vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD

27.05.2007   USD Trnávka
ředitel: Viktor Míka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.90.98 0 90.70 0 181.68  75
2. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha89.05 2 93.96 0 185.01 3.33/1,868
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha93.68 0 91.42 0 185.10 3.42/1,962
4. Mašek Jan 1978 MT USK Pha92.17 2 91.07 0 185.24 3.56/2,057
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.96.34 0 89.36 0 185.70 4.02/2,253
6. Karásek Petr 1986 1 USK Pha91.92 2 93.19 0 187.11 5.43/3,049
7. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.95.96 2 92.60 0 190.56 8.88/4,946
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.98.24 0 97.93 0 196.17 14.49/8,043
9. Busta Jan 1989 1 USK Pha97.67 2 96.34 4 200.01 18.33/10,140
10. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.98.08 2 98.51 2 200.59 18.91/10,437
11. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.101.43 0 97.50 0 198.93 17.25/9,535
12. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.103.20 0 99.96 0 203.16 21.48/11,833
13. Jančar David 1974 2+ USK Pha99.46 4 99.51 2 204.97 23.29/12,831
14. Herink Jiří 1990 1 Olomouc103.85 2 100.09 0 205.94 24.26/13,429
15. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.98.95 4 103.63 2 208.58 26.90/14,827
16. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.103.41 2 103.80 2 211.21 29.53/16,325
17. Říha Martin 1992 2+ USK Pha106.22 0 105.95 0 212.17 30.49/16,823
18. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK111.29 0 110.78 0 222.07 40.39/22,221
19. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov105.60 2 122.01 0 229.61 47.93/26,419
20. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK108.46 2 122.16 0 232.62 50.94/28,017
21. Jordán František 1991 2+ SKVeselí112.50 2 118.28 2 234.78 53.10/29,215
22. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy137.13 0 115.56 0 252.69 71.01/39,114
23. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha99.92 4 98.87 50 252.79 71.11/39,113
24. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn105.39 0 101.22 50 256.61 74.93/41,212
25. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc107.69 0 105.96 50 263.65 81.97/45,111
26. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV101.29 2 106.90 56 266.19 84.51/46,510
27. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha107.04 54 111.51 0 272.55 90.87/50,09
28. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK110.50 52 115.58 2 280.08 98.40/54,28
29. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.109.29 102 105.07 4 320.36 138.68/76,37
30. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK120.11 2 119.98 102 344.09 162.41/89,46
31. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus115.88 52 129.92 52 349.80 168.12/92,55
32. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha106.94 156 111.31 50 424.25 242.57/133,54
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 109.39 50 1158.39  3
  Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa0.00 999 0.00 999 1998.00  2

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha92.79 0 94.27 0 187.06  60
2. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.96.61 0 94.99 0 191.60 4.54/2,453
3. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha96.60 4 96.22 0 196.82 9.76/5,247
4. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha99.31 0 100.76 0 200.07 13.01/7,042
5. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.96.22 0 105.59 0 201.81 14.75/7,938
6. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha101.46 0 106.39 0 207.85 20.79/11,134
7. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha109.55 0 109.33 0 218.88 31.82/17,031
8. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha110.63 0 109.59 2 222.22 35.16/18,828
9. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.106.11 4 114.23 2 226.34 39.28/21,025
10. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB106.48 2 109.34 54 271.82 84.76/45,322
11. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.104.85 6 101.51 4 216.36 29.30/15,720
12. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec107.86 4 111.40 2 225.26 38.20/20,418
13. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc111.72 2 112.98 2 228.70 41.64/22,316
14. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.113.81 4 111.17 2 230.98 43.92/23,514
15. Dandová Anna 1988 2+ Benátky114.19 4 112.96 2 233.15 46.09/24,612
16. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.121.53 6 107.92 0 235.45 48.39/25,910
17. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha117.09 2 115.30 4 238.39 51.33/27,49
18. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.116.66 0 125.45 2 244.11 57.05/30,58
19. Polívková Hana 1989 2+ Blovice126.38 2 113.39 4 245.77 58.71/31,47
20. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice120.23 4 122.58 2 248.81 61.75/33,06
21. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK131.34 6 123.00 2 262.34 75.28/40,25
22. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy111.65 0 114.70 50 276.35 89.29/47,74
23. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.117.01 0 109.08 52 278.09 91.03/48,73
24. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa117.50 2 113.23 54 286.73 99.67/53,32
25. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice117.88 4 121.39 54 297.27 110.21/58,91
26. Benešová Martina 1986 2+ Sušice128.92 54 111.26 6 300.18 113.12/60,50
27. Slováková Petra 1986 1 USK Pha99.88 102 99.26 0 301.14 114.08/61,00
28. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.30 2 134.28 50 308.58 121.52/65,00
29. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek119.98 102 116.30 0 338.28 151.22/80,80
30. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha119.82 6 109.12 154 388.94 201.88/107,90
31. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha113.57 54 116.03 202 485.60 298.54/159,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
92.91 0 92.46 2 187.37  60
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
92.02 2 93.79 2 189.81 2.44/1,353
3. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
94.63 2 95.50 0 192.13 4.76/2,547
4. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
97.84 2 98.21 0 198.05 10.68/5,742
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
100.16 2 96.83 0 198.99 11.62/6,238
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
97.68 6 96.52 0 200.20 12.83/6,834
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
104.59 2 99.66 0 206.25 18.88/10,131
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
105.83 2 105.35 0 213.18 25.81/13,828
9. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
104.87 4 104.18 4 217.05 29.68/15,825
10. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
101.07 2 121.45 4 228.52 41.15/22,022
11. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
109.75 0 110.24 0 219.99 32.62/17,420
12. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
110.36 2 109.80 4 226.16 38.79/20,718
13. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
106.70 4 114.28 2 226.98 39.61/21,116
14. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
112.94 4 113.20 2 232.14 44.77/23,914
15. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.55 4 114.62 2 243.17 55.80/29,812
16. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
117.72 6 119.11 4 246.83 59.46/31,710
17. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.78 6 118.73 0 247.51 60.14/32,19
18. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
127.78 0 124.33 6 258.11 70.74/37,88
19. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
128.85 2 131.46 2 264.31 76.94/41,17
20. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
118.54 106 125.27 10 359.81 172.44/92,06

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.86.90 0 85.10 0 172.00  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha88.70 0 85.89 0 174.59 2.59/1,568
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha85.63 2 88.08 0 175.71 3.71/2,262
4. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.88.72 0 85.44 2 176.16 4.16/2,457
5. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.89.32 0 88.47 0 177.79 5.79/3,453
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha87.59 2 87.03 2 178.62 6.62/3,849
7. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus87.03 0 88.37 4 179.40 7.40/4,346
8. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.86.83 4 89.92 0 180.75 8.75/5,143
9. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB89.49 2 89.59 4 185.08 13.08/7,640
10. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.92.21 0 90.50 50 232.71 60.71/35,337
11. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha91.46 2 91.63 0 185.09 13.09/7,635
12. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.92.77 0 91.03 2 185.80 13.80/8,033
13. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava91.80 4 90.44 0 186.24 14.24/8,331
14. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc94.38 0 93.91 0 188.29 16.29/9,529
15. Taišl Filip 1976 1 Sušice94.64 0 94.25 2 190.89 18.89/11,027
16. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha94.70 2 92.56 2 191.26 19.26/11,225
17. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice93.81 8 89.43 2 193.24 21.24/12,323
18. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava103.06 0 90.51 0 193.57 21.57/12,521
19. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec95.49 0 98.50 0 193.99 21.99/12,819
20. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.98.00 0 96.40 0 194.40 22.40/13,017
21. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec98.02 0 96.39 0 194.41 22.41/13,015
22. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB101.10 0 94.47 0 195.57 23.57/13,714
23. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus96.15 0 98.79 2 196.94 24.94/14,513
24. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.101.80 2 91.56 2 197.36 25.36/14,712
25. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.44 2 96.06 0 197.50 25.50/14,811
26. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc104.40 0 90.68 4 199.08 27.08/15,710
27. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava97.38 0 100.42 2 199.80 27.80/16,29
28. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.99.60 0 100.42 0 200.02 28.02/16,38
29. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha96.24 2 98.85 4 201.09 29.09/16,97
30. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec98.70 6 93.78 4 202.48 30.48/17,76
31. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice96.04 2 104.15 2 204.19 32.19/18,75
32. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.98.97 6 98.42 4 207.39 35.39/20,64
33. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.108.48 2 96.34 2 208.82 36.82/21,43
34. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy101.54 4 103.16 2 210.70 38.70/22,52
35. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB95.69 4 103.41 8 211.10 39.10/22,71
36. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.98.66 2 108.56 2 211.22 39.22/22,80
37. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec102.31 4 103.56 2 211.87 39.87/23,20
38. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov96.14 0 92.02 50 238.16 66.16/38,50
39. Potužák Jan 1988 2+ Sušice100.28 50 96.95 0 247.23 75.23/43,70
40. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB103.16 52 95.80 0 250.96 78.96/45,90
41. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc103.79 2 98.58 50 254.37 82.37/47,90
42. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy98.02 0 107.94 50 255.96 83.96/48,80
43. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa100.78 154 98.90 2 355.68 183.68/106,80
44. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha82.31 50 0.00 999 1131.31  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3