha90.96 0 91.64 2 90.96
26C1M/9VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha91.46 2 89.21 2 91.21
27K1M/17POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy93.55 0 89.38 2 91.38
28K1M/18BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.66 0 100.67 152 91.66
29K1M/19BERAN Václav 2000 2 USK Pha92.48 0 90.80 6 92.48
30K1M/20KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB88.49 4 91.32 50 92.49
31K1M/21POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice90.64 2 90.62 4 92.64
32K1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha94.30 0 100.17 2 94.30
33K1M/22ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha91.27 4 107.06 204 95.27
34C1M/10HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha94.83 2 89.39 6 95.39
35K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice95.67 0 91.88 4 95.67
36K1M/23STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.01 2 117.28 52 97.01
37K1M/24ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.102.83 6 97.09 0 97.09
38C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha95.54 2 100.89 0 97.54
39K1M/25PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.25 252 97.60 0 97.60
40C1M/11CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB98.04 0 92.39 6 98.04
41C1M/12WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn96.67 2 103.88 10 98.67
42K1M/26WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha97.01 6 98.76 0 98.76
43K1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha92.91 54 96.77 2 98.77
44K1M/27VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.26 54 97.79 2 99.79
45K1M/28CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.76 6 95.96 4 99.96
46K1M/29BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.03 0 1.00 999 100.03
47C1M/13KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha102.77 2 96.62 4 100.62
48C1M/14ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.13 6 100.75 4 101.13
49K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha100.62 2 102.83 2 102.62
50C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
104.03 4 99.83 4 103.83
51C2M/2ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
101.86 2 97.48 54 103.86
52C2M/3SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
102.47 2 98.41 6 104.41
53K1M/30VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník93.09 106 103.12 2 105.12
54K1M/31WEISL Martin 2002 3 USK Pha111.19 2 103.13 2 105.13
55K1M/32RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha101.64 4 97.69 52 105.64
56K1M/33VOZKA Aleš 1989 2 Sušice104.75 4 103.17 6 108.75
57K1M/34HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.39 0 104.93 4 108.93
58K1M/35KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.103.68 6 127.53 54 109.68
59K1M/36BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz110.15 0 127.43 100 110.15
60K1M/37JAKL Vincent 2001 3 USK Pha109.18 4 107.74 4 111.74
61K1M/38ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky108.36 4 108.89 4 112.36
62K1M/39REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.47 4 99.14 50 112.47
63K1M/40BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.4.00 999 111.47 2 113.47
64K1M/41KRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.99 2 113.56 0 113.56
65K1W/5ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB116.55 0 110.16 4 114.16
66K1M/42HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.16 4 117.14 4 114.16
67C1M/15KRÁL Adam 2003 3 USK Pha121.94 0 110.47 4 114.47
68C1M/16PRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor113.65 4 129.16 8 117.65
69K1M/43ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.117.14 2 108.09 10 118.09
70C2M/4POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
110.25 10 107.41 52 120.25
71C1M/17ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha119.14 2 121.90 54 121.14
72K1M/44VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor137.20 6 121.63 2 123.63
73K1M/45TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB113.66 10 116.70 54 123.66
74K1M/46STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB120.02 4 126.49 10 124.02
75K1W/6ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy123.52 4 119.62 8 127.52
76K1M/47SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice132.37 10 124.51 12 136.51
77K1W/7DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak123.12 102 134.53 2 136.53
78K1W/8BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha120.34 102 151.60 6 157.60
79K1W/9KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha118.77 110 119.37 60 179.37
80K1M/48PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz130.37 52 100.45 100 182.37
81K1M/49DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha144.46 108 138.82 50 188.82
82K1M/50FRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.57 106 143.88 58 201.88
83K1M/51URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha162.16 60 173.88 56 222.16
84K1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha134.51 356 183.47 58 241.47
85K1M/52ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.71 150 190.52 54 244.52
86C1W/3KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha158.38 114 132.91 404 272.38
87C2M/5KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
173.55 206 158.27 162 320.27
88K1M/53KADLEC Filip 2003 3 USK Pha141.23 204 1.00 999 345.23
89C1M/18URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha190.50 172 148.88 254 362.50
90K1M/54ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.1.00 999 128.37 510 638.37
Oddíl