vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5.Český pohár ve slalomu

13.05.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha93.00 0 91.89 0 184.89  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.93.81 0 93.06 0 186.87 1.98/1,168
3. Mašek Jan 1978 1 USK Pha94.11 0 92.52 2 188.63 3.74/2,062
4. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha97.82 0 96.10 0 193.92 9.03/4,957
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.94.58 4 94.03 2 194.61 9.72/5,353
6. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.46 2 97.22 0 200.68 15.79/8,549
7. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.101.71 0 99.14 0 200.85 15.96/8,646
8. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.99.93 4 98.00 0 201.93 17.04/9,243
9. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB100.68 2 100.83 2 205.51 20.62/11,240
10. Busta Jan 1989 2+ USK Pha102.94 2 101.06 0 206.00 21.11/11,437
11. Karásek Petr 1986 1 USK Pha105.86 4 96.92 0 206.78 21.89/11,835
12. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB104.19 2 102.67 0 208.86 23.97/13,033
13. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV104.18 2 103.68 4 213.86 28.97/15,731
14. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc103.96 2 106.23 2 214.19 29.30/15,829
15. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.108.32 4 102.80 0 215.12 30.23/16,427
16. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha105.66 0 105.94 4 215.60 30.71/16,625
17. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB107.40 2 104.40 2 215.80 30.91/16,723
18. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.108.36 2 105.35 2 217.71 32.82/17,821
19. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy113.43 2 102.92 2 220.35 35.46/19,219
20. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.107.90 2 109.21 2 221.11 36.22/19,617
21. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn108.94 4 104.77 4 221.71 36.82/19,915
22. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc109.95 0 113.33 0 223.28 38.39/20,814
23. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus109.64 0 114.07 2 225.71 40.82/22,113
24. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK110.49 2 110.31 4 226.80 41.91/22,712
25. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.111.37 2 109.44 4 226.81 41.92/22,711
26. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.06 4 114.95 4 233.01 48.12/26,010
27. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc113.34 2 118.67 0 234.01 49.12/26,69
28. Božek Radim 1992 2+ Olomouc113.69 8 114.32 0 236.01 51.12/27,68
29. Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov117.98 0 116.57 2 236.55 51.66/27,97
30. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha114.21 6 113.75 4 237.96 53.07/28,76
31. Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB116.36 4 116.10 2 238.46 53.57/29,05
32. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.115.72 2 110.34 12 240.06 55.17/29,84
33. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK115.43 0 118.20 8 241.63 56.74/30,73
34. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.105.54 50 102.43 6 263.97 79.08/42,82
  Havlíček Jan 1982 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Koplík Tomáš 1986 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.99.40 0 99.06 0 198.46  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha100.76 0 99.73 2 202.49 4.03/2,053
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.102.87 0 103.71 2 208.58 10.12/5,147
4. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha105.38 0 105.69 0 211.07 12.61/6,442
5. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy109.99 0 108.79 0 218.78 20.32/10,238
6. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.107.65 4 107.80 2 221.45 22.99/11,634
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha109.12 4 107.27 4 224.39 25.93/13,131
8. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha110.80 2 110.17 2 224.97 26.51/13,428
9. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.105.25 6 108.90 6 226.15 27.69/14,025
10. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha113.39 0 115.19 4 232.58 34.12/17,222
11. Slováková Petra 1986 1 KK Opava108.27 6 109.82 2 226.09 27.63/13,920
12. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha113.81 2 113.20 0 229.01 30.55/15,418
13. Dandová Anna 1988 2+ Benátky115.98 2 109.23 6 233.21 34.75/17,516
14. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.118.37 4 111.61 2 235.98 37.52/18,914
15. Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV114.73 4 117.41 2 238.14 39.68/20,012
16. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.114.46 6 115.52 6 241.98 43.52/21,910
17. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha118.23 4 116.42 4 242.65 44.19/22,39
18. Mašková Alena 1976 1 USK Pha119.91 6 119.30 4 249.21 50.75/25,68
19. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.122.69 2 123.73 2 250.42 51.96/26,27
20. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha130.20 2 117.00 2 251.20 52.74/26,66
21. Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB121.03 4 124.25 6 255.28 56.82/28,65
22. Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa118.31 8 128.29 16 270.60 72.14/36,34
23. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha106.15 50 110.80 4 270.95 72.49/36,53
24. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB111.91 52 112.16 4 280.07 81.61/41,12
  Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
  Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc0.00 0 0.00 0  0
  Polívková Hana 1989 2+ Blovice0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
99.48 2 97.23 0 198.71  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
100.98 0 99.72 0 200.70 1.99/1,053
3. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
103.91 0 99.31 0 203.22 4.51/2,347
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
100.28 4 99.80 2 206.08 7.37/3,742
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.04 0 100.09 2 207.13 8.42/4,238
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.74 4 103.64 0 210.38 11.67/5,934
7. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.17 2 103.12 4 215.29 16.58/8,331
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
114.12 2 111.74 4 231.86 33.15/16,728
9. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
109.91 4 114.35 6 234.26 35.55/17,925
10. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
114.74 6 112.20 6 238.94 40.23/20,222
11. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
117.62 4 118.05 2 241.67 42.96/21,620
12. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
119.57 4 115.64 4 243.21 44.50/22,418
13. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
119.82 2 119.61 8 249.43 50.72/25,516
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
118.41 6 120.36 6 250.77 52.06/26,214
15. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
117.66 6 119.50 8 251.16 52.45/26,412
16. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
120.42 10 119.16 12 261.58 62.87/31,610
17. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
123.42 8 135.62 6 273.04 74.33/37,49
18. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
120.45 10 130.65 14 275.10 76.39/38,48
19. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
133.22 4 138.88 4 280.10 81.39/41,07
20. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.69 10 126.11 6 283.80 85.09/42,86
21. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
122.97 64 119.43 6 312.40 113.69/57,25
22. Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
2 S.Žižkov
S.Žižkov
152.19 12 144.61 8 316.80 118.09/59,44
23. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
131.59 54 120.52 12 318.11 119.40/60,13
24. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
147.33 62 131.20 8 348.53 149.82/75,42
25. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.84 14 140.14 62 354.98 156.27/78,61
26. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
153.22 64 158.29 14 389.51 190.80/96,00
27. Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
168.58 58 151.50 168 546.08 347.37/174,80
  Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.43 0 90.67 0 181.10  75
2. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.91.53 0 90.58 2 184.11 3.01/1,768
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.91.60 0 91.00 2 184.60 3.50/1,962
4. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha93.62 0 91.23 0 184.85 3.75/2,157
5. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha94.11 0 91.42 0 185.53 4.43/2,453
6. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.93.30 2 90.95 0 186.25 5.15/2,849
7. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.93.25 2 91.42 0 186.67 5.57/3,146
8. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha91.92 2 90.64 4 188.56 7.46/4,143
9. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus92.53 0 93.53 4 190.06 8.96/4,940
10. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha95.15 0 93.86 2 191.01 9.91/5,537
11. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha94.45 2 89.76 0 186.21 5.11/2,835
12. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.93.71 2 95.37 0 191.08 9.98/5,533
13. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.93.98 2 97.28 0 193.26 12.16/6,731
14. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB96.87 0 97.71 0 194.58 13.48/7,429
15. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.96.76 0 94.42 4 195.18 14.08/7,827
16. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.97.67 2 97.99 0 197.66 16.56/9,125
17. Taišl Filip 1976 1 Sušice100.64 0 97.66 0 198.30 17.20/9,523
18. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB102.28 2 94.33 0 198.61 17.51/9,721
19. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc96.12 4 99.25 0 199.37 18.27/10,119
20. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.100.15 2 97.66 0 199.81 18.71/10,317
21. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice98.87 2 95.79 4 200.66 19.56/10,815
22. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava103.75 2 97.44 0 203.19 22.09/12,214
23. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB102.38 0 99.21 2 203.59 22.49/12,413
24. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava104.71 0 101.23 0 205.94 24.84/13,712
25. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.95.37 0 100.82 10 206.19 25.09/13,911
26. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec102.33 2 103.56 2 209.89 28.79/15,910
27. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice100.33 2 103.99 4 210.32 29.22/16,19
28. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy106.30 0 103.15 2 211.45 30.35/16,88
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.106.26 2 103.79 0 212.05 30.95/17,17
30. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc103.50 0 102.66 6 212.16 31.06/17,26
31. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice106.73 0 101.62 4 212.35 31.25/17,35
32. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice106.62 0 105.94 0 212.56 31.46/17,44
33. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus105.03 6 101.83 0 212.86 31.76/17,53
34. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha105.99 2 105.28 0 213.27 32.17/17,82
35. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy104.88 4 105.08 0 213.96 32.86/18,11
36. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB113.05 2 101.53 0 216.58 35.48/19,60
37. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec108.39 4 105.73 0 218.12 37.02/20,40
38. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa99.92 4 103.83 12 219.75 38.65/21,30
39. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc108.95 2 103.07 6 220.02 38.92/21,50
40. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava108.18 2 110.17 2 222.35 41.25/22,80
41. Potužák Jan 1988 2 Sušice110.37 6 108.39 0 224.76 43.66/24,10
42. Žák Jiří 1986 2 KK Opava102.70 4 99.44 58 264.14 83.04/45,90
  Buchtel Martin 1982 1 Hubertus0.00 0 0.00 0  0
  Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3