Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů

15.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.00 0 88.51 2 87.00
2K1M/2HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.53 0 90.88 2 90.53
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky90.77 0 91.36 0 90.77
4C1M/1KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha94.44 2 92.25 0 92.25
5K1M/4MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.92.32 0 92.87 0 92.32
6K1M/5STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky92.92 50 93.40 0 93.40
7K1M/6VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.47 0 92.35 2 93.47
8K1M/7BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.97.32 2 94.51 0 94.51
9K1M/8SAHULA Matěj 2003 2 Benátky93.56 2 95.34 0 95.34
10K1M/9SUCHÝ Ondřej 1979 Dukla B.96.28 0 97.03 0 96.28
11K1M/10ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz96.33 0 99.50 2 96.33
12K1M/11MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.96.06 2 96.55 0 96.55
13K1M/12BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.25 52 96.56 0 96.56
14C1M/2RAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm100.60 2 97.13 0 97.13
15K1M/13LACINA Jakub 2003 2 Semily97.25 0 99.38 4 97.25
16K1M/14MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.89 0 97.44 0 97.44
17C1M/3INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK99.70 0 97.86 0 97.86
18K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.102.97 0 97.86 0 97.86
19K1M/15STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.07 0 100.47 2 98.07
20K1W/2HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK98.11 0 97.73 2 98.11
21K1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK100.58 0 98.13 0 98.13
22K1M/16BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand98.17 0 95.58 4 98.17
23K1M/17NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.37 0 100.52 2 98.37
24K1M/18BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.57 2 98.48 0 98.48
25K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.55 0 98.52 0 98.52
26K1M/19POSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava101.66 2 99.04 0 99.04
27K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy101.79 0 99.25 0 99.25
28C1M/4TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha101.19 2 99.29 0 99.29
29K1M/20PANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.35 0 103.47 0 99.35
30K1M/21NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha112.15 4 97.53 2 99.53
31C1M/5BEIER Matouš 2004 2 Trutnov100.30 2 99.59 0 99.59
32K1M/22PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.87 0 99.69 0 99.69
33K1M/23SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.56 2 100.06 0 100.06
34K1M/24KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand104.36 4 98.37 2 100.37
35C1M/6VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor100.58 0 102.02 0 100.58
36K1M/25VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy102.08 2 100.82 0 100.82
37K1M/26ZACH Radovan 2005 2 KK Brand99.56 2 98.83 2 100.83
38K1M/27RAŠNER Karel 2004 Postřelm101.48 0 97.28 4 101.28
39C1M/7FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.103.04 0 101.33 0 101.33
40K1M/28VENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.50 2 101.97 0 101.50
41K1M/29ABRAHAM Tomáš 1969 3+ Benátky101.88 0 101.74 0 101.74
42K1M/30MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec101.75 0 102.15 0 101.75
43K1M/31PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.78 0 108.08 6 101.78
44K1M/32KRČ Ladislav 1999 Dukla B.101.82 0 103.75 0 101.82
45K1M/33STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec101.83 0 105.32 2 101.83
46K1M/34GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa102.24 0 103.57 0 102.24
47K1M/35MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.52 0 104.18 0 102.52
48K1M/36TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand100.57 2 104.16 0 102.57
49K1M/37KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha107.40 4 100.66 2 102.66
50C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.86 100 102.90 0 102.90
51K1M/38VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.101.37 2 107.51 2 103.37
52K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 6 103.56 0 103.56
53C1M/9BEIER Alva 2005 3+ Trutnov104.35 4 103.84 0 103.84
54K1M/39PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.103.00 2 103.96 0 103.96
55C1M/10PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor105.29 2 104.02 0 104.02
56K1M/40TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.105.07 0 104.04 0 104.04
57K1M/41VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště104.15 0 105.73 2 104.15
58K1M/42ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.102.40 2 105.41 0 104.40
59K1W/7KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.36 0 104.79 0 104.79
60C1M/11MÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.83 2 101.45 4 104.83
61K1M/43JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand102.88 2 104.24 2 104.88
62C1M/12VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.09 0 104.93 0 104.93
63K1M/44BÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.95 0 107.68 0 104.95
64K1W/8ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.109.27 2 105.24 0 105.24
65K1M/45NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň103.25 4 105.35 0 105.35
66C1M/13VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.104.89 2 103.36 2 105.36
67K1W/9HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy108.96 4 105.37 0 105.37
68K1M/46VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand105.48 0 108.78 2 105.48
69C1M/14MILLER Jan 1997 3+ Turnov106.34 4 105.51 0 105.51
70K1W/10NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand110.06 2 105.95 0 105.95
71K1M/47FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa106.06 0 108.34 0 106.06
72K1M/48KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.22 0 108.53 0 106.22
73K1W/11MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK106.39 2 106.28 0 106.28
74C1M/15KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV104.99 6 104.52 2 106.52
75C1M/16PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.106.57 0 105.81 2 106.57
76K1M/49MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak105.27 4 104.62 2 106.62
77C1M/17ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.110.61 0 106.67 0 106.67
78C1M/18ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB109.36 6 106.75 0 106.75
79C1M/19NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus110.14 0 106.84 0 106.84
80K1M/50ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.106.92 0 109.32 52 106.92
81K1M/51SAJDL František 1970 2 L.Žatec108.43 0 107.03 0 107.03
82C1M/20TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.107.67 0 107.23 0 107.23
83K1M/52MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.60 4 112.14 0 107.60
84K1M/53NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy107.65 0 117.78 0 107.65
85K1M/54JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.108.22 0 109.50 0 108.22
86K1M/55ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand111.07 2 106.32 2 108.32
87K1M/56PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB108.42 0 109.93 2 108.42
88C1M/21GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa109.03 0 106.48 2 108.48
89K1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor113.12 2 108.62 0 108.62
90K1M/57MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec111.22 4 108.63 0 108.63
91K1M/58OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.70 10 108.69 0 108.69
92K1M/59HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.110.76 4 106.82 2 108.82
93K1M/60KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.85 0 108.94 2 108.85
94C1M/22MILLER Jan 1968 2 Turnov105.84 4 106.92 2 108.92
95C1M/22ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.111.12 2 108.92 0 108.92
96C1M/24VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.11 8 109.09 0 109.09
97K1M/61SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky107.28 2 108.66 2 109.28
98K1M/62PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha107.44 2 107.30 50 109.44
99K1M/63VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice109.21 2 109.47 0 109.47
100K1M/64HORÁK David 1976 2 Frol109.50 0 114.66 6 109.50
101K1W/13PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky108.60 2 109.50 0 109.50
102K1M/65BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB109.52 0 109.69 4 109.52
103K1M/66KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice109.71 0 112.48 0 109.71
104K1W/14ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice115.66 4 110.18 0 110.18
105K1W/15POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.33 2 108.30 2 110.30
106K1M/67NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.114.69 52 108.47 2 110.47
107K1M/68STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov111.70 8 110.52 0 110.52
108K1W/16VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand116.87 4 110.56 0 110.56
109K1M/69NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor121.84 50 108.57 2 110.57
110K1M/70VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily106.07 6 108.60 2 110.60
111C1M/25WALTER Jakub 1998 2 Olomouc112.04 0 111.09 0 111.09
112C1M/26VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.11 0 4.00 999 111.11
113K1W/17VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.82 2 111.24 0 111.24
114K1M/71PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus114.36 2 111.36 0 111.36
115K1M/72PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha110.15 2 109.42 2 111.42
116K1M/73JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.111.19 2 109.72 2 111.72
117K1M/74PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha109.90 2 110.95 2 111.90
118K1M/75POPELKA Petr 2005 2 KK Brand112.82 2 105.98 6 111.98
119C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
112.33 0 111.99 0 111.99
120C1M/27BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB115.19 0 112.06 0 112.06
121K1M/76HADRABA Martin 2005 3+ Frol112.20 0 112.47 4 112.20
122K1M/77ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.109.37 4 110.28 2 112.28
123K1M/78ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak110.40 2 108.84 6 112.40
124K1M/79SAMEK Petr 2008 3 Třebech.112.44 0 112.97 2 112.44
125C1M/28VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand114.17 4 112.44 0 112.44
126C1W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK114.49 0 112.47 0 112.47
127C1M/29BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand113.41 50 110.51 2 112.51
128K1W/18RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.03 6 113.05 0 113.05
129K1M/80PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.13 0 117.97 2 113.13
130K1W/19STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec139.71 4 111.31 2 113.31
131K1M/81KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec111.32 2 112.43 4 113.32
132K1M/82KYSELA David 1977 2 Kralupy111.42 2 4.00 999 113.42
133K1M/83BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha111.49 2 112.00 6 113.49
134C1M/30VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.113.99 0 115.63 2 113.99
135K1M/84BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.112.06 2 113.72 2 114.06
136C1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.112.06 2 112.07 2 114.06
137K1M/85PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha112.25 2 114.88 2 114.25
138C1W/3MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK116.61 2 114.34 0 114.34
139K1W/20ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz116.68 2 112.50 2 114.50
140K1W/21MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz114.48 2 112.63 2 114.63
141C1M/31PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.68 2 110.69 4 114.69
142K1M/86NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy114.80 0 116.53 0 114.80
143C1M/32SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol118.96 2 114.83 0 114.83
144C1M/33VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand118.74 2 114.92 0 114.92
145K1M/87PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója115.18 0 114.06 2 115.18
146C1M/34VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník115.54 0 4.00 999 115.54
147K1W/22BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.13 0 115.63 0 115.63
148C1M/35SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm114.26 2 115.67 0 115.67
149K1M/88ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.82 4 111.70 4 115.70
150K1M/89SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky115.80 0 115.83 0 115.80
151K1M/90SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily111.86 4 116.91 0 115.86
152C2M/1ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
116.00 6 113.93 2 115.93
153K1W/23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand120.39 4 114.02 2 116.02
154K1W/24BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.06 4 118.94 4 116.06
155C1M/36KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor120.99 4 116.14 0 116.14
156K1M/91HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz112.23 4 112.60 6 116.23
157K1M/92LANGER Filip 2009 3 USK Pha114.30 2 116.27 0 116.27
158K1M/93ŠULC Karel 2000 2 KK Brand147.25 4 114.32 2 116.32
159K1W/25SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.31 8 116.53 0 116.53
160C1M/37FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa122.77 0 116.83 0 116.83
161K1M/94CINKO Radek 1993 3+ Pardub.117.63 2 116.89 0 116.89
162K1W/26SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy117.56 2 116.91 0 116.91
163K1W/27VACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand120.78 10 116.95 0 116.95
164K1M/95JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha113.47 4 117.98 2 117.47
165K1M/96RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor131.57 4 115.89 2 117.89
166C1M/38INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK121.37 0 118.08 0 118.08
167C1M/39HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz121.95 0 118.14 0 118.14
168K1M/97ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak118.60 0 110.26 8 118.26
169K1M/98NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand118.31 0 119.40 0 118.31
170K1M/99PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.114.47 4 118.59 0 118.47
171K1W/28RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.86 6 116.85 2 118.85
172K1M/100KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec116.93 2 117.41 4 118.93
173K1M/101KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV118.34 2 116.95 2 118.95
174K1M/102FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand120.65 10 118.98 0 118.98
175C1W/4NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand117.14 2 115.02 6 119.14
176C1M/40STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.27 2 119.14 0 119.14
177K1W/29PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.116.45 4 117.39 2 119.39
178K1W/30ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň124.23 0 119.46 0 119.46
179K1M/103POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha117.67 2 117.47 2 119.47
180K1M/103PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník117.47 2 118.49 2 119.47
181K1M/103SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec117.47 2 134.78 6 119.47
182K1W/31ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.11 4 117.48 2 119.48
183K1W/32SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy120.53 2 117.52 2 119.52
184K1M/106KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz131.20 56 119.67 0 119.67
185C1M/41ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.116.82 6 113.81 6 119.81
186K1W/33ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.120.11 0 118.38 2 120.11
187K1W/34ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.91 2 120.31 0 120.31
188K1W/35CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy118.78 2 122.53 4 120.78
189C1M/42PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB131.62 2 116.93 4 120.93
190C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV122.14 2 120.96 0 120.96
191C1M/43EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník119.35 58 121.11 0 121.11
192K1W/36HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa119.16 2 4.00 999 121.16
193C1M/44PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.21 4 117.19 4 121.19
194K1M/107TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.00 0 119.49 2 121.49
195C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
119.65 2 121.48 2 121.65
196K1M/108ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha117.66 4 119.00 4 121.66
197C2X/2RIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
121.51 4 121.85 0 121.85
198C1M/45VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor125.45 0 121.87 0 121.87
199C1M/46HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.74 2 120.17 2 122.17
200C1M/47OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.123.08 2 122.19 0 122.19
201K1M/109CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky121.10 2 122.32 0 122.32
202C1W/6BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.123.07 6 120.51 2 122.51
203K1M/110ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník125.44 2 122.81 0 122.81
204C1M/48BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy121.03 2 118.93 4 122.93
205C1M/49PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha124.63 6 123.37 0 123.37
206K1M/111VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník121.63 2 4.00 999 123.63
207C2M/3TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
120.13 4 120.37 6 124.13
208C1M/50ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.20 0 124.14 2 124.20
209K1M/112ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky121.90 4 120.25 4 124.25
210C2M/4TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
118.34 6 116.37 8 124.34
211K1M/113DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha124.50 0 122.93 2 124.50
212K1M/114JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.125.31 2 120.97 4 124.97
213C1M/51EGERT Luděk 1971 3 Rakovník224.42 6 125.02 0 125.02
214K1M/115PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand128.81 2 121.40 4 125.40
215C1M/52KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV126.57 2 125.51 0 125.51
216K1M/116CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol119.59 6 127.96 8 125.59
217K1M/117HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.119.75 6 116.86 56 125.75
218K1M/118PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.124.60 2 121.77 4 125.77
219C1M/53RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.127.64 12 119.98 6 125.98
220C1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy122.38 8 122.21 4 126.21
221C2X/3SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
129.60 4 126.29 0 126.29
222K1W/37SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.51 0 124.90 2 126.51
223K1M/120ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily126.60 0 119.48 58 126.60
224C1W/8VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.67 0 127.43 6 126.67
225C1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK122.90 4 129.25 0 126.90
226K1W/38DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.32 2 125.18 2 127.18
227K1M/121VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK122.37 6 125.49 2 127.49
228C2X/4VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
129.22 2 127.88 0 127.88
229K1W/39BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov128.26 2 128.15 0 128.15
230K1M/122PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník126.50 2 126.27 2 128.27
231K1W/40ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník149.58 8 128.40 0 128.40
232K1M/123VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.75 2 126.56 2 128.56
233K1W/41HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.126.76 2 127.90 4 128.76
234C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK127.14 2 127.72 4 129.14
235C2X/5POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
132.65 4 129.14 0 129.14
236C1M/54PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha141.63 8 127.20 2 129.20
237C2M/5STRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
Benátky
Benátky
119.32 10 135.59 18 129.32
238C1W/11POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor132.62 4 129.60 0 129.60
239K1W/42MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.81 0 127.61 2 129.61
240K1W/42SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.94 0 129.61 0 129.61
241K1W/44KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak158.89 10 127.78 2 129.78
242PWK/1DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy127.79 2 127.62 6 129.79
243K1M/124PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily127.80 2 123.85 50 129.80
244C1W/12SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand127.89 2 126.20 4 129.89
245C1M/55TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.15 0 128.63 2 130.15
246K1M/125PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec136.99 2 128.19 2 130.19
247C2M/6KUBEŠ Vladimír
VÁLEK Michal
1961
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
128.15 4 128.19 2 130.19
248C1M/56KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor136.33 0 130.24 0 130.24
249C1M/57PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník129.85 2 128.31 2 130.31
250K1M/126KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand130.80 6 130.39 0 130.39
251C2M/7NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
130.40 0 135.33 4 130.40
252C1M/58POLLERT Metoděj 2009 USK Pha128.21 8 130.46 0 130.46
253C1W/13HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa129.15 2 131.70 2 131.15
254C1M/59SAMEK Petr 2008 3 Třebech.131.32 2 131.74 0 131.74
255K1M/127DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha131.90 0 131.73 2 131.90
256C2M/8HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
128.21 4 131.45 8 132.21
257C1M/60ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha141.78 10 132.51 0 132.51
258K1M/128MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand142.71 8 130.95 2 132.95
259C2X/6VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
131.01 2 132.64 2 133.01
260K1W/45BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol129.24 4 128.90 56 133.24
261C1M/61NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand139.46 2 131.47 2 133.47
262C2X/7INDRUCH Tomáš
MOTLOVÁ Andrea
2008
2006
2 KVS HK
KVS HK
131.60 2 134.21 0 133.60
263K1M/129ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.37 6 131.69 2 133.69
264K1M/130HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha132.84 2 133.73 0 133.73
265C1M/62JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha140.76 8 129.87 4 133.87
266PWK/2BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.34 8 131.89 2 133.89
267K1W/46PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha144.05 6 133.93 0 133.93
268K1M/131JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.45 0 134.30 0 134.30
269K1W/47HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.42 6 134.48 0 134.48
270K1M/132KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.153.71 54 132.83 2 134.83
271PWK/3RIANT Antonín 2010 VS Tábor133.48 4 131.36 4 135.36
272K1M/133HANČ Pavel 2008 Dukla B.137.62 6 131.47 4 135.47
273K1W/48PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec131.48 4 131.81 4 135.48
274K1W/49ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily133.52 2 4.00 999 135.52
275K1M/134NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.68 2 139.21 0 135.68
276K1M/135HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník140.23 0 132.13 4 136.13
277K1M/136SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz135.05 2 142.44 2 137.05
278K1M/137POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK143.15 0 137.44 0 137.44
279PWK/4VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand139.63 4 135.52 2 137.52
280K1W/50TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.133.56 4 142.31 4 137.56
281K1M/138RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.19 4 136.22 4 138.19
282C1M/63STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov136.87 2 143.18 2 138.87
283PWK/5KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV125.11 58 137.46 2 139.46
284C2W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
139.48 0 140.15 6 139.48
285C1W/14VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand133.66 6 138.50 4 139.66
286K1W/51NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor174.66 2 137.91 2 139.91
287PWK/6PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.63 4 133.93 6 139.93
288C1M/64POPELKA Petr 2005 KK Brand157.15 4 132.08 8 140.08
289K1W/52BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa156.25 52 138.46 2 140.46
290C2X/8HOLÝ Jiří
ŠEJVLOVÁ Lenka
1957
1973
2 Rakovník
Rakovník
141.23 2 140.52 0 140.52
291C1M/65NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.65 50 136.66 4 140.66
292K1M/139PÁCA Jan 2009 3 Kralupy134.97 6 137.85 6 140.97
293PWK/7HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň140.99 0 135.09 6 140.99
294K1W/53PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz135.30 6 156.85 8 141.30
295C2X/9SAMKOVÁ Olga
SAMEK Petr
2005
2008
2 Třebech.
Třebech.
151.84 10 139.35 2 141.35
296C1W/15RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor139.44 2 138.76 6 141.44
297K1M/140ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.139.64 2 137.88 10 141.64
298C1M/66DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha165.76 4 137.84 4 141.84
299C2M/9ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
140.28 2 144.55 2 142.28
300C2X/10KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.22 4 140.28 2 142.28
301PWC/1KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.61 0 144.15 4 142.61
302K1W/54KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník158.44 60 142.99 0 142.99
303C1M/67VÍT Matyáš 2009 KVS HK154.78 4 139.62 4 143.62
304C1M/68MÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.01 6 142.39 4 144.01
305K1M/141AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice142.97 10 138.40 6 144.40
306PWK/8PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha141.09 6 134.46 10 144.46
307C2M/10ŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
USK Pha
USK Pha
141.04 4 149.36 0 145.04
308PWC/2BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov141.30 4 150.94 8 145.30
309PWK/9SUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha141.38 4 146.26 6 145.38
310PWK/10VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand139.79 50 142.77 4 146.77
311C1W/16ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň150.28 2 145.21 2 147.21
312C2X/11EGERT Luděk
KOHOUTOVÁ Lenka
1971
1974
3 Rakovník
Rakovník
184.91 6 146.87 2 148.87
313C2W/2HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
145.27 4 148.97 2 149.27
314C1M/69HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.147.59 2 145.86 4 149.59
315C2W/3SAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
154.34 6 145.97 4 149.97
316C2X/12GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.96 10 144.37 6 150.37
317PWK/11ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha139.01 52 140.96 10 150.96
318C2M/11EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
146.97 8 139.29 12 151.29
319C2M/12WALTER Jakub
KOŘÍNEK Vilém
1998
1999
3 Olomouc
USK Pha
137.91 14 4.00 999 151.91
320PWK/12HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand152.09 0 156.64 10 152.09
321C1M/70BERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.148.16 4 166.46 4 152.16
322C2W/4ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
ŠTĚPÁNKOVÁ Stella
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
142.81 10 152.94 8 152.81
323C2M/13INDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
140.16 18 143.27 10 153.27
324PWK/13PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand137.23 50 149.66 4 153.66
325K1M/142ZUNA Vilém 2007 3 Semily149.96 4 136.29 104 153.96
326PWK/14ZUNA Jáchym 2010 Semily149.70 8 144.94 10 154.94
327PWK/15FOLTÍN Radim 2010 KK Brand148.82 50 150.96 4 154.96
328PWK/16KRÁL Jakub 2010 USK Pha153.22 2 157.42 12 155.22
329K1M/143POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha163.13 58 147.73 8 155.73
330PWK/17KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.152.07 4 164.82 10 156.07
331C1W/17MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov157.74 0 150.92 6 156.92
332K1M/144ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň171.30 64 149.31 8 157.31
333C1W/18HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.151.77 52 153.44 4 157.44
334PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy155.95 2 174.39 10 157.95
335C2X/13HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
165.32 4 154.02 4 158.02
336K1M/145LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň155.66 10 152.44 6 158.44
337C2M/14BRAMBORA Ondřej
WESTFAL Mattias
2005
2004
3 Kralupy
Kralupy
147.67 12 4.00 999 159.67
338PWK/18INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK158.12 2 155.88 6 160.12
339K1M/146NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor159.78 106 150.16 10 160.16
340C2X/14BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
156.47 14 158.49 2 160.49
341PWK/19MRŮZEK David 2010 KK Brand158.80 2 168.29 8 160.80
342PWC/4INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK159.21 2 175.21 10 161.21
343C2X/15PODUŠKOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
178.68 8 157.25 4 161.25
344PWC/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha159.31 2 162.14 2 161.31
345K1M/147HADRABA Michal 1976 Frol153.91 10 152.63 10 162.63
346C2X/16HADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
150.74 12 159.29 8 162.74
347C2W/5DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
158.84 4 4.00 999 162.84
348PWK/20KLÍR Vojtěch 2010 USK Pha163.27 0 154.86 10 163.27
349K1M/148UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand121.63 52 117.95 52 169.95
350C2X/17BÁČOVÁ Michaela
KRČ Ladislav
1998
1999
KK Brand
Dukla B.
168.19 2 4.00 999 170.19
351C2X/18PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
168.69 6 172.60 8 174.69
352K1M/149ROLINEC František 2008 Klášter.175.07 54 166.14 12 178.14
353C2X/19PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
135.85 358 166.64 12 178.64
354K1W/55PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.190.70 10 172.06 8 180.06
355C2M/15SAHULA Matěj
ADÁŠEK Alois
2003
2002
Benátky
Benátky
169.89 12 171.12 20 181.89
356C2M/16PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
163.19 156 176.53 14 190.53
357K1W/56LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov200.01 106 198.36 8 206.36
358PWK/21PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója156.96 54 150.98 56 206.98
359K1M/150RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha159.18 60 153.46 64 217.46
360C2M/17RŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
187.60 62 164.21 62 226.21
361K1W/57PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.206.58 60 173.65 56 229.65
362PWK/22KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky158.99 160 1.00 999 318.99
363K1M/151KURUCZ Štěpán 2007 Benátky173.21 164 167.54 156 323.54
364K1M/152CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz218.40 214 1.00 999 432.40
365K1W/58DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz139.23 506 1.00 999 645.23
Oddíl