vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

2.Český pohár ve slalomu

06.05.2007   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha106.50 0 111.35 2 219.85  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.109.52 0 106.69 4 220.21 0.36/0,268
3. Mašek Jan 1978 MT USK Pha110.01 0 110.26 2 222.27 2.42/1,162
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha111.54 0 111.07 4 226.61 6.76/3,157
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.115.49 4 111.30 0 230.79 10.94/5,053
6. Karásek Petr 1986 1 USK Pha112.56 4 114.42 4 234.98 15.13/6,949
7. Herink Jiří 1990 1 Olomouc117.71 2 120.12 0 239.83 19.98/9,146
8. Busta Jan 1989 1 USK Pha116.63 2 117.30 8 243.93 24.08/11,043
9. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.15 4 125.98 4 245.13 25.28/11,540
10. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.115.35 0 131.74 8 255.09 35.24/16,037
11. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.121.40 0 116.50 0 237.90 18.05/8,235
12. Jančar David 1974 2+ USK Pha119.88 4 120.11 0 243.99 24.14/11,033
13. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK117.02 8 117.52 4 246.54 26.69/12,131
14. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.115.95 6 120.92 6 248.87 29.02/13,229
15. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.118.84 4 126.68 2 251.52 31.67/14,427
16. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha128.09 0 120.20 4 252.29 32.44/14,825
17. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha122.07 6 124.28 4 256.35 36.50/16,623
18. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn127.64 8 122.76 2 260.40 40.55/18,421
19. Božek Radim 1992 2+ Olomouc129.79 4 129.80 6 269.59 49.74/22,619
20. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB132.86 4 129.02 6 271.88 52.03/23,717
21. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.130.15 2 137.33 8 277.48 57.63/26,215
22. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy130.85 2 144.18 6 283.03 63.18/28,714
23. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.120.94 54 115.28 4 294.22 74.37/33,813
24. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov142.60 4 149.75 6 302.35 82.50/37,512
25. Jordán František 1991 2+ SKVeselí133.16 52 125.90 0 311.06 91.21/41,511
26. Říha Martin 1992 2+ USK Pha145.09 58 127.40 0 330.49 110.64/50,310
27. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.140.73 58 134.79 4 337.52 117.67/53,59
28. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK136.39 6 139.70 66 348.09 128.24/58,38
29. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy140.35 12 138.81 58 349.16 129.31/58,87
30. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK140.93 6 148.41 54 349.34 129.49/58,96
31. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus149.98 2 140.44 58 350.42 130.57/59,45
32. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.131.77 56 133.82 52 373.59 153.74/69,94
33. Pollert Jaroslav 1971 0 USK Pha155.66 100 126.56 2 384.22 164.37/74,83
34. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV120.50 54 143.79 102 420.29 200.44/91,22
35. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc125.76 4 0.00 999 1128.76  1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.111.69 4 113.63 0 229.32  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha119.68 2 116.31 0 237.99 8.67/3,853
3. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha117.53 0 122.27 2 241.80 12.48/5,447
4. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha118.31 2 120.17 2 242.48 13.16/5,742
5. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha124.80 0 120.91 0 245.71 16.39/7,138
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha126.82 0 126.72 2 255.54 26.22/11,434
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha126.57 4 122.85 4 257.42 28.10/12,331
8. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy129.53 0 133.41 50 312.94 83.62/36,528
9. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.128.15 2 134.13 54 318.28 88.96/38,825
10. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB128.51 2 133.50 56 320.01 90.69/39,522
11. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.129.87 10 123.81 4 267.68 38.36/16,720
12. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.130.53 6 130.59 4 271.12 41.80/18,218
13. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek133.74 0 132.41 6 272.15 42.83/18,716
14. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha131.44 6 133.23 4 274.67 45.35/19,814
15. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.144.06 6 130.28 0 280.34 51.02/22,212
16. Benešová Martina 1986 2+ Sušice135.67 6 135.52 12 289.19 59.87/26,110
17. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha135.78 0 150.61 4 290.39 61.07/26,69
18. Polívková Hana 1989 2+ Blovice148.92 6 139.49 6 300.41 71.09/31,08
19. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.131.27 50 125.80 4 311.07 81.75/35,67
20. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice137.15 4 150.73 56 347.88 118.56/51,76
21. Dandová Anna 1988 2+ Benátky144.23 4 155.04 52 355.27 125.95/54,95
22. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.168.77 0 158.63 52 379.40 150.08/65,44
23. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha139.21 56 132.51 68 395.72 166.40/72,63
24. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha132.45 10 153.16 106 401.61 172.29/75,12
25. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK153.78 114 156.04 8 431.82 202.50/88,31
26. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec130.40 100 144.19 108 482.59 253.27/110,40
27. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice152.32 154 148.45 54 508.77 279.45/121,90
28. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc138.71 6 0.00 999 1143.71  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
111.28 0 110.36 4 225.64  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
112.89 2 112.66 0 227.55 1.91/0,853
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
116.41 2 112.52 0 230.93 5.29/2,347
4. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
119.05 0 117.96 0 237.01 11.37/5,042
5. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.47 6 118.59 2 243.06 17.42/7,738
6. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
115.54 6 119.44 4 244.98 19.34/8,634
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
117.72 6 119.14 4 246.86 21.22/9,431
8. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
134.78 4 129.80 4 272.58 46.94/20,828
9. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
126.95 6 123.49 56 312.44 86.80/38,525
10. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
128.83 2 132.30 108 371.13 145.49/64,522
11. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
144.86 14 140.19 10 309.05 83.41/37,020
12. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
129.01 56 123.98 6 314.99 89.35/39,618
13. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
168.77 12 139.58 6 326.35 100.71/44,616
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
149.68 14 145.09 18 326.77 101.13/44,814
15. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
137.35 62 135.46 8 342.81 117.17/51,912
16. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
146.44 54 135.86 50 386.30 160.66/71,210
17. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
142.08 108 142.05 10 402.13 176.49/78,29
18. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
148.86 108 148.96 56 461.82 236.18/104,78
19. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
134.91 6 0.00 999 1139.91  7
20. Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
0.00 999 148.18 164 1311.18  6

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.103.27 0 105.67 0 208.94  75
2. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.104.18 2 104.33 2 212.51 3.57/1,768
3. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB104.51 0 106.91 2 213.42 4.48/2,162
4. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha105.56 0 106.58 2 214.14 5.20/2,557
5. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus105.98 2 108.49 0 216.47 7.53/3,653
6. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.106.58 2 103.32 6 217.90 8.96/4,349
7. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha108.60 0 105.68 4 218.28 9.34/4,546
8. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.108.01 2 103.18 6 219.19 10.25/4,943
9. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha101.60 6 104.60 8 220.20 11.26/5,440
10. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec110.35 0 110.19 2 222.54 13.60/6,537
11. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus111.15 0 107.89 0 219.04 10.10/4,835
12. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha113.83 0 108.16 0 221.99 13.05/6,233
13. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha108.20 6 103.88 4 222.08 13.14/6,331
14. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.111.11 0 113.47 2 226.58 17.64/8,429
15. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.115.08 0 111.61 0 226.69 17.75/8,527
16. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.113.78 2 112.46 2 230.24 21.30/10,225
17. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava113.83 2 111.05 4 230.88 21.94/10,523
18. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha114.48 0 116.97 0 231.45 22.51/10,821
19. Potužák Jan 1988 2+ Sušice114.83 0 116.78 2 233.61 24.67/11,819
20. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc111.44 4 119.22 0 234.66 25.72/12,317
21. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy118.92 0 117.53 0 236.45 27.51/13,215
22. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice115.56 4 117.31 0 236.87 27.93/13,414
23. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha118.18 4 115.69 2 239.87 30.93/14,813
24. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.67 2 118.68 0 240.35 31.41/15,012
25. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy115.18 6 120.14 0 241.32 32.38/15,511
26. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus118.12 0 119.43 4 241.55 32.61/15,610
27. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.124.72 6 108.02 8 246.74 37.80/18,19
28. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB125.17 8 115.44 4 252.61 43.67/20,98
29. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava127.68 2 123.35 4 257.03 48.09/23,07
30. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice112.25 52 109.84 4 278.09 69.15/33,16
31. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec114.84 2 112.45 50 279.29 70.35/33,75
32. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc115.53 54 110.53 2 282.06 73.12/35,04
33. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB114.34 0 118.74 52 285.08 76.14/36,43
34. Taišl Filip 1976 1 Sušice122.59 50 116.96 2 291.55 82.61/39,52
35. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec119.11 54 119.04 6 298.15 89.21/42,71
36. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec128.68 52 127.64 6 314.32 105.38/50,40
37. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava111.53 50 113.73 56 331.26 122.32/58,50
38. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.128.49 56 139.13 8 331.62 122.68/58,70
39. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc120.89 154 117.60 6 398.49 189.55/90,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3