Český pohár veteránů starších ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 18.08.2020 09:31:10
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, 11.07.2020
B - Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů, 18.07.2020
C - Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů, 01.08.2020
D - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 15.08.2020

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1965
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov1 / 751 / 754 / 573 / 62269
2. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-3 / 627 / 466 / 49157
3. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové3 / 62-8 / 437 / 46151
4. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor--3 / 621 / 75137
5. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-2 / 68-2 / 68136
6. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec2 / 68-5 / 53-121
7. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor--6 / 495 / 53102
8. Sýkora Jaroslav, 1961TJ SK Hubertus KV--1 / 75-75
9. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.--2 / 68-68
10. Piskáček Jan, 1941SK Štětí4 / 57---57
Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí---4 / 5757
12. Poula Jan, 1955TJ Slavia K. Vary--9 / 40-40
13. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV--10 / 37-37
14. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--11 / 35-35

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-1 / 751 / 751 / 75225
2. Hák Jiří, 1952
Nedvídek František, 1944
Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
1 / 75-2 / 682 / 68211

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Benhák Jiří, 1956
Lagnerová Jana, 1959
Delfín Jablonec
SK Domeček Soběslav
--1 / 75-75

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice1 / 755 / 535 / 537 / 46227
2. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-3 / 623 / 624 / 57181
3. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.-4 / 574 / 575 / 53167
4. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-1 / 75-3 / 62137
5. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-6 / 497 / 469 / 40135
6. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV--1 / 756 / 49124
7. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové4 / 57-10 / 3714 / 29123
8. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-7 / 469 / 4011 / 35121
9. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec2 / 68-8 / 43-111
Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-2 / 68-8 / 43111
11. Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov3 / 62--13 / 3193
12. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---1 / 7575
13. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice---2 / 6868
Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha--11 / 3512 / 3368
Maceček Dušan, 1962TJ SK Hubertus KV--2 / 68-68
16. Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV--6 / 49-49
17. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec-8 / 43--43
18. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-9 / 40--40
19. Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí---10 / 3737
20. Heger Miroslav, 1955KK Rakovník---15 / 2727
21. Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové---16 / 2525

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav-1 / 751 / 75-150
2. Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec1 / 75---75
3. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.--2 / 68-68
Typ závodu