Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů

11.07.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.132.84 2 130.25 0 130.25 5
2.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto128.54 2 128.85 2 130.540.29/0,24
3.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov146.02 0 145.62 0 145.6215.37/11,83
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.145.11 4 144.62 2 146.6216.37/12,62
5.1/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha158.02 4 153.08 2 155.0824.83/19,11
6.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.171.18 2 170.28 2 172.2842.03/32,30
  BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.100.36 0 99.53 0 99.53 36
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov100.51 0 100.95 2 100.510.98/1,032
3.2/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB101.30 0 102.23 4 101.301.77/1,828
4.1/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.101.89 0 102.38 0 101.892.36/2,424
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto107.16 0 104.36 0 104.364.83/4,920
6.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.92 0 106.27 0 105.926.39/6,416
7.2/VZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.109.71 0 108.04 0 108.048.51/8,615
8.1/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.108.32 2 110.90 0 110.3210.79/10,814
9.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.110.00 6 111.73 0 111.7312.20/12,313
10.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.115.51 0 121.23 0 115.5115.98/16,112
11.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov120.19 4 119.34 0 119.3419.81/19,911
12.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec120.98 0 120.08 0 120.0820.55/20,610
13.1/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.120.77 4 121.56 6 124.7725.24/25,49
14.5/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí128.37 4 124.97 0 124.9725.44/25,68
15.6/VPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí133.58 2 129.49 2 131.4931.96/32,17
16.3/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.131.88 0 134.74 0 131.8832.35/32,56
17.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov140.14 0 135.41 0 135.4135.88/36,05
18.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto137.46 6 134.21 4 138.2138.68/38,94
19.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto145.92 2 141.27 0 141.2741.74/41,93
20.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.141.73 0 143.21 2 141.7342.20/42,42
21.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.158.20 0 152.22 0 152.2252.69/52,91
22.3/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.152.17 2 152.12 2 154.1254.59/54,80
23.4/VSPISKÁČEK Jan   Štětí194.19 0 190.26 0 190.2690.73/91,20
24.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto195.80 6 189.62 6 195.6296.09/96,50
  ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
109.93 4 105.06 2 107.06 11
2.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
115.61 56 115.50 6 121.5014.44/13,57
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 2 Trutnov
Dv.Král.
132.08 0 130.04 0 130.0422.98/21,53
4.1/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
133.46 6 130.45 6 136.4529.39/27,52
5.1/ZSKONVALINKA Štěpán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
3 Pardub.
Pardub.
150.41 2 152.63 6 152.4145.35/42,41
6. ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
  Štětí
Štětí
150.70 4 149.68 6 154.7047.64/44,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.105.97 2 106.97 2 107.97 18
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.111.41 0 110.59 0 110.592.62/2,414
3.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto112.97 0 114.84 0 112.975.00/4,613
4.1/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.122.61 6 123.18 4 127.1819.21/17,812
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.127.97 0 127.41 0 127.4119.44/18,011
6.2/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha128.76 0 133.26 0 128.7620.79/19,310
7.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.44 2 127.68 4 129.4421.47/19,99
8.2/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.131.77 2 129.04 2 131.0423.07/21,48
9.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.131.50 6 135.04 0 135.0427.07/25,17
10.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov135.30 0 135.30 0 135.3027.33/25,36
11.3/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha133.43 2 134.50 4 135.4327.46/25,45
12.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec137.36 2 137.83 0 137.8329.86/27,74
13.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.137.21 2 141.51 2 139.2131.24/28,93
14.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.143.52 0 140.53 0 140.5332.56/30,22
15.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov149.83 2 147.08 0 147.0839.11/36,21
16.1/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.155.03 6 147.15 4 151.1543.18/40,00
17.2/ZMVIKOVÁ Anna   Trutnov166.89 2 175.05 6 168.8960.92/56,40
18.4/DMHOVORKOVÁ Martina   Třebech.173.63 58 178.95 2 180.9572.98/67,60
19.2/PZELIÁŠOVÁ Anneli   Trutnov174.70 16 189.50 12 190.7082.73/76,60
  HOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto92.73 2 92.25 0 92.25 62
2.1/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.67 4 94.72 0 94.722.47/2,758
3.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.51 2 94.03 2 96.033.78/4,154
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.59 0 97.05 2 97.595.34/5,850
5.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.98.74 0 98.56 0 98.566.31/6,846
6.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště102.88 58 94.73 4 98.736.48/7,042
7.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.86 0 117.63 50 98.866.61/7,238
8.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.98.31 2 101.43 2 100.318.06/8,734
9.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov100.82 2 101.28 0 101.289.03/9,830
10. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.105.26 0 112.26 6 105.2613.01/14,126
11.1/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.106.39 4 111.11 6 110.3918.14/19,725
12.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.112.82 50 110.63 0 110.6318.38/19,924
13.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.109.70 2 109.64 2 111.6419.39/21,023
14.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto109.85 2 113.47 4 111.8519.60/21,222
15.4/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec115.61 2 113.10 0 113.1020.85/22,621
16.1/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.117.49 54 113.33 0 113.3321.08/22,920
17.3/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa114.23 0 119.36 2 114.2321.98/23,819
18.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto108.61 106 108.36 6 114.3622.11/24,018
19.5/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí115.69 0 118.53 0 115.6923.44/25,417
20.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště117.82 4 114.17 2 116.1723.92/25,916
21.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.116.58 2 118.28 2 118.5826.33/28,515
22.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná119.05 0 116.74 4 119.0526.80/29,114
23.6/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí119.18 0 125.65 2 119.1826.93/29,213
24.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto121.79 2 120.40 0 120.4028.15/30,512
25.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.98 0 124.13 0 124.1331.88/34,611
26.4/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.124.75 0 125.93 2 124.7532.50/35,210
27.5/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.124.46 54 125.52 0 125.5233.27/36,19
28.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov126.09 0 127.10 0 126.0933.84/36,78
29.6/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.126.53 0 126.67 0 126.5334.28/37,27
30.2/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.140.10 2 132.54 0 132.5440.29/43,76
31.3/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.135.39 52 136.98 2 138.9846.73/50,75
32.7/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.143.22 50 143.04 2 145.0452.79/57,24
33. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov147.55 0 146.99 2 147.5555.30/59,93
34.1/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto152.39 0 152.95 2 152.3960.14/65,20
35.8/ZSMAREK Jan 2007 Třebech.154.72 4 154.20 2 156.2063.95/69,32
36.2/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov153.90 8 152.67 8 160.6768.42/74,20
37.4/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.121.55 50 129.15 52 171.5579.30/86,01
38.3/PZKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky169.17 6 169.09 6 175.0982.84/89,80
39.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto181.94 0 169.69 8 177.6985.44/92,60
40.9/ZSMUK Matěj 2007 Turnov180.98 6 176.49 4 180.4988.24/95,70
41.6/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov204.30 2 178.96 2 180.9688.71/96,20
42.7/ZMKALA Matouš   Štětí187.90 8 182.17 4 186.1793.92/101,80
43.8/ZMČERMÁK Daniel   Štětí198.48 12 202.13 58 210.48118.23/128,20
  STEHNO Max 2010 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
122.81 0 119.71 0 119.71 19
2.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
121.06 0 121.53 0 121.061.35/1,115
3.2/VMVORLOVÁ Darina
VOREL Zdeněk
1984
1974
2 Pardub.
Pardub.
133.48 0 5.00 0 133.4813.77/11,511
4.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
139.26 6 138.81 4 142.8123.10/19,37
5.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
141.10 2 139.06 4 143.0623.35/19,53
6. VALÍKOVÁ Radka
CINKO Radek
1991
1993
Pardub.
Pardub.
163.73 8 150.38 4 154.3834.67/29,02
7.1/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
Turnov
Turnov
161.98 0 159.21 0 159.2139.50/33,01
8. BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
164.95 0 159.49 2 161.4941.78/34,90
9.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Jan
2005
2007
3 Třebech.
Třebech.
183.17 6 170.98 12 182.9863.27/52,90
10.1/ZMSAMEK Petr
SAMKOVÁ Valerie
2008
2011
Třebech.
Třebech.
212.35 62 187.21 10 197.2177.50/64,70
  HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl