vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. ČP ve slalomu

17.05.2009   Špindlerův Mlýn
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha117.24 50 114.23 0 114.23 -
2. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.139.22 0 121.53 2 123.539.30/8,1-
3. Říha Martin 1992 1 USK Pha126.86 4 124.85 0 124.8510.62/9,3-
4. Karlovský Ondřej 1991 1 Dukla B.133.64 56 130.17 0 130.1715.94/14,0-
5. Jančar David 1974 1 USK Pha144.74 150 128.39 2 130.3916.16/14,1-
6. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB126.38 0 132.67 0 132.6718.44/16,1-
7. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.135.85 0 134.07 2 136.0721.84/19,1-
8. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.155.18 6 133.18 4 137.1822.95/20,1-
9. Jordán František 1991 1 SKVeselí127.71 2 132.26 6 138.2624.03/21,0-
10. Pešek Michal 1992 2+ USK Pha144.04 6 136.53 2 138.5324.30/21,3-
11. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa139.54 2 138.87 2 140.8726.64/23,3-
12. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.136.56 2 134.66 8 142.6628.43/24,9-
13. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc136.19 2 140.76 6 146.7632.53/28,5-
14. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB178.30 6 147.51 2 149.5135.28/30,9-
15. Božek Radim 1992 2+ Olomouc138.75 52 152.51 2 154.5140.28/35,3-
16. Vaněk Jiří 1987 2+ Kralupy139.41 4 149.26 10 159.2645.03/39,4-
17. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.119.55 0 119.85 50 169.8555.62/48,7-
18. Busta Jan 1989 1 USK Pha118.76 0 119.57 52 171.5757.34/50,2-
19. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.122.89 0 118.38 54 172.3858.15/50,9-
20. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.120.89 2 125.05 52 177.0562.82/55,0-
21. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha138.43 6 174.18 4 178.1863.95/56,0-
22. Kočí Martin 1991 2 Klášter.168.68 56 185.41 6 191.4177.18/67,6-
23. Kopťák Daniel 1989 2+ KK Opava145.97 6 139.71 54 193.7179.48/69,6-
24. Hojda Jakub 1993 2+ Horš.Týn148.53 106 138.36 56 194.3680.13/70,1-
25. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov139.51 10 176.99 60 236.99122.76/107,5-
26. Mrůzek Jakub 1995 2 KK Opava158.59 6 182.61 154 336.61222.38/194,7-
27. Kopička Ondřej 1989 2 KK Opava172.23 58 203.78 210 413.78299.55/262,2-
28. Cepek Marek 1994 2+ KVSPísek146.27 2 140.40 354 494.40380.17/332,8-
29. Karásek Petr 1986 1 USK Pha121.28 8 0.00 999 999.00 -
  Kučera Tomáš 1970 2 RK Troja149.93 58 0.00 0 DNS -
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa156.20 156 0.00 0 DNS -
  Hrádek Petr 1987 2 So Písek189.33 156 0.00 0 DNS -
  Škranc Jiří 1965 2+ Kotva B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  Šeba Patrik 1992 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor0.00 999 0.00 0 DNS -
  Kašpar Martin 1967 2 S.Žižkov0.00 999 0.00 0 DNS -
  Petřík Jaroslav 1985 2 Zábřeh0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Galušková Karolína 1995 1 Sušice133.23 52 124.81 0 124.81 -
2. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha126.77 4 124.98 2 126.982.17/1,7-
3. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha124.29 2 127.26 0 127.262.45/2,0-
4. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.135.57 102 129.66 0 129.664.85/3,9-
5. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.133.12 8 133.44 2 135.4410.63/8,5-
6. Bustová Anna 1992 1 USK Pha153.87 56 144.83 0 144.8320.02/16,0-
7. Benešová Martina 1986 2+ Sušice148.70 4 143.73 2 145.7320.92/16,8-
8. Valíková Barbora 1994 2+ KK Opava178.25 4 145.03 2 147.0322.22/17,8-
9. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy156.07 0 145.81 2 147.8123.00/18,4-
10. Polívková Hana 1989 2+ Blovice156.08 60 148.56 0 148.5623.75/19,0-
11. Veselá Linda 1980 2 Tech.Pha173.00 14 147.30 4 151.3026.49/21,2-
12. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice147.80 2 151.93 8 159.9335.12/28,1-
13. Sušánková Markéta 1992 2+ USK Pha161.00 8 154.49 6 160.4935.68/28,6-
14. Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy172.75 108 160.84 2 162.8438.03/30,5-
15. Mrůzková Kateřina 1995 2 KK Opava160.67 152 163.86 0 163.8639.05/31,3-
16. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice157.76 10 157.18 8 165.1840.37/32,3-
17. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.139.37 6 131.98 52 183.9859.17/47,4-
18. Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava157.97 58 157.08 52 209.0884.27/67,5-
19. Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa205.85 60 175.12 110 285.12160.31/128,4-
20. Hamplová Eva 1992 1 Dukla B.145.85 8 140.48 150 290.48165.67/132,7-
21. Bičovská Jana 1987 2+ Olomouc186.24 4 193.36 106 299.36174.55/139,9-
22. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí181.87 10 150.22 152 302.22177.41/142,1-
23. Jančová Monika 1992 2+ SK VS ČB146.96 54 148.07 204 352.07227.26/182,1-
24. Klementová Sylvie 1994 2 L.Žatec192.34 104 177.04 254 431.04306.23/245,4-
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
128.00 4 124.86 0 124.86 -
2. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
133.57 2 124.91 0 124.910.05/0,0-
3. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
127.14 2 125.70 0 125.700.84/0,7-
4. Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
144.30 4 141.48 0 141.4816.62/13,3-
5. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
146.38 4 140.98 2 142.9818.12/14,5-
6. Hradílek Václav
Karásek Petr
1982
1986
1 USK Pha
USK Pha
146.21 106 138.99 4 142.9918.13/14,5-
7. Herink Jiří
Kopťák Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
145.31 2 140.55 4 144.5519.69/15,8-
8. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
1 SK VS ČB
Tech.Pha
153.94 6 142.84 12 154.8429.98/24,0-
9. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
158.16 56 147.26 8 155.2630.40/24,3-
10. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
155.64 10 158.77 4 162.7737.91/30,4-
11. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
147.78 60 156.10 52 208.1083.24/66,7-
12. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
166.15 12 158.13 204 362.13237.27/190,0-
13. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
144.24 6 0.00 999 999.00 -
14. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
150.70 4 0.00 999 999.00 -
15. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
152.42 202 0.00 999 999.00 -
  Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
126.84 360 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha113.26 6 106.20 0 106.20 -
2. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha113.53 0 107.65 0 107.651.45/1,4-
3. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.113.93 0 109.13 0 109.132.93/2,8-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.111.94 2 108.50 2 110.504.30/4,0-
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha109.54 6 106.59 6 112.596.39/6,0-
6. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.126.75 2 112.60 2 114.608.40/7,9-
7. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.115.80 6 109.16 6 115.168.96/8,4-
8. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus117.20 2 113.24 2 115.249.04/8,5-
9. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha121.04 0 115.66 0 115.669.46/8,9-
10. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.124.04 4 116.55 0 116.5510.35/9,7-
11. Taišl Filip 1976 1 Sušice130.32 2 117.26 0 117.2611.06/10,4-
12. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec115.96 2 113.54 4 117.5411.34/10,7-
13. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod130.96 2 120.79 0 120.7914.59/13,7-
14. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB123.93 4 118.90 2 120.9014.70/13,8-
15. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc115.00 2 121.59 2 123.5917.39/16,4-
16. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.121.36 2 121.98 2 123.9817.78/16,7-
17. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy132.84 0 121.98 2 123.9817.78/16,7-
18. Grossmann Petr 1974 2 Loko Plz132.63 2 123.39 2 125.3919.19/18,1-
19. Bílý Petr 1981 1 USK Pha123.61 0 122.87 4 126.8720.67/19,5-
20. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.31 2 125.69 2 127.6921.49/20,2-
21. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB134.30 2 126.02 2 128.0221.82/20,5-
22. Potužák Jan 1988 2+ Sušice125.17 2 128.18 0 128.1821.98/20,7-
23. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.125.44 0 126.74 2 128.7422.54/21,2-
24. Bahenský Matouš 1994 2 KK Opava133.34 4 126.77 2 128.7722.57/21,3-
25. Urban Tomáš 1994 2 KK Opava133.44 6 124.52 6 130.5224.32/22,9-
26. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB133.07 0 126.76 4 130.7624.56/23,1-
27. Rubín Daniel 1975 2 Dukla B.131.85 2 131.32 0 131.3225.12/23,7-
28. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz130.58 0 130.15 2 132.1525.95/24,4-
29. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus125.09 2 128.81 4 132.8126.61/25,1-
30. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava121.59 6 128.80 6 134.8028.60/26,9-
31. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice128.79 2 134.01 2 136.0129.81/28,1-
32. Prell Pavel 1976 1 Kralupy121.01 0 133.68 4 137.6831.48/29,6-
33. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice122.30 4 133.08 6 139.0832.88/31,0-
34. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.117.50 4 111.53 50 161.5355.33/52,1-
35. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.117.23 2 114.26 50 164.2658.06/54,7-
36. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice120.40 4 116.79 50 166.7960.59/57,1-
37. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha129.92 0 119.15 52 171.1564.95/61,2-
38. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.127.09 6 124.37 54 178.3772.17/68,0-
39. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice135.70 4 134.64 52 186.6480.44/75,7-
  Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice126.77 8 0.00 0 DNS -
  Binčík Petr 1994 2 KK Opava138.58 4 0.00 0 DNS -
  Šedivý Václav 1966 2 Č.Lípa140.84 2 0.00 0 DNS -
  Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV137.77 6 0.00 0 DNS -
  Štětka Petr 1965 2 SK VS ČB150.22 0 0.00 0 DNS -
  Hošek Ondřej 1995 2 KK Brno141.15 10 0.00 0 DNS -
  Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy145.68 8 0.00 0 DNS -
  Raška Jan 1995 2 USK Pha152.43 4 0.00 0 DNS -
  Kysela David 1977 2 Kralupy156.76 0 0.00 0 DNS -
  Hek Jan 1979 2 Roudnice159.78 2 0.00 0 DNS -
  Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc115.58 54 0.00 0 DNS -
  Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha119.09 52 0.00 0 DNS -
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava125.05 52 0.00 0 DNS -
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus131.96 52 0.00 0 DNS -
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec133.21 52 0.00 0 DNS -
  Hric Filip 1993 2 Olomouc138.04 56 0.00 0 DNS -
  Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB138.12 56 0.00 0 DNS -
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB136.26 58 0.00 0 DNS -
  Adámek Filip 1994 2 USK Pha188.97 8 0.00 0 DNS -
  Dolista Jan 1987 2 Kralupy145.72 60 0.00 0 DNS -
  Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha156.47 56 0.00 0 DNS -
  Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec145.27 104 0.00 0 DNS -
  Kyrián Luděk 1978 2 SK VS ČB149.95 102 0.00 0 DNS -
  Petříček Vojtěch 1994 2 L.Žatec153.42 102 0.00 0 DNS -
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov143.26 152 0.00 0 DNS -
  Volek Martin 1982 2 Val.Mez.138.24 158 0.00 0 DNS -
  Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky149.37 208 0.00 0 DNS -
  Hájek Michal 1986 2+ Ostrava125.96 306 0.00 0 DNS -
  Němec Lukáš 1985 2 Olomouc146.25 356 0.00 0 DNS -
  Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 0 DNS -
  Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 0 DNS -
  Maroul Ladislav 1968 2 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS -
  Blahník Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 DNS -
  Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3