vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

21.10.2017   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:33,40 12
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha20:59,8026.40/2,18
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:35,50122.10/9,94
4.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:52,90139.50/11,33
5.2/VMPEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:00,10146.70/11,92
6.3/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor23:12,80159.40/12,91
7.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:25,70172.30/14,00
8.4/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:31,60178.20/14,40
9.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor25:01,70268.30/21,80
  ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav21:17,00 19
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor21:19,802.80/0,215
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:53,5036.50/2,911
4.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:34,7077.70/6,17
5.3/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz22:34,9077.90/6,16
6.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha22:51,4094.40/7,45
7.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:17,60120.60/9,44
8.1/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz23:20,20123.20/9,63
9.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:23,60126.60/9,92
10.2/DMGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 3 Loko Plz23:45,30148.30/11,61
11.5/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB24:16,70179.70/14,10
12.6/ZSDRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav31:13,30596.30/46,70
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:56,90 76
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:43,5046.60/4,968
3.1/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:14,40137.50/14,460
4.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice18:26,40149.50/15,652
5.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:32,00155.10/16,244
6.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz18:45,70168.80/17,640
7.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:14,00197.10/20,636
8.4/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn19:22,70205.80/21,532
9.5/VMCHOD David 1982 2 Blovice19:30,70213.80/22,328
10.1/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov19:54,60237.70/24,824
11.1/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor20:18,60261.70/27,320
12. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice20:57,90301.00/31,516
13.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB21:18,40321.50/33,615
14.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:28,00331.10/34,614
15.1/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec21:29,40332.50/34,713
16.2/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec21:35,00338.10/35,312
17.2/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice21:36,40339.50/35,511
18.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:41,70344.80/36,010
19.3/DMKLEMENT Maxim 2001 Roudnice22:08,90372.00/38,99
20.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.22:24,80387.90/40,58
21.2/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav22:38,70401.80/42,07
22.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:40,10403.20/42,16
23.4/DMNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha22:40,60403.70/42,25
24.3/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice22:42,90406.00/42,44
25.7/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:46,30409.40/42,83
26.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav23:02,00425.10/44,42
27.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:40,60463.70/48,51
28.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:58,80481.90/50,40
29.3/U23MAYER Aleš 1996 3 Bechyně24:53,70536.80/56,10
30.5/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:10,70553.80/57,90
31.6/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha25:15,10558.20/58,30
32.7/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav25:47,10590.20/61,70
33.8/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:06,80609.90/63,70
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.24:16,30 6
2.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav24:23,807.50/0,52
3.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav24:57,2040.90/2,81
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:56,20 23
2.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:05,409.20/0,715
3.1/VMŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
22:25,9029.70/2,37
4.2/VMPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:43,1046.90/3,63
5.2/VSKUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
22:47,9051.70/3,92
6.3/VMBORSKÁ Alena
SLANINA Vladimír
1976
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
23:28,4092.20/7,01
  ONDŘICH Václav
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3