vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Český pohár ve slalomu

14.05.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha103.16 0 102.69 0 205.85  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.102.12 2 101.56 2 207.68 1.83/0,968
3. Mašek Jan 1978 1 USK Pha105.18 0 104.67 0 209.85 4.00/1,962
4. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.107.24 0 103.67 0 210.91 5.06/2,557
5. Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha106.56 0 105.95 0 212.51 6.66/3,253
6. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.107.99 2 106.12 2 218.11 12.26/6,049
7. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.110.22 0 114.02 2 226.24 20.39/9,946
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.111.74 4 110.56 2 228.30 22.45/10,943
9. Karásek Petr 1986 1 USK Pha110.52 0 114.43 4 228.95 23.10/11,240
10. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha116.90 0 122.24 8 247.14 41.29/20,137
11. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy116.85 4 115.18 2 238.03 32.18/15,635
12. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc118.98 2 118.25 2 241.23 35.38/17,233
13. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.120.18 8 114.51 0 242.69 36.84/17,931
14. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB122.01 2 115.39 4 243.40 37.55/18,229
15. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB122.20 2 118.49 2 244.69 38.84/18,927
16. Busta Jan 1989 2+ USK Pha121.34 4 115.55 4 244.89 39.04/19,025
17. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn118.94 6 117.78 4 246.72 40.87/19,923
18. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc124.44 2 118.72 2 247.16 41.31/20,121
19. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov122.02 0 122.38 4 248.40 42.55/20,719
20. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.127.60 2 118.96 0 248.56 42.71/20,717
21. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.122.17 8 118.22 4 252.39 46.54/22,615
22. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK122.26 4 121.08 6 253.34 47.49/23,114
23. Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV117.82 8 121.91 6 253.73 47.88/23,313
24. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.127.46 6 119.65 6 259.11 53.26/25,912
25. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha129.33 2 123.81 6 261.14 55.29/26,911
26. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.126.79 4 127.15 4 261.94 56.09/27,210
27. Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc121.67 4 132.35 10 268.02 62.17/30,29
28. Prher Jakub 1968 2+ SK VS ČB125.02 4 135.42 4 268.44 62.59/30,48
29. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.129.60 6 140.62 4 280.22 74.37/36,17
30. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK133.05 2 145.84 0 280.89 75.04/36,56
31. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus127.64 54 126.62 8 316.26 110.41/53,65
32. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB118.31 0 149.21 50 317.52 111.67/54,24
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc153.14 16 152.63 4 325.77 119.92/58,33
  Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov137.82 6 0.00 0  0
  Havlíček Jan 1982 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Koplík Tomáš 1986 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.109.16 0 109.39 0 218.55  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha116.58 0 113.20 0 229.78 11.23/5,153
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.119.80 2 116.30 2 240.10 21.55/9,947
4. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha118.43 0 119.85 2 240.28 21.73/9,942
5. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha115.98 0 121.54 4 241.52 22.97/10,538
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha119.83 6 121.63 0 247.46 28.91/13,234
7. Hodačová Michaela 1974 2+ USK Pha123.51 0 123.64 2 249.15 30.60/14,031
8. Dandová Anna 1988 2+ Benátky119.91 2 125.22 6 253.13 34.58/15,828
9. Šmejkalová Šárka 1984 1 USK Pha125.60 0 134.26 4 263.86 45.31/20,725
10. Slováková Petra 1986 1 KK Opava125.32 0 128.31 54 307.63 89.08/40,822
11. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha125.96 2 122.88 0 250.84 32.29/14,820
12. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.127.76 0 124.05 2 253.81 35.26/16,118
13. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy127.04 0 130.53 0 257.57 39.02/17,916
14. Urbanová Miroslava 1988 2+ Dukla B.128.13 4 126.73 6 264.86 46.31/21,214
15. Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha132.50 2 130.17 2 266.67 48.12/22,012
16. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.137.10 2 118.02 10 267.12 48.57/22,210
17. Ornstová Eva 1989 2+ Dukla B.127.22 6 130.79 6 270.01 51.46/23,59
18. Mašková Alena 1976 1 USK Pha134.85 4 130.83 2 271.68 53.13/24,38
19. Hojdová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV135.70 0 136.40 4 276.10 57.55/26,37
20. Janoušková Eva 1990 2+ USK Pha143.62 4 130.42 0 278.04 59.49/27,26
21. Váchová Barbora 1988 2+ SK VS ČB144.03 8 140.46 6 298.49 79.94/36,65
22. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec137.01 56 136.08 2 331.09 112.54/51,54
23. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.179.49 2 138.15 54 373.64 155.09/71,03
24. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB150.25 106 132.70 2 390.95 172.40/78,92
25. Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa151.82 64 135.62 54 405.44 186.89/85,51
  Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc0.00 0 0.00 0  0
  Polívková Hana 1989 2+ Blovice0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
110.42 2 108.19 0 220.61  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
112.49 2 108.90 0 223.39 2.78/1,353
3. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
115.67 0 114.39 0 230.06 9.45/4,347
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
115.87 2 112.88 2 232.75 12.14/5,542
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
119.56 0 112.58 2 234.14 13.53/6,138
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
115.18 4 115.52 0 234.70 14.09/6,434
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
126.18 2 122.36 2 252.54 31.93/14,531
8. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
131.95 4 130.77 4 270.72 50.11/22,728
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
137.36 4 132.29 6 279.65 59.04/26,825
10. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
136.22 0 137.79 58 332.01 111.40/50,522
11. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
142.63 10 127.52 0 280.15 59.54/27,020
12. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
144.46 6 129.25 2 281.71 61.10/27,718
13. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.93 4 137.85 6 286.78 66.17/30,016
14. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
142.14 6 132.75 6 286.89 66.28/30,014
15. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
139.47 12 135.27 6 292.74 72.13/32,712
16. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
143.04 4 150.04 6 303.08 82.47/37,410
17. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.13 8 161.79 8 313.92 93.31/42,39
18. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
151.56 54 132.47 4 342.03 121.42/55,08
19. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
158.46 6 177.71 10 352.17 131.56/59,67
20. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
172.01 16 158.92 10 356.93 136.32/61,86
21. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
152.58 56 147.95 14 370.53 149.92/68,05
22. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
146.40 14 161.12 62 383.52 162.91/73,84
23. Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
180.88 16 167.59 58 422.47 201.86/91,53
24. Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
144.08 160 129.87 10 443.95 223.34/101,22
25. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
157.36 158 142.37 4 461.73 241.12/109,31
26. Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
2 S.Žižkov
S.Žižkov
179.08 62 155.39 208 604.47 383.86/174,00
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
135.66 10 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.101.47 0 103.14 0 204.61  75
2. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.105.26 0 99.50 2 206.76 2.15/1,168
3. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.103.46 0 105.47 0 208.93 4.32/2,162
4. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.101.94 2 101.20 4 209.14 4.53/2,257
5. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.102.27 0 106.14 2 210.41 5.80/2,853
6. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus103.34 2 101.27 4 210.61 6.00/2,949
7. Kobes Jan 1979 1 Dukla B.103.58 2 102.24 4 211.82 7.21/3,546
8. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.105.78 0 104.59 2 212.37 7.76/3,843
9. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha103.58 0 108.46 2 214.04 9.43/4,640
10. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha105.44 0 106.67 4 216.11 11.50/5,637
11. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha105.81 0 105.81 0 211.62 7.01/3,435
12. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.104.64 2 106.24 2 214.88 10.27/5,033
13. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.108.82 0 108.20 0 217.02 12.41/6,131
14. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha112.95 0 103.85 2 218.80 14.19/6,929
15. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc106.79 0 111.27 2 220.06 15.45/7,627
16. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha107.20 2 110.06 2 221.26 16.65/8,125
17. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.108.86 2 110.94 0 221.80 17.19/8,423
18. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice108.71 6 109.67 0 224.38 19.77/9,721
19. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.112.93 2 110.89 0 225.82 21.21/10,419
20. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec115.86 0 112.06 0 227.92 23.31/11,417
21. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc112.20 0 113.90 2 228.10 23.49/11,515
22. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy114.79 0 114.69 0 229.48 24.87/12,214
23. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB116.21 2 110.38 2 230.59 25.98/12,713
24. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB112.71 2 114.60 2 231.31 26.70/13,012
25. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice114.68 0 114.70 2 231.38 26.77/13,111
26. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice114.06 2 109.42 6 231.48 26.87/13,110
27. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc117.72 0 112.05 2 231.77 27.16/13,30
28. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.115.85 4 113.49 0 233.34 28.73/14,09
29. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.82 2 115.93 2 233.75 29.14/14,28
30. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy114.01 0 117.58 4 235.59 30.98/15,17
31. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava110.84 2 119.44 4 236.28 31.67/15,56
32. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus115.18 2 115.28 4 236.46 31.85/15,65
33. Žák Jiří 1986 2 KK Opava112.82 2 116.54 6 237.36 32.75/16,04
34. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava117.41 4 116.23 0 237.64 33.03/16,13
35. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice117.88 2 114.61 4 238.49 33.88/16,62
36. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa115.79 8 114.43 4 242.22 37.61/18,41
37. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha115.10 4 118.49 8 245.59 40.98/20,00
38. Potužák Jan 1988 2 Sušice120.74 0 123.16 4 247.90 43.29/21,20
39. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava121.65 2 120.42 4 248.07 43.46/21,20
40. Taišl Filip 1976 1 Sušice113.53 0 136.90 2 252.43 47.82/23,40
41. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec127.25 4 123.73 2 256.98 52.37/25,60
42. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB115.31 52 110.52 0 277.83 73.22/35,80
  Buchtel Martin 1982 1 Hubertus0.00 0 0.00 0  0
  Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3