vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podřipský slalom v Roudnici

29.07.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Jan Hek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.95.30 2 90.60 0 90.60 38
2. LINKSTED Peter 2000 X Scotland110.50 2 106.60 2 108.6018.00/19,90
3. DANÍK Ladislav 1972 X ŽKV-ZA105.30 8 108.40 4 112.4021.80/24,10
4. DIEŠKA Juraj 2002 X ŽKV-ZA110.70 8 114.60 6 118.7028.10/31,00
5. BEIER Artur 1970 2 Trutnov146.30 6 129.90 4 133.9043.30/47,828
6. ŠTAFFEN Dávid 2005 X ŽKV-ZA133.50 8 130.10 52 141.5050.90/56,20
7. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV150.70 6 142.50 6 148.5057.90/63,923
8. ŘEŽÁBEK Martin 1973 3+ RK Troja155.10 52 145.90 6 151.9061.30/67,718
9. ĎURATNÝ Martin 2003 X ŽKV-ZA174.20 68 159.90 6 165.9075.30/83,10
10. BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov164.10 10 140.90 50 174.1083.50/92,213
11. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa137.10 52 1.00 999 189.1098.50/108,78
12. HAUCK Marek 1977 2 KVS HK132.90 58 148.80 54 190.90100.30/110,73
13. SUK Jakub 2002 3 Trutnov189.30 10 173.70 62 199.30108.70/120,02
14. DANÍK Šimon 2004 X ŽKV-ZA165.20 112 194.50 6 200.50109.90/121,30
15. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.20 504 1.00 999 591.20500.60/552,51
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
109.60 4 110.00 2 112.00 0
2. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
123.00 52 126.70 56 175.0063.00/56,30
  CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.103.90 0 102.20 0 102.20 55
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy108.90 4 106.50 0 106.504.30/4,245
3. HAINING Alice 2000 Scotland105.00 2 101.50 6 107.004.80/4,70
4. JENNINGS Madelaine 2000 Scotland131.80 2 111.80 8 119.8017.60/17,20
5. ROMASHKINA Katerina 1974 DKKayak Moscow155.00 8 121.50 4 125.5023.30/22,80
6. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky125.20 6 127.20 100 131.2029.00/28,440
7. KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK151.80 112 131.30 2 133.3031.10/30,435
8. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak126.90 56 139.40 2 141.4039.20/38,430
9. ĎURATNÁ Stanislava 2005 ŽKV-ZA155.00 4 146.20 0 146.2044.00/43,10
10. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK149.90 62 147.80 4 151.8049.60/48,525
11. PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky157.40 6 157.20 54 163.4061.20/59,920
12. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha136.30 52 160.30 58 188.3086.10/84,215
13. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy128.20 62 131.00 108 190.2088.00/86,110
14. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha138.80 52 139.30 56 190.8088.60/86,75
15. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky128.90 66 148.20 60 194.9092.70/90,74
16. HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice196.60 10 185.00 54 206.60104.40/102,23
17. DIEŠKOVÁ Ema 2005 ŽKV-ZA211.30 108 175.00 52 227.00124.80/122,10
18. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha1.00 999 133.50 104 237.50135.30/132,42
19. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand155.90 102 1.00 999 257.90155.70/152,31

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.00 2 84.60 0 84.60 188
2. ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice91.70 0 89.10 4 91.707.10/8,4178
3. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.30 4 94.00 0 94.009.40/11,1168
4. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky95.30 2 91.60 4 95.6011.00/13,0163
5. EDWARDS Duncan 2000 X Scotland91.80 4 98.80 2 95.8011.20/13,20
6. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy102.30 2 98.00 0 98.0013.40/15,8158
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.70 2 96.80 2 98.8014.20/16,8153
8. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB99.80 0 102.20 52 99.8015.20/18,0148
9. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.50 0 99.70 4 101.5016.90/20,0143
9. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.60 8 97.50 4 101.5016.90/20,0138
11. VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.60 6 96.20 10 101.6017.00/20,1133
12. ŠTAFFEN Matúš 2002 X ŽKV-ZA97.80 6 103.80 6 103.8019.20/22,70
13. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.70 4 100.80 6 105.7021.10/24,9128
14. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy114.40 2 104.60 2 106.6022.00/26,0123
15. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.00 4 106.10 2 107.0022.40/26,5118
16. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB154.20 6 107.30 0 107.3022.70/26,8113
17. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník106.80 6 100.80 10 110.8026.20/31,0108
18. KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.60 52 109.80 2 111.8027.20/32,2103
19. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy119.30 10 110.00 2 112.0027.40/32,498
20. SELEZNEV Mikhail 1967 X DKKayak Moscow115.70 4 109.70 4 113.7029.10/34,40
21. VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.112.30 8 113.90 0 113.9029.30/34,693
22. BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.60 8 112.20 4 116.2031.60/37,488
23. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.40 2 138.50 8 116.4031.80/37,683
24. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV122.20 4 116.60 0 116.6032.00/37,878
24. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.60 4 123.90 6 116.6032.00/37,873
26. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec143.20 8 117.50 0 117.5032.90/38,968
27. SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.90 6 137.80 4 118.9034.30/40,563
28. ROMASHKIN Dmitry 1968 X DKKayak Moscow122.00 10 115.70 4 119.7035.10/41,50
29. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.70 6 118.60 2 120.6036.00/42,658
30. ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy119.80 6 120.20 2 122.2037.60/44,453
31. HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice122.60 4 125.20 2 126.6042.00/49,648
32. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand120.20 8 125.00 2 127.0042.40/50,143
33. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice158.00 56 126.60 2 128.6044.00/52,038
34. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand139.70 52 125.10 4 129.1044.50/52,633
35. TURNER Karel 2004 3+ Blovice161.60 4 125.50 4 129.5044.90/53,128
36. MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.30 4 134.20 0 133.3048.70/57,623
37. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice4.00 999 132.70 2 134.7050.10/59,218
38. VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha122.00 54 129.10 6 135.1050.50/59,717
39. CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.132.00 4 174.00 52 136.0051.40/60,816
40. DIEŠKA Marek 2004 X ŽKV-ZA162.10 8 132.30 4 136.3051.70/61,10
41. MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec135.30 4 113.50 52 139.3054.70/64,715
42. SUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.80 4 219.30 52 142.8058.20/68,814
43. KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.00 58 138.90 4 142.9058.30/68,913
44. KYSELA David 1977 2 Kralupy139.40 54 137.40 6 143.4058.80/69,512
45. BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag139.00 8 171.40 56 147.0062.40/73,811
46. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand145.60 2 147.50 0 147.5062.90/74,310
47. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky166.10 8 148.60 0 148.6064.00/75,79
48. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice161.60 60 152.90 2 154.9070.30/83,18
49. LUPTÁK Sebastián 2005 X ŽKV-ZA156.80 56 149.50 6 155.5070.90/83,80
50. AKSENOV Nikolay 1962 X DKKayak Moscow145.50 108 150.90 6 156.9072.30/85,50
51. PAGÁČ Domink 2005 X ŽKV-ZA148.00 12 168.30 2 160.0075.40/89,10
52. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov161.10 8 164.20 56 169.1084.50/99,97
53. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice169.70 16 221.70 54 185.70101.10/119,50
54. AKHMETZIANOV Marat 1962 X DKKayak Moscow229.80 66 185.80 4 189.80105.20/124,30
55. MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice179.10 52 134.60 56 190.60106.00/125,36
56. HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak142.40 54 755.00 110 196.40111.80/132,25
57. HODOŇ Samuel 2006 X ŽKV-ZA183.40 52 213.40 6 219.40134.80/159,30
58. KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz148.80 106 120.70 102 222.70138.10/163,24
59. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice196.40 204 243.70 6 249.70165.10/195,23
60. VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand1.00 999 152.90 104 256.90172.30/203,72
61. VAJDA Ivan 2007 X ŽKV-ZA170.40 108 210.20 106 278.40193.80/229,10
62. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec125.10 158 147.80 154 283.10198.50/234,61
63. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov150.10 152 189.80 108 297.80213.20/252,00
64. ŠUGAR Oliver 2007 X ŽKV-ZA143.40 264 147.10 164 311.10226.50/267,70
65. HAUCK Marek 2007 KVS HK166.30 252 191.00 252 418.30333.70/394,40
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3