vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. ČP ve slalomu

16.05.2009   Špindlerův Mlýn
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha113.34 0 111.92 2 113.92 -
2. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.118.93 0 114.60 2 116.602.68/2,4-
3. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.118.83 4 114.20 4 118.204.28/3,8-
4. Busta Jan 1989 1 USK Pha118.35 2 116.67 2 118.674.75/4,2-
5. Karásek Petr 1986 1 USK Pha119.97 0 117.21 2 119.215.29/4,6-
6. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.121.68 2 119.96 0 119.966.04/5,3-
7. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc126.07 0 119.00 2 121.007.08/6,2-
8. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.120.22 0 120.63 2 122.638.71/7,6-
9. Jordán František 1991 1 SKVeselí125.46 4 121.09 2 123.099.17/8,0-
10. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB125.34 0 122.60 2 124.6010.68/9,4-
11. Hojda Jakub 1993 2+ Horš.Týn124.86 6 127.76 0 127.7613.84/12,1-
12. Jančar David 1974 1 USK Pha130.84 2 126.14 2 128.1414.22/12,5-
13. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB129.44 2 126.37 2 128.3714.45/12,7-
14. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.137.00 8 125.49 4 129.4915.57/13,7-
15. Pešek Michal 1992 2+ USK Pha126.50 4 127.91 2 129.9115.99/14,0-
16. Božek Radim 1992 2+ Olomouc125.97 4 128.79 2 130.7916.87/14,8-
17. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.135.04 2 131.14 2 133.1419.22/16,9-
18. Říha Martin 1992 1 USK Pha127.66 50 131.62 4 135.6221.70/19,0-
19. Kučera Tomáš 1970 2 RK Troja133.44 4 135.57 2 137.5723.65/20,8-
20. Karlovský Ondřej 1991 1 Dukla B.126.36 0 140.71 4 144.7130.79/27,0-
21. Vaněk Jiří 1987 2+ Kralupy138.57 4 136.79 8 144.7930.87/27,1-
22. Kopťák Daniel 1989 2+ KK Opava133.02 52 141.12 4 145.1231.20/27,4-
23. Šeba Patrik 1992 2+ Kralupy153.50 6 146.77 2 148.7734.85/30,6-
24. Cepek Marek 1994 2+ KVSPísek147.33 2 150.02 2 152.0238.10/33,4-
25. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha135.77 6 137.29 54 191.2977.37/67,9-
26. Kočí Martin 1991 2 Klášter.167.62 2 181.91 10 191.9177.99/68,5-
27. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov141.43 104 136.43 104 240.43126.51/111,1-
28. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa130.43 0 0.00 999 999.00 -
29. Škranc Jiří 1965 2+ Kotva B.132.70 2 0.00 999 999.00 -
  Hrádek Petr 1987 2 So Písek159.26 10 0.00 0 DNS -
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa158.64 104 0.00 0 DNS -
  Mrůzek Jakub 1995 2 KK Opava155.72 108 0.00 0 DNS -
  Kašpar Martin 1967 2 S.Žižkov165.79 106 0.00 0 DNS -
  Kopička Ondřej 1989 2 KK Opava183.58 102 0.00 0 DNS -
  Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.147.83 152 0.00 0 DNS -
  Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor0.00 999 0.00 0 DNS -
  Petřík Jaroslav 1985 2 Zábřeh0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.131.36 2 124.92 0 124.92 -
2. Galušková Karolína 1995 1 Sušice133.41 6 126.01 0 126.011.09/0,9-
3. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.142.37 0 125.25 2 127.252.33/1,9-
4. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha119.84 0 126.68 2 128.683.76/3,0-
5. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.131.28 0 127.51 2 129.514.59/3,7-
6. Bustová Anna 1992 1 USK Pha133.14 4 132.68 0 132.687.76/6,2-
7. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí148.38 4 132.50 2 134.509.58/7,7-
8. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy133.15 2 133.84 2 135.8410.92/8,7-
9. Jančová Monika 1992 2+ SK VS ČB143.06 10 134.67 2 136.6711.75/9,4-
10. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice138.52 52 135.37 2 137.3712.45/10,0-
11. Hamplová Eva 1992 1 Dukla B.134.30 150 136.62 6 142.6217.70/14,2-
12. Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy173.18 52 149.15 0 149.1524.23/19,4-
13. Valíková Barbora 1994 2+ KK Opava141.98 4 147.03 4 151.0326.11/20,9-
14. Klementová Sylvie 1994 2 L.Žatec187.45 2 151.85 0 151.8526.93/21,6-
15. Sušánková Markéta 1992 2+ USK Pha162.24 54 151.54 4 155.5430.62/24,5-
16. Benešová Martina 1986 2+ Sušice142.24 104 149.32 8 157.3232.40/25,9-
17. Bičovská Jana 1987 2+ Olomouc164.74 2 167.80 6 173.8048.88/39,1-
18. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice138.10 4 137.80 52 189.8064.88/51,9-
19. Mrůzková Kateřina 1995 2 KK Opava161.34 4 156.31 54 210.3185.39/68,4-
20. Polívková Hana 1989 2+ Blovice152.43 6 146.02 106 252.02127.10/101,7-
21. Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa158.19 8 0.00 999 999.00 -
  Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 999 0.00 0 DNS -
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -
  Veselá Linda 1980 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  Řihošková Marie 1981 MT USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
124.81 2 121.48 0 121.48 -
2. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
118.76 0 119.50 2 121.500.02/0,0-
3. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
137.83 10 125.50 0 125.504.02/3,3-
4. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
124.92 6 125.99 6 131.9910.51/8,7-
5. Herink Jiří
Kopťák Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
135.00 8 132.27 4 136.2714.79/12,2-
6. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
145.84 4 133.97 4 137.9716.49/13,6-
7. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
142.33 6 136.72 4 140.7219.24/15,8-
8. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
146.21 10 139.97 2 141.9720.49/16,9-
9. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
149.43 6 139.79 6 145.7924.31/20,0-
10. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
147.30 4 144.97 2 146.9725.49/21,0-
11. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
1 SK VS ČB
Tech.Pha
146.46 8 141.23 10 151.2329.75/24,5-
12. Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
156.94 8 157.22 4 161.2239.74/32,7-
13. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
139.67 10 134.99 56 190.9969.51/57,2-
14. Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
180.33 8 175.78 60 235.78114.30/94,1-
  Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha112.71 0 103.11 2 105.11 -
2. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.109.08 0 106.32 0 106.321.21/1,2-
3. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.117.76 2 106.96 0 106.961.85/1,8-
4. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.110.69 0 105.88 2 107.882.77/2,6-
5. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus112.77 2 110.78 0 110.785.67/5,4-
6. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec112.39 4 111.00 0 111.005.89/5,6-
7. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha110.75 2 107.60 4 111.606.49/6,2-
8. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.113.16 0 111.97 2 113.978.86/8,4-
9. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice121.70 4 112.64 2 114.649.53/9,1-
10. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha114.85 0 112.91 2 114.919.80/9,3-
11. Bílý Petr 1981 1 USK Pha117.16 2 115.14 0 115.1410.03/9,5-
12. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.66 0 113.48 2 115.4810.37/9,9-
13. Prell Pavel 1976 1 Kralupy117.83 0 114.06 2 116.0610.95/10,4-
14. Rubín Daniel 1975 2 Dukla B.120.44 0 116.35 0 116.3511.24/10,7-
15. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus120.30 0 115.22 2 117.2212.11/11,5-
16. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB123.28 2 115.37 2 117.3712.26/11,7-
17. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.115.22 0 115.89 2 117.8912.78/12,2-
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice118.35 0 116.00 2 118.0012.89/12,3-
19. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.118.07 0 116.66 2 118.6613.55/12,9-
20. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha113.41 0 112.71 6 118.7113.60/12,9-
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus117.80 2 116.80 2 118.8013.69/13,0-
22. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava120.54 0 117.11 2 119.1114.00/13,3-
23. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy116.40 2 115.15 4 119.1514.04/13,4-
24. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice118.28 2 120.12 0 120.1215.01/14,3-
25. Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec116.62 4 116.33 4 120.3315.22/14,5-
26. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.119.05 2 117.22 4 121.2216.11/15,3-
27. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB126.68 0 121.56 0 121.5616.45/15,7-
28. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice125.19 2 122.59 2 124.5919.48/18,5-
29. Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava120.83 0 122.84 2 124.8419.73/18,8-
30. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.24 2 119.13 6 125.1320.02/19,0-
31. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice119.66 4 123.51 2 125.5120.40/19,4-
32. Grossmann Petr 1974 2 Loko Plz121.50 0 124.00 2 126.0020.89/19,9-
33. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.23 6 119.88 8 127.8822.77/21,7-
34. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV125.13 0 125.50 4 129.5024.39/23,2-
35. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava122.81 4 127.27 4 131.2726.16/24,9-
36. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.109.42 0 105.66 50 155.6650.55/48,1-
37. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha107.64 0 105.66 54 159.6654.55/51,9-
38. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc115.17 2 111.89 56 167.8962.78/59,7-
39. Kyrián Luděk 1978 2 SK VS ČB124.61 0 124.08 50 174.0868.97/65,6-
40. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc114.78 2 122.07 54 176.0770.96/67,5-
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice126.37 2 0.00 0 DNS -
  Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB128.61 0 0.00 0 DNS -
  Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy124.74 4 0.00 0 DNS -
  Měchura Jiří 1987 2 Třebech.124.85 4 0.00 0 DNS -
  Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky124.87 4 0.00 0 DNS -
  Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava127.06 2 0.00 0 DNS -
  Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy127.10 2 0.00 0 DNS -
  Potužák Jan 1988 2+ Sušice122.05 8 0.00 0 DNS -
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB128.34 2 0.00 0 DNS -
  Hek Jan 1979 2 Roudnice131.76 0 0.00 0 DNS -
  Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa126.34 6 0.00 0 DNS -
  Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.130.36 2 0.00 0 DNS -
  Urban Tomáš 1994 2 KK Opava130.37 4 0.00 0 DNS -
  Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB132.48 2 0.00 0 DNS -
  Hric Filip 1993 2 Olomouc133.12 2 0.00 0 DNS -
  Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz133.17 2 0.00 0 DNS -
  Binčík Petr 1994 2 KK Opava133.22 2 0.00 0 DNS -
  Adámek Filip 1994 2 USK Pha132.37 4 0.00 0 DNS -
  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.137.13 0 0.00 0 DNS -
  Maroul Ladislav 1968 2 Dukla B.134.40 4 0.00 0 DNS -
  Němec Lukáš 1985 2 Olomouc135.50 8 0.00 0 DNS -
  Šedivý Václav 1966 2 Č.Lípa144.68 2 0.00 0 DNS -
  Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha142.70 4 0.00 0 DNS -
  Štětka Petr 1965 2 SK VS ČB149.51 0 0.00 0 DNS -
  Petříček Vojtěch 1994 2 L.Žatec149.40 2 0.00 0 DNS -
  Raška Jan 1995 2 USK Pha147.10 8 0.00 0 DNS -
  Hošek Ondřej 1995 2 KK Brno153.81 2 0.00 0 DNS -
  Kysela David 1977 2 Kralupy154.23 4 0.00 0 DNS -
  Dolista Jan 1987 2 Kralupy150.16 56 0.00 0 DNS -
  Volek Martin 1982 2 Val.Mez.147.11 104 0.00 0 DNS -
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov566.09 150 0.00 0 DNS -
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
  Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS -
  Blahník Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3