Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů

18.07.2020   Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk69.94 2 68.47 0 68.47 409
2.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk70.08 0 69.81 4 70.081.61/2,4404
3.2/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.71.99 0 72.55 50 71.993.52/5,1399
4.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB73.14 2 72.20 0 72.203.73/5,4394
5.2/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm74.11 2 72.99 0 72.994.52/6,6389
6.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol77.34 2 73.48 0 73.485.01/7,3384
7.3/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB71.68 2 69.46 6 73.685.21/7,6379
8.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB74.20 0 73.77 0 73.775.30/7,7374
9.4/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB75.59 50 74.12 0 74.125.65/8,3369
10.5/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice74.88 0 74.46 0 74.465.99/8,7364
11.6/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor72.75 2 72.79 52 74.756.28/9,2359
12.7/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice74.60 102 72.89 2 74.896.42/9,4354
13.8/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB75.28 0 75.84 0 75.286.81/9,9349
14.1/VMOTO Klír 1981 USK Pha75.54 0 75.46 0 75.466.99/10,2344
15. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.75.49 0 79.20 2 75.497.02/10,3339
16.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB78.27 2 75.83 0 75.837.36/10,7334
17.1/U23ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.82.11 6 76.07 0 76.077.60/11,1329
18.9/DMCHRISTIAN STANZEL 2005 9 GER AKV Augsburg74.28 2 75.20 2 76.287.81/11,40
19.10/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec82.51 2 76.59 0 76.598.12/11,9324
20.11/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak74.74 2 78.67 4 76.748.27/12,1319
21.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor79.46 2 75.27 2 77.278.80/12,9314
22.4/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand77.52 2 75.40 2 77.408.93/13,0309
23. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto78.89 2 77.61 0 77.619.14/13,3304
24.5/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice80.34 8 76.22 2 78.229.75/14,2299
25.2/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha76.35 2 77.22 50 78.359.88/14,4294
26.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice79.09 2 78.63 0 78.6310.16/14,8289
27.12/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB75.18 50 78.97 0 78.9710.50/15,3284
28.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand79.18 0 80.16 0 79.1810.71/15,6279
29.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz80.15 4 79.22 0 79.2210.75/15,7274
30.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB79.27 0 78.85 2 79.2710.80/15,8269
31.13/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy83.53 2 79.75 0 79.7511.28/16,5264
32.14/DMLUIS WEIGL 2005 9 GER KSA Augsburg77.85 2 85.78 50 79.8511.38/16,60
33.3/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.81.44 2 79.92 0 79.9211.45/16,7259
34.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz82.34 0 80.09 0 80.0911.62/17,0254
35. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto78.87 4 78.26 2 80.2611.79/17,2249
36.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz80.29 0 80.84 6 80.2911.82/17,3244
37.15/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol75.90 12 74.58 6 80.5812.11/17,7239
38.6/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov82.42 2 78.75 2 80.7512.28/17,9234
39.16/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.81.05 0 84.91 6 81.0512.58/18,4229
40.5/ZSBECKE DAVID 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg81.36 0 4.00 999 81.3612.89/18,80
41.6/VTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB81.55 0 79.39 6 81.5513.08/19,1224
42.6/ZSLEHNER PAUL 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg86.04 104 81.61 0 81.6113.14/19,20
43.7/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha81.75 0 80.24 2 81.7513.28/19,4219
44.7/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB84.28 2 81.95 0 81.9513.48/19,7214
45.8/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand78.01 4 82.71 4 82.0113.54/19,8209
46.9/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha82.07 0 84.55 0 82.0713.60/19,9204
47.17/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand86.29 0 80.46 2 82.4613.99/20,4199
48.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice89.20 2 82.63 0 82.6314.16/20,7194
49.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa83.86 2 82.89 0 82.8914.42/21,1189
50.18/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand83.61 0 80.91 2 82.9114.44/21,1184
51.11/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK84.64 2 82.93 0 82.9314.46/21,1179
52.12/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice81.04 2 80.76 50 83.0414.57/21,3174
53.19/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk81.79 2 84.42 0 83.7915.32/22,4169
54.4/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand82.21 6 81.81 2 83.8115.34/22,4164
55.20/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB84.03 54 81.89 2 83.8915.42/22,5159
56.21/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand86.35 4 82.11 2 84.1115.64/22,8154
57.13/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand83.18 50 84.14 0 84.1415.67/22,9149
58.14/ZSNEUMANN KALLE 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg84.19 0 86.04 4 84.1915.72/23,00
58.22/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand82.19 2 92.30 4 84.1915.72/23,0144
60.15/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice79.15 54 80.21 4 84.2115.74/23,0139
61.5/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.82.36 2 82.93 2 84.3615.89/23,2134
62.8/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec82.39 2 81.27 4 84.3915.92/23,3129
63.16/ZSHARTMANN LUIS 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg81.13 6 82.43 2 84.4315.96/23,30
64.3/VMHORÁK David 1976 2 Frol84.45 0 85.88 2 84.4515.98/23,3124
65.23/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand87.75 0 82.60 2 84.6016.13/23,6119
66.4/VMKODADA Miroslav 1982 2 Kotva B.84.94 0 84.62 0 84.6216.15/23,6114
66.17/ZSELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim84.62 0 86.48 2 84.6216.15/23,60
68.24/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand83.69 2 82.66 2 84.6616.19/23,6109
69.25/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy80.84 6 82.98 2 84.9816.51/24,1104
70.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky85.00 0 84.03 2 85.0016.53/24,199
71.26/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec81.01 4 81.69 6 85.0116.54/24,294
72.9/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.85.21 0 84.30 2 85.2116.74/24,489
73.27/DMPIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice83.74 2 84.29 2 85.7417.27/25,284
74.18/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak89.57 8 83.83 2 85.8317.36/25,483
74.7/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.83.83 2 80.08 54 85.8317.36/25,482
76.10/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha85.85 0 4.00 999 85.8517.38/25,481
77.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.86.45 2 84.17 2 86.1717.70/25,980
78.28/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak87.99 2 82.51 4 86.5118.04/26,379
79.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec84.54 2 89.97 0 86.5418.07/26,478
80.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha86.70 0 90.34 50 86.7018.23/26,677
81.29/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice83.51 4 84.73 2 86.7318.26/26,776
82.30/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.87.13 4 84.92 2 86.9218.45/26,975
83.12/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.84.95 2 86.60 54 86.9518.48/27,074
84.2/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy89.86 0 87.07 0 87.0718.60/27,273
85.19/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk91.07 0 87.21 0 87.2118.74/27,472
86.8/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak81.72 50 83.38 4 87.3818.91/27,671
87.20/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec85.70 2 93.21 4 87.7019.23/28,170
88.13/VPUTZER Pavel 1967 3+ Kaplice88.30 0 87.74 2 88.3019.83/29,069
89.31/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol88.78 6 84.35 4 88.3519.88/29,068
90.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha92.45 2 88.47 0 88.4720.00/29,267
91.3/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha87.82 50 88.62 0 88.6220.15/29,466
92.6/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto87.29 2 90.18 2 89.2920.82/30,465
92.21/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha89.29 0 132.91 54 89.2920.82/30,464
94.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.87.96 2 88.97 4 89.9621.49/31,463
95. WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB86.11 4 4.00 999 90.1121.64/31,662
96.22/ZSGESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg91.34 52 90.33 0 90.3321.86/31,90
97. VRÁVORA IŠTVÁN 1980 9 POL90.56 0 90.78 6 90.5622.09/32,30
98.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV98.56 50 88.68 2 90.6822.21/32,461
99.9/DSBUDÁK David 2003 3+ Kadaň88.75 2 92.67 54 90.7522.28/32,560
100.5/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha89.51 2 86.76 4 90.7622.29/32,659
101.32/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec87.54 4 87.00 4 91.0022.53/32,958
102.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha94.52 56 89.03 2 91.0322.56/32,957
103.24/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha94.35 0 91.41 0 91.4122.94/33,556
104.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice89.64 2 92.64 6 91.6423.17/33,855
105.25/ZSLUKAS SOMMER 2006 9 GER KKR Rosenheim95.27 4 91.68 0 91.6823.21/33,90
106.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha89.71 2 114.12 52 91.7123.24/33,954
107.14/VCHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky90.55 4 92.13 0 92.1323.66/34,653
108.33/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov84.34 50 86.23 6 92.2323.76/34,752
109.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.90.57 2 96.15 2 92.5724.10/35,251
110.7/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky92.64 4 91.19 2 93.1924.72/36,150
111.26/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.97.96 6 93.23 0 93.2324.76/36,249
112.7/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója93.60 0 92.32 4 93.6025.13/36,748
113.7/U23WALTER David 2001 3+ Šumperk94.02 4 91.64 2 93.6425.17/36,847
114. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy90.29 4 4.00 999 94.2925.82/37,746
115.15/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB96.22 2 90.32 4 94.3225.85/37,845
116.8/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha93.92 104 90.89 4 94.8926.42/38,644
117.6/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz92.96 2 87.07 104 94.9626.49/38,743
118.34/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto93.11 2 104.93 0 95.1126.64/38,942
119.27/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz94.55 4 93.53 2 95.5327.06/39,541
120.28/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha88.13 8 85.24 54 96.1327.66/40,440
121.9/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha94.75 2 101.91 2 96.7528.28/41,339
122.10/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha88.80 8 91.36 52 96.8028.33/41,438
123.11/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha100.44 4 96.81 0 96.8128.34/41,437
124.29/ZSBUNTE TIM 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg95.57 2 100.97 6 97.5729.10/42,50
125. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto99.33 10 93.65 4 97.6529.18/42,636
126.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník96.97 4 95.88 2 97.8829.41/43,035
127.16/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník100.62 4 98.36 0 98.3629.89/43,734
128.17/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk94.40 4 100.87 104 98.4029.93/43,733
129.12/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn94.57 4 90.46 8 98.4629.99/43,832
130.13/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand103.23 52 94.50 4 98.5030.03/43,931
131. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.97.05 2 101.10 4 99.0530.58/44,730
132.30/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak93.70 6 91.02 10 99.7031.23/45,629
133.31/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec95.83 4 98.46 4 99.8331.36/45,828
134.35/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol122.45 8 92.04 8 100.0431.57/46,127
135.14/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand96.24 4 97.36 58 100.2431.77/46,426
136.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec96.35 4 102.72 106 100.3531.88/46,625
137.36/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.101.06 106 90.83 10 100.8332.36/47,324
138.10/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily88.73 52 97.34 4 101.3432.87/48,023
139.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.99.56 2 98.98 4 101.5633.09/48,322
140.32/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB122.35 100 99.96 2 101.9633.49/48,921
141.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol98.66 4 95.03 100 102.6634.19/49,920
142.15/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.98.57 6 97.05 6 103.0534.58/50,519
143.16/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand111.82 2 102.75 2 104.7536.28/53,018
143.17/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand100.75 4 116.26 52 104.7536.28/53,017
145.33/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice104.80 2 120.82 6 106.8038.33/56,016
146.34/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor119.10 4 99.17 8 107.1738.70/56,515
147.35/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB127.46 54 101.61 6 107.6139.14/57,214
148.18/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn129.05 54 107.23 2 109.2340.76/59,513
149.19/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha101.61 10 109.73 4 111.6143.14/63,012
150.20/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha109.77 6 110.82 10 115.7747.30/69,111
151.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz114.60 4 129.41 104 118.6050.13/73,210
152.37/DMJOHANN HEIN 2005 9 GER BFC Bamberg76.16 52 80.63 106 128.1659.69/87,20
153.36/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto107.38 102 138.55 0 138.5570.08/102,49
154.37/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto89.92 56 4.00 999 145.9277.45/113,18
155.8/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník100.41 58 1.00 999 158.4189.94/131,47
156.22/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand105.03 54 1.00 999 159.0390.56/132,36
157.38/DMKOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk103.77 56 111.54 62 159.7791.30/133,35
158.23/ZMODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.121.31 104 106.07 58 164.0795.60/139,64
159.39/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto117.23 62 137.74 108 179.23110.76/161,83
160.24/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB127.44 54 131.87 106 181.44112.97/165,02
161.38/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto123.76 60 119.02 164 183.76115.29/168,41
162.25/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha137.77 62 138.60 158 199.77131.30/191,80
163.9/VMHADRABA Michal 1976 Frol1.00 999 132.90 106 238.90170.43/248,90
164.26/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov163.11 206 1.00 999 369.11300.64/439,10
165.27/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto105.99 458 1.00 999 563.99495.52/723,70
  POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha83.43 2 81.98 0 81.98 31
2.1/DMJELÍNKOVÁ Sára, 2005, USK Pha JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha86.80 6 84.13 2 86.134.15/5,126
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK85.82 2 84.94 2 86.944.96/6,121
4.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn88.23 4 89.62 2 91.629.64/11,816
5.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk101.92 4 91.70 2 93.7011.72/14,311
6.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand92.40 2 100.51 2 94.4012.42/15,210
7.3/DMGILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg95.76 4 94.83 2 96.8314.85/18,10
8.3/ZSDIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg102.73 4 98.03 2 100.0318.05/22,00
9.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB98.93 2 96.09 4 100.0918.11/22,19
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.74 52 98.19 2 100.1918.21/22,28
11.4/ZSBÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg100.97 0 101.20 50 100.9718.99/23,20
12.3/ZMDEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg102.95 6 101.77 0 101.7719.79/24,10
13.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand104.27 2 98.02 6 104.0222.04/26,97
14.5/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy98.56 6 97.72 10 104.5622.58/27,56
15.6/ZSALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 102.97 2 107.24 104 104.9722.99/28,00
16.7/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand101.36 6 1.00 999 107.3625.38/31,05
17.8/ZSMIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim107.53 0 105.08 52 107.5325.55/31,20
18.9/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor109.56 54 106.74 6 112.7430.76/37,54
19.10/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak1.00 999 145.71 58 203.71121.73/148,53
20.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor104.14 108 86.42 202 212.14130.16/158,82
  BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov1.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov1.00 999 1.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
83.71 0 81.55 4 83.71 52
2.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
87.72 6 88.51 2 90.516.80/8,147
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
86.92 4 92.62 8 90.927.21/8,642
4. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 87.47 4 91.477.76/9,337
5.2/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
96.08 0 112.33 60 96.0812.37/14,832
6.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
132.58 6 92.38 4 96.3812.67/15,127
7.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
218.54 6 93.83 4 97.8314.12/16,922
8.2/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
93.54 6 4.00 999 99.5415.83/18,917
9.3/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
96.51 4 96.78 8 100.5116.80/20,112
10. VÁLEK Michal
VÁLEK Michal
2006
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
102.16 52 99.28 4 103.2819.57/23,47
11. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
153.91 106 99.42 6 105.4221.71/25,96
12. KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
114.17 8 110.08 2 112.0828.37/33,95
13.1/ZSSVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
103.70 12 105.93 12 115.7031.99/38,24
14.1/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
110.49 6 4.00 999 116.4932.78/39,23
15.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
108.81 8 113.61 54 116.8133.10/39,52
16.2/ZSSEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
2006
2006
Roudnice
Roudnice
110.73 10 109.36 8 117.3633.65/40,21
17.1/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
126.25 2 141.05 12 128.2544.54/53,20
18. BROKEŠ Marek
RAŠNER Karel
2003
1976
Postřelm
Postřelm
94.82 54 101.16 104 148.8265.11/77,80
  ŠTERCL Vít
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
Dukla B.
USK Pha
4.00 999 1.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav
EGERT Tomáš
2001
2004
3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK81.08 2 80.03 0 80.03 134
2.1/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA Potomac Whitewater Racing 82.33 0 80.27 0 80.270.24/0,30
3.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK79.30 2 80.26 2 81.301.27/1,6129
4.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn82.08 4 81.54 2 83.543.51/4,4124
5.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV83.84 0 83.45 2 83.843.81/4,8119
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn81.97 2 81.68 4 83.973.94/4,9114
7.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK85.40 4 84.20 0 84.204.17/5,2109
8.4/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha87.19 2 84.47 0 84.474.44/5,5104
9.3/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha85.28 0 85.71 0 85.285.25/6,699
10.2/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice84.46 4 85.98 0 85.985.95/7,494
11.3/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand88.48 2 85.99 0 85.995.96/7,489
12.4/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha86.85 4 86.45 0 86.456.42/8,084
13.5/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB86.94 2 86.50 0 86.506.47/8,179
14.6/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha84.63 2 86.23 2 86.636.60/8,274
15.2/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha84.38 52 82.74 4 86.746.71/8,469
16.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor85.50 4 85.22 2 87.227.19/9,064
17. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.87.08 2 87.23 0 87.237.20/9,059
18. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor87.33 0 85.74 2 87.337.30/9,154
19.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor87.93 0 90.76 6 87.937.90/9,949
20.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk89.89 0 88.14 0 88.148.11/10,144
21.6/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB80.30 50 82.40 6 88.408.37/10,539
22.4/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy89.16 2 89.41 0 89.419.38/11,734
23.5/ZSDIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg95.30 0 89.76 0 89.769.73/12,20
24.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand92.78 2 89.96 0 89.969.93/12,429
25.6/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor89.00 2 90.57 54 91.0010.97/13,728
26.4/ZMDEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg91.09 0 90.55 50 91.0911.06/13,80
27.7/DMGILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg92.25 2 91.47 0 91.4711.44/14,30
28.7/ZSALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 89.51 2 95.51 2 91.5111.48/14,30
29.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.96.84 2 92.13 0 92.1312.10/15,127
30.5/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB91.14 2 88.44 4 92.4412.41/15,526
31.9/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand98.68 6 90.66 2 92.6612.63/15,825
32.10/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha95.08 8 91.06 2 93.0613.03/16,324
33.1/VBUDDEUSOVA RENATA 1966 9 USA Potomac Whitewater Racing 93.69 2 91.21 2 93.2113.18/16,50
34.11/ZSMIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim94.54 8 92.39 2 94.3914.36/17,90
35.8/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy93.14 2 91.81 4 95.1415.11/18,923
36.12/ZSBÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg91.70 52 93.23 2 95.2315.20/19,00
37.13/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice93.30 2 94.94 4 95.3015.27/19,122
38.3/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha95.37 0 99.67 2 95.3715.34/19,221
39.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.95.86 10 91.49 4 95.4915.46/19,320
40.6/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha93.63 2 96.65 6 95.6315.60/19,519
41.7/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK92.09 4 94.42 6 96.0916.06/20,118
42.9/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz95.86 2 97.98 2 97.8617.83/22,317
43.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.98.51 0 98.50 106 98.5118.48/23,116
44.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav96.78 2 105.70 2 98.7818.75/23,415
45.14/ZSGRUSSLER JOHANNA 2007 9 GER AKV Augsburg96.85 2 95.11 54 98.8518.82/23,50
46.3/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník119.28 8 98.75 2 100.7520.72/25,914
47. HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz113.27 0 98.93 6 104.9324.90/31,113
48.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor115.40 6 102.73 4 106.7326.70/33,412
49.10/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice102.97 4 112.03 100 106.9726.94/33,711
50.7/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha101.44 6 102.64 52 107.4427.41/34,210
51. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja101.45 6 105.02 4 107.4527.42/34,39
52.8/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov123.61 6 103.49 6 109.4929.46/36,88
53.11/DMGESSER MORELLA 2005 9 GER AKV Augsburg106.80 4 107.70 2 109.7029.67/37,10
54.9/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB99.75 56 102.89 10 112.8932.86/41,17
55.12/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.108.88 6 114.66 10 114.8834.85/43,56
56.15/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak128.78 4 129.90 58 132.7852.75/65,95
57.5/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.120.84 56 114.78 58 172.7892.75/115,94
58.2/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz121.42 106 171.54 106 227.42147.39/184,23
59.6/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz106.72 160 111.07 156 266.72186.69/233,32
60.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník113.27 154 122.91 158 267.27187.24/234,01
61.16/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov144.25 356 159.33 352 500.25420.22/525,10
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk71.50 2 72.06 0 72.06 192
2.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB74.57 2 73.39 0 73.391.33/1,8187
3. FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.73.60 2 72.35 2 74.352.29/3,2182
4.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha75.58 2 76.87 0 76.874.81/6,7177
5. TOMEK Lukáš 1987 USK Pha78.47 6 77.18 0 77.185.12/7,1172
6.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB77.68 0 77.91 4 77.685.62/7,8167
7.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK77.89 0 78.67 0 77.895.83/8,1162
8.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV79.05 0 77.77 2 79.056.99/9,7157
9.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha80.35 0 79.66 0 79.667.60/10,5152
10.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn79.81 0 82.58 0 79.817.75/10,8147
11.2/VMSEHNAL Štěpán 1985 USK Pha81.94 0 80.10 0 80.108.04/11,2142
12.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB81.21 0 80.35 0 80.358.29/11,5137
13. NOVÁK Martin 1991 3 Č.Kruml.80.76 2 80.55 0 80.558.49/11,8132
14.2/VKREJČÍ Karel 1972 3+ SKVS ČB80.78 0 4.00 999 80.788.72/12,1127
15.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor81.21 2 81.22 0 81.229.16/12,7122
16.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK78.09 52 79.30 2 81.309.24/12,8117
17. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB81.89 0 81.12 2 81.899.83/13,6112
18.4/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.87.03 4 81.93 0 81.939.87/13,7107
19.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor80.38 2 82.02 0 82.029.96/13,8102
20.3/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn82.19 0 83.18 4 82.1910.13/14,197
21.4/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB80.74 10 80.59 2 82.5910.53/14,692
22.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.83.09 0 83.64 0 83.0911.03/15,387
23.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.83.88 0 83.54 0 83.5411.48/15,982
24.4/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB83.68 0 81.80 50 83.6811.62/16,177
25.4/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB83.23 6 82.17 2 84.1712.11/16,872
26.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB84.42 0 101.24 102 84.4212.36/17,267
27.6/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha82.94 2 86.36 0 84.9412.88/17,962
28.6/DMTURNER Karel 2004 3 Sušice85.03 6 81.19 4 85.1913.13/18,257
29.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav87.24 4 85.95 0 85.9513.89/19,352
30.5/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm102.33 52 86.21 0 86.2114.15/19,647
31.5/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand86.49 0 91.42 4 86.4914.43/20,042
32.7/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol84.65 2 88.98 0 86.6514.59/20,241
33.6/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov83.32 4 81.87 6 87.3215.26/21,240
34.6/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz85.83 2 88.85 6 87.8315.77/21,939
35.8/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.86.59 4 86.01 2 88.0115.95/22,138
36.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor88.09 0 96.75 4 88.0916.03/22,237
37.8/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.90.84 54 84.15 4 88.1516.09/22,336
38.7/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand84.23 4 89.20 4 88.2316.17/22,435
39. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor86.61 2 4.00 999 88.6116.55/23,034
40.5/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.86.91 2 90.49 6 88.9116.85/23,433
41.8/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB86.94 2 88.22 4 88.9416.88/23,432
42.9/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK85.43 4 87.76 4 89.4317.37/24,131
43.9/ZSELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim90.04 0 96.13 8 90.0417.98/25,00
44.6/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm95.32 4 90.16 0 90.1618.10/25,130
45.10/VMRAŠNER Karel 1976 Postřelm88.21 2 87.22 4 90.2118.15/25,229
46.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.92.10 6 86.47 4 90.4718.41/25,528
47.7/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn89.75 4 88.86 2 90.8618.80/26,127
48.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov94.05 2 90.98 0 90.9818.92/26,326
49.10/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha87.61 4 93.28 0 91.6119.55/27,125
50. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto100.56 4 91.88 0 91.8819.82/27,524
51.11/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand92.27 2 92.14 0 92.1420.08/27,923
52. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor95.74 4 88.88 4 92.8820.82/28,922
53. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto99.66 52 91.20 2 93.2021.14/29,321
54.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha97.77 2 95.25 0 95.2523.19/32,220
55.7/DSFENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.93.96 4 95.30 0 95.3023.24/32,319
56.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov92.24 4 93.37 2 95.3723.31/32,318
57.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa93.40 2 93.82 2 95.4023.34/32,417
58.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor95.07 2 91.84 4 95.8423.78/33,016
59.9/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor94.28 2 105.61 4 96.2824.22/33,615
60.10/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB92.39 4 4.00 999 96.3924.33/33,814
61.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV102.20 52 96.46 4 100.4628.40/39,413
62.12/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice94.67 6 116.35 4 100.6728.61/39,712
63.11/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.100.76 2 99.96 6 102.7630.70/42,611
63.9/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov98.76 4 106.51 2 102.7630.70/42,610
65.12/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov105.03 2 101.32 2 103.3231.26/43,49
66.13/ZSGESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg99.34 6 117.41 6 105.3433.28/46,20
67.10/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice101.96 6 1.00 999 107.9635.90/49,88
68.14/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha117.83 56 107.74 8 115.7443.68/60,67
69.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand125.76 2 111.94 4 115.9443.88/60,96
70.4/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha111.56 6 127.68 6 117.5645.50/63,15
71.5/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov112.01 10 112.88 6 118.8846.82/65,04
72.6/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn1.00 999 117.53 2 119.5347.47/65,93
73.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník99.55 52 1.00 999 151.5579.49/110,32
74.13/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav100.40 56 105.65 50 155.6583.59/116,01
75.15/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha1.00 999 99.57 58 157.5785.51/118,70
76.7/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha115.66 58 4.00 999 173.66101.60/141,00
77.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov125.69 52 117.88 60 177.69105.63/146,60
  KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
92.66 2 94.41 0 94.41 51
2.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
96.76 2 95.53 4 98.764.35/4,646
3.1/DMROUČA Samuel
ALTMAN MARCELLA
2002
2004
9 Šumperk
USA Potomac Whitewater Racing
95.31 4 94.95 4 98.954.54/4,80
4.1/DSBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
96.73 6 94.61 8 102.618.20/8,741
5.2/DMNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
100.22 4 106.45 6 104.229.81/10,436
6. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
105.39 8 102.67 4 106.6712.26/13,031
7.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
106.76 2 105.98 54 108.7614.35/15,226
8.3/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
107.99 4 4.00 999 111.9917.58/18,621
9.3/DMTESAŘOVÁ Hana
BOMBIC Erik
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
104.90 8 4.00 999 112.9018.49/19,616
10. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
108.98 60 109.58 4 113.5819.17/20,311
11.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
106.10 8 1.00 999 114.1019.69/20,96
12.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
110.28 4 141.63 6 114.2819.87/21,05
13.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
1.00 999 110.32 4 114.3219.91/21,14
14.2/DSFRÖHLICH Jáchym
HAUCKOVÁ Gabriela
2007
2002
3 Roudnice
KVS HK
4.00 999 123.71 6 129.7135.30/37,43
15.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
144.76 6 4.00 999 150.7656.35/59,72
16.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
124.07 150 117.71 58 175.7181.30/86,11
17.3/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
85.81 260 67.61 508 345.81251.40/266,30
  PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
1.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLFOVÁ Kamila
VOLF Jaroslav
1988
1979
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl