vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podřipský slalom v Roudnici

30.07.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Jan Hek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.100.50 0 97.80 0 97.80 33
2. LINKSTED Peter 2000 X Scotland120.60 4 107.60 4 111.6013.80/14,10
2. DANÍK Ladislav 1972 X ŽKV-ZA118.40 10 111.60 0 111.6013.80/14,10
4. DIEŠKA Juraj 2002 X ŽKV-ZA124.30 6 117.60 2 119.6021.80/22,30
5. HAUCK Marek 1977 2 KVS HK152.30 4 137.00 8 145.0047.20/48,323
6. ŠTAFFEN Dávid 2005 X ŽKV-ZA144.60 12 139.40 10 149.4051.60/52,80
7. ŘEŽÁBEK Martin 1973 3+ RK Troja175.50 158 168.20 2 170.2072.40/74,018
8. ĎURATNÝ Martin 2003 X ŽKV-ZA166.60 6 184.40 8 172.6074.80/76,50
9. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV182.30 2 163.80 10 173.8076.00/77,713
10. DANÍK Šimon 2004 X ŽKV-ZA193.30 56 179.50 4 183.5085.70/87,60
11. BEIER Artur 1970 2 Trutnov207.90 12 4.00 999 219.90122.10/124,88
12. SUK Jakub 2002 3 Trutnov173.80 52 245.70 54 225.80128.00/130,93
13. BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov175.10 56 195.80 102 231.10133.30/136,32
14. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa186.00 106 4.00 999 292.00194.20/198,61
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
147.20 54 4.00 999 201.20 0
  CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.104.30 0 107.50 0 104.30 50
2. HAINING Alice 2000 Scotland110.40 4 109.30 10 114.4010.10/9,70
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy115.60 4 120.00 4 119.6015.30/14,740
4. JENNINGS Madelaine 2000 Scotland120.50 6 123.90 0 123.9019.60/18,80
5. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.80 2 172.10 4 135.8031.50/30,235
6. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak139.30 6 140.50 0 140.5036.20/34,730
7. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky134.90 8 160.90 104 142.9038.60/37,025
8. ROMASHKINA Katerina 1974 DKKayak Moscow170.70 10 142.70 2 144.7040.40/38,70
9. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky145.00 2 146.00 6 147.0042.70/40,920
10. KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK145.70 2 158.90 6 147.7043.40/41,615
11. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha162.60 66 147.20 8 155.2050.90/48,810
12. ĎURATNÁ Stanislava 2005 ŽKV-ZA177.00 8 159.90 2 161.9057.60/55,20
13. PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky1.00 999 185.60 3 188.6084.30/80,85
14. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy212.40 64 185.00 8 193.0088.70/85,04
15. DIEŠKOVÁ Ema 2005 ŽKV-ZA196.60 4 192.60 6 198.6094.30/90,40
16. HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice224.30 54 194.40 50 244.40140.10/134,33
17. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand205.50 56 151.00 252 261.50157.20/150,72
18. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha1.00 999 182.50 206 388.50284.20/272,51
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.00 0 87.90 4 91.00 181
2. ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice94.60 0 100.20 2 94.603.60/4,0171
3. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky99.70 0 98.50 2 99.708.70/9,6161
4. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz97.20 6 99.20 2 101.2010.20/11,2156
5. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky104.40 0 102.00 0 102.0011.00/12,1151
6. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky100.80 4 101.50 2 103.5012.50/13,7146
7. EDWARDS Duncan 2000 X Scotland101.80 2 97.00 54 103.8012.80/14,10
8. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy123.80 0 104.00 0 104.0013.00/14,3141
9. ŠTAFFEN Matúš 2002 X ŽKV-ZA101.90 4 103.80 2 105.8014.80/16,30
10. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy107.50 0 106.90 0 106.9015.90/17,5136
11. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec110.90 2 105.20 2 107.2016.20/17,8131
12. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy108.00 0 105.30 2 107.3016.30/17,9126
13. VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.00 8 121.80 2 108.0017.00/18,7121
14. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB132.40 2 107.90 2 109.9018.90/20,8116
15. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy118.00 100 111.90 0 111.9020.90/23,0111
16. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB117.40 2 111.90 2 113.9022.90/25,2106
17. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky114.20 0 116.30 160 114.2023.20/25,5101
18. VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.00 0 124.60 2 116.0025.00/27,596
19. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník110.90 6 113.90 4 116.9025.90/28,591
20. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand126.80 2 115.40 2 117.4026.40/29,086
21. KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice123.90 6 117.40 2 119.4028.40/31,281
22. SELEZNEV Mikhail 1967 X DKKayak Moscow133.40 6 122.10 0 122.1031.10/34,20
23. SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice120.50 2 121.20 2 122.5031.50/34,676
24. KYSELA David 1977 2 Kralupy123.30 0 127.00 2 123.3032.30/35,571
24. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky121.30 2 119.40 106 123.3032.30/35,566
26. BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz137.50 6 123.70 2 125.7034.70/38,161
27. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand117.70 56 122.40 4 126.4035.40/38,956
28. ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy123.40 4 133.00 0 127.4036.40/40,051
29. HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice126.50 2 146.60 60 128.5037.50/41,246
30. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.30 2 141.90 4 129.3038.30/42,141
31. CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.130.70 0 138.40 4 130.7039.70/43,636
32. MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak138.10 54 124.80 6 130.8039.80/43,731
33. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV125.30 6 132.30 0 131.3040.30/44,326
34. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec127.40 4 129.70 2 131.4040.40/44,421
35. ROMASHKIN Dmitry 1968 X DKKayak Moscow130.10 2 135.00 6 132.1041.10/45,20
36. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec158.60 6 132.10 2 134.1043.10/47,416
37. HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak134.60 2 132.00 10 136.6045.60/50,115
38. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand150.20 4 130.80 6 136.8045.80/50,314
39. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice133.50 4 79.90 106 137.5046.50/51,113
40. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice159.30 0 136.80 4 140.8049.80/54,712
41. TURNER Karel 2004 3+ Blovice139.20 2 196.30 52 141.2050.20/55,211
42. DIEŠKA Marek 2004 X ŽKV-ZA148.60 2 134.50 8 142.5051.50/56,60
43. AKSENOV Nikolay 1962 X DKKayak Moscow139.80 4 167.10 6 143.8052.80/58,00
44. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand143.50 2 141.20 4 145.2054.20/59,610
45. KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz141.90 4 163.10 4 145.9054.90/60,39
46. VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand156.10 2 167.50 56 158.1067.10/73,78
47. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov159.70 0 143.20 308 159.7068.70/75,57
48. MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice166.60 0 154.00 8 162.0071.00/78,06
49. HODOŇ Samuel 2006 X ŽKV-ZA162.70 4 166.80 0 166.7075.70/83,20
50. SUK Jakub 2002 3+ Trutnov4.00 999 168.70 6 174.7083.70/92,05
51. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy123.30 58 130.60 56 181.3090.30/99,24
52. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov177.00 6 180.00 8 183.0092.00/101,13
53. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice209.60 54 179.40 4 183.4092.40/101,50
54. LUPTÁK Sebastián 2005 X ŽKV-ZA157.50 54 180.60 6 186.6095.60/105,10
55. VAJDA Ivan 2007 X ŽKV-ZA185.30 58 181.00 8 189.0098.00/107,70
56. AKHMETZIANOV Marat 1962 X DKKayak Moscow189.00 6 203.80 210 195.00104.00/114,30
57. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice145.90 54 187.80 102 199.90108.90/119,72
58. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice227.40 8 268.60 60 235.40144.40/158,71
59. PAGÁČ Domink 2005 X ŽKV-ZA190.20 54 179.60 106 244.20153.20/168,40
60. KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa165.80 104 179.10 152 269.80178.80/196,50
61. HAUCK Marek 2007 KVS HK180.70 154 1.00 999 334.70243.70/267,80
62. ŠUGAR Oliver 2007 X ŽKV-ZA163.70 254 191.30 164 355.30264.30/290,40
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3