Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů

15.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.00 0 88.51 2 87.00 324
2.1/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.53 0 90.88 2 90.533.53/4,1320
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky90.77 0 91.36 0 90.773.77/4,3316
4.1/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.92.32 0 92.87 0 92.325.32/6,1312
5.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky92.92 50 93.40 0 93.406.40/7,4308
6.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.47 0 92.35 2 93.476.47/7,4304
7.2/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.97.32 2 94.51 0 94.517.51/8,6300
8.2/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky93.56 2 95.34 0 95.348.34/9,6296
9.2/VMSUCHÝ Ondřej 1979 Dukla B.96.28 0 97.03 0 96.289.28/10,7292
10.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz96.33 0 99.50 2 96.339.33/10,7288
11. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.96.06 2 96.55 0 96.559.55/11,0284
12.3/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.25 52 96.56 0 96.569.56/11,0280
13.4/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily97.25 0 99.38 4 97.2510.25/11,8276
14.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.89 0 97.44 0 97.4410.44/12,0272
15.5/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.07 0 100.47 2 98.0711.07/12,7268
16.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand98.17 0 95.58 4 98.1711.17/12,8264
17.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.37 0 100.52 2 98.3711.37/13,1260
18.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.57 2 98.48 0 98.4811.48/13,2256
19.6/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava101.66 2 99.04 0 99.0412.04/13,8252
20.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.35 0 103.47 0 99.3512.35/14,2248
21.7/DSNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha112.15 4 97.53 2 99.5312.53/14,4244
22.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.87 0 99.69 0 99.6912.69/14,6240
23.4/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.56 2 100.06 0 100.0613.06/15,0236
24.8/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand104.36 4 98.37 2 100.3713.37/15,4232
25.4/VMVOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy102.08 2 100.82 0 100.8213.82/15,9228
26.5/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand99.56 2 98.83 2 100.8313.83/15,9224
27.6/DMRAŠNER Karel 2004 Postřelm101.48 0 97.28 4 101.2814.28/16,4220
28.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.50 2 101.97 0 101.5014.50/16,7216
29.3/VABRAHAM Tomáš 1969 3+ Benátky101.88 0 101.74 0 101.7414.74/16,9212
30.4/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec101.75 0 102.15 0 101.7514.75/17,0208
31.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.78 0 108.08 6 101.7814.78/17,0204
32.3/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.101.82 0 103.75 0 101.8214.82/17,0200
33.7/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec101.83 0 105.32 2 101.8314.83/17,0196
34. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa102.24 0 103.57 0 102.2415.24/17,5192
35.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.52 0 104.18 0 102.5215.52/17,8188
36.8/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand100.57 2 104.16 0 102.5715.57/17,9184
37.4/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha107.40 4 100.66 2 102.6615.66/18,0180
38. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.101.37 2 107.51 2 103.3716.37/18,8176
39.5/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.103.00 2 103.96 0 103.9616.96/19,5172
40.6/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.105.07 0 104.04 0 104.0417.04/19,6168
41.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště104.15 0 105.73 2 104.1517.15/19,7164
42.7/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.102.40 2 105.41 0 104.4017.40/20,0160
43.10/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand102.88 2 104.24 2 104.8817.88/20,6156
44.8/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.95 0 107.68 0 104.9517.95/20,6152
45.5/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň103.25 4 105.35 0 105.3518.35/21,1148
46.4/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand105.48 0 108.78 2 105.4818.48/21,2144
47.3/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa106.06 0 108.34 0 106.0619.06/21,9140
48.11/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.22 0 108.53 0 106.2219.22/22,1136
49.9/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak105.27 4 104.62 2 106.6219.62/22,6132
50.6/U23ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.106.92 0 109.32 52 106.9219.92/22,9128
51.9/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec108.43 0 107.03 0 107.0320.03/23,0124
52.10/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.60 4 112.14 0 107.6020.60/23,7120
53.10/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy107.65 0 117.78 0 107.6520.65/23,7116
54.6/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.108.22 0 109.50 0 108.2221.22/24,4112
55.12/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand111.07 2 106.32 2 108.3221.32/24,5108
56.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB108.42 0 109.93 2 108.4221.42/24,6104
57.6/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec111.22 4 108.63 0 108.6321.63/24,9100
58.11/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.70 10 108.69 0 108.6921.69/24,996
59.11/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.110.76 4 106.82 2 108.8221.82/25,192
60.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.85 0 108.94 2 108.8521.85/25,188
61.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky107.28 2 108.66 2 109.2822.28/25,684
62.13/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha107.44 2 107.30 50 109.4422.44/25,883
63.14/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice109.21 2 109.47 0 109.4722.47/25,882
64.7/VMHORÁK David 1976 2 Frol109.50 0 114.66 6 109.5022.50/25,981
65.15/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB109.52 0 109.69 4 109.5222.52/25,980
66.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice109.71 0 112.48 0 109.7122.71/26,179
67.16/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.114.69 52 108.47 2 110.4723.47/27,078
68.17/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov111.70 8 110.52 0 110.5223.52/27,077
69.7/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor121.84 50 108.57 2 110.5723.57/27,176
70.18/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily106.07 6 108.60 2 110.6023.60/27,175
71.6/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus114.36 2 111.36 0 111.3624.36/28,074
72.2/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha110.15 2 109.42 2 111.4224.42/28,173
73.19/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.111.19 2 109.72 2 111.7224.72/28,472
74.3/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha109.90 2 110.95 2 111.9024.90/28,671
75.20/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand112.82 2 105.98 6 111.9824.98/28,770
76.21/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol112.20 0 112.47 4 112.2025.20/29,069
77.7/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.109.37 4 110.28 2 112.2825.28/29,168
78.8/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak110.40 2 108.84 6 112.4025.40/29,267
79.4/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.112.44 0 112.97 2 112.4425.44/29,266
80.7/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.13 0 117.97 2 113.1326.13/30,065
81.22/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec111.32 2 112.43 4 113.3226.32/30,364
82.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.42 2 4.00 999 113.4226.42/30,463
83.5/ZMBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha111.49 2 112.00 6 113.4926.49/30,462
84.9/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.112.06 2 113.72 2 114.0627.06/31,161
85.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha112.25 2 114.88 2 114.2527.25/31,360
86.8/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy114.80 0 116.53 0 114.8027.80/32,059
87.9/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója115.18 0 114.06 2 115.1828.18/32,458
88.8/U23ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.82 4 111.70 4 115.7028.70/33,057
89.7/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky115.80 0 115.83 0 115.8028.80/33,156
90.10/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily111.86 4 116.91 0 115.8628.86/33,255
91.8/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz112.23 4 112.60 6 116.2329.23/33,654
92.9/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha114.30 2 116.27 0 116.2729.27/33,653
93.9/U23ŠULC Karel 2000 2 KK Brand147.25 4 114.32 2 116.3229.32/33,752
94. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.117.63 2 116.89 0 116.8929.89/34,451
95.11/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha113.47 4 117.98 2 117.4730.47/35,050
96.10/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor131.57 4 115.89 2 117.8930.89/35,549
97.23/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak118.60 0 110.26 8 118.2631.26/35,948
98.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand118.31 0 119.40 0 118.3131.31/36,047
99.24/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.114.47 4 118.59 0 118.4731.47/36,246
100.11/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec116.93 2 117.41 4 118.9331.93/36,745
101.11/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV118.34 2 116.95 2 118.9531.95/36,744
102.12/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand120.65 10 118.98 0 118.9831.98/36,843
103.13/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha117.67 2 117.47 2 119.4732.47/37,342
103.10/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník117.47 2 118.49 2 119.4732.47/37,341
103.14/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec117.47 2 134.78 6 119.4732.47/37,340
106.9/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz131.20 56 119.67 0 119.6732.67/37,639
107.10/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.00 0 119.49 2 121.4934.49/39,638
108.12/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha117.66 4 119.00 4 121.6634.66/39,837
109.12/VCHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky121.10 2 122.32 0 122.3235.32/40,636
110.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník125.44 2 122.81 0 122.8135.81/41,235
111.12/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník121.63 2 4.00 999 123.6336.63/42,134
112.12/DSADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky121.90 4 120.25 4 124.2537.25/42,833
113.13/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha124.50 0 122.93 2 124.5037.50/43,132
114.14/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.125.31 2 120.97 4 124.9737.97/43,631
115.15/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand128.81 2 121.40 4 125.4038.40/44,130
116.25/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol119.59 6 127.96 8 125.5938.59/44,429
117.26/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.119.75 6 116.86 56 125.7538.75/44,528
118.16/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.124.60 2 121.77 4 125.7738.77/44,627
120.13/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily126.60 0 119.48 58 126.6039.60/45,526
121.14/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK122.37 6 125.49 2 127.4940.49/46,525
122.11/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník126.50 2 126.27 2 128.2741.27/47,424
123.15/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.75 2 126.56 2 128.5641.56/47,823
124.17/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily127.80 2 123.85 50 129.8042.80/49,222
125.18/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec136.99 2 128.19 2 130.1943.19/49,621
126.16/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand130.80 6 130.39 0 130.3943.39/49,920
127.12/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha131.90 0 131.73 2 131.9044.90/51,619
128.17/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand142.71 8 130.95 2 132.9545.95/52,818
129.13/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.37 6 131.69 2 133.6946.69/53,717
130.18/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha132.84 2 133.73 0 133.7346.73/53,716
131.13/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.45 0 134.30 0 134.3047.30/54,415
132.19/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.153.71 54 132.83 2 134.8347.83/55,014
133.20/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.137.62 6 131.47 4 135.4748.47/55,713
134.14/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.68 2 139.21 0 135.6848.68/56,012
135.15/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník140.23 0 132.13 4 136.1349.13/56,511
136.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz135.05 2 142.44 2 137.0550.05/57,510
137.16/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK143.15 0 137.44 0 137.4450.44/58,09
138.22/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.19 4 136.22 4 138.1951.19/58,88
139.23/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy134.97 6 137.85 6 140.9753.97/62,07
140.24/ZMODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.139.64 2 137.88 10 141.6454.64/62,86
141.25/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice142.97 10 138.40 6 144.4057.40/66,05
142.19/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily149.96 4 136.29 104 153.9666.96/77,04
143.26/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha163.13 58 147.73 8 155.7368.73/79,03
144.27/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň171.30 64 149.31 8 157.3170.31/80,82
145.20/ZSLUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň155.66 10 152.44 6 158.4471.44/82,11
146.28/ZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor159.78 106 150.16 10 160.1673.16/84,10
147.14/VMHADRABA Michal 1976 Frol153.91 10 152.63 10 162.6375.63/86,90
148.29/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand121.63 52 117.95 52 169.9582.95/95,30
149.30/ZMROLINEC František 2008 Klášter.175.07 54 166.14 12 178.1491.14/104,80
150.31/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha159.18 60 153.46 64 217.46130.46/150,00
151.21/ZSKURUCZ Štěpán 2007 Benátky173.21 164 167.54 156 323.54236.54/271,90
152.32/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz218.40 214 1.00 999 432.40345.40/397,00
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYNEK Pavel 2003 2 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK114.49 0 112.47 0 112.47 31
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.112.06 2 112.07 2 114.061.59/1,427
3.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK116.61 2 114.34 0 114.341.87/1,723
4.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand117.14 2 115.02 6 119.146.67/5,919
5.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV122.14 2 120.96 0 120.968.49/7,515
6.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.123.07 6 120.51 2 122.5110.04/8,911
7.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy122.38 8 122.21 4 126.2113.74/12,210
8.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.67 0 127.43 6 126.6714.20/12,69
9.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK122.90 4 129.25 0 126.9014.43/12,88
10.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK127.14 2 127.72 4 129.1416.67/14,87
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor132.62 4 129.60 0 129.6017.13/15,26
12.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand127.89 2 126.20 4 129.8917.42/15,55
13.2/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa129.15 2 131.70 2 131.1518.68/16,64
14.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand133.66 6 138.50 4 139.6627.19/24,23
15.6/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor139.44 2 138.76 6 141.4428.97/25,82
16.3/VMČERNÁ Lucie 1977 Kadaň150.28 2 145.21 2 147.2134.74/30,91
17.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov157.74 0 150.92 6 156.9244.45/39,50
18.3/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.151.77 52 153.44 4 157.4444.97/40,00
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
116.00 6 113.93 2 115.93 32
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
119.65 2 121.48 2 121.655.72/4,928
3.1/DSTARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
120.13 4 120.37 6 124.138.20/7,124
4.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
118.34 6 116.37 8 124.348.41/7,320
5.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
Benátky
Benátky
119.32 10 135.59 18 129.3213.39/11,616
6.2/VKUBEŠ Vladimír
VÁLEK Michal
1961
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
128.15 4 128.19 2 130.1914.26/12,312
7.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
130.40 0 135.33 4 130.4014.47/12,58
8.1/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
128.21 4 131.45 8 132.2116.28/14,07
9.3/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
140.28 2 144.55 2 142.2826.35/22,76
10.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
USK Pha
USK Pha
141.04 4 149.36 0 145.0429.11/25,15
11.1/U23EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
146.97 8 139.29 12 151.2935.36/30,54
12.2/U23WALTER Jakub
KOŘÍNEK Vilém
1998
1999
3 Olomouc
USK Pha
137.91 14 4.00 999 151.9135.98/31,03
13.2/ZMINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
140.16 18 143.27 10 153.2737.34/32,22
14.1/DMBRAMBORA Ondřej
WESTFAL Mattias
2005
2004
3 Kralupy
Kralupy
147.67 12 4.00 999 159.6743.74/37,71
15.3/DSSAHULA Matěj
ADÁŠEK Alois
2003
2002
Benátky
Benátky
169.89 12 171.12 20 181.8965.96/56,90
16. PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
163.19 156 176.53 14 190.5374.60/64,30
17.3/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
187.60 62 164.21 62 226.21110.28/95,10
  NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
139.48 0 140.15 6 139.48 0
2.1/DSHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
145.27 4 148.97 2 149.279.79/7,00
3.1/ZSSAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
154.34 6 145.97 4 149.9710.49/7,50
4.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie
ŠTĚPÁNKOVÁ Stella
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
142.81 10 152.94 8 152.8113.33/9,60
5.1/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
158.84 4 4.00 999 162.8423.36/16,70

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy127.79 2 127.62 6 129.79 0
2.2/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.34 8 131.89 2 133.894.10/3,20
3.3/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor133.48 4 131.36 4 135.365.57/4,30
4.1/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand139.63 4 135.52 2 137.527.73/6,00
5.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV125.11 58 137.46 2 139.469.67/7,50
6.5/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.63 4 133.93 6 139.9310.14/7,80
7.6/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň140.99 0 135.09 6 140.9911.20/8,60
8.2/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha141.09 6 134.46 10 144.4614.67/11,30
9.7/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha141.38 4 146.26 6 145.3815.59/12,00
10.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand139.79 50 142.77 4 146.7716.98/13,10
11.8/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha139.01 52 140.96 10 150.9621.17/16,30
12.9/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand152.09 0 156.64 10 152.0922.30/17,20
13.4/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand137.23 50 149.66 4 153.6623.87/18,40
14.10/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily149.70 8 144.94 10 154.9425.15/19,40
15.11/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand148.82 50 150.96 4 154.9625.17/19,40
16.12/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha153.22 2 157.42 12 155.2225.43/19,60
17.13/PZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.152.07 4 164.82 10 156.0726.28/20,20
18.5/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK158.12 2 155.88 6 160.1230.33/23,40
19.14/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand158.80 2 168.29 8 160.8031.01/23,90
20.15/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha163.27 0 154.86 10 163.2733.48/25,80
21.16/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója156.96 54 150.98 56 206.9877.19/59,50
22.17/PZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky158.99 160 1.00 999 318.99189.20/145,80
  SEIDL Marek 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.61 0 144.15 4 142.61 0
2.2/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov141.30 4 150.94 8 145.302.69/1,90
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy155.95 2 174.39 10 157.9515.34/10,80
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK159.21 2 175.21 10 161.2118.60/13,00
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha159.31 2 162.14 2 161.3118.70/13,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha94.44 2 92.25 0 92.25 151
2.1/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm100.60 2 97.13 0 97.134.88/5,3143
3.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK99.70 0 97.86 0 97.865.61/6,1139
4. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha101.19 2 99.29 0 99.297.04/7,6135
5.2/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov100.30 2 99.59 0 99.597.34/8,0131
6.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor100.58 0 102.02 0 100.588.33/9,0127
7. FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.103.04 0 101.33 0 101.339.08/9,8123
8.4/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.86 100 102.90 0 102.9010.65/11,5119
9.5/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov104.35 4 103.84 0 103.8411.59/12,6115
10.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor105.29 2 104.02 0 104.0211.77/12,8111
11.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.83 2 101.45 4 104.8312.58/13,6107
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.09 0 104.93 0 104.9312.68/13,7103
13. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.104.89 2 103.36 2 105.3613.11/14,299
14.1/U23MILLER Jan 1997 3+ Turnov106.34 4 105.51 0 105.5113.26/14,495
15.3/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV104.99 6 104.52 2 106.5214.27/15,591
16.4/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.106.57 0 105.81 2 106.5714.32/15,587
17. ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.110.61 0 106.67 0 106.6714.42/15,683
18.5/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB109.36 6 106.75 0 106.7514.50/15,779
19.6/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus110.14 0 106.84 0 106.8414.59/15,875
20.7/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.107.67 0 107.23 0 107.2314.98/16,271
21. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa109.03 0 106.48 2 108.4816.23/17,667
22.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov105.84 4 106.92 2 108.9216.67/18,163
22.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.111.12 2 108.92 0 108.9216.67/18,159
24.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.11 8 109.09 0 109.0916.84/18,355
25.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc112.04 0 111.09 0 111.0918.84/20,451
26.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.11 0 4.00 999 111.1118.86/20,447
27.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB115.19 0 112.06 0 112.0619.81/21,543
28.2/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand114.17 4 112.44 0 112.4420.19/21,939
29.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand113.41 50 110.51 2 112.5120.26/22,038
30.5/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.113.99 0 115.63 2 113.9921.74/23,637
31.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.68 2 110.69 4 114.6922.44/24,336
32.6/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol118.96 2 114.83 0 114.8322.58/24,535
33.4/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand118.74 2 114.92 0 114.9222.67/24,634
34.9/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník115.54 0 4.00 999 115.5423.29/25,233
35.6/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm114.26 2 115.67 0 115.6723.42/25,432
36.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor120.99 4 116.14 0 116.1423.89/25,931
37.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa122.77 0 116.83 0 116.8324.58/26,630
38.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK121.37 0 118.08 0 118.0825.83/28,029
39.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz121.95 0 118.14 0 118.1425.89/28,128
40.7/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.27 2 119.14 0 119.1426.89/29,127
41.8/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.116.82 6 113.81 6 119.8127.56/29,926
42.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB131.62 2 116.93 4 120.9328.68/31,125
43.9/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník119.35 58 121.11 0 121.1128.86/31,324
44.6/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.21 4 117.19 4 121.1928.94/31,423
45.7/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor125.45 0 121.87 0 121.8729.62/32,122
46.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.74 2 120.17 2 122.1729.92/32,421
47.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.123.08 2 122.19 0 122.1929.94/32,520
48.10/DMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy121.03 2 118.93 4 122.9330.68/33,319
49.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha124.63 6 123.37 0 123.3731.12/33,718
50.9/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.20 0 124.14 2 124.2031.95/34,617
51.10/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník224.42 6 125.02 0 125.0232.77/35,516
52.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV126.57 2 125.51 0 125.5133.26/36,115
53.7/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.127.64 12 119.98 6 125.9833.73/36,614
54.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha141.63 8 127.20 2 129.2036.95/40,113
55.4/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.15 0 128.63 2 130.1537.90/41,112
56.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor136.33 0 130.24 0 130.2437.99/41,211
57.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník129.85 2 128.31 2 130.3138.06/41,310
58.6/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha128.21 8 130.46 0 130.4638.21/41,49
59.7/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.131.32 2 131.74 0 131.7439.49/42,88
60.8/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha141.78 10 132.51 0 132.5140.26/43,67
61.9/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand139.46 2 131.47 2 133.4741.22/44,76
62.8/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha140.76 8 129.87 4 133.8741.62/45,15
63.10/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov136.87 2 143.18 2 138.8746.62/50,54
64.11/DMPOPELKA Petr 2005 KK Brand157.15 4 132.08 8 140.0847.83/51,83
65.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.65 50 136.66 4 140.6648.41/52,52
66.11/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha165.76 4 137.84 4 141.8449.59/53,81
67.12/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK154.78 4 139.62 4 143.6251.37/55,70
68.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.01 6 142.39 4 144.0151.76/56,10
69.12/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.147.59 2 145.86 4 149.5957.34/62,20
70.9/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.148.16 4 166.46 4 152.1659.91/64,90
  HADARIČ Ctibor 1973 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.102.97 0 97.86 0 97.86 119
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK98.11 0 97.73 2 98.110.25/0,3115
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK100.58 0 98.13 0 98.130.27/0,3111
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.55 0 98.52 0 98.520.66/0,7107
5.3/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy101.79 0 99.25 0 99.251.39/1,4103
6.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 6 103.56 0 103.565.70/5,899
7.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.36 0 104.79 0 104.796.93/7,195
8. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.109.27 2 105.24 0 105.247.38/7,591
9.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy108.96 4 105.37 0 105.377.51/7,787
10.1/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand110.06 2 105.95 0 105.958.09/8,383
11.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK106.39 2 106.28 0 106.288.42/8,679
12.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor113.12 2 108.62 0 108.6210.76/11,075
13. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky108.60 2 109.50 0 109.5011.64/11,971
14. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice115.66 4 110.18 0 110.1812.32/12,667
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.33 2 108.30 2 110.3012.44/12,763
16.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand116.87 4 110.56 0 110.5612.70/13,059
17. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.82 2 111.24 0 111.2413.38/13,755
18.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.03 6 113.05 0 113.0515.19/15,551
19.1/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec139.71 4 111.31 2 113.3115.45/15,847
20.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz116.68 2 112.50 2 114.5016.64/17,043
21.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz114.48 2 112.63 2 114.6316.77/17,139
22.6/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.13 0 115.63 0 115.6317.77/18,235
23.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand120.39 4 114.02 2 116.0218.16/18,634
24.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.06 4 118.94 4 116.0618.20/18,633
25.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.31 8 116.53 0 116.5318.67/19,132
26.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy117.56 2 116.91 0 116.9119.05/19,531
27.3/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand120.78 10 116.95 0 116.9519.09/19,530
28.5/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.86 6 116.85 2 118.8520.99/21,429
29.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.116.45 4 117.39 2 119.3921.53/22,028
30.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň124.23 0 119.46 0 119.4621.60/22,127
31.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.11 4 117.48 2 119.4821.62/22,126
32.7/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy120.53 2 117.52 2 119.5221.66/22,125
33.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.120.11 0 118.38 2 120.1122.25/22,724
34.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.91 2 120.31 0 120.3122.45/22,923
35.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy118.78 2 122.53 4 120.7822.92/23,422
36.7/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa119.16 2 4.00 999 121.1623.30/23,821
37.5/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.51 0 124.90 2 126.5128.65/29,320
38.3/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.32 2 125.18 2 127.1829.32/30,019
39.4/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov128.26 2 128.15 0 128.1530.29/31,018
40.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník149.58 8 128.40 0 128.4030.54/31,217
41.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.126.76 2 127.90 4 128.7630.90/31,616
42. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.81 0 127.61 2 129.6131.75/32,415
42.8/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.94 0 129.61 0 129.6131.75/32,414
44.11/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak158.89 10 127.78 2 129.7831.92/32,613
45.7/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol129.24 4 128.90 56 133.2435.38/36,212
46.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha144.05 6 133.93 0 133.9336.07/36,911
47.6/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.42 6 134.48 0 134.4836.62/37,410
48.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec131.48 4 131.81 4 135.4837.62/38,49
49.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily133.52 2 4.00 999 135.5237.66/38,58
50.12/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.133.56 4 142.31 4 137.5639.70/40,67
51.4/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor174.66 2 137.91 2 139.9142.05/43,06
52.13/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa156.25 52 138.46 2 140.4642.60/43,55
53.9/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz135.30 6 156.85 8 141.3043.44/44,44
54.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník158.44 60 142.99 0 142.9945.13/46,13
55.8/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.190.70 10 172.06 8 180.0682.20/84,02
56.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov200.01 106 198.36 8 206.36108.50/110,91
57.15/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.206.58 60 173.65 56 229.65131.79/134,70
58. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz139.23 506 1.00 999 645.23547.37/559,30
  MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
112.33 0 111.99 0 111.99 43
2.1/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
121.51 4 121.85 0 121.859.86/8,839
3.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
129.60 4 126.29 0 126.2914.30/12,835
4.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
129.22 2 127.88 0 127.8815.89/14,231
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
132.65 4 129.14 0 129.1417.15/15,327
6.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
131.01 2 132.64 2 133.0121.02/18,823
7.4/ZSINDRUCH Tomáš
MOTLOVÁ Andrea
2008
2006
2 KVS HK
KVS HK
131.60 2 134.21 0 133.6021.61/19,319
8.1/VHOLÝ Jiří
ŠEJVLOVÁ Lenka
1957
1973
2 Rakovník
Rakovník
141.23 2 140.52 0 140.5228.53/25,515
9.2/DMSAMKOVÁ Olga
SAMEK Petr
2005
2008
2 Třebech.
Třebech.
151.84 10 139.35 2 141.3529.36/26,211
10.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.22 4 140.28 2 142.2830.29/27,07
11.2/VEGERT Luděk
KOHOUTOVÁ Lenka
1971
1974
3 Rakovník
Rakovník
184.91 6 146.87 2 148.8736.88/32,96
12. GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.96 10 144.37 6 150.3738.38/34,35
13.3/DMHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
165.32 4 154.02 4 158.0246.03/41,14
14.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
156.47 14 158.49 2 160.4948.50/43,33
15.5/ZSPODUŠKOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
178.68 8 157.25 4 161.2549.26/44,02
16.4/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
150.74 12 159.29 8 162.7450.75/45,31
17.1/U23BÁČOVÁ Michaela
KRČ Ladislav
1998
1999
KK Brand
Dukla B.
168.19 2 4.00 999 170.1958.20/52,00
18.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
168.69 6 172.60 8 174.6962.70/56,00
19.3/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
135.85 358 166.64 12 178.6466.65/59,50
  PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl